پرسش از دکتر

برگشت و رفلاکس مایع منی بعد از مصرف تاموسیلین - پرسش 12204

  • تصویر کاربر رامین سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷( 8 ماه پیش) پروستات
    با سلام خدمت شما جناب آقای دکتر
    بنده ۲۸ سالم هست و برای مشکل درد در ناحیه بیضه چپ و سوزش و درد ادرار به پزشک فوق تخصص اورولوژی در شهر خودمون اراک مراجعه کردم ایشون داروی امنیک رو تجویز فرمودن،بعد از خوردن این دارو با مشکل قطع شدن کامل انزال روبرو شدن بطوری که بعد از ارضا شدن کاملا احساس رفلاکس مایع منی و درد در زیر شکم هر دو طرف رو دارم و عجیب اینکه بعد از اون حتی در ادرار هم مایع منی رو چشمی مشاهده نمیکنم
    متاسفانه پزشک بنده مدتی ایران نیستن و من به شدت برای مشکل پیش آمده نگرانم
    لطفا راهنمایی بفرمایید که دارو رو قطع کنم یا صبر و تحمل رو توصیه میفرمایید؟
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۱۸ بهمن ۹۷( 8 ماه پیش)

      به علت امنيك است

    2. تصویر کاربر رامین جمعه ۱۹ بهمن ۹۷( 8 ماه پیش)
      سلام مجدد و تشکر از پاسخ شما جناب آقای دکتر
      توصیه میفرمایید تا زمان امکان ویزیت مجدد توسط پزشک مصرف دارو رو قطع کنم؟
    3. تصویر کاربر رامین جمعه ۱۹ بهمن ۹۷( 8 ماه پیش)
      با تشکر از شما بابت پاسخ جناب آقای دکتر
      توصیه میفرمایید تا زمان امکان مجدد ویزیت توسط دکترم مصرف دارو رو قطع کنم؟
    4. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷( 8 ماه پیش)

      بله

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.