قرص قوی اختلال نعوظ + نحوه ی مصرف

اختلال نعوظ یکی از بیماری هایی است که عده ای از مردان را دچار نارضایتی کرده است. در این مقاله به بررسی تعدادی از بهترین و قویترین قرص های نعوظ می پردازیم.

معمولا اولین راه درمان اختلال نعوظ، تجویز و مصرف داروهای تقویت نعوظ است. مصرف این‌گونه داروها بیشتر برای مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند و آلت جنسی‌شان به وضعیت نعوظ نمی‌رسد؛ کارساز است و عوارض جانبی کمی نیز به همراه دارد.

قرص اختلال نعوظ مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، واردنافیل (لِویترا، استکسین)، تادالافیل (سیالیس) و آوانافیل (استندرا) از جمله داروهای خوراکی هستند که برای درمان اختلال نعوظ از آن‌ها استفاده می‌شود. 

این داروها اثر نیتریک اکسید را در بدن کاهش می‌دهند. نیتریک اکسید نوعی عامل شیمیایی طبیعی است که در بدن شخص تولید شده و منجر به سست شدن آلت جنسی فرد می‌شود. با مصرف این داروها میزان جریان خون افزایش می‌یابد و هنگام تحریک جنسی، نعوظ صورت می‌گیرد.

بهترین و قویترین قرص نعوظ در درمان اختلال نعوظ

اگرچه اثر همه داروی محرک مردان ذکر شده مشابه اند، اما ترکیب شیمیایی هر کدام از این داروهای خوراکی با دیگری متفاوت است. تفاوت‌های جزیی که در ترکیبات شیمیایی هر کدام از این داروها وجود دارد؛ می‌تواند روی اثر آن‌ها تاثیر بگذارد. 

مثلا سرعت اثربخشی و از بین رفتن اثر و عوارض جانبی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. پزشک سابقه پزشکی، عوامل مختلف، کنش و واکنش‌های احتمالی و داروهای مصرفی دیگر بیمار را در نظر گرفته و با توجه به این موارد، داروی موردنظر را برای فرد تجویز می‌کند.

1- قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل (ویاگرا)

اگر این قرص درمان اختلال نعوظ را یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی و با شکم خالی، این دارو را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن دریافت خواهید کرد. اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت.

قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل یا ویاگرا

2- واردنافیل (لِویترا، استکسین)

در مورد این دارو نیز اگر یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت (فرقی نمی‌کند که آن را با غذا بخورید یا نه). البته مصرف غذاهای خیلی چرب می‌تواند از جذب سریع این دارو جلوگیری کند.

اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو نیز حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت. نوع جدیدتری از این دارو تولید شده است که با گذاشتن روی زبان، جذب بدن می‌شود. سرعت اثر این مدل دارو از بلع قرص بیشتر است.

3- تادالافیل (سیالیس)

این دارو را باید یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. فرقی نمی‌کند که آن را هنگام غذا خوردن مصرف کنید یا نه. تادالافیل تا 36 ساعت اثربخش است. این دارو را می‌توان در دوزهای کوچک به صورت روزانه مصرف کرد یا از دوز بزرگ‌تری از آن به هنگام نیاز بهره برد.

4- آوانافیل (استندرا)

این دارو را باید سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. این‌که آن را باید هنگام غذا مصرف کرد یا نه؛ بستگی به میزان دوز مصرف دارو دارد. این دارو تا شش ساعت موثر است.

از آن‌جایی که همه این داروها اثری مشابه دارند؛ دانشکده پزشکان آمریکا توصیه می‌کند که فرد می‌تواند با توجه به قیمت، راحتی استفاده، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی هر کدام از این داروها تصمیم بگیرد که از کدام قرص اختلال نعوظ استفاده کند. 

انواع عمومی داروهای سیلدنافیل، وردنافیل و تادالافیل در بازار موجود است.

قرض های اختلال نعوظ

بهترین داروی محرک مردان

 قرص سیلدنافیل (Sildenafil) یا قرص تقویت نعوظ که با نام های ویاگرا (Viagra) و رواتیو (Revatio) نیز شناخته می شود، دارویی است که گاهاً به عنوان بهترین و قوی ترین قرص نعوظ در بین مردم شناخته می شود و به وفور در درمان ناتوانی یا کم توانی جنسی بکار می رود.

