پرسش از دکتر

درد - پرسش 116436

  • تصویر کاربر احمد جمعه ۱۱ اسفند ۲( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 55 پروستات
    با سلام بنده۴۰ سال دارم و سال قبل بدلیل وجود سنگ در حالب کلیه چپ عمل tul انجام دادم و تا دو ماه قبل مشکلی نداشتم دو ماه قبل دچار خون در ادرار شدم که همان زمان به اورژانس مراجعه کردم و بعد از سونوگرافی نشان داد که دو سنگ ۶ و ۳ میلی در کلیه راست دارم و شربت اورنیکا و قرص سیستین تجویز شد. الان بعد از دو ماه پهلوی چپم که در سونو کلیه چپ مشکلی نداشت درد میکنه وگاهی ادرارم تیره میشود و در ناحیه بین مقعد و بیضه ها احساس ناراحتی میکنم بعضی مواقع ادرارم دو شاخه میشود و بعد از اتمام ادرار هم چند قطره مجددا ادرار دارم در ضمن هم پارسال و هم امسال اندازه پروستات در سونوگرافی طبیعی بود. با توجه به حالتیکه دارم همان داروها رو ادامه بدهم یا باید داروی دیگری مصرف کنم در ضمن به دلیل مشکلات خانوادگی حدود ۵ ماهه که فعالیت جنسی نداشته ام.
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۱ اسفند ۲( 4 ماه پیش)

      با سلام دارو ها را ادامه دهيد و روزي دو بار هر بار ١٥ دقيقه ده روز در أب گرم نشسته شود روزي يك عدد قرص ألفن xl صد ميلي گرم ده روز ميل شود

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.