علت بی حسی دستگاه تناسلی مردانه چیست؟

بی حسی ی حسی دستگاه تناسلی مردان در صورت عدم درمان به موقع ممکن است منجر به بروز عوارض جانبی شود. آلت تناسلی به طور طبیعی یک عضو حساس بدن می باشد. گاهی اوقات آلت تناسلی می تواند بی حس شود. این موضوع به این معناست که آلت تناسلی شما به هنگام لمس شدن دیگر حس طبیعی نداشته باشد.

اگر شما نمی خواهید علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان را یافته و آن را درمان کنید، این موضوع زندگی زناشویی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

اگر شما بی حسی دستگاه تناسلی مردان را تجربه می کنید، ممکن است هیچ چیزی احساس نکنید یا ممکن است احساس کنید که آلت شما به نوعی خواب رفته است. بسته به علت آن شما ممکن است علائم و احساسات دیگری را تجربه کنید که عبارتند از:

 • کبودی پوست
 • احساس سوزش
 • احساس سردی
 • احساس سوزن سوزن شدن
 • احساس مور مور
علائم بی حسی آلت تناسلی

علت خواب رفتن دستگاه تناسلی مردان

موارد زیر علل احتمالی بی حسی دستگاه تناسلی مردان هستند:

آسیب به آلت تناسلی

گرچه مشخص نیست چگونه بسیاری از مردان دچار بیحسی آلت ناشی از بیماری یا تستوسترون پایین می شوند، محققان این پدیده را در بین دوچرخه سواران بررسی کرده اند. پژوهشی صورت گرفته در سال 2001 دریافت که 61 درصد از دوچرخه سواران مرد بی حسی در ناحیه تناسلی خود را تجربه کرده بودند.

بی حسی دستگاه تناسلی مردان دوچرخه سوار، به ویژه کسانی که در مسافت های طولانی دوچرخه سواری می کنند، شایع است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که صندلی دوچرخه به پرینه فشار وار می کند.

پرینه در مردان ناحیه ای بین  کیسه بیضه مردان و مقعد آنها می باشد. صندلی می تواند بر رگ های خونی و نیز عصب هایی که از  پرینه عبور می کنند و موجب احساس آلت تناسلی می شوند فشار وارد کند.

این فشار مکرر در نهایت می تواند منجر به مشکلاتی در نعوظ شود که اختلالات نعوظ نامیده می شود. اگر شما دوچرخه سواری می کنید و  اختلالات نعوظ را تجربه کرده اید، چندین نکته وجود دارند که می توانید این احتمال خطر را کاهش دهید.

بی حسی دستگاه تناسلی مردان همچنین می تواند یک عارضه جانبی ناشی از استفاده از دستگاه وکیوم به نام پمپ آلت تناسلی باشد. یک پمپ آلت تناسلی برای دستیابی به اختلال نعوظ استفاده می شود.

اختلال نعوظ علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان

این دستگاه از ساکشن (مکشن) برای وارد شدن خون به آلت استفاده می کند. این دستگاه همچنین می تواند موجب بی حسی موقتی به همراه علائمی همچون کبودی، درد و بریدگی در پوست شود.

عوارض جانبی بیماری ها و داروها

هر بیماری که به عصب ها آسیب می رساند می تواند احساس آلت تناسلی و دیگر بخشهای بدن را تحت تأثیر قرار دهد. آسیب به عصب به نوروپاتی نیز شناخته می شود.

دیابت و اسکلروزیس چندگانه (ام اس) در بین بیماری هایی هستند که می توانند موجب آسیب عصب شوند و احساس در آلت تناسلی را تحت تأثیر قرار دهند. بیماری پیرونی، شرایطی که در آن بافت اسکاری به نام پلاک در آلت تناسلی تشکیل می شود نیز می تواند احساس بی حسی دستگاه تناسلی مردان را تحت تأثیر قرار دهد.

بیماری پیرونی علت خواب رفتن دستگاه تناسلی مردان

این شرایط همچنین می توانند منجر به اختلالات نعوظ شوند. داروی سلژیلین (آتاپریل، کاربکس، الدپریل، دپرنیل) که مردم برای درمان بیماری پارکینسون استفاده می کنند می تواند موجب از دست دادن احساس در آلت تناسلی به عنوان یکی از عوارض جانبی شود.

تستوسترون پایین

تستوسترون هورمونی است که قدرت جنسی مردان، توده عضلانی و تولید اسپرم را تحت تأثیر قرار می دهد. با بالا رفتن سن، سطوح تستوسترون به تدریج کاهش پیدا می کنند. این شرایط به تستوسترون پایین یا  T کم شناخته شده است.

تستوسترون پایین در کنار تحت تأثیر قرار دادن قدرت جنسی، احساس و سطح انرژی، باعث می شود شما کمتر به تحریک جنسی واکنش نشان دهید. اگر شما دارای تستوسترون پایین باشید، شما هنوز درد و یا دیگر احساس ها را در آلت تناسلی خود تجربه می کنید، اما ممکن است در طول رابطه ی جنسی خود احساس و لذت کمتری را تجربه کنید.

 

عامل درد بالای ناحیه تناسلی مردان چیست و چگونه درمان می شود؟

بیماری پیرونی

بیماری پیرونی یک علت کمتر شایع بی حسی دستگاه تناسلی مردان می باشد. تجمع بافت اسکار، به نام پلاک در آلت تناسلی مشخصه این بیماری است. بافت اسکار نسبت به بافت طبیعی آلت تناسلی حساس تر می باشد و برخی از افراد بیحسی را تجربه می کنند.

سرطان پروستات

پروستات نقش مهمی را در سیستم تولید مثل ایفا می کند. این عضو مایعی را تولید می کند که اسپرم را حمل می کند و در طول انزال مایع را با فشار بیرون می دهد.

سرطان پروستات علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان

سرطان پروستات می تواند منجر به بی حسی، مور مور و دیگر تغییرات در آلت تناسلی شود. همچنین، فرد ممکن است نسبت به حالت عادی بیشتر ادرار کند و یا به همراه دیگر علائم در ادرار کردن مشکل داشته باشد.

چه کسانی در معرض خطر بی حسی آلت تناسلی قرار دارند؟

✅ کسانی که دارای بیماری هستند که به عصب ها آسیب می رساند و یا آلت تناسلی را تحت تأثیر قرار می دهد مانند دیابت، ام اس و یا بیماری پیرونی.

✅ کسانی که دارای آسیب مغزی یا آسیب نخاعی به دنبال ضربه یا بیماری  تحلیل برنده می شوند.

✅ دوچرخه سواری در مسافت های طولانی

✅ دارای تستوسترون پایین هستند.

✅ داروی سلژیلین مصرف می کنند.

علت جمع شدن دستگاه تناسلی مردان چیست؟

چه آزمایشاتی را باید برای تعیین بی حسی انجام دهید؟

پزشک شما سابقه پزشکی شما را درخواست خواهد کرد و یک معاینه فیزیکی برای یافتن علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان انجام می دهد. آنها ممکن است از شما سؤالاتی از این قبیل بپرسند:

 • چه زمانی بی حسی شما آغاز شده است؟
 • آیا شما هیچ احساسی در آلت تناسلی خود دارید؟ اگر بله، چه احساسی دارید؟
 • آیا به نظر می رسد چه چیزی بی حسی را بدتر یا بهتر می کند؟
 • چگونه این بی حسی زندگی زناشویی شما را تحتت تأثیر قرار می دهد؟

آزمایش هایی که نیاز است انجام دهید بستگی به این دارد که پزشک به چه شرایطی مشکوک است، اما این آزمایشات ممکن است شامل موارد زیر باشند:

 • آزمایش خون برای بررسی سطوح پروتسترون
 • آزمایشات تصویربرداری مانند اسکن های MRI، برای یافتن مشکلاتی در مغز یا ستون فقرات
 • سونوگرافی برای بررسی بافت اسکار و جریان خون به آلت تناسلی
کوچک شدن بیضه به چه دلیل است؟

درمان بی حسی دستگاه تناسلی مردان

درمان شما بستگی به علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان دارد.

درمان آسیب به دستگاه تناسلی

اگر بیحسی آلت تناسلی شما به علت دوچرخه سواری باشد، شما ممکن است نیاز باشد که مدتی در دوچرخه سواری وقفه ایجاد کنید یا به مدت چند هفته از دوچرخه سواری خودداری کنید. اگر شما نمی خواهید دوچرخه سواری را ترک کنید، شما می توانید یکی از این توصیه ها را برای کمک کردن فشار روی ناحیه تناسلی خود انجام دهید:

 • استفاده از یک صندلی پهن تر که پد بزرگتری دارد.
 • پوشیدن شورت مخصوص دوچرخه سواری همراه با پد
 • بالاآوردن صندلی یا زاویه دادن به آن به سمت پایین که فشار به پرینه را کاهش دهد.
 • تغییر وضعیت یا استراحت کردن به هنگام دوچرخه سواری

اگر دستگاه ساکشن شما موحب بی حسی شده، زمانی که استفاده از این پمپ را متوقف می کنید، بیحسی باید از بین برود. از پزشک خود برای روش های دیگر برای کمک به نعوظ سؤال کنید.

