پرسش از دکتر

کاهش میل جنسی و عدم نعوظ در اثر مصرف قرص finpecia (هندی) - پرسش 14910

  • تصویر کاربر مصی چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۸( 5 ماه پیش) بیضه
    با سلام
    من برای درمان ریزش مو پیش یکی از معروفترین دکترهای تهران رفتم که به من گفتن ارثی هست و به من قرص فین پشیا رو دادن گفتن تا 3 4 ماه روزانه 2 عدد قرص یک میلی گرمی مصرف کنم و بعد از اون روزی 1 عدد
    هنگام مصرف هیچ مشکل و عوارضی در من نبود و همه چیز مثل سابق بود بعد از مدتی که در مورد قرص تحقیق کردم گذاشتمش کلا کنار چون حس میکردم میل جنسیم کم شده
    الان مشکلم شدید شده و کلا مثل قبل اصلا نعوظ اتفاق نمیافته حتی بعد از یک بار انزال دیگه کلا به هیچ عنوان نعوظ اتفاق نمیافته
    میزان مایع منی خیلی کمتر از قبل شده
    صبح ها اصلا نعوظ ندارم
    حتی در حالت عادی سایز التم کمتر شده و هنگام نعوظ هم سایزش کمتر از قبل شده

    به شدت نگران شدم چون این قرص رو خوندم که عوارضش از بین نمیره. لطفا راهنمایی کنین
    مرسی
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۸( 5 ماه پیش)

      يك ساعت قبل از نزديكي يك عدد قرص وياگرا ميل كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.