قرص قوی اختلال نعوظ + نحوه ی مصرف

اختلال نعوظ یکی از بیماری هایی است که عده ای از مردان را دچار نارضایتی کرده است. در این مقاله به بررسی تعدادی از بهترین و قویترین قرص های نعوظ می پردازیم.

معمولا اولین راه درمان اختلال نعوظ، تجویز و مصرف داروهای تقویت نعوظ است. مصرف این‌گونه داروها بیشتر برای مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند و آلت جنسی‌شان به وضعیت نعوظ نمی‌رسد؛ کارساز است و عوارض جانبی کمی نیز به همراه دارد.

قرص اختلال نعوظ مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، واردنافیل (لِویترا، استکسین)، تادالافیل (سیالیس) و آوانافیل (استندرا) از جمله داروهای خوراکی هستند که برای درمان اختلال نعوظ از آن‌ها استفاده می‌شود. 

این داروها اثر نیتریک اکسید را در بدن کاهش می‌دهند. نیتریک اکسید نوعی عامل شیمیایی طبیعی است که در بدن شخص تولید شده و منجر به سست شدن آلت جنسی فرد می‌شود. با مصرف این داروها میزان جریان خون افزایش می‌یابد و هنگام تحریک جنسی، نعوظ صورت می‌گیرد.

بهترین و قویترین قرص نعوظ در درمان اختلال نعوظ

اگرچه اثر همه داروی محرک مردان ذکر شده مشابه اند، اما ترکیب شیمیایی هر کدام از این داروهای خوراکی با دیگری متفاوت است. تفاوت‌های جزیی که در ترکیبات شیمیایی هر کدام از این داروها وجود دارد؛ می‌تواند روی اثر آن‌ها تاثیر بگذارد. 

مثلا سرعت اثربخشی و از بین رفتن اثر و عوارض جانبی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. پزشک سابقه پزشکی، عوامل مختلف، کنش و واکنش‌های احتمالی و داروهای مصرفی دیگر بیمار را در نظر گرفته و با توجه به این موارد، داروی موردنظر را برای فرد تجویز می‌کند.

1- قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل (ویاگرا)

اگر این قرص درمان اختلال نعوظ را یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی و با شکم خالی، این دارو را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن دریافت خواهید کرد. اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت.

قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل یا ویاگرا

2- واردنافیل (لِویترا، استکسین)

در مورد این دارو نیز اگر یک ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید؛ بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت (فرقی نمی‌کند که آن را با غذا بخورید یا نه). البته مصرف غذاهای خیلی چرب می‌تواند از جذب سریع این دارو جلوگیری کند.

اگر مبتلا به اختلال نعوظ جزیی یا متوسط باشید؛ اثر مصرف این دارو نیز حدود چهار تا پنج ساعت دوام خواهد داشت. نوع جدیدتری از این دارو تولید شده است که با گذاشتن روی زبان، جذب بدن می‌شود. سرعت اثر این مدل دارو از بلع قرص بیشتر است.

3- تادالافیل (سیالیس)

این دارو را باید یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. فرقی نمی‌کند که آن را هنگام غذا خوردن مصرف کنید یا نه. تادالافیل تا 36 ساعت اثربخش است. این دارو را می‌توان در دوزهای کوچک به صورت روزانه مصرف کرد یا از دوز بزرگ‌تری از آن به هنگام نیاز بهره برد.

4- آوانافیل (استندرا)

این دارو را باید سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی مصرف کرد. این‌که آن را باید هنگام غذا مصرف کرد یا نه؛ بستگی به میزان دوز مصرف دارو دارد. این دارو تا شش ساعت موثر است.

از آن‌جایی که همه این داروها اثری مشابه دارند؛ دانشکده پزشکان آمریکا توصیه می‌کند که فرد می‌تواند با توجه به قیمت، راحتی استفاده، مدت زمان اثر دارو و عوارض جانبی هر کدام از این داروها تصمیم بگیرد که از کدام قرص اختلال نعوظ استفاده کند. 

انواع عمومی داروهای سیلدنافیل، وردنافیل و تادالافیل در بازار موجود است.

