قرص قوی اختلال نعوظ + نحوه ی مصرف

اختلال نعوظ یکی از بیماری هایی است کهعده ای از مردان را دچار نارضایتی کرده است. در این مقاله به بررسی تعدادی از قرص اختلال نعوظ میپردازیم.

معمولا اولین راه درمان اختلال نعوظ، تجویز و مصرف داروهای خوراکی است. مصرف این‌گونه داروها بیشتر برای مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند و آلت جنسی‌شان به وضعیت نعوظ نمی‌رسد؛ کارساز است و عوارض جانبی کمی نیز به همراه دارد.

قرص اختلال نعوظ مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، واردنافیل (لِویترا، استکسین)، تادالافیل (سیالیس) و آوانافیل (استندرا) از جمله داروهای خوراکی هستند که برای درمان اختلال نعوظ از آن‌ها استفاده می‌شود. 

این داروها اثر نیتریک اکسید را در بدن کاهش می‌دهند. نیتریک اکسید نوعی عامل شیمیایی طبیعی است که در بدن شخص تولید شده و منجر به سست شدن آلت جنسی فرد می‌شود. با مصرف این داروها میزان جریان خون افزایش می‌یابد و هنگام تحریک جنسی، نعوظ صورت می‌گیرد.

تفاوت داروهای خوراکی درمان اختلال نعوظ

اگرچه اثر همه این داروهای خوراکی ذکرشده مشابه است، اما ترکیب شیمیایی هر کدام از این داروهای خوراکی با دیگری متفاوت است. تفاوت‌های جزیی که در ترکیبات شیمیایی هر کدام از این داروها وجود دارد؛ می‌تواند روی اثر آن‌ها تاثیر بگذارد. 

مثلا سرعت اثربخشی و از بین رفتن اثر و عوارض جانبی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. پزشک سابقه پزشکی، عوامل مختلف، کنش و واکنش‌های احتمالی و داروهای مصرفی دیگر بیمار را در نظر گرفته و با توجه به این موارد، داروی موردنظر را برای فرد تجویز می‌کند.

1- قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل (ویاگرا)

اگر این قرص درمان اختلال نعوظ را یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی و با شکم خالی، این دارو را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن دریافت خواهید کرد. اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت.

قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل یا ویاگرا

2- واردنافیل (لِویترا، استکسین)

در مورد این دارو نیز اگر یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت (فرقی نمی‌کند که آن را با غذا بخورید یا نه). البته مصرف غذاهای خیلی چرب می‌تواند از جذب سریع این دارو جلوگیری کند.

اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو نیز حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت. نوع جدیدتری از این دارو تولید شده است که با گذاشتن روی زبان، جذب بدن می‌شود. سرعت اثر این مدل دارو از بلع قرص بیشتر است.

3- تادالافیل (سیالیس)

این دارو را باید یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. فرقی نمی‌کند که آن را هنگام غذا خوردن مصرف کنید یا نه. تادالافیل تا 36 ساعت اثربخش است. این دارو را می‌توان در دوزهای کوچک به صورت روزانه مصرف کرد یا از دوز بزرگ‌تری از آن به هنگام نیاز بهره برد.

4- آوانافیل (استندرا)

این دارو را باید سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. این‌که آن را باید هنگام غذا مصرف کرد یا نه؛ بستگی به میزان دوز مصرف دارو دارد. این دارو تا شش ساعت موثر است.

از آن‌جایی که همه این داروها اثری مشابه دارند؛ دانشکده پزشکان آمریکا توصیه می‌کند که فرد می‌تواند با توجه به قیمت، راحتی استفاده، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی هر کدام از این داروها تصمیم بگیرد که از کدام قرص اختلال نعوظ استفاده کند. 

انواع عمومی داروهای سیلدنافیل، وردنافیل و تادالافیل در بازار موجود است.

قرض های اختلال نعوظ

آیا مصرف داروهای خوراکی برای درمان اختلال نعوظ کاملا بی‌خطر است؟

قبل از مصرف هر گونه قرص اختلال نعوظ برای درمان اختلال نعوظ باید با پزشک خود مشورت کنید و از او تاییدیه بگیرید. احتمال این‌که داروهای درمان اختلال نعوظ در موارد زیر موثر نبوده یا خطرناک باشند وجود دارد:

عوارض جانبی

بیشتر مردانی که برای درمان اختلال نعوظ، دارو مصرف می‌کنند؛ هیچ عارضه جانبی نخواهند داشت. ممکن است در صورت بروز عوارض جانبی، موارد زیر برای فرد اتفاق بیفتد:

کمردرد از عوارض مصرف قرص اختلال نعوظ

در موارد نادری ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری نیز برای فرد رخ دهد. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ناشنوا یا نابینا شدن

برخی از مردانی که یکی از داروهای ذکرشده را مصرف کرده‌اند؛ ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست داده‌اند. البته مشخص نیست که نابینا یا ناشنوا شدن آن‌ها، ارتباط مستقیم به مصرف این داروها داشته است یا به دلیل بیماری قبلی دیگری اتفاق افتاده است. 

