پرسش از دکتر

درمورد خارج‌نشدن مایع منی - پرسش 59579

  • تصویر کاربر بهنام پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹( 4 هفته پیش) تعداد بازدید: 14 بیماری های جنسی
    سلام دکتر خسته نباشین من مرد هستم ۴۰ساله حدودا ۵ماه پیش سنو دادم پروستات به حجم ۲۸سیسی دارم از یه سالم بیشتره کپسول تامسولین وقرص فیناید مصرف میکنم شبها یک عدد از هرکداام یه چند مدتی حدودا ۸بار دچار عدم خروج مایه منی شدم که اخیرا سه بار پشت سر هم مواجه شدم وقبلا به خاطر اینکه احساس میکردم ادرارم خوب تخلیه نمیشه رفتم دکتر که الان کمی بهترم ولی بیشتر نگران عدم خروج مایع منی هستم ممکنه که به علت مصرف تامسولین وقرص فیناید باشه ممنون اگه منو از نگرانی دربیارین تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹( 4 هفته پیش)

      به علت گپسول تامسولوزين مي باشد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.