قرض های اختلال نعوظ

بهترین داروی محرک مردان

 قرص سیلدنافیل (Sildenafil) یا قرص تقویت نعوظ که با نام های ویاگرا (Viagra) و رواتیو (Revatio) نیز شناخته می شود، دارویی است که گاهاً به عنوان بهترین و قوی ترین قرص نعوظ در بین مردم شناخته می شود و به وفور در درمان ناتوانی یا کم توانی جنسی بکار می رود.

آیا مصرف قرص قوی اختلال نعوظ بی‌خطر است؟

قبل از مصرف هر گونه قرص اختلال نعوظ برای درمان اختلال نعوظ باید با پزشک خود مشورت کنید و از او تاییدیه بگیرید. احتمال این‌که داروهای درمان اختلال نعوظ در موارد زیر موثر نبوده یا خطرناک باشند وجود دارد:

عوارض جانبی قرص تقویت نعوظ

بیشتر مردانی که برای درمان اختلال نعوظ، دارو مصرف می‌کنند؛ هیچ عارضه جانبی نخواهند داشت. ممکن است در صورت بروز عوارض جانبی، موارد زیر برای فرد اتفاق بیفتد:

کمردرد از عوارض مصرف قرص اختلال نعوظ

در موارد نادری ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری نیز برای فرد رخ دهد. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ناشنوا یا نابینا شدن

برخی از مردانی که یکی از داروهای ذکرشده را مصرف کرده‌اند؛ ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست داده‌اند. البته مشخص نیست که نابینا یا ناشنوا شدن آن‌ها، ارتباط مستقیم به مصرف این داروها داشته است یا به دلیل بیماری قبلی دیگری اتفاق افتاده است. 

اگر یکی از داروهای خوراکی گفته‌شده را برای درمان اختلال نعوظ خود مصرف کردید و ناگهان حس بینایی یا شنوایی خود را از دست دادید؛ خیلی سریع به بیمارستان یا پزشک خود مراجعه کنید.

2- نعوظ آلت و برطرف نشدن خودبه‌خودی آن

به این حالت، نعوظ دائمی آلت مرد می‌‎گویند. این اختلال نادر دردناک است و برای جلوگیری از آسیب دیدن آلت، باید هر چه سریع‌تر اقدامات درمانی پزشکی روی آن انجام شود. اگر آلتتان بیش‌تر از چهار ساعت در حالت نعوظ باقی مانده است، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک مراجعه کنید.

تاری دید

خرید آنلاین داروهای تقویت نعوظ

ارائه روش‌های مختلف برای درمان اختلال نعوظ، کسب‌وکار پرطرفدار و پردرآمدی است؛ پس باید مراقب کلاهبرداری‌های موجود در این کسب‌وکار باشید. اگر قصد دارید از طریق اینترنت نسبت به خرید این داروها اقدام کنید:

بررسی کنید که آیا فروشگاه آنلاین دارویی که قصد خرید دارو از آن را دارید؛ قانونی است یا نه.

اگر نمی‌توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه در ارتباط باشید، از آن فروشگاه خرید اینترنتی انجام ندهید. 

هم‌چنین اگر احساس کردید که قیمت داروی ارائه‌شده توسط آن فروشگاه بسیار ارزان است یا به شما گفته شد که برای مصرف داروها نیازی به تایید و تجویز پزشک نیست؛ از فروشگاه موردنظر دارویی نخرید. 

کسب‌وکارهای غیرقانونی وجود دارند که نسخه‌های جعلی داروهای قانونی را می‌فروشند. احتمال این‌که مصرف این داروها بی‌اثر یا خطرناک باشد؛ وجود دارد. 

با مراجعه یا برقراری تماس با داروخانه و یا پزشک می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی که قصد خرید از آن را دارید؛ معتبر و قانونی است یا نه.

داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز مناسب خریداری کنید

دقت کنید که در هنگام سفارش دارو و تحویل آن، داروی تجویزشده توسط پزشک را با دوز دقیق تجویزی خریده باشید.

فریب واژه «ویاگرای طبیعی» را نخورید.

هرگز برای درمان اختلال نعوظ، دارویی که برچسب «گیاهی» یا «معادل بدون نسخه» دارد را نخرید. این گونه داروها جایگزین‌های دارویی کارآمدی نیستند و در عین حال در ترکیبات برخی از آن‌ها از مواد خطرناک و مضری استفاده شده است.