اگر یکی از داروهای خوراکی گفته‌شده را برای درمان اختلال نعوظ خود مصرف کردید و ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست دادید؛ خیلی سریع به بیمارستان یا پزشک خود مراجعه کنید.

2- نعوظ آلت و برطرف نشدن خودبه‌خودی آن

به این حالت، نعوظ دائمی آلت مرد می‌‎گویند. این اختلال نادر دردناک است و برای جلوگیری از آسیب دیدن آلت، باید هر چه سریع‌تر اقدامات درمانی پزشکی روی آن انجام شود. اگر آلتتان بیش‌تر از چهار ساعت در حالت نعوظ باقی مانده است، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک مراجعه کنید.

تاری دید

خرید آنلاین داروهای خوراکی درمان اختلال نعوظ

ارائه روش‌های مختلف برای درمان اختلال نعوظ، کسب‌وکار پرطرفدار و پردرآمدی است؛ پس باید مراقب کلاهبرداری‌های موجود در این کسب‌وکار باشید. اگر قصد دارید از طریق اینترنت نسبت به خرید این داروها اقدام کنید:

بررسی کنید که آیا فروشگاه آنلاین دارویی که قصد خرید دارو از آن را دارید؛ قانونی است یا نه.

اگر نمی‌توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه در ارتباط باشید، از آن فروشگاه خرید اینترنتی انجام ندهید. 

هم‌چنین اگر احساس کردید که قیمت داروی ارائه‌شده توسط آن فروشگاه بسیار ارزان است یا به شما گفته شد که برای مصرف داروها نیازی به تایید و تجویز پزشک نیست؛ از فروشگاه موردنظر دارویی نخرید. 

کسب‌وکارهای غیرقانونی وجود دارند که نسخه‌های جعلی داروهای قانونی را می‌فروشند. احتمال این‌که مصرف این داروها بی‌اثر یا خطرناک باشد؛ وجود دارد. 

با مراجعه یا برقراری تماس با داروخانه و یا پزشک می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی که قصد خرید از آن را دارید؛ معتبر و قانونی است یا نه.

داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز مناسب خریداری کنید

دقت کنید که در هنگام سفارش دارو و تحویل آن، داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز دقیق تجویزی خریده باشید.

فریب واژه «ویاگرای طبیعی» را نخورید.

هرگز برای درمان اختلال نعوظ، دارویی که برچسب «گیاهی» یا «معادل بدون نسخه» دارد را نخرید. این گونه داروها جایگزین‌های دارویی کارآمدی نیستند و در عین حال در ترکیبات برخی از آن‌ها از مواد خطرناک و مضری استفاده شده است.

مرجع: mayoclinic

نکته ی مهم: هیچگاه از این قبیل دارو ها خودسرانه استفاده نکنید و حتما باید زیر نظر پزشک باشد. این مقاله صرفا جهت آشنایی است و مسئولیتی متوجه آن نمی شود.

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۰( 4 روز پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر
  بنده دارای دو مشکل همزمان هستم

  هم نعوظ ندارم هم زودانزالی

  و این مشکل از یکسال پیش شروع شده و همیشگی هستش.یعمی در هر بار تماس جنسی بلااستثنا این مشکل رو دارم و اذیت میشم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۰( 4 روز پیش)

   روزي يك عدد قرص پاروكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۰( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر خسته نباشیدمن۷۶ساله هستم هنگام نزدیکی ازقرص تادارکس۲۰برای نعوظ بیشراستفاده میکنم ولی زمان نعوظ کم است ضمناپس ازاستفاده ازقرص چندساعت بعدسردردمیگیرم چه کنم؟ممنون ازپاسخ جناب عالی
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۰( 5 روز پیش)
   • از قرص ويزارسين٥٠ استفاده كنيد
 • تصویر کاربر احمدوندی یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۰( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  باسلام وعرض ادب خدمت شما
  مدتی است که از کوچکی آلت ۱۴ سانت واختلال نعوظ رنج میبرم شاید دوساله از قرص سیلدنافیل استفاده میکردم خوب بود اما الان گاهی وقتا جواب نمیده لطفا راهنمایی فرمائید کوچکی آلت درمان میشودو برای اختلال نعوظ چکار کنم درضمن سیلدنافیل برام مشکل معده بوجود می آوردممنون از لطف بیدریغ شما
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۰( 6 روز پیش)

   طول ألت طبيعي است و در ماني ندارد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر مسعود دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۰( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر قوامی خسته نباشید من ۳۵سالمه ۸ساله ازدواج کردم ۴ ساله دچار مشکل نعوظ هستم قرص سیدنافیل یک سال مصرف کردم ولی بعد از یک سال دیگه تاثیر نداشت تادالافیل هم همینطور ،در رفتگی لگن مادرزاد داشتم که در بچگی عمل کردم الان سه ماهه که نمیتونم رابطه داشته باشم.همسرم ازین موضوع ناراحته.لطفا کمکم کنید آقای دکتر
  شما فرمودید
  بايد از أمپول پاپاورين تزريقي در ألت استفاده كنم ولی من چون مشکل ناباروری هم دارم و بخاطر نمونه ای که ازم گرفتن بشدت اذیت شدم کلا از آمپول وحشت دارم و نمیتونم با آمپول زدن کنار بیام میدونم شما دکتر باتجربه‌ای هستید خواهش میکنم اگر بجای آمپول،قرص پماد یا ژل هست بهم بگید چون نمیتونم واقعا آمپول بزنم لطفا کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۰( 5 روز پیش)

   راهكار ديگري وجود ندارد

 • تصویر کاربر علی یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  با سلام خدمت اقای دکتر ، اقای دکتر دو هفته ای هس که الت تناسلیم شل شده ، بنده حتی اگر به خانمم هم نگا میکردم بلافاصله الت تناسلیم سفت میشد اما الان اینجور نیستم یعنی وقتی با هم همبستر میشم اصلا سفت نمیشه باید کلی ماساژ و مکیدن و انجام بشه تا سفت بشه وقتی هم وارد رابطه میشم یه لحظه که مطخوام پوزیشنمو عوض کنم دوباره شل میشه ، البته یه مدتی از اسپری و ترامادل خارجی استفاده میکردم ، اقای دکتر خواهش میکنم راهنماییم کنید که مشکلم برطرف بشه
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش)

   عدم وجود اسپرم در آزمایش 2 علت دارد یا مسیر خروج نطفه از بیضه به خارج اگر مسدود باشد ، که با عمل جراحی و بر طرف کردن انسداد بیضه ها می باشد. که با نمونه برداری بیضه علت از کار افتادن بیضه مشخص می شود. علت های دیگر اختلال کار هیپوفیز و مشکل ژنتیک است.                                                                        

  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر همراه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 7 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر من ۲۰ سالم هست هنگام رابطه جنسی بعضی وقتا نعوض کامل ندارم ولی بعضی وقت ها هم خوبم میخاسم بدونم راحلش چیه.
  بعد برای زود انزالی چه راهکاری پیشنهاد میدین.
  ممنون میشم جواب بدین.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۱۸ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص پاروكستين٢٠ ميلي سه ماه ميل كنيد

 • تصویر کاربر ناصر جمعه ۱۷ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر 72سالمه 87عمل تخلیه پروستات کردم ، نعوظ 40تا 50 درصد ازقرص ویااگرا ایرانی استفاده می کنم زود شل میشود ، ایا داروی دیگری هم برای تقویت باید استفاده کنم بصورت داعمی
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۷ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش)

   از أمپول تزريقي پاپاورين داخل ألت استفاده كنيد

 • تصویر کاربر فرشاد سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 7 مشاهده پرسش
  سلام روزتان بخیر دکتر مشکل نعوظ دارم اصلآ آلت بزرگ وسفت نمیشه دیابت دارم اما کنترل شده دارو مصرف میکنم قبلا قرص تاداگرا مصرف کردم زیاد تاثیر نداشت لطف کنید بفرمایید آیا این مشکل قابل حل است یاخیر ضمنا سن من هم58ساله باتشکر ازشما
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش)

   از أمپول تزريقي پاپاورين در ألت  استفاده كنيد

 • تصویر کاربر محسن سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 9 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر. نزدیک ب 3 سال هست داروهای اعصاب دوکسپین 25 و سیتالوپرام و کلوردیازپوکساید 5 مصرف میکنم و کلا ب جهت جنسی هیچ حسی ندارم و داروهای خوراکی مثل سیلدنافیل و تادالافیل هم مصرف کردم و اثری نداشته و در روابط زناشویی ب مشکل برخوردم چون اصلا نعوظ ندارم و تحریک نمیشم. 35 ساله از تهران ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش)

   از أمپول تزريقي پاپاورين در ألت استفاده كنيد

 • تصویر کاربر سامان یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 9 مشاهده پرسش
  با عرض سلام و خسته نباشی
  من ۳ ماه میشه به کاهش میل جنسی و شلی آلت مواجه شدم که ناشی از استرس شغلی بوده و ضمنا دیابت نوع ۲ هم دارم خواهشمندم راهنمایی فرمایید چکار کنم که از لحاظ روحی به حالت عادی برگردم چونکه اذیتم...ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۰( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر