قرص قوی اختلال نعوظ + نحوه ی مصرف

اختلال نعوظ یکی از بیماری هایی است که عده ای از مردان را دچار نارضایتی کرده است. در این مقاله به بررسی تعدادی از بهترین و قویترین قرص های نعوظ می پردازیم.

معمولا اولین راه درمان اختلال نعوظ، تجویز و مصرف داروهای تقویت نعوظ است. مصرف این‌گونه داروها بیشتر برای مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند و آلت جنسی‌شان به وضعیت نعوظ نمی‌رسد؛ کارساز است و عوارض جانبی کمی نیز به همراه دارد.

قرص اختلال نعوظ مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، واردنافیل (لِویترا، استکسین)، تادالافیل (سیالیس) و آوانافیل (استندرا) از جمله داروهای خوراکی هستند که برای درمان اختلال نعوظ از آن‌ها استفاده می‌شود. 

این داروها اثر نیتریک اکسید را در بدن کاهش می‌دهند. نیتریک اکسید نوعی عامل شیمیایی طبیعی است که در بدن شخص تولید شده و منجر به سست شدن آلت جنسی فرد می‌شود. با مصرف این داروها میزان جریان خون افزایش می‌یابد و هنگام تحریک جنسی، نعوظ صورت می‌گیرد.

بهترین و قویترین قرص نعوظ در درمان اختلال نعوظ

اگرچه اثر همه داروی محرک مردان ذکر شده مشابه اند، اما ترکیب شیمیایی هر کدام از این داروهای خوراکی با دیگری متفاوت است. تفاوت‌های جزیی که در ترکیبات شیمیایی هر کدام از این داروها وجود دارد؛ می‌تواند روی اثر آن‌ها تاثیر بگذارد. 

مثلا سرعت اثربخشی و از بین رفتن اثر و عوارض جانبی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. پزشک سابقه پزشکی، عوامل مختلف، کنش و واکنش‌های احتمالی و داروهای مصرفی دیگر بیمار را در نظر گرفته و با توجه به این موارد، داروی موردنظر را برای فرد تجویز می‌کند.

1- قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل (ویاگرا)

اگر این قرص درمان اختلال نعوظ را یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی و با شکم خالی، این دارو را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن دریافت خواهید کرد. اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت.

قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل یا ویاگرا

2- واردنافیل (لِویترا، استکسین)

در مورد این دارو نیز اگر یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت (فرقی نمی‌کند که آن را با غذا بخورید یا نه). البته مصرف غذاهای خیلی چرب می‌تواند از جذب سریع این دارو جلوگیری کند.

اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو نیز حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت. نوع جدیدتری از این دارو تولید شده است که با گذاشتن روی زبان، جذب بدن می‌شود. سرعت اثر این مدل دارو از بلع قرص بیشتر است.

3- تادالافیل (سیالیس)

این دارو را باید یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. فرقی نمی‌کند که آن را هنگام غذا خوردن مصرف کنید یا نه. تادالافیل تا 36 ساعت اثربخش است. این دارو را می‌توان در دوزهای کوچک به صورت روزانه مصرف کرد یا از دوز بزرگ‌تری از آن به هنگام نیاز بهره برد.

4- آوانافیل (استندرا)

این دارو را باید سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. این‌که آن را باید هنگام غذا مصرف کرد یا نه؛ بستگی به میزان دوز مصرف دارو دارد. این دارو تا شش ساعت موثر است.

از آن‌جایی که همه این داروها اثری مشابه دارند؛ دانشکده پزشکان آمریکا توصیه می‌کند که فرد می‌تواند با توجه به قیمت، راحتی استفاده، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی هر کدام از این داروها تصمیم بگیرد که از کدام قرص اختلال نعوظ استفاده کند. 

انواع عمومی داروهای سیلدنافیل، وردنافیل و تادالافیل در بازار موجود است.

قرض های اختلال نعوظ

بهترین داروی محرک مردان

 قرص سیلدنافیل (Sildenafil) یا قرص تقویت نعوظ که با نام های ویاگرا (Viagra) و رواتیو (Revatio) نیز شناخته می شود، دارویی است که گاهاً به عنوان بهترین و قوی ترین قرص نعوظ در بین مردم شناخته می شود و به وفور در درمان ناتوانی یا کم توانی جنسی بکار می رود.

آیا مصرف قرص قوی اختلال نعوظ بی‌خطر است؟

قبل از مصرف هر گونه قرص اختلال نعوظ برای درمان اختلال نعوظ باید با پزشک خود مشورت کنید و از او تاییدیه بگیرید. احتمال این‌که داروهای درمان اختلال نعوظ در موارد زیر موثر نبوده یا خطرناک باشند وجود دارد:

عوارض جانبی قرص تقویت نعوظ

بیشتر مردانی که برای درمان اختلال نعوظ، دارو مصرف می‌کنند؛ هیچ عارضه جانبی نخواهند داشت. ممکن است در صورت بروز عوارض جانبی، موارد زیر برای فرد اتفاق بیفتد:

کمردرد از عوارض مصرف قرص اختلال نعوظ

در موارد نادری ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری نیز برای فرد رخ دهد. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ناشنوا یا نابینا شدن

برخی از مردانی که یکی از داروهای ذکرشده را مصرف کرده‌اند؛ ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست داده‌اند. البته مشخص نیست که نابینا یا ناشنوا شدن آن‌ها، ارتباط مستقیم به مصرف این داروها داشته است یا به دلیل بیماری قبلی دیگری اتفاق افتاده است. 

اگر یکی از داروهای خوراکی گفته‌شده را برای درمان اختلال نعوظ خود مصرف کردید و ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست دادید؛ خیلی سریع به بیمارستان یا پزشک خود مراجعه کنید.

2- نعوظ آلت و برطرف نشدن خودبه‌خودی آن

به این حالت، نعوظ دائمی آلت مرد می‌‎گویند. این اختلال نادر دردناک است و برای جلوگیری از آسیب دیدن آلت، باید هر چه سریع‌تر اقدامات درمانی پزشکی روی آن انجام شود. اگر آلتتان بیش‌تر از چهار ساعت در حالت نعوظ باقی مانده است، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک مراجعه کنید.

تاری دید

خرید آنلاین داروهای تقویت نعوظ

ارائه روش‌های مختلف برای درمان اختلال نعوظ، کسب‌وکار پرطرفدار و پردرآمدی است؛ پس باید مراقب کلاهبرداری‌های موجود در این کسب‌وکار باشید. اگر قصد دارید از طریق اینترنت نسبت به خرید این داروها اقدام کنید:

بررسی کنید که آیا فروشگاه آنلاین دارویی که قصد خرید دارو از آن را دارید؛ قانونی است یا نه.

اگر نمی‌توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه در ارتباط باشید، از آن فروشگاه خرید اینترنتی انجام ندهید. 

هم‌چنین اگر احساس کردید که قیمت داروی ارائه‌شده توسط آن فروشگاه بسیار ارزان است یا به شما گفته شد که برای مصرف داروها نیازی به تایید و تجویز پزشک نیست؛ از فروشگاه موردنظر دارویی نخرید. 

کسب‌وکارهای غیرقانونی وجود دارند که نسخه‌های جعلی داروهای قانونی را می‌فروشند. احتمال این‌که مصرف این داروها بی‌اثر یا خطرناک باشد؛ وجود دارد. 

با مراجعه یا برقراری تماس با داروخانه و یا پزشک می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی که قصد خرید از آن را دارید؛ معتبر و قانونی است یا نه.

داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز مناسب خریداری کنید

دقت کنید که در هنگام سفارش دارو و تحویل آن، داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز دقیق تجویزی خریده باشید.

فریب واژه «ویاگرای طبیعی» را نخورید.

هرگز برای درمان اختلال نعوظ، دارویی که برچسب «گیاهی» یا «معادل بدون نسخه» دارد را نخرید. این گونه داروها جایگزین‌های دارویی کارآمدی نیستند و در عین حال در ترکیبات برخی از آن‌ها از مواد خطرناک و مضری استفاده شده است.

مرجع: mayoclinic

نکته ی مهم: هیچگاه از این قبیل دارو ها خودسرانه استفاده نکنید و حتما باید زیر نظر پزشک باشد. این مقاله صرفا جهت آشنایی است و مسئولیتی متوجه آن نمی شود.

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر جواد چهارشنبه ۲۸ مهر ۰( 4 روز پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  باسلام.آلت تناسلی من کوچک است،آیاراهی؟؟ وجود دارد که قبل از نزدیکی آلتم بزرگترشود
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۸ مهر ۰( 4 روز پیش)

   با سلام متاسفانه درمان جراحي ندارد

 • تصویر کاربر علی چهارشنبه ۲۸ مهر ۰( 4 روز پیش) تعداد بازدید: 6 مشاهده پرسش
  48ساله هستم و حدود 10سال است از قرصهای مختلف استفاده کردم حتا اخیرا تا دو قرص 50میلی یکی دوساعت قبل از نزدیکی ولی دیگر مثل قبل جواب نمیدهدو باعث عدم نعوز کامل و زود انزالی شده لطفا راهنمایی و مشاوره نمایید با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۸ مهر ۰( 4 روز پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ ميلي سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص ويزارسين٥٠ ميلي ميل كنيد

 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۲۸ مهر ۰( 4 روز پیش) تعداد بازدید: 6 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر ‌
  زود انزالی دارم و بعداز ارضاع شدن حس نزدیکی را ندارم نعوظ جنسی ندارم 2سالی هست دارو خارجی و ایرانی استفاده کردم بعضی وقتی جواب نمیده و آلتم کوچک هست خیلی ممنون که راهنمایم کنی
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۸ مهر ۰( 4 روز پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد و روزي يك عدد شياف ايندومتاسين١٠٠ ميلي ده روز استعمال كنيد

 • تصویر کاربر سام سه شنبه ۲۷ مهر ۰( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  سلام
  جناب دکتر بنده41ساله هستم و مجرد و سالیان زیادی خودارضایی کردم. حالا فرصت رابطه جنسی پیدا کردم ولی دچار مشکل نعوذ هستم. متاسفانه چاقم و وزن بالا دارم و قرص والزومیکس5/160 و کنکور2/5برای کنترل فشار بالا استفاده میکنم و قرص زیپمت برای کنترل قند. دوستان قرص سیلدنافیل رو برام تهیه کردن ولی در حال حاضر برای استفاده اولین بار از قرص درمان نعوذ دچار سردرگمی و استرس هستم. لطفا دستور بفرمایید چکار انجام بدم؟ سپاس بیکران
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۷ مهر ۰( 5 روز پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر رحیم شنبه ۲۴ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 19 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر
  بنده ۴۱ سالمه ۲ ساله شلی الت پیدا کردم یعنی وسط رابطه التم شل میشه برای درمان چه باید کرد هیچ بیماری هم ندارم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۴ مهر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر محمد شنبه ۲۴ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 11 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  من ۶۳ سال دارم و بیماری دیابت از نوع ۲ دارم و فشار خون بالا آلان نزدیک دوسال است که نعوظ ندارم و آلتم به هیچ عنوان سفت نمشه میخواستم راهنمایی کنید که از چه دارویی استفاده کنم که این مشکلم حل بشه ممنون از محبت شما
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۴ مهر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص ويزارسين٥٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر علی پنجشنبه ۲۲ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 18 مشاهده پرسش
  سلام دکتر بنده ۳۲ سالمه حدود ۲ ساله که از قرص های سیلدنافیل (به مقدار یک چهارم قرص )به علت نعوظ بهتر بعد از مصرف الکل استفاده میکنم و چند وقتی هست که فردای برقراری رابطه جنسی دچار تپش قلب میشم علی الخصوص هنگام خواب آیا عوارض قرص هست یا به علت مصرف همراه با مشروبات الکلی؟
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۲ مهر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام به علت قرص است

 • تصویر کاربر عباس پنجشنبه ۲۲ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 16 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر من ی چندماهیه بی میلی جنسی پیداکردم ودرهنگام همخوابی تحریک نمیشم وحتی حسی پیدا نمیکنم ممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۲ مهر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد

 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۹ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 19 مشاهده پرسش
  سلام من آمپول آلپروستادیل رو شما بهم تجویزکردید رو گرفتم متاسفانه موقعیت نداشتم بیام تابه من آموزش تزریقشویادبدید.امکانش هست توضیح بدید؟باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۹ مهر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام حضوري بايد أموزش داده شود

 • تصویر کاربر احد دوشنبه ۱۹ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 15 مشاهده پرسش
  سلام .آقای دکتربنده حدود۴۰سالمه ازدوسال پیش ازشول شدن آلتم دررابطه به شدت رنج میبرم البته درعرض این دوسال ازبعضی ازداروها ایرانی یاخارجی استفاده کردم که بعضی وقت ها اونا هم جواب ندادن اگه کمکم کنین بزرگواری کردین درحق ام
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۹ مهر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام از أمپول تزريقي پاپاورين بداخل ألت استفاده كنيد

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر