پرسش از دکتر

ناتوانی جنسی - پرسش 31704

 • تصویر کاربر حسین یکشنبه ۴ خرداد ۹۹( 3 ماه پیش) بیماری های جنسی
  سلام
  33 ساله هستم. دو سال ازدواج کردم. قبل از ازدواج خیلی خودارضایی داشتم البته بعد ازدواج هم خودارضایی داشتم. از اول ازدواج زودانزال بودم. خیلی داروها گیاهی و شیمیایی رو امتحان کردم اما فایده نداشت. قرص ویاگرا هم استفاده کردم در قدرت نعوض تاثیر داشت اما در زودانزالی تاثیر نداشت. ده ماه پیش عمل فتق انجام دادم و دو ماه بعد عمل نیز ضربه شدیدی به بیضه چپ وارد شد. بعد از این وقایع قدرت نعوض به مرور کم و کمتر شد. که حتی ویاگرا هم تاثیر چندانی نمیکند. دستگاه وکیوم هم استفاده کرده ام و اما نعوض ضعیفی دارم. و در قسمت فتق با اینکه مثل قبل عمل باد نمیکند اما هنوز کمی درد وجود دارد و گاهی کنار بیضه چپ درد میکند.

  در مورد وضعیت بدنی هم بگم که چند سال هست در آزمایشات چربی خونم از حد نرمال بالاتر است. سیگار و مشروب استفاده نمیکنم اما اضافه وزن دارم و بعد عمل وزنم بالاتر هم رفته.
  و مورد دیگر اینکه همیشه بعد از خودارضایی در قسمت مرکز سر حدود جایگاه غده هیپوفیز در سرم یه فشار و زق زق وجود دارد و همیشه بعد خودارضایی پرخوری میکنم.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۴ خرداد ۹۹( 3 ماه پیش)

   خود ارضايي را حتما بايد ترك كنيد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تادالافيل ميل كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.