تورشن بیضه

همه چیز درباره پیچ خوردگی یا تورشن بیضه

پیچ خوردگی یا تورشن بیضه زمانی اتفاق می افتد که اسپرماتیک کورد (بند بیضه) می چرخد و در نتیجه جریان گردش خون بیضه قطع می شود.

در نتیجه اگر زمان طولانی پیچ خوردگی بیشتراز ۴ ساعت شود، نسج بیضه دچار آسیب می شود و امکان ناباروری وجود دارد. شایع ترین علامت که پس ازاین پدیده بوجود می آید، درد می باشد. بیضه بزرگتر ازحد نرمال شده و به علت چرخش بند بیضه را به طرف بالا می کشد.

بیشترین علتی که باعث این حالت می شود، مشکلات مادرزادی (CONGENITAL MALFORMATION) است.

وقتی تورشن بیضه اتفاق افتاد، به مرور زمان بیضه دچار ورم و التهاب و بزرگی بیضه و شدیدا” دردناک شده و بیضه کمی از کیسه بیضه خارج می شود. تشخیص براساس علائم بیماری و یافته هایی است که توسط پزشک بدست می آید. اگر تشخیص نامشخص باشد باید از سونوگرافی رنگی داپلر از بیضه کمک گرفت که در صورت تورشن، کاهش گردش خون بیضه را نشان می دهد.

این بیماری بیشتر موقع تولد و دردوران بلوغ اتفاق می افتد ودر هر زمان از روز ممکن است این بیماری بوجود آید. این بیماری  در ۱ نفر از ۴۰۰۰ نفر اتفاق می افتد. آمار دیگر نشان می دهد که ۱ نفر در ۲۵۰۰۰ نفر مرد درسال، قبل از ۲۵ سالگی دچار تورشن می شوند.

پیچ خوردگی بیضه

علائم و یافته ها توسط پزشک

 • تهوع و استفراغ
 • درد بیضه
 • قرمزی و التهاب پوست بیضه
 • تب
 • امکان ناباروری اگر دو طرفه اتفاق افتد و قبل از ۴ ساعت، درمان صورت نگیرد.

عوامل مساعدکننده تورشن بیضه

 • بزرگی بیضه بطور طبیعی یا سرطان بیضه
 • اختلالات مادرزادی
 • آزادبودن بیضه در کیسه بیضه
 • موارد نادر بیضه

تنگی مجرا

تشخیص تورشن بیضه

 • براساس علائم بیمار
 • یافته هایی که توسط پزشک به دست می آید
 • چون گاهی با التهاب اپی دیدیم علائم آن اشتباه می شود، می توان از سونوگرافی رنگی داپلر استفاده کرد، در این حالت گردش خون در تورشن در سونوگرافی کاهش پیدا می کند. تشخیص با سونوگرافی اسکن ۹۰ درصد می باشد.

اگرچه اسکن ایزوتوپ دقیق ترین وسیله تشخیص است ولی چون این بیماری اورژانس است و احتمال انجام فوق طول می کشد لذا انجام اسکن ایزوتوپ کمتر انجام می شود.

 • تورشن بیضه به علت یک پروسه چرخش مکانیکی است. ضمنا عقیده بر این است که تورشن در دوران رشد جنین اتفاق می افتد که منجر به تورشن نوزاد یا VANISHING TESTIS می شود و یکی از علل نوزادانی است که بدون وجود یک بیضه بدنیا می آیند. یک نوع تورشن بیضه وجود دارد که در آن گاه گاهی فرد به آن مبتلا می شود.

به هنگام پیچ خوردگی بیضه علائم تهوع، استفراغ و درد بروز می کند و خود به خود بهبود می یابد و در حقیقت کورد پیچ خورده به حالت طبیعی بر می گردد. این چنین افرادی در شانس و ریسک تورشن کامل و امکان خارج کردن بیضه درآینده خواهد بود، اگر دچار تورشن شوند. بنابراین افراد گاهگاهی دچار تورشن می شوند و سپس بهبودی حاصل می شود. بهترین درمان دراین افراد فیکس کردن دو طرفه بیضه ها می باشد.

