پرسش از دکتر

کم تحرکی اسپرم - پرسش 17678

 • تصویر کاربر Y&MORADI چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸( 9 ماه پیش) ناباروری
  با سلام خدمت جناب دکتر عزیز
  جناب آقای دکتر قوامی ضمن عرض خسته نباشید استدعا دارم کمکم کنید.به عرض مبارکتان میرسونم که من با توجه به اینکه چند سال پیش تصادف شدیدی داشتم و هردو ساق پا و کتف راستم پلاتین کار گذاشته شد وبه علت کار وحرکت درد فراوانی داشتم در بعضی مواقع بخاطر درد ترامادل استفاده میکردم تا اینکه سر یه موضوع خانوادگی با همسرم به مشکل خوردیم و بعدش به علت آرامبخش کنندگی این قرص لعنتی مصرفم زیادتر شد هرچند بعداز اینکه اون دیگه رفت کمترش کردم و با استفاده از قرص B2 که دکتر سوی مصرف مواد دادن کلا دیگه نخوردم و حالا هم روزی یه دونه قرص بی ۲میخورم تا قطع بشه.
  ولی مشکل اینجاست در همون زمان که ترامادول کمترش کرده بودم ، و وقتیکه خانومم با دعوا رفت و اصلا هم به بچه دارشدنش بعلت کارمند بودن تمایل نداشت شکایت کرد که من ناباروری دارم و حق طلاق میخوام و پس از پزشکی قانونی و آزمایش گفتن اره کم تحرکی اسپرم دارم و فعلا حق طلاق و خونه و مهریه ام برده حالا اعتراض زدیم چون فهمیدیم که با مشاوره فهمیده و سو استفاده برده،الان اینو میخوام بدونم که چقدر بعد از کامل کنار گذاشتن قرص ترامادول و بی ۲ دوباره اسپرم ها به همون روال قبل برمیگردن؟!؟
  ممنونتون میشم اگه سریع راهکاری بذارید جلو پام چون اعتراض زدیم احتمال داره دوباره برم آزمایش،خواهش میکنم کمکم کنید چون من از شهرستان مزاحمتون میشم وگرنه حضورا میومدم خدمتتون.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸( 9 ماه پیش)

   ترامادل هيچ اثري روي تحرك اسپرم ندارد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.