پرسش از دکتر

ایجاد لکه هایی سرخ رنگ،همراه با خارش شدید و داشتن درد در موضع و تبدیل - پرسش 56127

  • تصویر کاربر شامیتی جمعه ۲۴ بهمن ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 209 سوالات دیگر
    سلام اقای دکتر،ببخشید مزاحمتان شدم باعرض خسته نباشید،خدمتتان عارضم که بنده حدودا ۱۰ تا ۱۱سال پیش زمانیکه تازه عروسی کرده بودم درشهر بندرعباس ودر یک مهمانی اولین واخرین اشتباه زندگیم را که نزدیکی با یک خانم۳۹یا۴۰ساله که دارای یک فرزند خردسال هم بود مرتکب شدم درآخرهای رابطه ام با این خانم قبل از ارضا شدن احساس ساییدگی شدید و قرمزی درپوست آلت خود کردم وبعداز یک یا دو روز بعد از رابطه خارش همراه با درد در پوست آلت خود احساس کردم ولی چون تاآنزمان هیچ نوع رابطه ی جنسی باکسی نداشتم خجالت میکشیدم با کسی موضوع رادر میان بگذارم و این زخم روی پوست الت بعداز دوهفته خودبخود بهبود یافت.ولی هر زمان که رابطه ی جنسی طولانی با خانم خود دارم دوباره دقیقا همان حالات ذکرشده درپوست الت بوجود میاید.که بعداز ۷یا۸تمین بار دقیقا خانمم هم از داشتن خارش همراه با درد وبعد زخم شدن موضع. شکایت داشت واوهم بعد از ۲هفته بهبود یافت،خواستم بپرسم ایا این زخمهآ ربطی به سوزاک دارد یا نه؟
    البته الان ۲هفته ایی هست که خانمم از داشتن عفونت شدید و داشتن ترشحات زیاد شکایت دارد وآنرا وسیله ایی برای اجتناب از نزدیکی کردن قرار داده است طوریکه الان. در ۵الی ۶ماه گذشته بعداز هردوره ی عادت ماهیانه اش ما سرجمع ودرکل این۶ماه اگر اشتباه نکنم تقریبا۴بار باهم بوده ایم که باعث ایجاد شک در بنده هم گشته.ممنون میشم پاسخ بدهید
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲۴ بهمن ۹۹( 3 سال پیش)

      روزي يك بار پماد بتامتازون ماليده شود و به متخصص پوست مراجعه كنيد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.