پرسش از دکتر

خون در ادرار - پرسش 55407

 • تصویر کاربر ali جمعه ۱۰ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 31 پروستات
  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  اقای دکتر حدود 2 ماه قبل من به شما گفتم که خون در ادرار دارم و پس از ادرار هم خون میاد و روی لباس زیرم هم دیده میشود و شما فرمودید ده عدد شیاف ایندومتاسین100 استعمال کنم.مصرف شیاف ها تاثیر بسیاری را ایجاد کرد .حتی درد قسمت بالایی بیضه ها را از بین برده بود.اما اکنون هراز گاهیدرد در قسمت بالایی بیضه دارم(به ندرت) و خون هم پس از خروج منی در اولین ادرار میاد.در لباس زیرم هم خون دیگر به مقدار زیاد دیده نمیشود ولی لکه های زرد رنگی وجود دارند.مشکل از چیست و چه چیزی تجویز میفرمایید؟؟
  همچنین طبق گفته شما من قرص پاروکستین 20 مصرف میکنم.وقتی در دستشویی برای ادرار مینشینم 5،6 ثانیه ای طول میکشد تا ادرار شروع به تخلیه کند و پس از پایان ادرار هماحساس میکنم کمی ادرار در جاری باقی مانده.سرعت ادرار بعضی وقت ها زیاد و بعضی وقت ها معمولی است.10 عدد هم امنیک مصرف کردم که تاثیری نداشت.ایا این موضوع میتواند از اثرات قرص پاروکستین باشد یا خیر؟؟؟و قرص پاروکستین را پس از پایان دوره چگونه ترک کنم؟؟ارام ارام؟؟؟
  بنده 18 ساله هستم.باتشکر
  1. تصویر کاربر ali یکشنبه ۵ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش)
   اقای دکتر لطف میکنید پاسخ دهید
  2. تصویر کاربر ali چهارشنبه ۸ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش)
   اقای دکتر لطف میکنید پاسخ دهید
  3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۹ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش)

   قرص را أرام أرام ترك كنيد التهاب پروستات داريد روزي دو بار هر بار ١٥ دقيقه در أب گرم نشسته شود ده روز و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين صد ميلي استعمال كنيد ده روز

  4. تصویر کاربر ali جمعه ۱۰ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش)
   بله ممنون
   فقط اقای دکتر 10 روز شیاف رو استعمال کرده بودم دوباره مصرف کنم؟؟؟
  5. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۰ بهمن ۹۹( 3 ماه پیش)

   بله استعمال كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.