پیچ خوردگی آپاندیکس بیضه

در این تورشن بیضه یک زائده وجود دارد به نام RETE TESTIS که دچار تورشن می شود و بین بچه های ۷ تا ۱۴ ساله می باشد. تورشن شبیه تورشنی است که در بالا توضیح داده شد و همراه با درد ناگهانی می باشد. در معاینه بیضه یک ندول سفت کوچک در قسمت بالای بیضه نشان می دهد که موقع معاینه ثابت نمی باشد و اختصاصا” BHUE DOT SIGN می گویند. این آپاندیکس بیضه است که تغییر رنگ داده و قرمزی قابل توجه روی پوست بوجود می آید. برگشت پذیری ۲ تا ۳ روز طول می کشد و مسکن باید تجویز کرد.

تورشن در جوانان ۱۲ تا ۱۸ ساله ۶۵ درصد اتفاق می افتد. ولی در هر سنی اتفاق می افتد حتی در دوره نوزادی.

عوارض تورشن بیضه

 • انفارکتوس بیضه
 • آبسه بیضه
 • اپی دیدیمیت بیضه
 • گانگرن

درمان تورشن بیضه

اگر تشخیص سریع داده شود، بیضه حفظ خواهد شد. گاهی بدون دخالت جراحی با چرخاندن بیضه در جهت مخالف پیچ خوردگی برمی گردد. این چرخش باید به طرف پا باشد. اگر جراحی سریع انجام گیرد و معمولا” زیر ۶ ساعت، ۹۰ درصد بیضه حیات خود را بدست می آورد. اگر زمان به ۱۲ ساعت برسد عمل جراحی حفظ بیضه ۵۰ درصد است و اگر به ۲۴ ساعت برسد شانس حیات بیضه ۱۰ درصد می شود. حدود ۴۰ درصد افراد مبتلا به تورشن بیضه ، بیضه خود را از دست می دهند.

 

دکتر هوشنگ قوامی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و ناباروری و ناتوانی جنسی مردان در تهران


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
قرص

سلام-ايا قرص vigrx plus در درمان نعوظ موثر است؟ مشاهده پاسخ دکتر
2
طول الت و زود انزالی

طول الت تناسلی
با سلام 26ساله هستم .طول الت تناسلی در حال نعوض ده سانت می باشد ولی تابحال نارضایتی وجود نداشته ولی بعضا دچار مشکل مقایسه و اندازه میشم.یا توجه به اینکه فعلا مجردم ایا راهی برای درمان چه بصورت دارو ویا جراحی در داخل و خارج از کشور برای افزایش وجود دارد؟؟؟و همچنین برای دیرانزالی از سیلدنافیل امریکایی استفاده میکنم.برای درمان کامل زود انزالی چه اقدامی باید انجام بدم؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
انزال

یک آقایی سی ساله مجرد هستند که انزال ندارند و به کمک شربتی که پزشک براشون تجویز کرده هر دو سه ماه یکبار در خواب انجام میشود. ایشون میخاستند ازدواج کنند. مشکل ایشون چیه و آیا مشکل ناباروری ممکنه داشته باشند؟؟ باید چیکار انجام دهند . با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
4
علت این مشکل درادرار کردنم چیست

سلام خسته نباشید
اقای دکتر من زمانی ک ادرار میکنم قطره قطره میاد و خیلی شدید باسوزش میاد همراه با خونابه و تکرر ادرار دارم
و هر سی ثانیه باید برم دستشویی
مشاهده پاسخ دکتر
5
کمک برای درمان

با سلام و خسته نباشید خدمت شما
به تازه گی متوجه شدیم پدرم مبتلا به آمیلوئید از نوع اولیه است ،هیچ کس برای درمان به ما کمکی نکرد در صورتی که در اینترنت چند نمونه از مواردی که مشکل پدرم را داشتند و با داروی ملفا اگر اشتباه نکنم درمان شدند میشه لطفا کمکمون کنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
6
درد بیضه راست

سلام خسته نباشید
2ماهی هست بیضه راست درد دارم دست میزنم درد میگیره
گاهی لباس هم که میپوشم درد میگیره
زیر شکمم هم کمی درد دارم
بیضه و بالای بیضه
ممنون میشم سریع سوالم رو پاسخ بدید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
7
دارو جهت جلوگیری از بی اختیاری ادرار

پدر من با 80 سال سن و بیماری خفیف دیابت خفیف سه ساله بدون مصرف دارو بعد از دو بار بی اختیاری ادرار در یک سال هنگام انفولانزا ، الان یک ماه است کلا دچار بی اختیاری ادرار شده البته بیشتر بخاطر تنهایی و افسردگی است. ایا دارویی وجود دارد که از همین ابتدا ادامه پیدا نکند. آیاا میتوان امیدوار بود خوب شود/ خیلی سخته کاری از دستم بر نیاد واقعا ممنون میشم پاسخی در ایمیل یا همراه دریافت کنم واقعا ممنون میشوم مشاهده پاسخ دکتر
8
نعوظ

سلام وقت بخیر من واریکوسل گرید دو عمل کردن بعد اون نعوظ کامل ندارم دیگه بزرگ میشه ولی کامل سفت نمیشه تو آزمایش اسپرم اسپرمم ضعیفه بین اینا رابطه ای وجود داره؟یعنی ضعف اسپرم و واریکوسل میتونه دلیل عدم نعوظ باشه؟ برای این مشکلم باید چیکار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
9
درمان دارویی زود انزالی

سلام و خسته نباشید
35 ساله هستم و مهندس عمران و چهار ساله که ازدواج کردم. در این مدت کلی روش های درمان زود انزالی امتحان کردیم اما متاسفانه نتیجه نگرفتیم. کاندوم و ژل های تاخیری هم بی اثر بودن. متاسفانه قبل از ازدواج دچار خود ارضایی بودم . روی انزال و مئت اون کنترل ندارم و اینکه همیشه قبل از همسرم ارضا میشم. حالا درخواست من اینه که لطفا راهنمایی کنید از چه قرصی استفاده کنم.
داروی خاصی استفاده نمیکنم. بیماری خاصی هم ندارم.
تعداد و زمان نزدیکیمون در طول هغته مشخص و منظم نیست. شرایط کاریمم طوری که هم استرس داره و هم خستگی ذهنی و فیزیکی
مشاهده پاسخ دکتر
10
اختلال نعوظ به علت خود ارضايي طولانی مدت

سلام .
خسته نباشید.
پسری هستم 25 ساله که مدت طولانی (ده سال) دچار اعتیاد به خود ارضايي هستم . یک سالی هست که وارد رابطه ای شدم و برای برقراری رابطه جنسی دچار اختلال نعوظ هستم سه بار اقدام به سکس کردم ، یا اصلا نعوظ صورت نمی گیره یا خیلی سریع آلتم سست میشه و ميخوابه.
آیا با ترک خود ارضای مشکل حل میشه یا باید دارو مصرف کرد؟ چه دارویی؟
مشاهده پاسخ دکتر
11
تنگی مجاری ادرار

Nader Fahimi:
سلام آقای دکتر قوامی خسته نباشید. چندی پیش تنگی مجاری ادرار داشتم و به آقای دکتر سیروس کبیری متخصص اورولوژی مراجعه کردم ایشان سری اول به من قرض تامسور و افلوکساسین تجویز کردند ولی فقط یک هفته بعد از مصرف قرصها خوب بودم سری دوم پیش ایشان رفتم و قرص افلوکساسین و تامسور و پروستا باریج را برایم تجویز کردند و به من گفتند که باید سیستوسکپی بشوم. ولی بعد از یک هفته و انجام دادن این عمل و همینطور داشتن سوند به آلت تناسلیم با مراجعه به ایشان سوند را برایم خارج کردند و به من گفتند که مجاری ادرارم خیلی باریک است و باید هر دو هفته یکبار خودم به روشی که ایشان قرار شد بهم بعد از دو هفته دیگر بگویند سوند بذارم تا تنگی آن رفع شود و این عمل را برای هر دو هفته یکبار تا آخر عمرم ادامه دهم و یا بجای این کار یک فنر در داخل مجرای ادرارم کار بگذارند برای یکسال که آن هم باید هرسال عوض شود و مبلغ هربار عوض شدن آن هم سی میلیون تومان برای هربار میشود. آقای دکتر من فقط ۴۱ سال دارم و اینکار را باید تا آخر عمرم ادامه دهم راه دیگری برای از بین بردن این معضل هست اگر هست عاجزانه درخواست دارم که به من بگوئید من یک کارگر معمولی هستم و حقوق چندانی ندارم لطفا در این مورد من را راهنمایی کنید. از شما خیلی متشکرم. شب تون خوش
مشاهده پاسخ دکتر
12
وکیوم

سلام ایا استفاده از وکیوم در ایجاد نعوظ در مبتلایان به نشت وریدی موثر است مشاهده پاسخ دکتر
13
مشکلات کلیوی

با سلام
مادرم به علت کراتین ، فشار، دیابت، بستری بود. تمام تنظیم شد. وقتی اوردن خونه چند روز بعد دست و پا ورم کرد. بعد دکتر دستور داد دیالیز خشک شود وزن بدن کم شد. ورم خوابید ولی متاسفانه پای راست بی حرکت شد. لطفا راهنمایی کنید با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
14
نیاز به دارو هست یانه

من هیچگونه علامت خاص پروستات ندارم حتی یکبار نیز با مشکل تخلیه یا تکرر یا سوزش برخورد نکرده ام و بنا به اقتضای سن 56 داوطلبانه مراجعه و ازمایش برایم نوشته شده ولی با بزرگی ان به سایز 70 cc همراه هستم ضمنا psa=3 و freepsa=0.6 . کورتکس کلیه ها طبیعی . بدون سنگ کلیه و توده. مثانه طبیعی بدون باقیمانده ادراری پس از تخلیه . ایا به درمان با داروهایی نظیر تامسولین و فینوپروست نیازی هست یانه؟ مشاهده پاسخ دکتر
15
الت تناسلی

اشکال طول الت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
16
اوره و کراتین

با سلام و خسته نباشید و تشکر از محببتون در پاسخگویی
در ازمایش چکاب بنده مقدار کراتین ۱.۴ و مقدار اوره ۴۴ بوده است نگران شدم برای
برای عملکرد کلیه هام .
پزشک طب کارم اینو رو مربوط به کم ابی بدنم دونستن می خواستم بدونم چقدر باید نگران باشم؟ در ضمن ۳۵ سال سن دارم
مشاهده پاسخ دکتر
17
سوال ناتوانی جنسی

سلام خسته نباشید
بنده 4سال که عروسی کردم و رابطه جنسی نورمالی داشتم ولی تقریبا 4 ماه شدید سرد مزاج شدم و اصلا تمایل جنسی ندارم و خیلی رنج میبرم چیکار باید انجام بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
18
علت درد در بیضه سمت راست

با درود
علت درد در بیضه سمت راست و درد تیر دار در کشاله ران راست چیست .که به دنبال ان ناتوانی جنسی وسستی الت در حین سکس بدنبال دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
19
درخواست نظر

سلام و عرض ادب
آقای دکتر پدرم 60سالش هست
مدتی بود از سوزش انتهایی ادرار خیلی درد میکشید
امروز بردم سونوگرافی که نتیجه رو خدمتتون ارسال کردم در پیوست
پزش داروهای زیر رو براش تجویز کرد:
فینوپروست 5
تامسولوسین0.4
افلوکساسین200
***************
اقای دکتر خیلی نگرانم خیلی زیاد
میشه کمکم کنید چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
20
یه چیز دایره روی بیضه

سلام آقای دکتر‌ خسته نباشید
من نوجوانی ۱۵ ساله هستم امروز متوجه شدم یه دایره خیلی کوچیک روی بیضه سمت چپم هست
خجالت هم می کشم با خانواده صحبت کنم
خیلی سردر گمم نمیدونم باید چیکار کنم آیا سرطان بیضه گرفتم
خیلی ممنون اگر میشه جواب به ایمیل شخصیم بفرستید خیلی ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
21
بیضه

باسلام از دیروز صبح که از خواب بیدارشدم بیضه سمت چپم درد میکرد و درابتدای راه رفتن دردی به درون شکم و کشاله رانم کشیده میشد اما امروز درد به بیضه سمت راستم کشیده شده میخواستم ببینم علت چیست.؟
باتشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
22
درد در قسمت سمت چپ بیضه

سلام
جناب آقای دکتر قوامی مدت یک هفته یا شاید یکی دو روز بیشتر درد بیضه قابل تحمل در بیضه سمت چپم ایجاد شده بصورتی که وقتی با دست بیضه ذکر شده را لمس میکنم درد بیشتر یا بهتره بگم شدید میشه.
میشه بفرمایین درد ناشی از چی میتونه باشه؟
مشکل نعوض یا مقدار منی خروجی از آلت یا بهتر است بگم در طی این مدت مشکل جنسی نداشتم و ندارم
.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
23
درد مثانه و بیضه

سلام آقای دکتر بنده مدتی پیش با فردی رابطه جنسی دهانی برقرار کردم و بعد از اون دچار تب و سوزش ادرار و گاهی درد مثانه که رنج آور است میشوم لطفا بفرمایید چه بیماری عفونی مطرح هست و ایا درمانش ممکنه؟؟؟ در ضمن گاهی خارش مجاری ادرار و مقعد هم دارم و گلودرد هم شدم ممنون میشم پاسخ بدید لطفا جناب دکتر با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
24
راهنمايي

سلام من مشكل كليه دارم كراتين ٨هست اوره ١٣٠ هيج علايمي تو بدنم نشون نمي ده دكتر مي فرمايد بايد بري دياليز
فشار خون هم ١4 هست
مشاهده پاسخ دکتر
25
نیاز به معالجه دارد

سلام روز بخیر psi 8.6
بار دوم ازمایش
psi <cl> 5.6
free psi .64
ضمنا من ارتریت روماتویید دارم و قرص متوتروکساید 2.5 میخورم
ایا باید نمونه برداری شود
چه دارویی را توصیه میفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
26
مجاری ادراری

به مدت 2 روز هست که هنگام خروج ادرار کمی سوزش دارم و بعد از ادرار قطره قطره خون از الت تناسلی من خارج میشود گاهی اوقات به جای خون لخته خون خارج میشود مشاهده پاسخ دکتر
27
فشار ادراری

سلام موقع تخلیه دادار خیلی با فشار میاد قطرش زیاده و حالا پخش میاد اذیت کننده اس مشکل چیه؟ سونو دادم حجم پرستات 28 مجرد هستم و 32 ساله
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
28
کوچک شدن بیضه

سلام و وقت بخیر خدمت اقای دکتر
من در کودکی عمل هیدورسل انجام دادم
الان ب نظرم بیضه چپ کوچکتر از بیضه راست میاد و موقع نعوظ الت به داخل شکم میره میخواستم بدونم مربوط عمل هست یا طبیعی هستش
ممنون میشم ادرس مطب رو هم ارسال کنید
مشاهده پاسخ دکتر
29
نعوظ

سلام دکتر من در حال حاضر با قرص تیافیل 10 میلی گرمی نعوظ کامل دارم خواستم بدونم اگر بعد از چندسال تیافیل بی اثر شد چ دارو یا راه دیگه ای وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
30
برگشت ادرار

سلام من یه بجه 7 ساله دارم که از 3 سالگی متوجه عفونت در ادرارش شدیم که با سونوگرافی و شربت سفالکسین مهار کردیم تا در سن 4.5 سلگی جهت اطمینان از بهبودی قطعی نزد دکتر رفتیم و ایشان درخواست vcug کردند که مشخص شد گرید 2 دارند و dmsa انجام دادیم با مصرف دارو در6.5 سالگی drnc انجام دادیم که دکتر گفتند در گزارش شدید نوشته شده و باید عمل بشه میخوام بدونم الان سن مناسبی برای عمل هست واینکه با عمل این مشکل برطرف میشه یا اینکه بازم بعد از عمل هم باید بررسی های بالا رو انجام بدیم ؟ با تشکر از شما مشاهده پاسخ دکتر
31
فتق

