قرص قوی اختلال نعوظ + نحوه ی مصرف

اختلال نعوظ یکی از بیماری هایی است کهعده ای از مردان را دچار نارضایتی کرده است. در این مقاله به بررسی تعدادی از قرص اختلال نعوظ میپردازیم.

معمولا اولین راه درمان اختلال نعوظ، تجویز و مصرف داروهای خوراکی است. مصرف این‌گونه داروها بیشتر برای مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند و آلت جنسی‌شان به وضعیت نعوظ نمی‌رسد؛ کارساز است و عوارض جانبی کمی نیز به همراه دارد.

قرص اختلال نعوظ مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، واردنافیل (لِویترا، استکسین)، تادالافیل (سیالیس) و آوانافیل (استندرا) از جمله داروهای خوراکی هستند که برای درمان اختلال نعوظ از آن‌ها استفاده می‌شود. 

این داروها اثر نیتریک اکسید را در بدن کاهش می‌دهند. نیتریک اکسید نوعی عامل شیمیایی طبیعی است که در بدن شخص تولید شده و منجر به سست شدن آلت جنسی فرد می‌شود. با مصرف این داروها میزان جریان خون افزایش می‌یابد و هنگام تحریک جنسی، نعوظ صورت می‌گیرد.

تفاوت داروهای خوراکی درمان اختلال نعوظ

اگرچه اثر همه این داروهای خوراکی ذکرشده مشابه است، اما ترکیب شیمیایی هر کدام از این داروهای خوراکی با دیگری متفاوت است. تفاوت‌های جزیی که در ترکیبات شیمیایی هر کدام از این داروها وجود دارد؛ می‌تواند روی اثر آن‌ها تاثیر بگذارد. 

مثلا سرعت اثربخشی و از بین رفتن اثر و عوارض جانبی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. پزشک سابقه پزشکی، عوامل مختلف، کنش و واکنش‌های احتمالی و داروهای مصرفی دیگر بیمار را در نظر گرفته و با توجه به این موارد، داروی موردنظر را برای فرد تجویز می‌کند.

1- قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل (ویاگرا)

اگر این قرص درمان اختلال نعوظ را یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی و با شکم خالی، این دارو را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن دریافت خواهید کرد. اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت.

قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل یا ویاگرا

2- واردنافیل (لِویترا، استکسین)

در مورد این دارو نیز اگر یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت (فرقی نمی‌کند که آن را با غذا بخورید یا نه). البته مصرف غذاهای خیلی چرب می‌تواند از جذب سریع این دارو جلوگیری کند.

اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو نیز حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت. نوع جدیدتری از این دارو تولید شده است که با گذاشتن روی زبان، جذب بدن می‌شود. سرعت اثر این مدل دارو از بلع قرص بیشتر است.

3- تادالافیل (سیالیس)

این دارو را باید یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. فرقی نمی‌کند که آن را هنگام غذا خوردن مصرف کنید یا نه. تادالافیل تا 36 ساعت اثربخش است. این دارو را می‌توان در دوزهای کوچک به صورت روزانه مصرف کرد یا از دوز بزرگ‌تری از آن به هنگام نیاز بهره برد.

4- آوانافیل (استندرا)

این دارو را باید سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. این‌که آن را باید هنگام غذا مصرف کرد یا نه؛ بستگی به میزان دوز مصرف دارو دارد. این دارو تا شش ساعت موثر است.

از آن‌جایی که همه این داروها اثری مشابه دارند؛ دانشکده پزشکان آمریکا توصیه می‌کند که فرد می‌تواند با توجه به قیمت، راحتی استفاده، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی هر کدام از این داروها تصمیم بگیرد که از کدام قرص اختلال نعوظ استفاده کند. 

انواع عمومی داروهای سیلدنافیل، وردنافیل و تادالافیل در بازار موجود است.

قرض های اختلال نعوظ

آیا مصرف داروهای خوراکی برای درمان اختلال نعوظ کاملا بی‌خطر است؟

قبل از مصرف هر گونه قرص اختلال نعوظ برای درمان اختلال نعوظ باید با پزشک خود مشورت کنید و از او تاییدیه بگیرید. احتمال این‌که داروهای درمان اختلال نعوظ در موارد زیر موثر نبوده یا خطرناک باشند وجود دارد:

عوارض جانبی

بیشتر مردانی که برای درمان اختلال نعوظ، دارو مصرف می‌کنند؛ هیچ عارضه جانبی نخواهند داشت. ممکن است در صورت بروز عوارض جانبی، موارد زیر برای فرد اتفاق بیفتد:

کمردرد از عوارض مصرف قرص اختلال نعوظ

در موارد نادری ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری نیز برای فرد رخ دهد. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ناشنوا یا نابینا شدن

برخی از مردانی که یکی از داروهای ذکرشده را مصرف کرده‌اند؛ ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست داده‌اند. البته مشخص نیست که نابینا یا ناشنوا شدن آن‌ها، ارتباط مستقیم به مصرف این داروها داشته است یا به دلیل بیماری قبلی دیگری اتفاق افتاده است. 

اگر یکی از داروهای خوراکی گفته‌شده را برای درمان اختلال نعوظ خود مصرف کردید و ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست دادید؛ خیلی سریع به بیمارستان یا پزشک خود مراجعه کنید.

2- نعوظ آلت و برطرف نشدن خودبه‌خودی آن

به این حالت، نعوظ دائمی آلت مرد می‌‎گویند. این اختلال نادر دردناک است و برای جلوگیری از آسیب دیدن آلت، باید هر چه سریع‌تر اقدامات درمانی پزشکی روی آن انجام شود. اگر آلتتان بیش‌تر از چهار ساعت در حالت نعوظ باقی مانده است، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک مراجعه کنید.

تاری دید

خرید آنلاین داروهای خوراکی درمان اختلال نعوظ

ارائه روش‌های مختلف برای درمان اختلال نعوظ، کسب‌وکار پرطرفدار و پردرآمدی است؛ پس باید مراقب کلاهبرداری‌های موجود در این کسب‌وکار باشید. اگر قصد دارید از طریق اینترنت نسبت به خرید این داروها اقدام کنید:

بررسی کنید که آیا فروشگاه آنلاین دارویی که قصد خرید دارو از آن را دارید؛ قانونی است یا نه.

اگر نمی‌توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه در ارتباط باشید، از آن فروشگاه خرید اینترنتی انجام ندهید. 

هم‌چنین اگر احساس کردید که قیمت داروی ارائه‌شده توسط آن فروشگاه بسیار ارزان است یا به شما گفته شد که برای مصرف داروها نیازی به تایید و تجویز پزشک نیست؛ از فروشگاه موردنظر دارویی نخرید. 

کسب‌وکارهای غیرقانونی وجود دارند که نسخه‌های جعلی داروهای قانونی را می‌فروشند. احتمال این‌که مصرف این داروها بی‌اثر یا خطرناک باشد؛ وجود دارد. 

با مراجعه یا برقراری تماس با داروخانه و یا پزشک می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی که قصد خرید از آن را دارید؛ معتبر و قانونی است یا نه.

داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز مناسب خریداری کنید

دقت کنید که در هنگام سفارش دارو و تحویل آن، داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز دقیق تجویزی خریده باشید.

فریب واژه «ویاگرای طبیعی» را نخورید.

هرگز برای درمان اختلال نعوظ، دارویی که برچسب «گیاهی» یا «معادل بدون نسخه» دارد را نخرید. این گونه داروها جایگزین‌های دارویی کارآمدی نیستند و در عین حال در ترکیبات برخی از آن‌ها از مواد خطرناک و مضری استفاده شده است.

مرجع: mayoclinic

نکته ی مهم: هیچگاه از این قبیل دارو ها خودسرانه استفاده نکنید و حتما باید زیر نظر پزشک باشد. این مقاله صرفا جهت آشنایی است و مسئولیتی متوجه آن نمی شود.

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر حسین شنبه ۲۰ دی ۹۹( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام.اقای دکتردراثرتماس با همسر تحریک یذیری کم دا رم ونعوظ ایجاد نمیشود.از قرصی هم که دکتر تیروئید م برای نعوظ نوشته استفاده میکنم ولی هربار حین دخول نعوظم ازبین میرود بطوریکه قادر به اتمام رابطه نمیباشم.هنوزهم به دکترکلیه مراجعه نکردم.باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۰ دی ۹۹( 6 روز پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر آیدین شنبه ۲۰ دی ۹۹( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  سلام ، دکتر من مردی ۴۳ هستم متاهل ودارای ۲فرزند مدتی است اصلا میل جنسی ندارم، یعنی رغبتی به انجام عمل جنسی ندارم و زمانی هم که میخوام انجام بدم ، نعوظ کامل و قوی انجام نمیگیره و به محض خروج منی ، سریع همان نعوظ کم هم از بین میرود ، ضمنا در زمان خروج منی مثل قبل جهش لازم را نداشته و کلا یه حالت سردی برام بوجود اومده
  میخواستم ببینم چکار باید بکنم تا مشکل رفع بشه
  قرص کمک به نعوظ هم که میخورم فرداش سردرد شدید میگیرم و دچار مشکل معده میشم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۰ دی ۹۹( 6 روز پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا ٢٠ ميل كنيد يك ماه

 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 6 مشاهده پرسش
  باسلام مدتی است از قرص اسرافیل استفاده می کنم دور شرمگاهی کهیر و حتی حساسیت وانزال زود رس بهم دست ملفوظ نیز مناسب نیست متشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹( 1 هفته پیش)

   روزي يك قرص پاروكستين ٢٠ ميلي سه ماه ميل كنيد

 • تصویر کاربر رامین شنبه ۲۰ دی ۹۹( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 7 مشاهده پرسش
  با سلام. بنده در حال حاضر در دوران ترک مواد مخدر با استفاده از داروی متادون هستم. این موضوع باعث ایجاد اختلال در رابطه جنسی گردیده و در زندگی شخصیم خیلی تاثیر گذار بوده. میخواستم بدونم چه دارویی استفاده کنم که این موضوع رو برطرف کنه.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد 

  2. تصویر کاربر رامین پنجشنبه ۱۸ دی ۹۹( 1 هفته پیش)
   از لطف شما بسیار سپاسگزارم آقای دکتر
  3. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۰ دی ۹۹( 6 روز پیش)

   خواهش مي كنم

  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر رسول چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 8 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر بنده برای تهیه قرص تاداگرا ۲۰ به داروخانه مراجعه کردم قرص تادالافیل دادند با نام تجاری تیگاریکس آیا مورد تایید جنابعال هست در صورت مورد تایید نبودن بفرمایید تاداگرا را از کجا تهیه کنم،در ضمن از امکانی که برای بیماران بوجود آورده ایدکمال تشکر را مینمایم.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹( 1 هفته پیش)

   اشكالي ندارد قرص مشابه تاداگرا مي باشد

 • تصویر کاربر محسن دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 11 مشاهده پرسش
  سلام مشکل جسمی حرکتی دارم مدتی نعوظ هنگام رابطه از دست می دهم و زود تنزل نشوم لطفا را همپایی کنید ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد يك ماه

 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 10 مشاهده پرسش
  سلام ، من ۴۳سالم ، عدم نعوظ دارم ، آلتم به نعوظ کامل نمی رسه ، یا اگر نعوظ داشته باشه در حین رابطه از نعوظ می افته ، قرص تادافیل ۲۰ مصرف می کنم، که خیلی موثر نیست ،من میل جنسی را دارم ولی متاسفانه نعوظ آلت در اختیار من نیست، چی بهتره مصرف کنم و چه کارهایی برای بهبود بهتره انجام بدم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش)

   قرص ويزارسين ١٠٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر فرید دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  من ۵۷سالم هست کلا ازنظر جنسی ضعیف هستم الت تناُسلیم کوچک هست انواع دارهای تقویتی خوردم اثری نداره ۔خیلی هم زود انزالم جدیداقرص اروس ویگور میخورم وبا چند نوع قرص های تقویتی حتی قرص سیلدنافیل ومدلهای دیگه هم میخورم اول کمی نعوظ بهم دست میده ول میشه زگیل تناسلی چیست
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد و روزي يك عدد قرص پاروكستين ٢٠ ميلي گرم سه ماه ميل كنيد

 • تصویر کاربر اسدآبادی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر . خسته نباشید
  ببخشید آقای دکتر من ۴۱ سالمه عسلویه کار میکنم و هر دو ماه یک بار هم میرم مرخصی . در رابطه جنسی خیلی زود به انزال میرسم و مشکل شل شدن آلت و خابیدن آلت رو دارم حتی نمیتونم خانمم رو ارضاع کنم و از این موضوع به شدت ناراحت هستم تو را خدا کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش)

   روزي يك عدد قرص پاروكستين٢٠ به مدت سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد يك ماه

 • تصویر کاربر هاشم دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام ، بنده چهل و پنج سالمه و پنج سالی هست که به دیابت مبتلا هستم ، چندین بار بطور موقت ناتوانی در نعوظ داشتم و رفع شد ولی الان حدود چهار ماهی هست که هیچ تحریکی ندارم و میل به ایجاد رابطه و نیز نعوظ از بین رفته است خواستم بدونم چیکار باید کرد
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر