پرسش از دکتر

عدم خروج منی بعداز رابطه - پرسش 115099

  • تصویر کاربر حامد یکشنبه ۱۷ دی ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 56 سوالات دیگر
    باسلام،همسرم 34سالشه،نظامیه ومقداری شغل پراسترس وحجم بالایی داره.حدودیکماهه که مشکل دیرانزالی ودرموارد بیشتر کلا نیومدن اب منی پیداکرده،رابطه هامون باعشق وعلاقه وتحریک همراهه ودوطرفه اس اما هرچقدرتلاش میکنه اب منی ازش خارج نمیشه،بیماریه پانیک اتک خفیفی داره و قرص های سیتالوپرام وکلونازپام با دز پایین رو8ماهه مصرف میکنه.یک هفتس داره تلاش میکنه بتونه به انزال برسه ولی نمیشه ودرنهایت نعوظ اتفاق میوفته وخسته وعصبی میشه،لطفا بگیدبایدچیکارکنیم ماتوشهرکوچیکی هستیم که دکتری پیدانمیشه بریم پیشش،من منتظرپاسخ شماهستم.باتشکر
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۱۷ دی ۲( 6 ماه پیش)

      با سلام علت دير انزالي به علت مصرف قرص سيتالوپرام مي باشد هر ٨ ساعت يك عدد قرص ايمي پرامين ٢٥ ميلي گرم ده روز ميل شود

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.