پرسش از دکتر

افزایش کراتینین خون - پرسش 12313

 • تصویر کاربر نیما جمعه ۳ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) کلیه
  با سلام دکتر گرامی بنده در آلمان زندگی میکنم و به صورت جدی بدنسازی کار میکنم در مدت هفت الی هشت ماه پیش چند دوره پروتینی شامل کراتین بدون وقفه مصرف کردم و ماه پیش برای چکاپ رفتم کفتن کراتینین خونم بالاست حالا بعد یک ماه دکتر رفتم و چک کردم کمتر شده بود اما هنوز صدو پنجاه و پنج بود آیا این نشانه ضعف کلیه است و باید ورزشمو قطع کنم ؟ راه حل برای کلیه من چیه ؟
  ممنونم
  1. تصویر کاربر نیما چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)
   عذر میخوام خواستم اینو اضافه کنم رژیم پروتیین من سنگین بود که تو اون دوره از کراتین کازیین امینو اسید وی کربو پروتیین گلوتامین و پمپ و سرشار از گوشت و وزن هفتادو دو کیلو به هشتادو دو کیلو عضله سازی رسیدم و بدنم کاملا خشکو عضلانیه صدو هشتادو چهار قدمه و بیست و هفت سالمه چون از ایران دورم نمیتونم از جنابعالی یا پزشکان گرانقدر کمک بگیرم لذا خواهشمندم عنایت فرمایید با کراتینین ۱.۵۵ عکسبردذری کردن گفتن به دلیل کراتینین بالا بیماری کرونیک کلیوی یا همون نارسایی کلیه دارم جناب دکتر با این وضع میتونم به ورزش ادامه بدم و پروتیین مصرف کنم برای بیماریم چه باید بکنم سپاسگزلرم
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۳ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

   ورزش را ادامه 

  3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۳ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

   ورزش را ادامه و مصرف گوشت ونمك را كم كنيد 

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.