پرسش از دکتر

پروستات - پرسش 69892

 • تصویر کاربر علی شنبه ۲۶ تیر ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 31 پروستات
  سلام دکتر عزیز .
  من چند وقت بود درد زیر شکم و لگن و سوزش ادار داشتم . سونوگرفی و ازمایش ادرار رفتم .گفتند روده تحریک پذیر و التهاب پروستات دارم .درمان روده تحریک پذیر را شروع کردم و تامسولوسین و افلوکساسین و انتی بیوتیک مصرف کردم . به تازگی دوباره ازمایش دادم عفونت ادراری برطرف شده و درد لگنم خیلی بهتره و درد زیر شکمم برطرف شده . الان 2 چیز اذیتم میکنه .: یکی احساس سوزش در مجاری ادرار و معقد در حالات عادی (یعنی غیر از زمان ادرار ) و یکی دیگه : احساس سوزش بعد از انزال و احساس ادرار فوری پس از انزال .
  دکتر بهم گفته دوباره امنیک و افلوکساسین رو یک ماه مصرف کنم . به نظر شما مشکل پروستاتیت هست یا ممکنه از یه عفونت یا حساسیت پوستی باشه ؟
  ممنون میشم کمک کنید .
  1. تصویر کاربر علی پنجشنبه ۲۴ تیر ۰( 2 ماه پیش)
   البته فراموش کردم زمانی که احساس سوزش میکنم احساس میکنم ادرار وارد مجاری ادرارم شده .
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۶ تیر ۰( 2 ماه پیش)

   با سلام التهاب پروستات مي باشد روزي دو بار هر بار ١٥ دقيقه در أب گرم نشسته شود ده روز و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين١٠٠ ميلي ده روز استعمال كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.