مرجع: mayoclinic

نکته ی مهم: هیچگاه از این قبیل دارو ها خودسرانه استفاده نکنید و حتما باید زیر نظر پزشک باشد. این مقاله صرفا جهت آشنایی است و مسئولیتی متوجه آن نمی شود.

دکتر هوشنگ قوامی متخصص کلیه و مجاری ادراری

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر علی یکشنبه ۲۷ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر.اطلاعاتی در مورد کپسول افزایش سایز آلت تناسلی ویگور شرکت اروس آمریکا Eros Vigor میخواستم،که این شرکت و کپسول تولید شده معتبر هستش و تاثیری داره؟ و میتونم به داروخانه اینترنتی آرتان طب اعتماد کنم و کپسول رو ازشون خریداری کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی یکشنبه ۲۷ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام اين كپسول هيچ اثري ندارد

 • تصویر کاربر رحمانی شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  سلام و عرض ادب آقای دکتر سنم ۵۴ سال است مدت چهار ماه است که نغوظ کامل نمیشم و با توجه به اینکه میل به سکس دارم اما نغوظ صورت نمیگیره قبل از این هفته سه تا چهار بار نزدیکی انجام می‌دادم و مشکلی نداشتم ضمن اینکه هیچ بیماری ندارم فقط تعویض مفصل لگن در سال ۸۵ انجام دادم و این مورد بسیار اذیتم میکنه و با توجه به اینکه حدود سه سال است همسر دوم اختیار کردم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام مشكل جنبه فكري ،،ذهني دارد يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر عبدالله شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  باسلام بنده زودانزالی دارم ونعوظ کامل نمیشه دیابت دارم چی میل کنم راهنمایی کنیدمتشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد و روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد

 • تصویر کاربر پ شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  با سلام.بعد از مصرف قرص سیلدنافیل دچارنفخ وسوزش شدید معده میشوم.لطفأ راهنمایی بفرمایید چکار کنم.تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام قرص تاداگرا٢٠ را امتحان كنيد

 • تصویر کاربر صادق شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  با سلام خدمت دکتر عزیز.ممنونم ک پاسخگوی مشکلات مردم هستید.من ۳۳ سالمه.متاهل هستم.مشکل شدید نعوظ دارم.همسرم دیگه بهم اجازه رابطه نمیدن چون ب من دیگه اعتماد جنسی ندارن.داروهایی مثل تادالافیل.ویزارسین و سیلدنافیل مصرف کردم ولی هر دفعه میزان مصرف من زیاد میشه و بعدش کمردرد شدید و تنگی نفس شدیدی ب سراغم میاد .ب حدی ک دیگه تصمیم میگیرم مصرف نکنم.زمانی هم که دازوهای جنسی رو مصرف نمی کنم ب حدی اعتماد ب نفسم پایین میاد ک جرعت نمی کنم ب همسرم نزدیک بشم چون میترسم ک دوباره نعوذ نداشته باشم و آثار روانی مخربش رو دوباره تجربه کنیم.احساس می کنم ک همسرم داره ب طلاق فکر می کنه.واقعا ب کمک احتیاج دارم.لطفا راهنماییم کنید.سپاسگذارم
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام از أمپول تزريقي پاپاورين در ألت استفاده كنيد و سعي كنيد مشكلات فكري خود را حل كنيد

 • تصویر کاربر ستار شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  با سلام
  ۴۴ ساله هستم و حدود ۱۰ ساله زود انزالی دارم و این مشکل را چند سال است با استفاده از اسپری دندان حل کرده ام اما نزدیک به یک ماه است که با مشکل عدم نعوظ کامل و میل جنسی کم شده ام. لطفا راهنمایی فرمایید. ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عددقرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر امیر جمعه ۲۵ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 2 مشاهده پرسش
  باسلام،وتشکر از وقتی که می گذارید.شصت ساله هستم سیگاروشیره استفاده می کنم وزن ۱۰۵ کیلوگرم.دوساله نعوظ ندارم .وتحریک میشم ولی زودانزالم.ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.زندگیم داره خراب میشه.ممنون.
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲۵ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام روزي يك عدد قرص فلوكستين٢٠ سه ماه ميل كنيد و يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر ممد جمعه ۲۵ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 10 مشاهده پرسش
  باسلام من ۶۲ سالمه ودر۵۳ سالگی ازدواج کردم ومتوجه شدم نعوظ ندارم نه صبحگاهی ونه شبانه طبق تجویز ازقرصerecto 100وcialis 20استفاده کردم تاثیر نداشتند مجددا پزشک دیگری آمپول تزریقی داخل آلت تجویز کردم که حقیقتا ترسیدم استفاده کنم چون ممکنه بعد ۴ ساعت از نعوظ در نیاد حال یک دستگاه وکیوم خریدم که الت را بزرگ می کنه و سفت نمی کنه ،البته دستگاه برای نعوظ و حلقه فشاری دا ره ضمنا تاکنون هیچ رابطه جنسی نداشته ام لطفا راهنمایی کنید ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲۵ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام از أمپول تزريقي داخل ألت استفاده كنيد 

 • تصویر کاربر علی جمعه ۲۵ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  با سلام و احترام جناب دکتر خسته نباشید نزدیک به سه سال هست که اختلال نعوظ دارم و به همین دلیل خانمم طلاق گرفته چه راه درمانی وجود دارد که بتوانم مجدد زندگی ام را سامان بدهم .متاسفانه خانمم میل جنسی بسیار بالایی داشت و با دو تا دختر بچه زندگی را رها کر و رفت
  1. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲۵ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   با سلام يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص تاداگرا٢٠ ميل كنيد

 • تصویر کاربر امیر جمعه ۲۵ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 6 مشاهده پرسش
  با سلام
  من جوانی 28 ساله هستم و نعوذ هم دارم البته به شرطی که حسابی تحریک شوم اما بعد از چند دقیقه در رابطه با همسرم نعوذم ضعیف میشه اما همچنان میل جنسیم ادامه داره ، اما متاسفانه همسرم لذت زیادی در این مورد نمیبره و من هم بعضی وقتا چون نعوذ را از دست میدم مجبورم با دست ارضا شوم
  ضمنا خیلی وقتا در رابطه زودانزال هم می شوم با اینکه نعوذم قوی نیست و همسرم سختش میشه

  از طرفی استرس زیادی هم دارم

  شنیدم با مصرف تاداگرا اگر آلت بعد از رابطه شل نشه به طور کامل آسیب میبینه به همین دلیل تا الان ترس زیادی داشتم که آن را مصرف کنم اما سفتی آلت را خیلی دوست دارم تجربه کنم
  آیا بعد از مصرف تاداگرا و بعد از اتمام رابطه چیزی هست که تاثیرش رو از بین ببره تا آلتم آسیب نبنید ؟ مثلا شنیدم میگن آبلیمو بخورید.
  یا در کل اگر شل نشود تا چند ساعت مشکلی ایجاد نمی کند؟ اگر خوردم و آلتم بعد از رابطه شل نشد باید چه کاری انجام بدم ؟

  یه نکته ای هم که نگرانم کرده احساس میکنم آلتم خیلی داره کوچیک میشه در حالی که بزرگ بود شاید به خاطر عدم نعوذ کامل هست

  تشکر
  1. تصویر کاربر امیر جمعه ۱۸ تیر ۰( 2 هفته پیش)
   ضمنا قبلا برای استرسم دکتری پاراکستین رو تجویز کرده بود که باعث شده بود بعد از 1 ساعت هم ارضا نشم و عرقم در میومد و ارضا نمی شدم که با قطع آن مشکلم حل شد
   اما شنیدم فلوکستین هم برای رفع استرس خوب هست
   اما مشکل اصلیم نعوذ و ترسم از بابت مصرف تاداگرا هست با اینکه بسیار دوست دارم آلت بسیار سفت رو تجربه کنم لطفا اگر امکان دارد کل متن را مطالعه نمایید تشکر
  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی جمعه ۲۵ تیر ۰( 1 هفته پیش)

   يك ساعت قبل از رابطه يك عدد قرص ويزارسين٥٠ ميل كنيد أگر نعوظ طولاني شد به بيمارستان مراجعه كنيد

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر