پرسش از دکتر

,فونت مجرا - پرسش 24256

 • تصویر کاربر آرش سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۸( 3 ماه پیش) مجرای ادراری
  جناب آقای دکتر قوامی
  با عرض سلام و احترام، مردی 50 ساله هستم که حدود 3 هفته قبل به علت Dysuria و Uretheral Discharge (البته به رنگ شیری و مقدار کم) با منفی بودن آزمایشات کامل و کشت ادرار، با تشخیص Nongonorrheal Urethritis تحت درمان با 2 هفته داکسی سیکلین 100 میلی گرمی(روزانه 2 بار) قرار گرفتم. احتیاطاً یک سینگل دوز سفتریاکسون 500 میلی گرمی هم مصرف کردم. برای همسرم نیز سینگل دوز 1 گرم آزیترومایسین و 400 میلی گرم سفکسیم تجویز شد(با آنکه بدون علامت بود). در زمان درمان نیز مطابق توصیه همکاران هیچ نزدیکی نداشتم. بعد از 10 روز دیزوری من قطع شد و بعد از قطع درمان 2 هفته ای داکسی سیکلین ، دو سه نوبت نزدیکی بدون کاندوم داشته ام. در حال حاضر نیز هیچ مشکل بالینی ندارم. فقط سئوال من این است:
  به طور بسیار اندک هر دو یکی - دو روز یکبار در حد بسیار کم( یک قطره) ترشح شیری رنگ مجرا وجود دارد(از روی لک ایجاد شده بر روی لباس زیر متوجه می شوم) و هیچ علامت دیگری هم نیست. آیا این طبیعی است و به مرور قطع می شود یا اینکه اقدام خاصی لازم است؟
  از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۸( 3 ماه پیش)

   نگران نباشيد  خود به خو د خوب مي شويد

  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۸( 3 ماه پیش)

   نگران نباشيد  خود به خو د خوب مي شويد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.