درمان بی حسی دستگاه تناسلی مردان

درمان بیماری ها

پزشک شما بیماری را که موجب بی حس شدن آلت تناسلی شما شده درمان خواهد کرد:

✅ اگر شما دیابت دارید، شما نیاز است که با رژیم، ورزش و داروهایی برای پیشگیری و کنترل آسیب به عصب قند خون خود را کنترل کنید.

✅ اگر شما بیماری MS دارید، پزشک شما ممکن است آن را با استروئیدها و یا داروهای دیگری را که بیماری را کند می کنند و علائم را کنترل می کنند، درمان کند.

✅ اگر شما دچار بیماری پیرونی هستید، پزشک شما ممکن است آن را با کلاژناز کلستریدیوم هیستولیتیکوم درمان کند. این دارو کلاژن را که موجب تشکیل بافت اسکار روی آلت تناسلی می شود، می شکند.

 

درمان قطعی میکروپنیس در کودکان

درمان دارویی

یک پزشک معمولاً دارویی را برای درمان شرایط پزشکی طولانی مدت مانند دیابت،  MS و بیماری پیرونی تجویز خواهد کرد.

نظارت و کنترل سطوح قند خون می تواند علائم را در افراد مبتلا به دیابت که ممکن است به مصرف داروی اضافی برای جلوگیری از آسیب به عصب نیاز داشته باشند. در موارد پیشرفته، دیابت می تواند منجر به آسیب عصب جدی به نام نوروپاتی دیابتی شود.

افراد مبتلا به بیماری پیرونی می توان دارویی مصرف کند که بافت اسکار و کلاژن تشکیل شونده روی آلت تناسلی را بشکند. این دارو باید علائم را کنترل کند.

درمان تستوسترون پایین

فرد مبتلا به تستوسترون پایین ممکن است نیاز به درمان هورمونی داشته باشد که می تواند به صورت قرص، تزریق و یا پچ پوستی باشد. هورمون ها را فقط با راهنمایی پزشک مصرف کنید.

درمان تستوسترون پایین

پزشک شما می تواند تستوسترون پایین را با جایگزینی تستوسترون از دست رفته ی بدن شما درمان می کند.

تستوسترون به چند شکل وجود دارد:

 • پچ پوستی
 • قرص
 • ژل هایی که بر روی پوست استعمال می کنید.
 • شات لیزر

درمان تستوسترون باید قدرت جنسی شما را همراه با لذت جنسی بهبود بخشند.

انواع روش های درمان سرطان پروستات

آیا احساس در آلت تناسلی قابل بازگشت است؟

بازگشتن احساس به آلت تناسلی بستگی به علت این شرایط دارد. اگر دوچرخه سواری علت آن باشد، زمانی که به استراحت می روید یا تنظیمات دوچرخه خود را درست می کنید، بی حسی از بین خواهد رفت.

برای شرایطی مانند بیماری پیرونی یا ام اس، درمان ممکن است کمک کند. اگر دلیل بی حسی تستوسترون پایین باشد، افزایش سطح تستوسترون می تواند احساس را بازگرداند.

اگر آلت تناسلی شما بی حس شده، به ویژه اگر زندگی زناشویی شما را تحت تأثیر قرار داده است، به پزشک مراجعه کنید. شما ممکن است سعی در امتحان کردن چندین روش درمانی داشته باشید.

درمان معمولاً نسبتاً ساده می باشد. استراحت دادن آلت تناسلی می تواند بی حسی های ناشی از آسیب را تسکین دهد. اگر بی حسی ناشی از یک شرایط مزمن یا اختلالات عصبی باشد، چشم انداز آن فرق خواهد کرد، اما معمولاً قابل درمان است.

اگر علائم پس از درمان ادامه داشته باشند، به پزشک مراجعه کنید. فرد ممکن است سعی در امتحان کردن چندین تکنیک یا درمان داشته باشد تا بتواند از میان آنها عملی ترین روش را انتخاب کند.

آیا واکسن گارداسیل باعث نازایی می شود؟

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)

 • تصویر کاربر امیر سه شنبه ۳۰ شهریور ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 146 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر من۲۳ سالمه مجردم اون موقع هایی که مجرد بودم خود ارضایی خیلی داشتم می خوام ازدواج کنم الان چند ماه الت م کاملاً بی حس شده یعنی هیچ حسی نداره و حتی میل جنسی هم کم شده خیلی نگرانم همش تو فکرمه خواهش می کنم همراهیم کنیداقای دکتر .ممنون می شم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۳۰ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   با سلام جنبه فكري ،، ذهني و روحي ،،رواني دارد نگران نباشيد

 • تصویر کاربر رضا پنجشنبه ۲۵ شهریور ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 173 مشاهده پرسش
  باسلام جناب آقای دکتر رضا هستم 45 ساله مدت ده سال است که به دلیل پر فشاری خون دیالیزی شده ام ومدت دوسال است که در نعوظ دچار مشکل شده ام وهمچنین از قبل مشکل انزال زود رس هم داشته ام ممنون میشم راهنمایی بفرماید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۵ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين١٠٠ ميلي ده روز استعمال كنيد و روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ ميلي سه ماه ميل كنيد

 • تصویر کاربر امین پنجشنبه ۱۱ شهریور ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 144 مشاهده پرسش
  سلام دکتر وقت بخیر
  من یه فرد متاهل ۳۵ذساله میباشم والان نزدیک به دوساله که دچار بی میلی جنسی شدم البته داستان از شبی شروع شد که قرار بود ما برای فرزند دار شدن اقدام کنیم که اون شب بعد از یه چرت کوچک نزدیک به ساعت های دوشب بیدار شدیم که اقدام کنیم به نزدیکی ومتاسفانه دستگاه تناسلی من اصلا نعوظ پیدا نکرد وکلا بی حس شد وخواب رفت وتا فردا شبش هم من هیچ حسی در الت تناسی احساس نمیکردم و۲۴ چهار ساعت بعد به حالت طیبعی برگشت وبعد از اون حس واحساس وتمایل من به رابطه از بین رفته ودر ماه یک بار شاید نزدیکی کنم والان چند مدت هست که خیلی حتی کمتر شده والبته من اگر هم نزدیکی بکنم هیچ احساس ودرک ولذتی نمیبرم وفقط بخاطر خانومم انجام میدم والان چندین روزه که این بی حسی وخداب رفتن التم شدید تر شده طوری که احساس میکنم من اصلا الت مردانه ندارم با چند دقیقه نشستن روی صندی یا جای سفت کا حس وجود الت مردانه از بین میره خواهشن منو راهنمای کنید ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۱۱ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   با سلام مشكل شما جنبه فكري ،،ذهني دارد به روانپزشك مراجعه كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر Ga پنجشنبه ۱۱ شهریور ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 162 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید مشکل من در حین رابطه با خانمم آلتم شل میشه و زود انزالی میشم. درضمن بیماری دیابت دارم قرص زیپمت مصرف میکنم روزی یک عدد لطفا راهنمای کنین باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۱۱ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص پاروكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر داوود پنجشنبه ۴ شهریور ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 159 مشاهده پرسش
  سلام و خسته نباشید خدمت دکتر قوامی.
  ببخشید اقای دکتر من مشکل زود ارضایی شدید دارم.قبل از ازدواج و دوران مجردی خود ارضایی زیاد داشتم.الان ازدواج کردم و دچار زود انزالی هستم البته از همان دوران نو جوانی بود این مشکل.الان هم احساس میکنم وقتی ارضا میشم قدرت پرتاب مایع منی خیلی کم شده.در بعضی مواقع هم آلت در حالت نعوض هست اما سریع از حالت نعوظ هنگام نزدیکی خارج میشه.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.ایا نیاز به حضور در مطبتون هست.من از کرمان مزاحمتون میشم.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۳ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص پاروكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميل كنيد

  2. تصویر کاربر داوود چهارشنبه ۳ شهریور ۰( 2 سال پیش)
   عذر خواهی میکنم دکتر من قرص داپوکستین خوردم البته پزشک گفته بود یه دونه خوردم تا مرز سکته رفتم عرق سرد شدید کردم تپش قلب شدید پیدا کردم سر گیجه گرفتم و اصلا حالم دست خودم نبود.ایا قرص پاروکستین این کار را باهام نکنه.چه دوزیشو باید مصرف کنم؟
  3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۳ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   قرص ٢٠ ميلي گرم

  4. تصویر کاربر داوود پنجشنبه ۴ شهریور ۰( 2 سال پیش)
   ببخشید دکتر اگر در زمان مصرف قرص تادگرا و پاروکستین که فرمودید مصرف کنم اگر اقدام کنم برای بچه دار شدن مشکلی نداره؟
  5. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۴ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   با سلام مشكلي ندارد

