قرص قوی اختلال نعوظ + نحوه ی مصرف

اختلال نعوظ یکی از بیماری هایی است کهعده ای از مردان را دچار نارضایتی کرده است. در این مقاله به بررسی تعدادی از قرص اختلال نعوظ میپردازیم.

معمولا اولین راه درمان اختلال نعوظ، تجویز و مصرف داروهای خوراکی است. مصرف این‌گونه داروها بیشتر برای مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند و آلت جنسی‌شان به وضعیت نعوظ نمی‌رسد؛ کارساز است و عوارض جانبی کمی نیز به همراه دارد.

قرص اختلال نعوظ مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، واردنافیل (لِویترا، استکسین)، تادالافیل (سیالیس) و آوانافیل (استندرا) از جمله داروهای خوراکی هستند که برای درمان اختلال نعوظ از آن‌ها استفاده می‌شود. 

این داروها اثر نیتریک اکسید را در بدن کاهش می‌دهند. نیتریک اکسید نوعی عامل شیمیایی طبیعی است که در بدن شخص تولید شده و منجر به سست شدن آلت جنسی فرد می‌شود. با مصرف این داروها میزان جریان خون افزایش می‌یابد و هنگام تحریک جنسی، نعوظ صورت می‌گیرد.

تفاوت داروهای خوراکی درمان اختلال نعوظ

اگرچه اثر همه این داروهای خوراکی ذکرشده مشابه است، اما ترکیب شیمیایی هر کدام از این داروهای خوراکی با دیگری متفاوت است. تفاوت‌های جزیی که در ترکیبات شیمیایی هر کدام از این داروها وجود دارد؛ می‌تواند روی اثر آن‌ها تاثیر بگذارد. 

مثلا سرعت اثربخشی و از بین رفتن اثر و عوارض جانبی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. پزشک سابقه پزشکی، عوامل مختلف، کنش و واکنش‌های احتمالی و داروهای مصرفی دیگر بیمار را در نظر گرفته و با توجه به این موارد، داروی موردنظر را برای فرد تجویز می‌کند.

1- قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل (ویاگرا)

اگر این قرص درمان اختلال نعوظ را یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی و با شکم خالی، این دارو را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن دریافت خواهید کرد. اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت.

قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل یا ویاگرا

2- واردنافیل (لِویترا، استکسین)

در مورد این دارو نیز اگر یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت (فرقی نمی‌کند که آن را با غذا بخورید یا نه). البته مصرف غذاهای خیلی چرب می‌تواند از جذب سریع این دارو جلوگیری کند.

اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو نیز حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت. نوع جدیدتری از این دارو تولید شده است که با گذاشتن روی زبان، جذب بدن می‌شود. سرعت اثر این مدل دارو از بلع قرص بیشتر است.

3- تادالافیل (سیالیس)

این دارو را باید یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. فرقی نمی‌کند که آن را هنگام غذا خوردن مصرف کنید یا نه. تادالافیل تا 36 ساعت اثربخش است. این دارو را می‌توان در دوزهای کوچک به صورت روزانه مصرف کرد یا از دوز بزرگ‌تری از آن به هنگام نیاز بهره برد.

4- آوانافیل (استندرا)

این دارو را باید سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. این‌که آن را باید هنگام غذا مصرف کرد یا نه؛ بستگی به میزان دوز مصرف دارو دارد. این دارو تا شش ساعت موثر است.

از آن‌جایی که همه این داروها اثری مشابه دارند؛ دانشکده پزشکان آمریکا توصیه می‌کند که فرد می‌تواند با توجه به قیمت، راحتی استفاده، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی هر کدام از این داروها تصمیم بگیرد که از کدام قرص اختلال نعوظ استفاده کند. 

انواع عمومی داروهای سیلدنافیل، وردنافیل و تادالافیل در بازار موجود است.

قرض های اختلال نعوظ

آیا مصرف داروهای خوراکی برای درمان اختلال نعوظ کاملا بی‌خطر است؟

قبل از مصرف هر گونه قرص اختلال نعوظ برای درمان اختلال نعوظ باید با پزشک خود مشورت کنید و از او تاییدیه بگیرید. احتمال این‌که داروهای درمان اختلال نعوظ در موارد زیر موثر نبوده یا خطرناک باشند وجود دارد:

عوارض جانبی

بیشتر مردانی که برای درمان اختلال نعوظ، دارو مصرف می‌کنند؛ هیچ عارضه جانبی نخواهند داشت. ممکن است در صورت بروز عوارض جانبی، موارد زیر برای فرد اتفاق بیفتد:

کمردرد از عوارض مصرف قرص اختلال نعوظ

در موارد نادری ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری نیز برای فرد رخ دهد. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ناشنوا یا نابینا شدن

برخی از مردانی که یکی از داروهای ذکرشده را مصرف کرده‌اند؛ ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست داده‌اند. البته مشخص نیست که نابینا یا ناشنوا شدن آن‌ها، ارتباط مستقیم به مصرف این داروها داشته است یا به دلیل بیماری قبلی دیگری اتفاق افتاده است. 

اگر یکی از داروهای خوراکی گفته‌شده را برای درمان اختلال نعوظ خود مصرف کردید و ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست دادید؛ خیلی سریع به بیمارستان یا پزشک خود مراجعه کنید.

2- نعوظ آلت و برطرف نشدن خودبه‌خودی آن

به این حالت، نعوظ دائمی آلت مرد می‌‎گویند. این اختلال نادر دردناک است و برای جلوگیری از آسیب دیدن آلت، باید هر چه سریع‌تر اقدامات درمانی پزشکی روی آن انجام شود. اگر آلتتان بیش‌تر از چهار ساعت در حالت نعوظ باقی مانده است، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک مراجعه کنید.

تاری دید

خرید آنلاین داروهای خوراکی درمان اختلال نعوظ

ارائه روش‌های مختلف برای درمان اختلال نعوظ، کسب‌وکار پرطرفدار و پردرآمدی است؛ پس باید مراقب کلاهبرداری‌های موجود در این کسب‌وکار باشید. اگر قصد دارید از طریق اینترنت نسبت به خرید این داروها اقدام کنید:

بررسی کنید که آیا فروشگاه آنلاین دارویی که قصد خرید دارو از آن را دارید؛ قانونی است یا نه.

اگر نمی‌توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه در ارتباط باشید، از آن فروشگاه خرید اینترنتی انجام ندهید. 

هم‌چنین اگر احساس کردید که قیمت داروی ارائه‌شده توسط آن فروشگاه بسیار ارزان است یا به شما گفته شد که برای مصرف داروها نیازی به تایید و تجویز پزشک نیست؛ از فروشگاه موردنظر دارویی نخرید. 

کسب‌وکارهای غیرقانونی وجود دارند که نسخه‌های جعلی داروهای قانونی را می‌فروشند. احتمال این‌که مصرف این داروها بی‌اثر یا خطرناک باشد؛ وجود دارد. 

با مراجعه یا برقراری تماس با داروخانه و یا پزشک می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی که قصد خرید از آن را دارید؛ معتبر و قانونی است یا نه.

داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز مناسب خریداری کنید

دقت کنید که در هنگام سفارش دارو و تحویل آن، داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز دقیق تجویزی خریده باشید.

فریب واژه «ویاگرای طبیعی» را نخورید.

هرگز برای درمان اختلال نعوظ، دارویی که برچسب «گیاهی» یا «معادل بدون نسخه» دارد را نخرید. این گونه داروها جایگزین‌های دارویی کارآمدی نیستند و در عین حال در ترکیبات برخی از آن‌ها از مواد خطرناک و مضری استفاده شده است.

مرجع: mayoclinic

نکته ی مهم: هیچگاه از این قبیل دارو ها خودسرانه استفاده نکنید و حتما باید زیر نظر پزشک باشد. این مقاله صرفا جهت آشنایی است و مسئولیتی متوجه آن نمی شود.

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر ابی دوشنبه ۵ آبان ۹۹( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  با سلام خدمت دکتر بزرگوار
  آیا امکان وزیت واتسابی هست؟
  دکتر من فردی ۴۵ ساله هستم مدت قریب یکسال نغوظم ضعیف شده بصورت اتفاقی در بدو امر اتفاق افتاد و همچنین ادامه دارد به دکتر متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه کردم قرض تالادفیل ۲۰ بعلاوه کپسول کاماسوترا برای من تجویز کردن ولی با مصرف اینها هم آنطور که میخواهم نغوظم کامل نمی شود لطفا راهنمائی بفرمایید
  اگر امکانش هست ویزیت از طریق واتساب برای من با توجه به دوری مسافت در نظر بگیرید با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۵ آبان ۹۹( 5 روز پیش)

   از قرص ويزارسين ١٠٠ ميل كنيد

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
 • تصویر کاربر علیرضا یکشنبه ۴ آبان ۹۹( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام۶۲سالمه از زمان جوانی زود انزالی داشتم ۵سال است نعوظ کامل ندارم و قادر به انجام مسائل زناشویی نیستم از ۲۷ سالگی عارضه کمر درد داشتم که الان باعث شده در ۵ نقطه از ستون فقرات کمری تنگی کانال نخاعی بانضمام صاف شدن گودی کمر و افتادگی لگن داشته باشم ضمنا از۴سال پیش بعلت گرفتگی رگهای قلبی که منجر به کار گذاشتن یک فنر در رگ شد و از آن تاریخ تا کنون از داروهای آسپیرین--فوروزماید۴۰--پلاویکس۷۵--رزوواستاتین۲۰--پنتومید۴۰--لیزینوپریل۲۰--اپلرنون۵۰--کاردیلول۲۵در دو نوبت--مولتی ویتامین مینرال مصرف میکنم مستدعیست ارائه طریق بفرمایید با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۴ آبان ۹۹( 6 روز پیش)

   روزييك عدد قرص پاروكستين ٢٠ ميلي به مدت سه ماه ميل كنيد

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
 • تصویر کاربر سعید جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر من چند وقتی التم سفت نمیشه تو رابطه قبلا قرصای ضد افسردگی میخوردم ولی الان ۱ سال شایدم بیشتر نمیخورم فقط سیتالو پرام و نور تریبتلین میخورم اونم دکتر قلب بهم داد لطفا بگید چیکار باید بکنم مننونم
  1. تصویر کاربر سعید چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۹( 1 هفته پیش)
   پس چرا جواب نمیدید
   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميل كنيد ده روز

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر رضا یکشنبه ۴ آبان ۹۹( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  سلام. 39ساله هستم. تقریبا از ۲ هفته پیش دچار اختلال در نعوظ هستم. هم قبل از دخول مشکل دارم و هم در حین مقاربت آمادگیم رو از دست میدم. فکر می کنم دلیلش استرس باشه. چون از دو هفته پیش بنا به دلایلی استرس غیرقابل کنترل هم دارم... . علاوه بر این از گذشته دچار انزال زودرس هم هستم. حدود یک دقیقه... . ممنون میشم برای هر دو مشکل مخصوصا مشکل اول راهنمایی کنین چه داروهایی مصرف کنم.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از نزديكي يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد ده روز

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
  2. تصویر کاربر رضا جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش)
   ممنون از شما. مصرف قرص تاداگرا به تنهایی برای هر دو مشکل نعوظ و انزال زودرس چاره سازه؟
   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
  3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۴ آبان ۹۹( 6 روز پیش)

   و روزي يك عدد قرص پاروكستين ٢٠ به مدت سه ماه براي زود انزالي

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر فرید جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  سلام دکتر جان.چند ماهی است که دچار اختلال نعوظ شدم.حدود۴ سال پیش دچار کجی آلت شدم که البته هیچ مشکل میلی ویا نعوظی نداشتم.آلتم زیاد سفت نمیشه و زود هم شل میشه در صورتیکه میل جنسی دارم.همیشه دارای نعوظ صبحگاهی هستم.۵۶ ساله هستم.نمیخام مرتب دارو بخورم،میخام درمان بشم.چکار کنم.سپاسگزارم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از نزديكي يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميل كنيد ده روز

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
 • تصویر کاربر محسن جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  سلام
  من ٢٧ سالمه و دو سال پيش انژيو گرافى كردم ولى دكترا گفتن ك خوشبختاته رگايه قلبم باز بوده و ازموقعى ك انژيو كردم تاالان الت تناسليم ب طور قبل راست نميشه و شل ميمونه و همينطور مشكل زودانزالى پيدا كردم و ى جووايى ديگه حس جنسيم انگار از بين رفته
  جناب دكتر دارويى هست ك تمايل جنسيمم بيشتر كنه ؟
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از نزديكي يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميل كنيد ده روز

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
 • تصویر کاربر علیرضا جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  باسلام و احترام
  مرد ۴۳ ساله متاهل هستم قبلا به توصیه حضرتعالی جهت بهبود زود انزالی مقرر شد نسبت به مصرف طولانی مدت قرص داپوکستین سی میلی اقدام نمایم که البته زیاد راضی کننده نبود برام بیشتر که مسدع شدم اینست که اخیرا نعوظ دچار مشکل شده که درخواست همزمان درمان این مورد و زود انزالی را دارم
  باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲ آبان ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از نزديكي يك عدد قرص ويزارسين ميل كنيد و روزي يك عدد قرص پاروكستين ٢٠ ميلي به مدت سه ماه صبح ميل كنيد

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
 • تصویر کاربر محسن یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  27 ساله هستم 5 سال ازدواج کرده ام از ابتدا میل جنسیم کم بود ونعوظ بزور انجام میشد بطوری که همیشه قرص مصرف میکردم حتی بعضی وقتا تا 2 ماه هم رابطه نداشتم نعوظ صبحگاهی هم داشتم ولی الان احساس میکنم کم شده وقبل رابطه اصلا سفت نمیشه الکل ومواد هم مصرف نمیکنم و2 سال به بیماری cmlمبتلا شدم وقرص هیماتنیب مصرف میکنم آزمایش تستسترونم هم 1/5 هست چندبار دکتر رفتم فایده نداشت به نظر شما چکار کنم ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از نزديكي يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميلي گرم ميل كنيد يك ماه

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از نزديكي يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميلي گرم ميل كنيد يك ماه

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر امین شنبه ۲۶ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 6 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  اقای دکتر در سوال قبلی که از شما داشتم برای زوداتزالی شدید من مصرف قرص پاروکستین ۲۰ را تحویز کردین.ولی نفرمودین هر روز بخورم یا روزایی که رابطه نزدیکی دارم.

  اکنون من مشکل اختلال نعوظ هم پیدا کردم . نعوظم خیلی کم و شل شده به حدی که امکان رابطه رو ندارم.
  لطفا برای این مشکلم هم دارویی رو معرفی کنید که در عین حال با پاروکستین تداخلی نداشته باشد.
  ممنون از شما
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۶ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)

   هر روز است ،،،،،، يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميل كنيد

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
 • تصویر کاربر M.gh جمعه ۲۵ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر
  وقت بخیر
  من ۳۹ ساله هستم وزود انزالی دارم و از اسپری لیدو‌کائین استفاده میکنم ولی گاهی از شدت بالای شهوت همون هم جواب گو نیست و باز هم زود ارضا میشم
  مشکل دیگه من رگ بینیم پاره شد و عمل کردم اگه دارویی تجویز کردید ایا برای این مورد من مسئله ای ندارد
  سپاس و تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲۵ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)

   روزي يك عدد قرص پاروكستين ٢٠ ميل كنيد سه ماه

   برای دریافت خدمات بیشتر نوبت دهی
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر