قرص قوی اختلال نعوظ + نحوه ی مصرف

اختلال نعوظ یکی از بیماری هایی است که عده ای از مردان را دچار نارضایتی کرده است. در این مقاله به بررسی تعدادی از بهترین و قویترین قرص های نعوظ می پردازیم.

معمولا اولین راه درمان اختلال نعوظ، تجویز و مصرف داروهای تقویت نعوظ است. مصرف این‌گونه داروها بیشتر برای مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند و آلت جنسی‌شان به وضعیت نعوظ نمی‌رسد؛ کارساز است و عوارض جانبی کمی نیز به همراه دارد.

قرص اختلال نعوظ مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، واردنافیل (لِویترا، استکسین)، تادالافیل (سیالیس) و آوانافیل (استندرا) از جمله داروهای خوراکی هستند که برای درمان اختلال نعوظ از آن‌ها استفاده می‌شود. 

این داروها اثر نیتریک اکسید را در بدن کاهش می‌دهند. نیتریک اکسید نوعی عامل شیمیایی طبیعی است که در بدن شخص تولید شده و منجر به سست شدن آلت جنسی فرد می‌شود. با مصرف این داروها میزان جریان خون افزایش می‌یابد و هنگام تحریک جنسی، نعوظ صورت می‌گیرد.

بهترین و قویترین قرص نعوظ در درمان اختلال نعوظ

اگرچه اثر همه داروی محرک مردان ذکر شده مشابه اند، اما ترکیب شیمیایی هر کدام از این داروهای خوراکی با دیگری متفاوت است. تفاوت‌های جزیی که در ترکیبات شیمیایی هر کدام از این داروها وجود دارد؛ می‌تواند روی اثر آن‌ها تاثیر بگذارد. 

مثلا سرعت اثربخشی و از بین رفتن اثر و عوارض جانبی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. پزشک سابقه پزشکی، عوامل مختلف، کنش و واکنش‌های احتمالی و داروهای مصرفی دیگر بیمار را در نظر گرفته و با توجه به این موارد، داروی موردنظر را برای فرد تجویز می‌کند.

1- قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل (ویاگرا)

اگر این قرص درمان اختلال نعوظ را یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی و با شکم خالی، این دارو را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن دریافت خواهید کرد. اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت.

قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل یا ویاگرا

2- واردنافیل (لِویترا، استکسین)

در مورد این دارو نیز اگر یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت (فرقی نمی‌کند که آن را با غذا بخورید یا نه). البته مصرف غذاهای خیلی چرب می‌تواند از جذب سریع این دارو جلوگیری کند.

اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو نیز حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت. نوع جدیدتری از این دارو تولید شده است که با گذاشتن روی زبان، جذب بدن می‌شود. سرعت اثر این مدل دارو از بلع قرص بیشتر است.

3- تادالافیل (سیالیس)

این دارو را باید یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. فرقی نمی‌کند که آن را هنگام غذا خوردن مصرف کنید یا نه. تادالافیل تا 36 ساعت اثربخش است. این دارو را می‌توان در دوزهای کوچک به صورت روزانه مصرف کرد یا از دوز بزرگ‌تری از آن به هنگام نیاز بهره برد.

4- آوانافیل (استندرا)

این دارو را باید سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. این‌که آن را باید هنگام غذا مصرف کرد یا نه؛ بستگی به میزان دوز مصرف دارو دارد. این دارو تا شش ساعت موثر است.

از آن‌جایی که همه این داروها اثری مشابه دارند؛ دانشکده پزشکان آمریکا توصیه می‌کند که فرد می‌تواند با توجه به قیمت، راحتی استفاده، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی هر کدام از این داروها تصمیم بگیرد که از کدام قرص اختلال نعوظ استفاده کند. 

انواع عمومی داروهای سیلدنافیل، وردنافیل و تادالافیل در بازار موجود است.

قرض های اختلال نعوظ

بهترین داروی محرک مردان

 قرص سیلدنافیل (Sildenafil) یا قرص تقویت نعوظ که با نام های ویاگرا (Viagra) و رواتیو (Revatio) نیز شناخته می شود، دارویی است که گاهاً به عنوان بهترین و قوی ترین قرص نعوظ در بین مردم شناخته می شود و به وفور در درمان ناتوانی یا کم توانی جنسی بکار می رود.

آیا مصرف قرص قوی اختلال نعوظ بی‌خطر است؟

قبل از مصرف هر گونه قرص اختلال نعوظ برای درمان اختلال نعوظ باید با پزشک خود مشورت کنید و از او تاییدیه بگیرید. احتمال این‌که داروهای درمان اختلال نعوظ در موارد زیر موثر نبوده یا خطرناک باشند وجود دارد:

عوارض جانبی قرص تقویت نعوظ

بیشتر مردانی که برای درمان اختلال نعوظ، دارو مصرف می‌کنند؛ هیچ عارضه جانبی نخواهند داشت. ممکن است در صورت بروز عوارض جانبی، موارد زیر برای فرد اتفاق بیفتد:

کمردرد از عوارض مصرف قرص اختلال نعوظ

در موارد نادری ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری نیز برای فرد رخ دهد. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ناشنوا یا نابینا شدن

برخی از مردانی که یکی از داروهای ذکرشده را مصرف کرده‌اند؛ ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست داده‌اند. البته مشخص نیست که نابینا یا ناشنوا شدن آن‌ها، ارتباط مستقیم به مصرف این داروها داشته است یا به دلیل بیماری قبلی دیگری اتفاق افتاده است. 

اگر یکی از داروهای خوراکی گفته‌شده را برای درمان اختلال نعوظ خود مصرف کردید و ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست دادید؛ خیلی سریع به بیمارستان یا پزشک خود مراجعه کنید.

2- نعوظ آلت و برطرف نشدن خودبه‌خودی آن

به این حالت، نعوظ دائمی آلت مرد می‌‎گویند. این اختلال نادر دردناک است و برای جلوگیری از آسیب دیدن آلت، باید هر چه سریع‌تر اقدامات درمانی پزشکی روی آن انجام شود. اگر آلتتان بیش‌تر از چهار ساعت در حالت نعوظ باقی مانده است، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک مراجعه کنید.

تاری دید

خرید آنلاین داروهای تقویت نعوظ

ارائه روش‌های مختلف برای درمان اختلال نعوظ، کسب‌وکار پرطرفدار و پردرآمدی است؛ پس باید مراقب کلاهبرداری‌های موجود در این کسب‌وکار باشید. اگر قصد دارید از طریق اینترنت نسبت به خرید این داروها اقدام کنید:

بررسی کنید که آیا فروشگاه آنلاین دارویی که قصد خرید دارو از آن را دارید؛ قانونی است یا نه.

اگر نمی‌توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه در ارتباط باشید، از آن فروشگاه خرید اینترنتی انجام ندهید. 

هم‌چنین اگر احساس کردید که قیمت داروی ارائه‌شده توسط آن فروشگاه بسیار ارزان است یا به شما گفته شد که برای مصرف داروها نیازی به تایید و تجویز پزشک نیست؛ از فروشگاه موردنظر دارویی نخرید. 

کسب‌وکارهای غیرقانونی وجود دارند که نسخه‌های جعلی داروهای قانونی را می‌فروشند. احتمال این‌که مصرف این داروها بی‌اثر یا خطرناک باشد؛ وجود دارد. 

با مراجعه یا برقراری تماس با داروخانه و یا پزشک می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی که قصد خرید از آن را دارید؛ معتبر و قانونی است یا نه.

داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز مناسب خریداری کنید

دقت کنید که در هنگام سفارش دارو و تحویل آن، داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز دقیق تجویزی خریده باشید.

فریب واژه «ویاگرای طبیعی» را نخورید.

هرگز برای درمان اختلال نعوظ، دارویی که برچسب «گیاهی» یا «معادل بدون نسخه» دارد را نخرید. این گونه داروها جایگزین‌های دارویی کارآمدی نیستند و در عین حال در ترکیبات برخی از آن‌ها از مواد خطرناک و مضری استفاده شده است.

مرجع: mayoclinic

نکته ی مهم: هیچگاه از این قبیل دارو ها خودسرانه استفاده نکنید و حتما باید زیر نظر پزشک باشد. این مقاله صرفا جهت آشنایی است و مسئولیتی متوجه آن نمی شود.

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)

 • تصویر کاربر م چهارشنبه ۳۱ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 109 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر. فردی ۵۱ساله ودیابتی هستم حدود۱سال هست که شلی آلت دارم وهمچنین عدم نعوط آلت دارم که آلتم خیلی جزیی به نعوظ میرسه ودرمدت کوتاهی هم ازبین میرود ممنون میشم راهنمایی کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۳۱ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام مشكل شما جنبه ذهني ،، فكري و روحي ،، رواني دارد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص ويزارسين٥٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر محمد شنبه ۲۷ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 137 مشاهده پرسش
  سلام دکتر بنده ۶۰ ساله دچارنعوظ وزودانزالی هستم باتوجه به اینکه ناراحتی معده دارم قرصهای میل جنسی مصرف میکنم ناراحت میشوم ازدارویی استفاده کنم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۷ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ ميلي عصر ها يك ماه ميل شود و براي نعوظ از أمپول پاپاورين تزريقي داخل ألت استفاده كنيد به اورولوژيست مراجعه كنيد تا دارو را برايتان نسخه كنند

