پرسش از دکتر

التهاب و عفونت پروستات - پرسش 91796

 • تصویر کاربر فرهاد دوشنبه ۲ خرداد ۱( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 125 پروستات
  سلام آقای دکتر وقت بخیر
  من ۳۲ سالم هست و مجرد،قد ۱۷۰ وزن ۷۴
  سه ساله بیشتر اوقات خصوصا بعد از انزال علائم سرماخوردگی مثل لرز، بیحالی شدید، آبریزش بینی دارم و گاهی اوقات با درد زیر شکم همراه هست، بعد از دفع مدفوع هم این حالت پیش میاد همراه با تکرر ادرار، از پنج سال پیش با بیحالی و تکرر ادرار پس از دفع مدفوع شروع شد و الان بیشتر شده و زندگی من رو مختل کرده.میل جنسی من خیلی خیلی کمه و شاید هفته ای یکبار خود ارضایی دارم چون دکتر قبلی به من گفت هفته ای حداقل دو بار باید انزال و پیاده روی داشته باشم تا خوب بشم. از یک سال پیش دو بار رفتم دکتر، بار اول به مدت یک ماه تاوانکس ۵۰۰ و سلکسیب ۲۰۰ خوردم و بار دوم یکماه افلوکساسین و سلکسیب خوردم اما بعد از چند ماه علائم دوباره برگشت. خواهش میکنم من را راهنمایی کنید این مشکل خیلی اذیتم میکنه.
  1. تصویر کاربر فرهاد جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱( 2 سال پیش)
   آقای دکتر لطفا جواب بدید
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۲ خرداد ۱( 2 سال پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص وزيكر ده ميلي گرم ده روز ميل كنيد و روزي دو بار هر بار ١٥ دقيقه در أب گرم ده روز نشسته شود و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين١٠٠ ميلي ده روز استعمال كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.