پرسش از دکتر

تورم الت - پرسش 49157

 • تصویر کاربر حسینی سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 264 بیماری های جنسی
  سلام آقای دکتر.
  سه ماه قبل برای اینکه آلت از حالت نعوظ دربیاد اون رو به پایین کشیدم و حدود سی ثانیه روی اون خوابیدم اما از نعوظ خارج نشد بالا اوردمش و بعد خودش خوابید. تا دوروز مشکلی نبود اما بعدش نعوظ نداشتم و قسمت شافت ورم کرده بود و جمع نمیشد. الان صبح ها نعوظ ندارم و به سختی تحریک میشه و به نعوظ ضعیف میرسه. و درحالت غیر نعوظ ورم کرده و سفت هست. شافت هم کامل جمع نمیشه، یک طرف بیشتر ورم دارم و در حالت نعوظ آلت رو کج میکنه. جسارتا یک عکس در حالت عادی میفرستم.
  آقای دکتر الان سه ماه میگذره. آیا برطرف میشه و به حالت قبل برمیگرده؟ فکر میکنم از مردی افتادم. خیلی عذاب میکشم. از کاری که کردم. بعد نیم ساعت که تحریکش کنم نعوظ خیلی ضعیف دارم و رابطه برقرار نمیشه! سی سالم هست.
  1. تصویر کاربر حسینی جمعه ۷ آذر ۹۹( 3 سال پیش)
   اینجا پیش دکتر ارولوژیست رفتم. مشکوک بود به پیرونی یا شکستگی. سنو نوشت، جواب این بود:

   (اجسام غاری سالم و لایه تونیکا داراي امتداد طبیعی است.) اینجا نوشته سالم اما من خودم یک کجی رو احساس میکنم که بوجود آمده. حتی حالت غیر نعوظ هم اون کجی مشخصه چه برسه نعوظ.
   آقای دکتر الان اختلال نعوظ شدید دارم، بهتره بگم نعوظ ندارم. این تورم و سفت شدن هم خیلی اذیتم میکنه. گاهی وقتها هم عذر میخوام دراز و آویزون میمونه. با توجه به اینکه سه ماه گذشته و تغییر نکرده. اصلا درمان میشه؟ چقد زمان میبره؟
   خیلی ممنون که وقت میگذارید.
  2. تصویر کاربر حسینی شنبه ۸ آذر ۹۹( 3 سال پیش)
   در این چند ماه شاید دو یا سه بار نعوظ کامل داشتم. اما در اون حالت هم تورم مشخص هست.
  3. تصویر کاربر حسینی یکشنبه ۹ آذر ۹۹( 3 سال پیش)
   آقای دکتر در این سه ماه، تقریباً سه بار نعوظ کامل و ماندگار داشتم. که البته تورم همچنان مشخص بود.
  4. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹( 3 سال پیش)

   ورم درماني ندارد به مرور زمان به حالت طبيعي بر ميگردد ،، و فعلا هم نبايد عمل جنسي داشته باسيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.