پرسش از دکتر

عدم خروج منی - پرسش 114631

  • تصویر کاربر یوسف شنبه ۲ دی ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 56 پروستات
    سلام دکتر
    من حدود یک ماه قبل تکرر ادرار داشتم و مشکل نعوظ که به دکتر اورولوژی مراجعه کردم بعد ازدیدن ازمایش که هیچ مورد خاصی نداشت وخوب بود گفت که سونوگرافی بگیرم که در سونوگرافی حجم پروستات حدود ۴۴ بود دکتر دارو برام نوشت قرصهای پروستاتان و اولوسین وتادالافیل نوشت که بعد ازمصرف حدود یکهفته باعث شد که خروج منی نداشته باشم. از امشب گفتم مصرف دارو را قطع کنم. ضمنا سن اینجانب ۵۷ سال است. ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲ دی ۲( 6 ماه پیش)

      با سلام علت عدم خروج مني مصرف قرص اولوسين مي باشد أنرا مصرف نكنيد 

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.