آیا مصرف قرص قوی اختلال نعوظ بی‌خطر است؟

قبل از مصرف هر گونه قرص اختلال نعوظ برای درمان اختلال نعوظ باید با پزشک خود مشورت کنید و از او تاییدیه بگیرید. احتمال این‌که داروهای درمان اختلال نعوظ در موارد زیر موثر نبوده یا خطرناک باشند وجود دارد:

عوارض جانبی قرص تقویت نعوظ

بیشتر مردانی که برای درمان اختلال نعوظ، دارو مصرف می‌کنند؛ هیچ عارضه جانبی نخواهند داشت. ممکن است در صورت بروز عوارض جانبی، موارد زیر برای فرد اتفاق بیفتد:

کمردرد از عوارض مصرف قرص اختلال نعوظ

در موارد نادری ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری نیز برای فرد رخ دهد. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ناشنوا یا نابینا شدن

برخی از مردانی که یکی از داروهای ذکرشده را مصرف کرده‌اند؛ ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست داده‌اند. البته مشخص نیست که نابینا یا ناشنوا شدن آن‌ها، ارتباط مستقیم به مصرف این داروها داشته است یا به دلیل بیماری قبلی دیگری اتفاق افتاده است. 

اگر یکی از داروهای خوراکی گفته‌شده را برای درمان اختلال نعوظ خود مصرف کردید و ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست دادید؛ خیلی سریع به بیمارستان یا پزشک خود مراجعه کنید.

2- نعوظ آلت و برطرف نشدن خودبه‌خودی آن

به این حالت، نعوظ دائمی آلت مرد می‌‎گویند. این اختلال نادر دردناک است و برای جلوگیری از آسیب دیدن آلت، باید هر چه سریع‌تر اقدامات درمانی پزشکی روی آن انجام شود. اگر آلتتان بیش‌تر از چهار ساعت در حالت نعوظ باقی مانده است، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک مراجعه کنید.

تاری دید

خرید آنلاین داروهای تقویت نعوظ

ارائه روش‌های مختلف برای درمان اختلال نعوظ، کسب‌وکار پرطرفدار و پردرآمدی است؛ پس باید مراقب کلاهبرداری‌های موجود در این کسب‌وکار باشید. اگر قصد دارید از طریق اینترنت نسبت به خرید این داروها اقدام کنید:

بررسی کنید که آیا فروشگاه آنلاین دارویی که قصد خرید دارو از آن را دارید؛ قانونی است یا نه.

اگر نمی‌توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه در ارتباط باشید، از آن فروشگاه خرید اینترنتی انجام ندهید. 

هم‌چنین اگر احساس کردید که قیمت داروی ارائه‌شده توسط آن فروشگاه بسیار ارزان است یا به شما گفته شد که برای مصرف داروها نیازی به تایید و تجویز پزشک نیست؛ از فروشگاه موردنظر دارویی نخرید. 

کسب‌وکارهای غیرقانونی وجود دارند که نسخه‌های جعلی داروهای قانونی را می‌فروشند. احتمال این‌که مصرف این داروها بی‌اثر یا خطرناک باشد؛ وجود دارد. 

با مراجعه یا برقراری تماس با داروخانه و یا پزشک می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی که قصد خرید از آن را دارید؛ معتبر و قانونی است یا نه.

داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز مناسب خریداری کنید

دقت کنید که در هنگام سفارش دارو و تحویل آن، داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز دقیق تجویزی خریده باشید.

فریب واژه «ویاگرای طبیعی» را نخورید.

هرگز برای درمان اختلال نعوظ، دارویی که برچسب «گیاهی» یا «معادل بدون نسخه» دارد را نخرید. این گونه داروها جایگزین‌های دارویی کارآمدی نیستند و در عین حال در ترکیبات برخی از آن‌ها از مواد خطرناک و مضری استفاده شده است.

مرجع: mayoclinic

نکته ی مهم: هیچگاه از این قبیل دارو ها خودسرانه استفاده نکنید و حتما باید زیر نظر پزشک باشد. این مقاله صرفا جهت آشنایی است و مسئولیتی متوجه آن نمی شود.

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)

 • تصویر کاربر حسن.طلوعی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  سلام دکتر جان من ۳۵سال سن دارم
  دکتر جان خیلی از بابت زناشوی اذیت میشم .یکسالی میشه اصلان توانای جنسی ندارم خیلی هم اذیت میشم
  آلت تناسلیم خیلی زود شل میشه دراین رابطه شل میشه زود هم ارضا میشم واقیعت تاحالا هم نتونستم پیش دکتر برم قرص ویاگرا هم خیلی مصرف کردم اوایل جواب میداد ولی متاسفانه الان اون هم جواب نمیده
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ ميلي سه ماه ميل كنيد و براي نعوظ بايد از أمپول تزريقي پاپاورين بداخل ألت استفاده كنيد كه بايد به متخصص اورولوژي مراجعه كنيد تا برايتان أنرا نسخه كنند

 • تصویر کاربر نبیل شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  مشکل در حالت نعوط دارم آلتم سفت نمی شود ولی میل جنسی دارم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر رضا شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 8 مشاهده پرسش
  با سلام، با ۴۲ سال سن از حدود دوسال پیش دچار مشکل اختلال نعوظ شدم،بطوریکه امکان برقراری رابطه برام میسر نیست. برای ایجاد نعوظ باید مدت زیادی تحریک کنم که درصورت ایجاد نعوظ هم بدلیل زمان زیاد تحریک،انزال رخ میدهد، مدتی از قرص تادالافیل استفاده کردم که هیچ تاثیری نداشت. لطفا راهنمایی بفرمایید که از چه دارویی و به چه صورت باید استفاده کنم.
  در ضمن مصرف قرص فلکستین که در پاسخها به اون اشاره کردید بعد از چه مدت اثر خودش را نشان میدهد؟
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش)

   با سلام ده روز بعد از مصرف  فلوكستين دارو اثرش ظاهر مي شود و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر ناصر شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  با سلام من بیضه هام درگیر سل گردید و دیر درمان شد(تشخیص داده نشد و وقتی مفصل هیپ چپ پا رو درگیر کرد سل مفصلی درمان گردید) الان در رابطه جنسی خیلی ضعیف هستم اسپرم خیلی کم و نعوظ کم و زود لمس میشه لطفا راهنمایی کنید در ضمن بیمار پیوند کلیه هستم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر علی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 12 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر بنده 44 سال دارم دو سال قبل در حین رابطه نعوظ نداشتم و همسرم با عصبانیت و ناراحتی با این موضوع برخورد کرد تا کنون رابطه ای نداشتم و از برقراری رابطه یا خلوت با همسرم بدلیل یاد آوری موضوع فراری هستم
  در حالت عادی نعوظ صبح گاهی دارم ولی از برقراری رابطه با همسرم میترسم که با اختلال نعوظ باعث ناراحتی دوباره بشم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش)

   مشكلات ذهني،، فكري را حل كنيد تا به حالت طبيعي برگرديد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر ایمان شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 42 مشاهده پرسش
  سلام.
  جسارتا من برای داشتن چند ساعت نعوظ کامل(حتی بعد از ارضا شدن) فقط برای یک روز چه قرصی میتوانم استفاده کنم؟
  هیچ مشکل جسمی هم نداریم.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 5 روز پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل كنيد

 • تصویر کاربر موسی پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  سلام وعرض ادب جناب دکتر
  بنده ۵۲سال ومشکل نعوض دارم ۲۹ساله که ازدواج کردم ودوفرزنددارم ازابتدای ازدواج مشکل زودانزالی داشتم حدود۱۵سال پیش عمل واریکسل انجام دادم واخیرامشکل نعوض وشل شدن دارم واین خیلی منوخیلی آزارمیده خواهشمندم درصورت امکان راهنمایی بفرماییدمتشکرم
  1. تصویر کاربر موسی پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱( 2 هفته پیش)
   سلام لطفا راهنمایی بفرمایید
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 1 هفته پیش)

   با سلام روزي يك عدد كپسول فلوكستين٢٠ ميلي سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل شود 

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر مم پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 11 مشاهده پرسش
  با سلام 53 سال سن دارم چند وقتی است احساس جنسیم کم شده نعوظ اصلا رخ نمیده ودر همان حالت کوچکی انزال سریع رخ میده راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 1 هفته پیش)

   با سلام روزي يك عدد كپسول فلوكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميلي ميل شود 

 • تصویر کاربر مم پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  با سلام 53 سال سن دارم چند وقتی است احساس جنسیم کم شده نعوظ اصلا رخ نمیده ودر همان حالت کوچکی انزال سریع رخ میده راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 1 هفته پیش)

   جواب داده شد 

 • تصویر کاربر عشایر پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 15 مشاهده پرسش
  ۵۰ سالم است و نعوذ کامل انجام نمیشه و زودانزالی دارم هیج گونه دارویی هم مصرف نمیکنم و هيچ گونه بیماری ندارم لطفا راهنمایی کنید چه دارویی استفاده کنم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱( 2 هفته پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ ميلي سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل شود

  2. تصویر کاربر عشایر دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱( 2 هفته پیش)
   مصرف این قرص‌ها سردرد نمیاره و اذیت نمیشم
  3. تصویر کاربر عشایر سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱( 2 هفته پیش)
   قبلأ تجويز شده و ضمن اینکه خیلی موثر نبوده سردرد میارد لطفا راهنمایی فرمایید
  4. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 1 هفته پیش)

   با سلام مجدد در ايران همين قرص ها موجود است

  5. نمایش سایر 3 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر