علت بی حسی دستگاه تناسلی مردانه چیست؟

بی حسی ی حسی دستگاه تناسلی مردان در صورت عدم درمان به موقع ممکن است منجر به بروز عوارض جانبی شود. آلت تناسلی به طور طبیعی یک عضو حساس بدن می باشد. گاهی اوقات آلت تناسلی می تواند بی حس شود. این موضوع به این معناست که آلت تناسلی شما به هنگام لمس شدن دیگر حس طبیعی نداشته باشد.

اگر شما نمی خواهید علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان را یافته و آن را درمان کنید، این موضوع زندگی زناشویی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

اگر شما بی حسی دستگاه تناسلی مردان را تجربه می کنید، ممکن است هیچ چیزی احساس نکنید یا ممکن است احساس کنید که آلت شما به نوعی خواب رفته است. بسته به علت آن شما ممکن است علائم و احساسات دیگری را تجربه کنید که عبارتند از:

 • کبودی پوست
 • احساس سوزش
 • احساس سردی
 • احساس سوزن سوزن شدن
 • احساس مور مور
علائم بی حسی آلت تناسلی

علت خواب رفتن دستگاه تناسلی مردان

موارد زیر علل احتمالی بی حسی دستگاه تناسلی مردان هستند:

آسیب به آلت تناسلی

گرچه مشخص نیست چگونه بسیاری از مردان دچار بیحسی آلت ناشی از بیماری یا تستوسترون پایین می شوند، محققان این پدیده را در بین دوچرخه سواران بررسی کرده اند. پژوهشی صورت گرفته در سال 2001 دریافت که 61 درصد از دوچرخه سواران مرد بی حسی در ناحیه تناسلی خود را تجربه کرده بودند.

بی حسی دستگاه تناسلی مردان دوچرخه سوار، به ویژه کسانی که در مسافت های طولانی دوچرخه سواری می کنند، شایع است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که صندلی دوچرخه به پرینه فشار وار می کند.

پرینه در مردان ناحیه ای بین  کیسه بیضه مردان و مقعد آنها می باشد. صندلی می تواند بر رگ های خونی و نیز عصب هایی که از  پرینه عبور می کنند و موجب احساس آلت تناسلی می شوند فشار وارد کند.

این فشار مکرر در نهایت می تواند منجر به مشکلاتی در نعوظ شود که اختلالات نعوظ نامیده می شود. اگر شما دوچرخه سواری می کنید و  اختلالات نعوظ را تجربه کرده اید، چندین نکته وجود دارند که می توانید این احتمال خطر را کاهش دهید.

بی حسی دستگاه تناسلی مردان همچنین می تواند یک عارضه جانبی ناشی از استفاده از دستگاه وکیوم به نام پمپ آلت تناسلی باشد. یک پمپ آلت تناسلی برای دستیابی به اختلال نعوظ استفاده می شود.

اختلال نعوظ علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان

این دستگاه از ساکشن (مکشن) برای وارد شدن خون به آلت استفاده می کند. این دستگاه همچنین می تواند موجب بی حسی موقتی به همراه علائمی همچون کبودی، درد و بریدگی در پوست شود.

عوارض جانبی بیماری ها و داروها

هر بیماری که به عصب ها آسیب می رساند می تواند احساس آلت تناسلی و دیگر بخشهای بدن را تحت تأثیر قرار دهد. آسیب به عصب به نوروپاتی نیز شناخته می شود.

دیابت و اسکلروزیس چندگانه (ام اس) در بین بیماری هایی هستند که می توانند موجب آسیب عصب شوند و احساس در آلت تناسلی را تحت تأثیر قرار دهند. بیماری پیرونی، شرایطی که در آن بافت اسکاری به نام پلاک در آلت تناسلی تشکیل می شود نیز می تواند احساس بی حسی دستگاه تناسلی مردان را تحت تأثیر قرار دهد.