  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر سعید چهارشنبه ۳ شهریور ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 186 مشاهده پرسش
  سلام من بی حسی آلت وبی میلی جنسی دارم واین علایم هم در دستگاه تناسلی وبیضه وپوست دارم کبودی پوست
  احساس سوزش
  احساس سردی
  احساس سوزن سوزن شدن
  احساس مور مو لطفاً راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۳ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   با سلام روزي دو بار هر بار ١٥ دقيقه در أب گرم نشسته شود ده روز و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين١٠٠ ميلي ده روز استعمال كنيد

  2. تصویر کاربر سعید چهارشنبه ۳ شهریور ۰( 2 سال پیش)
   سلام درست متوجه نشدم آب گرم باید ماساژ بدن بعد شیاف رو باید بخورم
  3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۳ شهریور ۰( 2 سال پیش)

   شياف را بايد در مقعد بگذاريد و در تشت أب گرم نشسته شود

  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر عباس شنبه ۹ مرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 193 مشاهده پرسش
  سلام من قبلا پروکسیتین ۲۰ بخاطر زود انزالی تجویز کردید خورم ۳ ماه
  بین این ۳ ماه که میل میکردم خوب بود زود انزالی نداشتم
  تا قطع کردم زود انزالی برگشت

  حالا میخواستم فلوکستین امتحان کنم
  درست گفتم اسمش را؟ چند ۱۰ یا ۲۰ میل کنم
  برای من خوبه
  میشه همیشه بخورم از این قرص؟
  در کل زود انزالی دارم عقب جلو که میکنم زیر ۱۵ ثانیه سریع آب میاد ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
  نعوذ م با سیلدنافیل ۱۰۰ درست میشه یک ساعت قبل از رابطه میخورم درسته
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۹ مرداد ۰( 2 سال پیش)

   با سلام فلوكستين٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر هادی جمعه ۸ مرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 212 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر من وقتی بعد از رابطه که می خوام ارضا بشم اصلا حسی پیدا نمی کنم چند ماهی میشه اینطوری شدم زیر التم حس نداره اگه درمانی هست درست شم تورروخدا یه راه حلی واسم پیدا کنین اسپرمم زیاده ولی حسی نداره توروخدا زود جواب بدین
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۸ مرداد ۰( 2 سال پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد و روزي دو بار هر بار ١٥ دقيقه در أب گرم ده روز نشسته شود

 • تصویر کاربر یاور یکشنبه ۲۷ تیر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 198 مشاهده پرسش
  با سلام خدمت جناب آقای دکترارجمند
  اقای دکتر بنده 51 سال و قدم هم 165 می باشد اخیرا به دو مشکل در رابطه با خانم مواجه شدم یکی اینکه من ازقبل مشکل زود انزالی داشتم که بعد از شروع به رابطه 5 دقیقه بعد ارضا میشدم و اخیرا هم درحین رابطه آلتم سفتی و راستی خودش از دست میده که واقعا برایم مشکلات رابطه ای ایجاد کرده و دو طرف از این موضوع رنج می برییم تا حالا به هیچ پزشکی مراجعه نکردم اصلا نمی دانم به چه پزشکی برای طرح درمان و مشکل مراجعه کنم ضمنا من دارای کبد چرب از نوع 2 هستم
  اقای دکتر من شاید هر دو یا 3 ماه به خاطر زود انزالی از ژل استفاده می کردم که دراین روزهای اخیرا از ژلی که استفاده کردم متوجه شدم تاریخ مصرفش تمام شده از آن روز که 15 روز می گذرد متوجه شدم دیگه آلتم اون راستی وشقی همیشگی را نداره و باید به خودم فشار بیارم تا راست شود اصلا هیچ حسی به رابطه ندارم درحالی که خاننم بسیار پایه است بسیار ممنونم میشم راهنمایی اساسی کنم ضمنا تاحالا هیچ دارویی هم مثلا این داروهایی که در پاسخ هایتان می نویسید استفاده نکردم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۲۷ تیر ۰( 2 سال پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد و روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد

 • تصویر کاربر مهدیه شنبه ۲۶ تیر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 141 مشاهده پرسش
  سلام چندسال باهمسرم رابطه نداشتم بخاطر ی سری مشکلاک ولی سه باره تصمیم گرفتیم دیگه مثل زن وشوهرهای واقعی باشیم،این سه بار که رابطه داشتیم از همسرم هیچی خارج نشد حتی یه قطره،رابطه مون بیشتر شد شاید اسپمش بریزه ولی بازم هیچی نیومد خیلی گوشه گیرو افسرده شده نمیدونم چکارکنم نجاتش بدم دکترم نمیره خجالت میکشه
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۶ تیر ۰( 2 سال پیش)

   با سلام علت جنبه فكري دارد خوب مي شوند

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر