پرسش از دکتر

استفاده امنیک - پرسش 115791

  • تصویر کاربر محمد سه شنبه ۱۰ بهمن ۲( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 63 پروستات
    درود بر آقای دکتر عزیز-63 سال سن دارم از هفده سال قبل که سونو رفتم تشخیص پروستات داده شد البته خوش خیم به توصیه برخی از دوستان اغلب تخمه کدو و اخیرا دو سه ماهی از قطره پروستاتان استفاده کردم .
    تکرر ادرار دارم شبها چند بار نیاز به دستشویی دارم کنترل ادرار برایم سخت شده و در دفع هم بویژه زمانی که از خواب بیدار میشوم بسختی و قطره قطره انجام میشود که گاهی شاید 7-8 دقیقه طول بکشد...چند روزی است کپسول امنیک 0.4 هر شب یک عدد مصرف می کنم با این کپسول مشکل ام بر طرف میشود.آیا باید همیشه استفاده کنم و یا بعد از مدتی مثلا یکی دوماه مصرف خوب میشوم در ضمن آیا میشود پس از یکماه ، یک شب در میان استفاده کرد و به همین ترتیب تا قطع کامل.........و یا اگر قطع کنیم مشکل پیش میاد؟پیشاپیش بخاطر تصدیع وقت گرانبهایتان پوزش می خوام و تشکر می کنم از پاسخگوییتان. با احترام فراوان
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۱۰ بهمن ۲( 5 ماه پیش)

      با سلام اين كپسول براي هميشه بايد استفاده شود

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.