پرسش از دکتر

عدم تمایل جنسی - پرسش 15789

  • تصویر کاربر ن.م جمعه ۱۸ مرداد ۹۸( 3 ماه پیش) بیماری های جنسی
    سلام جاب دکتر
    آقایی هستم 53 ساله که 16 ساله مبتلا به بیماری CML هستم و روزانه 600 میلی گرم کپسول ایماتینیب مصرف میکنم در ضمن بدلیل مشکلات دیگر در شبانه روز این داروها رو مصرف میکنم: هر شب 1/5 قرص دپاکین 500 میلی گرم + قرص دی او وان 160 یکعدد - صبحها آسپرین 81 یکعدد + آتنولول 50 میلی 1 عدد + قرص سرترالین 50 یکعدد.
    من از سال قبل که شروع به خوردن قرص سرترالین کردم بمرور حس جنسی خودم رو از دست دادم و اینروزها تقریبا این حس به صفر رسیده میخواستم بدونم: 1- آیا این مشکل از عوارض قرص سرترالین است؟ 2- آیا راه حلی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد؟
    متشکر میشم پاسخ بدید
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۸ مرداد ۹۸( 3 ماه پیش)

      عارضه سرترالين است

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.