پرسش از دکتر

مشکل در دفع ادرار و اسپرم - پرسش 49

  • تصویر کاربر حسین شنبه ۷ اسفند ۹۵( 7 سال پیش) تعداد بازدید: 361 پروستات
    درود خدمت جناب دکتر. بنده ۳۶ سال دارم و متاهل می باشم در کودکی از مشکلات سنگ کلیه رنج میبردم که عمل کردم در نوجوانی واریکوسل داشتم بازهم عمل کردم. الان مدتها ست دچار سوزش دردناک ادرار میباشم به مرور زمان انزال دردناک هم به آن افزوده شده بطوریکه هنگام خروج اسپرم مقداری اسپرم بین میاندوراه یعنی بیضه و مقعد گیر میکنه. ناگفته نماند زندگی زناشویی من متفاوت است یعنی دو هفته از خانواده دور و دوهفته در کنار آنها هستم. این مشکلات باعث شده میل جنسی من بسیار کم شود به نوعی سردی در رابطه جنسی زناشویی من افزایش یابد. جناب دکتر راه حلی جلو من بزارید متشکرم.
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۷ اسفند ۹۵( 7 سال پیش)
      با سلام و تشکر شما مبتلا به پروستاتیت مزمن هستید و موارد زیر را باید انجام دهید ۱-قرص factive را به مدت سه هفته روزی یک عدد میل کنید ۲-شیاف ایندومتاسین ۱۰۰ میلی گرم روزی یک عدد به مدت ده روز استفاده کنید ۳-از خوردن غذاهای تند و ادویه دار و الکل خودداری کنید ۴- روزی دو با هر بار ۱۵ دقیقه به مدت ۱۰ روز در اب گرم بنشینید

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.