پرسش از دکتر

برگشت علایم بعد از تکمیل دوره درمان - پرسش 64646

 • تصویر کاربر علی0098914354163 یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۰( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 415 پروستات
  با سلام و عرض ادب و احترام خدمتتان
  قبل از عید مشکل تکرر ادرار و ادرار قطره ای شدید داشتم و پهلوهایم درد میکرد. قبل از حس ادرار از درد پهلوها میفهمدیم که باید به دستشویی برم و البته بعد آن هم مشکل درد پهلو حل نمیشد. به دکتر مراجعه کردم و نتایج ازمایش را به پیوست خدمتتان میفرستم. دارو کپسول تامسولوسین ( پروترال 0.4 ) و ناپروکسن تجویز شد هر کدام هر روز یک عدد. در طول مدت درمان ( دو ماه ) همه مشکلات حل شده بود و هیچ مشکلی نداشتم. بعد از اتمام درمان تمام علایم برگشته است. درد پهلو دارم ولی ادرار قطره ای به شدت قبل نیست. تکرر ادرار دارم. با مراجعه مجدد پزشک پروستاتان و سرترالین تجویز کرده است که از دیروز مصرف کنم. (خودم با تجویز پزشک شش ماهی است پروپرانول میخورم) و در دو روز اول مصرف هم فرقی مشاهده نمیکنم.درد پهلو دارم و تکرر ادرار . لطفا راهنمایی کنید.
  ضمنا یکسالی هست که مشکل نعوذ دارم که پروسیال یا ویزارسین مشکل را حل کرده است. لطفا راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۰( 3 سال پیش)

   روزي يك عدد قرص وزيكر ده ميلي گرم ده روز ميل كنيد و روزي دو بار هر بار ١٥ دقيقه در أب گرم نشسته شود ده روز و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين١٠٠ ميلي استعمال كنيد ده روز

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.