پرسش از دکتر

 • تصویر کاربر عباسی سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 75 مشاهده پرسش
  سلام؛ من زود انزالی و اهتلال نعوظ دارم. زمان انزال بنده زیر 4دقیقه است و میخواهم طولانی تر شود. سابقا از کلومیپرامین و فلوکستین استفاده کرده بودم اما بدنم داغ می شد و چشمانم سرخ و قلبم به طپش می افتاد. سرترالین هم چندان تاثیری نداشت. سیتالوپرام هم بد نیود اما عوارضی مثل کلومیپرامین و فلوکستین ایجاد می کرد و خوابم را مختل می کرد. پاروکستین هم بد نیست اما برایم چندان موثر نبوده.
  ضمنا بنده اختلال خواب و ibs نیز دارم و روزی 2-3 استامینوفن کدئین میخورم.
  حال چه کنم و بنظرتان چه دارویی و کدام یک را بخورم؟ چونه؟ (میخواهم فقط قبل رابطه باشد و نه دائما)
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۵ دی ۹۵( 4 سال پیش)
   با سلام احترام و تشکر از اینکه در مورد مشکل خود اینجانب را انتخاب کرده اید، شما اشاره ای به سن و وضعیت تاهل خود نکرده اید. انزال سریع یا زودرس تعریف علمی دارد و عبارتست از زمانی است که فرد وقتی با همسر یا شریک جنسی خود تماس پیدا می کند، قبل از دخول، در حالی که مایل به آن نیست، ظرف یک دقیقه انزال صورت گیرد، اگرچه بعضی محققین، انزال سریع را تا 1/5 دقیقه قبول دارند، بنابراین تمام داروهایی که استفاده کردید برای درمان انزال سریع تجویز می شوند و پاروکستین بیشترین هثر درمانی را دارد و هدف از درمان، افزایش انزال بالای یک دقیقه است و بطور کلی بالای 2 دقیقه نیازی به درمان داروئی ندارد. در مورد اختلال نعوظ، توضیح کامل نداده اید که چگونه است. اختلال نعوظ در زمینه بیماری های اورگانیک مثل دیابت، فشار خون، بیماری قلبی، کلسترول بالا، چاقی، کاهش تستوسترون، پرولاکتین بالا، اختلال تیروئید و یا در زمینه بیماری های فکری روانی اتفاق می افتد.
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶( 3 سال پیش)
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 71 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر قوامی،
  ممنون از سایت مفید وارزنده تون و همچنین از وقتتون که برای جواب به سئوالات بازدیدکنندگان سایت صرف مینمایید.
  من 55 سال سنمه و مشکل انزال زودرس دارم. شما در پست مربوط به اختلال نعوظ به سیکل سل آنومی اشاره فرمودید. من هم سیکل سل خفیف دارم و هیچ نوع دارویی مصرف نمیکنم. میخواستم بپرسم که آیا این میتواند مشکل انزال زودرس من باشد و اگر باشد چه راه درمانی پیشنهاد میفرمایید.
  متاسفانه در خارج از کشور زندگی میکنم و قادر به دیدار حضوری نمیباشم.
  از لطف شما بسیار سپاسگزارم.
  با تشکر،
  علی
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۰ آذر ۹۵( 4 سال پیش)
   با سلام سیکل سل آنمی ارتباطی به انزال زودرس ندارد. در مورد انزال زودرس اشاره نکردید که انذال زودرس شما اولیه یا ثانویه است و ضمنا زمان ان را هم ذکر نکردید. اگر انزال زودرس شما زیر یک دقیقه است قرص (PAROXETINE) با نام تجاری (PAXIL) روزانه یک عدد به مدت دو ماه میل کنید.از روز پنجم بعد از مصرف دارو جواب می دهد.اگر عمل جنسی داریدقرص را سه ساعت قبل از آن مصرف کنید.از اظطراب و استرس هم خداحافظی کنید و هر بار موقع عمل جنسی سعی کنید مانع خروج انزال شوید و خود را کنار بکشید.
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶( 3 سال پیش)
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

به سیستم پرسش از دکتر هوشنگ قوامی متخصص ارولوژی در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.