بیماری پیرونی علت خواب رفتن دستگاه تناسلی مردان

این شرایط همچنین می توانند منجر به اختلالات نعوظ شوند. داروی سلژیلین (آتاپریل، کاربکس، الدپریل، دپرنیل) که مردم برای درمان بیماری پارکینسون استفاده می کنند می تواند موجب از دست دادن احساس در آلت تناسلی به عنوان یکی از عوارض جانبی شود.

تستوسترون پایین

تستوسترون هورمونی است که قدرت جنسی مردان، توده عضلانی و تولید اسپرم را تحت تأثیر قرار می دهد. با بالا رفتن سن، سطوح تستوسترون به تدریج کاهش پیدا می کنند. این شرایط به تستوسترون پایین یا  T کم شناخته شده است.

تستوسترون پایین در کنار تحت تأثیر قرار دادن قدرت جنسی، احساس و سطح انرژی، باعث می شود شما کمتر به تحریک جنسی واکنش نشان دهید. اگر شما دارای تستوسترون پایین باشید، شما هنوز درد و یا دیگر احساس ها را در آلت تناسلی خود تجربه می کنید، اما ممکن است در طول رابطه ی جنسی خود احساس و لذت کمتری را تجربه کنید.

 

عامل درد بالای ناحیه تناسلی مردان چیست و چگونه درمان می شود؟

بیماری پیرونی

بیماری پیرونی یک علت کمتر شایع بی حسی دستگاه تناسلی مردان می باشد. تجمع بافت اسکار، به نام پلاک در آلت تناسلی مشخصه این بیماری است. بافت اسکار نسبت به بافت طبیعی آلت تناسلی حساس تر می باشد و برخی از افراد بیحسی را تجربه می کنند.

سرطان پروستات

پروستات نقش مهمی را در سیستم تولید مثل ایفا می کند. این عضو مایعی را تولید می کند که اسپرم را حمل می کند و در طول انزال مایع را با فشار بیرون می دهد.

سرطان پروستات علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان

سرطان پروستات می تواند منجر به بی حسی، مور مور و دیگر تغییرات در آلت تناسلی شود. همچنین، فرد ممکن است نسبت به حالت عادی بیشتر ادرار کند و یا به همراه دیگر علائم در ادرار کردن مشکل داشته باشد.

چه کسانی در معرض خطر بی حسی آلت تناسلی قرار دارند؟

✅ کسانی که دارای بیماری هستند که به عصب ها آسیب می رساند و یا آلت تناسلی را تحت تأثیر قرار می دهد مانند دیابت، ام اس و یا بیماری پیرونی.

✅ کسانی که دارای آسیب مغزی یا آسیب نخاعی به دنبال ضربه یا بیماری  تحلیل برنده می شوند.

✅ دوچرخه سواری در مسافت های طولانی

✅ دارای تستوسترون پایین هستند.

✅ داروی سلژیلین مصرف می کنند.

علت جمع شدن دستگاه تناسلی مردان چیست؟

چه آزمایشاتی را باید برای تعیین بی حسی انجام دهید؟

پزشک شما سابقه پزشکی شما را درخواست خواهد کرد و یک معاینه فیزیکی برای یافتن علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان انجام می دهد. آنها ممکن است از شما سؤالاتی از این قبیل بپرسند:

 • چه زمانی بی حسی شما آغاز شده است؟
 • آیا شما هیچ احساسی در آلت تناسلی خود دارید؟ اگر بله، چه احساسی دارید؟
 • آیا به نظر می رسد چه چیزی بی حسی را بدتر یا بهتر می کند؟
 • چگونه این بی حسی زندگی زناشویی شما را تحتت تأثیر قرار می دهد؟

آزمایش هایی که نیاز است انجام دهید بستگی به این دارد که پزشک به چه شرایطی مشکوک است، اما این آزمایشات ممکن است شامل موارد زیر باشند:

 • آزمایش خون برای بررسی سطوح پروتسترون
 • آزمایشات تصویربرداری مانند اسکن های MRI، برای یافتن مشکلاتی در مغز یا ستون فقرات
 • سونوگرافی برای بررسی بافت اسکار و جریان خون به آلت تناسلی
کوچک شدن بیضه به چه دلیل است؟

درمان بی حسی دستگاه تناسلی مردان

درمان شما بستگی به علت بی حسی دستگاه تناسلی مردان دارد.

درمان آسیب به دستگاه تناسلی

اگر بیحسی آلت تناسلی شما به علت دوچرخه سواری باشد، شما ممکن است نیاز باشد که مدتی در دوچرخه سواری وقفه ایجاد کنید یا به مدت چند هفته از دوچرخه سواری خودداری کنید. اگر شما نمی خواهید دوچرخه سواری را ترک کنید، شما می توانید یکی از این توصیه ها را برای کمک کردن فشار روی ناحیه تناسلی خود انجام دهید:

 • استفاده از یک صندلی پهن تر که پد بزرگتری دارد.
 • پوشیدن شورت مخصوص دوچرخه سواری همراه با پد
 • بالاآوردن صندلی یا زاویه دادن به آن به سمت پایین که فشار به پرینه را کاهش دهد.
 • تغییر وضعیت یا استراحت کردن به هنگام دوچرخه سواری

اگر دستگاه ساکشن شما موحب بی حسی شده، زمانی که استفاده از این پمپ را متوقف می کنید، بیحسی باید از بین برود. از پزشک خود برای روش های دیگر برای کمک به نعوظ سؤال کنید.

درمان بی حسی دستگاه تناسلی مردان

درمان بیماری ها

پزشک شما بیماری را که موجب بی حس شدن آلت تناسلی شما شده درمان خواهد کرد:

✅ اگر شما دیابت دارید، شما نیاز است که با رژیم، ورزش و داروهایی برای پیشگیری و کنترل آسیب به عصب قند خون خود را کنترل کنید.

✅ اگر شما بیماری MS دارید، پزشک شما ممکن است آن را با استروئیدها و یا داروهای دیگری را که بیماری را کند می کنند و علائم را کنترل می کنند، درمان کند.

✅ اگر شما دچار بیماری پیرونی هستید، پزشک شما ممکن است آن را با کلاژناز کلستریدیوم هیستولیتیکوم درمان کند. این دارو کلاژن را که موجب تشکیل بافت اسکار روی آلت تناسلی می شود، می شکند.

 

درمان قطعی میکروپنیس در کودکان

درمان دارویی

یک پزشک معمولاً دارویی را برای درمان شرایط پزشکی طولانی مدت مانند دیابت،  MS و بیماری پیرونی تجویز خواهد کرد.

نظارت و کنترل سطوح قند خون می تواند علائم را در افراد مبتلا به دیابت که ممکن است به مصرف داروی اضافی برای جلوگیری از آسیب به عصب نیاز داشته باشند. در موارد پیشرفته، دیابت می تواند منجر به آسیب عصب جدی به نام نوروپاتی دیابتی شود.

افراد مبتلا به بیماری پیرونی می توان دارویی مصرف کند که بافت اسکار و کلاژن تشکیل شونده روی آلت تناسلی را بشکند. این دارو باید علائم را کنترل کند.

درمان تستوسترون پایین

فرد مبتلا به تستوسترون پایین ممکن است نیاز به درمان هورمونی داشته باشد که می تواند به صورت قرص، تزریق و یا پچ پوستی باشد. هورمون ها را فقط با راهنمایی پزشک مصرف کنید.

درمان تستوسترون پایین

پزشک شما می تواند تستوسترون پایین را با جایگزینی تستوسترون از دست رفته ی بدن شما درمان می کند.

تستوسترون به چند شکل وجود دارد:

 • پچ پوستی
 • قرص
 • ژل هایی که بر روی پوست استعمال می کنید.
 • شات لیزر

درمان تستوسترون باید قدرت جنسی شما را همراه با لذت جنسی بهبود بخشند.

انواع روش های درمان سرطان پروستات

آیا احساس در آلت تناسلی قابل بازگشت است؟

بازگشتن احساس به آلت تناسلی بستگی به علت این شرایط دارد. اگر دوچرخه سواری علت آن باشد، زمانی که به استراحت می روید یا تنظیمات دوچرخه خود را درست می کنید، بی حسی از بین خواهد رفت.

برای شرایطی مانند بیماری پیرونی یا ام اس، درمان ممکن است کمک کند. اگر دلیل بی حسی تستوسترون پایین باشد، افزایش سطح تستوسترون می تواند احساس را بازگرداند.

اگر آلت تناسلی شما بی حس شده، به ویژه اگر زندگی زناشویی شما را تحت تأثیر قرار داده است، به پزشک مراجعه کنید. شما ممکن است سعی در امتحان کردن چندین روش درمانی داشته باشید.

درمان معمولاً نسبتاً ساده می باشد. استراحت دادن آلت تناسلی می تواند بی حسی های ناشی از آسیب را تسکین دهد. اگر بی حسی ناشی از یک شرایط مزمن یا اختلالات عصبی باشد، چشم انداز آن فرق خواهد کرد، اما معمولاً قابل درمان است.

اگر علائم پس از درمان ادامه داشته باشند، به پزشک مراجعه کنید. فرد ممکن است سعی در امتحان کردن چندین تکنیک یا درمان داشته باشد تا بتواند از میان آنها عملی ترین روش را انتخاب کند.

آیا واکسن گارداسیل باعث نازایی می شود؟

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)

 • تصویر کاربر ربیع دوشنبه ۱۴ آذر ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 103 مشاهده پرسش
  سلام دکتر بنده ۵۵سال سن دارم وحدود ۱۰سال تریاک مصرف کردام واکنون ۱۲ سال شربت متادون استفاده می کنم که سه ماهی دیگر مصرف نمیکنم ودستگاه تناسلی من بی حس وکوتاه وشول شده وزود ارضاء میشویم راه درمان چیست .
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۴ آذر ۱( 1 سال پیش)

   با سلام  روزي يك عدد قرص فلوكستين ٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد

 • تصویر کاربر محسن چهارشنبه ۹ آذر ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 110 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من ۳۲سالمه ۳سال ازدواج کردم و موقع نزدیکی آلتم شول میشه و زود انزالی هم دارم و مجرد بودم کتر رفتم ازمایش اسپرم دادم که گفت مشکلی نداری فقط اسپرم ظعیفه برای بچه دار شدن بعظی موقع آلتم سر میشه
  مشکل فقط شولی آلت و نعوض و زود انزالیه و برای تقویت اسپرم برای بچه دارشدن کمکم میکنین خیلی ناراحتم به خاطر نعوض و شولی آلت همسرم ماهی یک بار بازور میاد نزدیکی کنیم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۹ آذر ۱( 1 سال پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين ٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميل كنيد و روزي يك عدد قرص فلوكستين ٢٠ ميلي سه ماه ميل كنيد

  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۹ آذر ۱( 1 سال پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين ٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميل كنيد و روزي و روزي يك گرم قرص ويتامين c سه ماه ميل كنيد

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر امید یکشنبه ۱۵ آبان ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 82 مشاهده پرسش
  سلام آقایی دکتر من ۲۷ سالمه خیلی حشری بودم
  الان دوماهه اصلا هیچ حسی ندارم التم بلند نمیشه
  وقتی باجنس مخالف روبه رومیشم میخوام رابطه کنم التم میخوابه احساس میکنم از کمر به پایین
  بی حس هستم خیلی عذاب میکشم خواهش
  میکنم کمکم کنین ممنون میشم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۱۵ آبان ۱( 1 سال پیش)

   با سلام مشكل شما جنبه ذهني ،، فكري و روحي رواني است يك ساعت قبل از رابطه يك قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد

 • تصویر کاربر حامد سه شنبه ۲۴ خرداد ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 97 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من حدود یک ماهه ک چربی خون گرفتم از اون موقع احساسی روی آلت تناسلیم ندارم موقع سکس هم احساس بی حسی دارم و انگار ک هیچ حس ندارم ک سفت میشه و سکسم تموم نشده هی بی حال میشه ممنون میشم کمکم کنین
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۴ خرداد ۱( 1 سال پیش)

   با سلام مشكل شما جنبه فكري ،، ذهني دارد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد

 • تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 183 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  آقای دکتر بنده یکسال و نیم پیش دوچرخه سواری طولانی داشتم نعوظم از دست دادم به آلت فشار آوردم بعدش بی حسی آلت برام به وجود اومد آلتم لاغر شده و بیضه هایم همش جمع میشود و نعوظ ندارم کیسه بیضه هام انقباض شدید فشار میاره درد ایجاد می‌کنه مجبور شدم اسپری بی حسی استفاده میکنم خیلی دارم اذیت میشم الان بعد یکسال و نیم آلتم نعوظ نصفه داره و بیضه و آلتم هم انقباض شدید داره با رنگ پریدگی الان هم آلتم نیمه بیحس هست آقای دکتر چیکار کنم دارم خیلی اذیت میشم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۲۳ خرداد ۱( 1 سال پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد

  2. تصویر کاربر حسین دوشنبه ۲۳ خرداد ۱( 1 سال پیش)
   آقای دکتر ببخشید من موقع ارضا شدن هم تکه تکه منی ازم خارج میشه و منی هم خیلی غلیظ هست و اینکه با تاخیر هم ادرارم میاد و بعضی موقع ها کامل دفع نمیشه صبح ها هم که از خواب بیدار میشم لرز دارم آقای دکتر ممکن هست ربطی به مشکل من داشته باشه ؟
  3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱( 1 سال پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص ترازوسين ٢ ميلي گرم يك ماه ميل كنيد و لرز ارتباطي به مشكل شما ندارد

  4. تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱( 1 سال پیش)
   آقای دکتر فقط اینکه من سنم هم ۱۷ سال هست
  5. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱( 1 سال پیش)

   اشكالي نداره

  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر ابوالفضل دوشنبه ۲ خرداد ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 110 مشاهده پرسش
  سلام
  بنده از دوران کودکی یکی از بیضه هام بالا مونده بود و به داخل کیسه بیضه نیومده و سال 97 در 26 سالگی عمل کردم و امسال برای ازدواج کردن قبلش با یه نفر صیغه شدم که ببینم آلت تناسلی بنده کار می‌کنه یا نه.
  هنگام رابطه آلت بلندشد ولی سفت نشد که کار دخول انجام بشه. ولی اسپرم خارج شد، چند بار هم تلاش کردم ولی جواب نداد.
  از اون شب دیگه آلت هیچ حسی نداره و بلند هم نمیشه.انگار یه تیکه گوشت شده.

  لطفاً راهنمایی کنید، تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۲ خرداد ۱( 1 سال پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد

  2. تصویر کاربر ابوالفضل دوشنبه ۲ خرداد ۱( 1 سال پیش)
   سلام دکتر جان
   قرص تا کی می تونه جواب گو باشه، تا چند سالگی جواب میده، یعنی از سن سی سالگی باید قرص خورد؟

   برا ازدواج مشکلی ندارم میشه یعنی؟؟
  3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۲ خرداد ۱( 1 سال پیش)

   قرص را براي مدت كوتاهي بايد مصرف كنيد

  4. تصویر کاربر ابوالفضل دوشنبه ۲ خرداد ۱( 1 سال پیش)
   بعدش میشه دیگه قرص مصرف نکرد و مشکل برطرف بشه

   و اینکه اقدام کنم برا ازدواج.
  5. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۲ خرداد ۱( 1 سال پیش)

   بله مشكل حل خواهد شد

  6. تصویر کاربر ابوالفضل دوشنبه ۲ خرداد ۱( 1 سال پیش)
   دکتر جان
   مشکل نشت وریدی آلت نیست به نظر شما.
   من مطالعه کردم نوشته بود احتمال مشکل وریدی هم می تونن باشه.
  7. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۲ خرداد ۱( 1 سال پیش)

   با سلام براي تشخيص نشت وريدي بايد سونوگرافي رنگي داپلر انجام دهيد

  8. نمایش سایر 6 پاسخ
 • تصویر کاربر سلیمان شنبه ۲۷ فروردین ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 112 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید. بنده 43سال سن دارم چندین مدت است که موقه نزدیکی کردن منی یکدفه خارج نمیشه بعد از ارضا شدن. قطره قطره وبا فاصله خارج مشه واحساس مکنم که کامل تخلیه نمیشه وکم هم است. و احساس رضایت کامل نمیکنم. لطفا راهنماییم کنید واگر نیازبه دارو هست برام در واتساب بزارید. چون من روم نمیشه حضو ی با پزشک مشورت کنم. هزینه هم پرداخت مکنم ممنون میشم اگر کمکم کنید. بعضی موقعه سیندا فیل استفاده می کنم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۷ فروردین ۱( 1 سال پیش)

   با سلام روزي دو بار هر بار ١٥ دقيقه ده روز در أب گرم نشسته شود و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين١٠٠ ميلي ده روز استعمال كنيد

 • تصویر کاربر علیرضا شنبه ۲۸ اسفند ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 91 مشاهده پرسش
  باعرض سلام
  آقای دکتر من حدودا دو هفته هستش تو رابطه با همسرم میل و رغبت کافی ندارم.
  البته قبلاً دو هفته پیش به قبل بیشتر دنبال رابطه بودم.
  در ضمن ۴۲سال دارم.
  آلتم زیاد سفت نمیشه.
  بعداز رابطه هم زود شل میشه.
  ممنون از راهنمایی شما
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۸ اسفند ۰( 1 سال پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد 

 • تصویر کاربر یاشار شنبه ۲۸ اسفند ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 91 مشاهده پرسش
  سلام روز بخیر خدمت دکتر عزیز من 42 سالم از سال 95 تا به امروز مشکلی تناسبی داشتم و دارم آلتم هیچ حرکتی و حسی نداررد دکتر هم رفتم کلیه آزمایش هم دادم آزمایش هایم هیچ مشکلی نداشتن همه جوواب ها نرمال بودند ولی من همچنان این مشکل را دارم و به مشکل خوردم البته من از وقتی پسر 12 ساله ام را از دست دادم این طوری شدم نزدیک به 5 ساله من هیچ رابطه ای نداشتم ممنون میشم کمکم کنید نه به خاطر مشکلم به خاطر زندگیم که داری به هم میریزی پسرم را از دست دادم ولی دوست ندارم همسرم را هم از دست بدهم چون دیوانه وار عاشق اش هستم و دوست اش دارم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۸ اسفند ۰( 1 سال پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد

 • تصویر کاربر Amir چهارشنبه ۲۵ اسفند ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 136 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید اقای دکتر من هنگام رابطه التم حس نداره بلند میشه مشکل ارضا شدن هم ندارم ولی حسی نداره هنگام لمس کردن مشکل چیه؟
  1. تصویر کاربر Amir یکشنبه ۲۲ اسفند ۰( 1 سال پیش)
   اقای دکتر لطفا جواب بدید
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۵ اسفند ۰( 1 سال پیش)

   با سلام مشكل استرس،، اضطراب  ، نگراني و مشكلات روحي رواني مي باشد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر