پرسش از دکتر

سوزش آلت تناسلی بعد از انزال - پرسش 19827

  • تصویر کاربر فرج جمعه ۲۴ آبان ۹۸( 7 ماه پیش) پروستات
    سلام جناب دکتر قوامی ، بنده 65 ساله هستم ، حدود یکسال پیش متوجه سوزش بعد از انزال شدم و به پزشک متخصص اورولوژی مراجعه نمودم و ایشان بعد از معاینه مقعدی پروستات و آزمایش خون گفتند که پروستات بزرگ نشده ولی پروستات شما با توجه به سوزش بعد از انزال ملتهب شده و بعد برایم کپسول امنیک برای رفع سوزش و برگشت منی به مثانه و آتنی بیوتیک اواتکس 500 برای عفونت پروستات تجویز کردند ، بعد مصرف یک دوره نسبتاً خوب بودم ولی مجدداً چند وقتی است که همان حالت قبلی برایم پیش آمده و سو،زش بعد از انزال دارم. ناگفته نماند سونوگرافی از بیضه هم انجام دادم که کیست در بیضه را نشان داد که پزشک متخصص اورولوژی گفت چیز خاصی نیست ، در ضمن مدتهاست که میزان نزدیکی من بسیار کم است شاید چند بار در طول سال.لطفاً در این رابطه و درمان سوزش بعد از انزال راهنمایی بفرمایید. متشکرم.
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲۴ آبان ۹۸( 7 ماه پیش)

      روزي دو بار هر بار١٥ دقيقه در أب گرم نشسته شود و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين استعمال كنيد و روزي يك عدد كپسول امنيك ميل كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.