پرسش از دکتر

قرص امنیک - پرسش 16028

  • تصویر کاربر علی جمعه ۸ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش) پروستات
    باسلام
    پزشک پدر بنده که 72 ساله اند بعلت بزرگ شدن پروستاتشان قرصهای امنیک و تولرین 1 و فیتوپروست و گیاهی پروستاتان تجویز کردندکه در اولین مصرف و با گذشت یک روز از مصرفشان دچار سرگیجه و استفراغ شدند دکتر شان گفتن فیتوپروست و و پروستاتان قطع شود
    ایشان کمی نارساییی قلبی دارند
    1. آیا امنیکک روی عضلات قلب اثر دارد
    2.استفراغ ایشان بعلت عوارض کدام دارو بوده
    و آیا تداخل دارویی بوده ؟
    همچنین ایشان بعلت استندگذاری در قلب قرصهای پلاویکس و زالربان و لوزارتان و ائوترواستاتین مصرف میکند و به همین علت فعلا نمیتواند فعلا عمل برداشتن پروستات را انجام دهد ضمنا اندازه پروستات 52*40*39 mmو vlm=42 است
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۸ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش)

      تداخل دارو بوده و روي قلب اثر ندارد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.