پرسش از دکتر

عوارض پس از دوره خود ارضایی - پرسش 42178

  • تصویر کاربر هادی یکشنبه ۲۰ مهر ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 10 پروستات
    سلام جناب دکتر امیدوارم حالتون خوب باشه!
    من 21ساله هستم و بمدت 3 یا 4 سال به خودارضایی مبتلا بودم که یک سال حدودا بشدت زیاد شده بود و الان یک ماهه ترک کردم! مشکل اینجاس که انزال زودرس و تحریک پذیری پایین تری پیدا کردم و البته حس میکنم فشار ادرار کمی کمتر شده! خیلی نگرانم نمیدونم چرا هی بهم تلقین میشه که سرطان پروستاته و... که واقعا اعصابمو بهم میریزه! آیا این مشکلات به گذر زمان و مهلت دادن به بدن بعد از چند سال خوب میشن؟ یا واقعا بیماری بدی گرفتم؟ ممنون میشم پاسخ بدین چون واقعا مظطربم!
    با تشکر از زحمات جنابعالی
    1. تصویر کاربر هادی شنبه ۱۲ مهر ۹۹( 1 ماه پیش)
      عدم دوام زیاد نعوظ و نعوظ ناقص (تحریک پذیری کم رو هم ذکر کردم که باعث نعوظ دشوار تر میشه!) رو هم اضافه میکنم
    2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 1 ماه پیش)

      سرطان نيست به اورولوژيست مراجعه كنيد

    3. تصویر کاربر هادی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 1 ماه پیش)
      سایت هایی دیدم که نوشته بودن عوارض خودارضایی (که من عدم دوام زیاد نعوظ, به مراتب سخت تر شدن رسیدن به نعوظ, عدم نعوظ کامل رو گرفتم) به مرور زمان حتی اگر طولانی باشه بهبود پیدا میکنه و به حالت اولیه بر میگرده! آیا حقیقته؟
    4. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۲۰ مهر ۹۹( 1 ماه پیش)

      بله حقيقت است

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.