پرسش از دکتر

مشکل در نعوظ و انزال - پرسش 46537

  • تصویر کاربر حمید پنجشنبه ۲۲ آبان ۹۹( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 44 بیماری های جنسی
    سلام جناب دکتر
    وقت حضرتعالی بخیر
    بنده 32 سالمه. حدودا دو سه ماهی هست که به خاطر بورس و مباحق اقتصادی دچار وسواس فکری شده بودم که با مراجعه به روانپزشک و مصرف داروهای سرترالین و ممانتین خداروشکر بهترم. اما دو سه هفته ای قبل از شروع درمان و بعد از آن دچار کاهش میل جنسی و عدم انزال شدم. هنگام رابطه نعوظ تقریبا خوبی دارم اما به کیفیت قبل نیست و همچنین مدتی است به انزال نمیرسم. در واقع بعد از 15 تا 20 دقیقه رابطه هم انزال صورت نمی گیرد و نعوظ هم افت میکند. بنده قبلا خیلی میل جنسی بالایی داشتم و حتی از کاندوم تاخیری استفاده میکردم اما الان این موضوع خیلی ناراحتم میکنه و هنگام رابطه افکار عدم انزال یه مقدار اذیتم میکنه. ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. خداوند به شما سلامتی و طول عمر عطا فرماید.
    1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۱ آبان ۹۹( 3 هفته پیش)

      عدم انزال به علت مشكلات ذهني،،، فكري مي باشد كه زود گذر است و خوب مي شويد

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.