 • تصویر کاربر علی شنبه ۲۷ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 98 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر
  من پنجاه سالمه
  و بین وحین نزدیکی مشکل شلی آلت دارم شاید دو سه ماهه این حالت رو دارم قبلش اصلا اینطور نبودم و تا آخر رابطه این مشکل رو نداشتم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۷ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام علت جنبه ذهني ،، فكري ،، استرس ،، اضطراب و روحي رواني است يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر رضا چهارشنبه ۲۴ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 83 مشاهده پرسش
  باسلام خدمت آقای دکتر عزیز
  من مردی ۵۳ ساله هستم که دوچار زودانزالی ونداشتن نعوظ به مدت ۶سال می باشم که در دوسال اول با استفاده از قرص سیلدنافیل ۱۰۰ خوب بود ولی دوچار سردرد و تپش قلب می شدم. الان اگه قرص بخورم حالم بد میشه ولی هیچ اتفاقی در نعوظ رخ نمی‌دهد باید بگم قرص تیروئید کم‌کار هرروز مصرف میکنم لطفآ کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۴ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين ٢٠ ميلي عصرها يك ماه ميل كنيد و براي نعوظ بايد از أمپول پاپاورين تزريق در ألت استفاده كنيد به اورولوژيست مراجعه كنيد تا دارو را برايتان نسخه كنند 

 • تصویر کاربر ahmad چهارشنبه ۲۴ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 97 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر من ابتدا رابطه نعوظ خوبی دارم ولی وسط رابطه مخصوصا اگه خسته بشم نعوظ ضعیف میشه میخواسم ببینم برای درمانش چیکار باید بکنم
  و این که برای جلوگیری از زود ارضا شدن دارویی هست یا خیر مرسی
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۲۴ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ ميلي يك ماه عصر ها ميل شود و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي براي مدت كوتاهي ميل كنيد

 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۲۳ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 86 مشاهده پرسش
  من۴۰ سالمه حدودا یه ماه است که آلتم زود شل میشه و کبد چرب دارم واین خیلی برام سخت شده اگه امکان داره راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۲۳ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام علت مشكلات فكري ،،ذهني و روحي ،،رواني مي باشد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر محمد جمعه ۱۹ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 92 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من 53سالمه دیابت دارم ازنظر نعوظ مشکل دارم و زود انزالی هم دارم 4ساله که دچار کجی آلت تناسلی شدم دکتر رفتم آمپول تزریق کردن پنج شش بار بهبودی حاصل نشد لطفاً راهنمایی کنید با تشکر فراوان
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۹ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين ٢٠ ميلي يك ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل شود كجي ألت اگر به علت بيماري پيروني مي باشد بايد جراحي كنيد

 • تصویر کاربر A جمعه ۱۹ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 92 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  مدت ۳ ماه هستش که برای افسردگی برگشت پذیر لیتیم ۳۰۰ دو عدد در روز مصرف میکنم و یک ماهی هست که دچار عدم تحریک آلت شده ام. ۴۰ ساله هستم. چکار باید بکنم؟
  قرص سیلدنافیل رو از داروخانه معتبر پیدا نکردم، میشه راهنمایی کنید از کجا میتونم تهیه کنم؟ و اینکه آیا موثره؟
  (آیا قرص تاداگرا رو میشه بدون نسخه پزشک تهیه کرد؟)
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۹ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد اين دارو در داروخانه ها موجود است

 • تصویر کاربر محمدی جمعه ۱۹ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 76 مشاهده پرسش
  سلام من میل ب رابطه رو از دست دادم و هنگام رابطه التم شل میشه چکار باید بکنم
  ممنون میشم کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۱۹ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام مشكل شما جنبه ذهني ،،،فكري دارد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد 

 • تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۱۸ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 166 مشاهده پرسش
  با‌سلام‌خدمت‌اقای‌دکتر‌من‌چند‌مدتی‌هست‌از‌قرص‌الکترو۱۰۰‌مصرف‌میکنم‌چون‌مشکل‌نعوظ‌داشتم‌خوب‌جواب‌میداد‌مدتی‌است‌که‌حتی‌بامصرف‌این‌قرص‌نعوظ‌ندارم‌ممنون‌میشم‌راهنمایی‌کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۱۸ خرداد ۲( 3 ماه پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه جنسي يك عدد قرص ويزارسين ٥٠ ميلي ميل كنيد

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر