پرسش از دکتر

اختلال در نعوظ - پرسش 74408

  • تصویر کاربر علیرضا پنجشنبه ۲۵ شهریور ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 214 بیماری های جنسی
    سلام وقت بخیر
    بنده 40سالمه سال گذشته متوجه چند تا ضائده اطراف اندام تناسلیم شدم به پزشک مراجه کردم و نمونه برداری کردم درنتیجه ازمایش hpv دادم که مثبت شد ولی ظاهرا" خفیف بود یک دوره قرص آسیکلوویر استفاده کردم .ولی مدتیه که دیگه دارم استفاده نمیکنم .الان هم یک ضائیده خیلی کوچیک روی آلتم دراومده .لطفا راهنمایی بفرمایید .در ضمن چند وقتی هست که دچار اختلال در نعوظ شدم قبل از رابطه اوکی هستش و لی به محظ شروع نزدیکی شل میشه . ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۵ شهریور ۰( 2 سال پیش)

      با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد زايده روي تناسلي را ليزر كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.