پرسش از دکتر

قرص لاغری و کوچک شدن آلت تناسلی - پرسش 79894

  • تصویر کاربر رضا جمعه ۲۸ آبان ۰( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 150 سوالات دیگر
    سلام آقای دکتر، ۳۵ ساله هستم امروز کپسول لاغری رزبری خوردم که بعد از یکی دو ساعت آلت تناسلیم کوچک و تیره شد بعد که ادرار کردم آخر ادرارم چنده قطره خلط یا منی ریخت بیرون، لطفاً راهنمایی کنید که چربی سوزی بوده یا چیز دیگری، اگه مشکلی هست راهنمایی کنید ممنون میشم
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۵ آبان ۰( 7 ماه پیش)

      با سلام از قرص بوده مصرف أنرا قطع كنيد

    2. تصویر کاربر رضا سه شنبه ۲۵ آبان ۰( 7 ماه پیش)
      دکتر سلام، بعضی موقع نزدیکی فکر اختلال نعوظ میکنم بعد همون همین مشکل واسم میاد، یعنی اول نعوظ خوبه بعد از فکر کردن با مشکل اختلال نعوظ مواجه میشم با تشکر از راهنمایی شما
    3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲۸ آبان ۰( 7 ماه پیش)

      با سلام استرس و اضطراب نداشته باشيد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.