پرسش از دکتر

خون در ادرار - پرسش 55405

 • تصویر کاربر ali پنجشنبه ۹ بهمن ۹۹( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 51 پروستات
  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  اقای دکتر حدود 2 ماه قبل بود که گفتم در ادرارم خون هست و بعد از ادرار هم خون میاد و شما هم گفتین ده روز روزی یک عدد شیاف ایندومتاسین استعمال کنم.شیاف هارو استفاده کردم و تاثیر خوبی هم داشت اما هنوز هم بعضی مواقع پس از خروج منی خون پس از ادرار دیده میشه.روی لباس زیرم هم لکه های خونی زیاد دیده نمیشود اما لکه های زرد رنگ وجود دارند.هر از گاهی هم(به ندرت)درد در بالای سمت راست یا سمت چپ ایجاد میشه(پس از اتمال مصرف ایندومتاسین این درد خوب شده بود.)مشکل چیست و چه دارویی تجویز میکنید؟؟؟
  همچنین من طبق گفته شما قرص پاروکستین 20 مصرف میکنم.هنگام ادرار که در دستشویی میشینم 7،8 ثانیه ای طول میکشد تا ادرار شروع به تخلیه کند و پس از اتمام هم احساس میکنم که کامل تخلیه نشده و چند قطره ای باقی مانده.10 عدد هم قرص امنیک مصرف کردم و تاثیری نداشت.آیا امکان دارد که تاثیر داروی پاروکستین باشد یا خیر؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۹ بهمن ۹۹( 7 ماه پیش)

   جواب دادم

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.