پرسش از دکتر

سوال ازدر مورد پروستات وکلیه - پرسش 1880

  • تصویر کاربر حسن جمعه ۱۰ شهریور ۹۶( 6 سال پیش) تعداد بازدید: 446 پروستات
    بنده به مدت سه سال است که پروستات دارم وداروی تامسو لوسین شبی یک عدد استفاده میکنم
    مدت یک هفته است دردی از ناحیه بیضه چپ بصورت مورب تا کلیه چپم
    می گیرد وبا خوردن مسکن مقداری ارام میشود
    ضمنا بنده 6 ماه پیش دچار پانکراتیت شده ام ومجرای پانکراس بنده دچار فیستول شده وترشحات ان توسط درن به خارج از شکم می ریزد
    سوال بنده این است که ایا این درد ناشی از عود پروستات است یا ناشی از عوارض پانکراتیت ؟
    ضمنا بنده به مدت یک هفته از انتی بیوتیک سیپرو فلوکساسین 500 استفاده کرده ام
    ممنون میشم پاسخ دهید ودر صورت نیاز خدمت برسم
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۰ شهریور ۹۶( 6 سال پیش)
      با سلام مربوط به عود پروستات مي باشد .

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.