سلام دخترم شهریور امسال عمل فتق ران درسمت راستش شد الان چهل روزه سمت چپشم همون علایم فتق رو داره ایا سمت چپشم هم باید عمل بشه؟؟ راه درمان دیگه ای نداره؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
32
عدم نعوظ

Naseh:
سلام بنده مدتی هست که نعوظ در آلت تناسلی ندارم به شدت ناراحتم کرده میشه دلیلش رو توضیح بدهید؟

ازدواج نکردم

33 ساله هستم

میخوام ازدواج کنم ولی این مشکل به شدت اعصابم رو خورد کرده

لطفا و خواهشا بنده رو راهنمایی کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
33
منی خونی

سلام من۲۶ سالمه و بیش از چند ماهه در مایم منیم خونی هستش.یا بیشتر اوقات به رنگ قهوه ای هستش
یا اینکه اول چند قطره سفیدرنگ میاد بعد خونی میشه
میخواستم ببینم مشکل چیه و به چه دکتری باید مراجعه کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
34
انزال کم وخشک

باسلام بنده ۵۰ساله هستم ومدتی است که بامراجعه به پزشک وآزمایش وسونو متوجه بزرگی پروستات شدم والان تهت درمانم توسط دکتر رزاقی چند وقته احساس خوبی از نزدیکی وانزال ندارم یاکم است یا خشک که بعداز انزال تمام بدنم کرخت وبیحس است درکل احساس خوبی ندارم ودرضمن داروهای مخصوص برای کوچک کردن پروستات مصرف میکنم از جمله فیناستراید۵وآندروستین۵۰ ولریکا۷۵ وکپسول اومنیک.اولاراه درمان داره وعلتش مصرف این داروهاست واینکه برای کوچک شدن پروستات ماساژپروستات از راه مقعددرسته یانه ممنون از شما مشاهده پاسخ دکتر
35
تکرر ادار در سرما

با عرض سلام و ادب . جناب دکتر بنده 58 سالمه . کراتین من 1.2 است و مشکلی ندارم ولی هوا که که سرد میشه روزی چندین بار تکرر ادار دارم . در صورتیکه در تابستان این مشکل را ندارم . لطفا راهنمایی فرمایید تشکر مشاهده پاسخ دکتر
36
پروستاتیت مزمن

با سلام بنده 5 ماهی است که ازین بیماری رنج میبرم یک ماه پیش در همین سایت با شما مشورت کردم 10 روز شیاف ایندومتاسین نزدیکی منظم و نشستن در آب گرم را تجویز کردید درحال حاضر نسبت به قبل بهترم درد بیضه و مقعدم تقریبا ازبین رفته ولی خشکی پایین کمرم و درد لگنم هنوز پا برجاست و بیشتر از همه درد هایی که دارم اذیتم میکنه خواستم ببینم راهی برای از بین بردن دردلگن1892 و خشکی پایین کمر هست در ضمن بابت تمام راهنمایی هایی که تو این مدت کردید و بنده بهبود یافتم صمیمانه سپاسگزارم.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
37
سرطان کلیه

شوهرم سرطان کلیه داره خودش هم بدخیمه اندازه تومور در پاتولوژی2سانت است اقای دکتر احتمال عود ش چقدر است ازغصه دارم دق میکنم مشاهده پاسخ دکتر
38
سوال

با سلام-ايا مصرف بروموكريپتن كه براي كاهش پرولاكتين خون است با فولووكسامين كه براي درمان اختلال وسواسي است تداخل ندارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
39
عمل واریکوسل باعث باروری میشه یانه

سلام من واریکوسل خفیف سمت جپ دارم ازمایش اسپرمم حجمش ۱۷ میلیون میزان حرکتش ۲۸ درصد ومرفولوژی ۵۰ درصد هست میخام بدونم عمل واریکوسل انجام بدم باعث حامله شدن خانمم میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
40
درد بیضه

باسلام ممنون از زحمات شما بیضه سمت راستم درد میکنه بخصوص شبا و دکتر گفت واریکوسل خفیف داری واین قرصا رو برام تجویز کرد گاباتین۳۰۰. ناپروکسن ۵۰۰ بادو تا امپول دگزا ولی اصلا فرقی نکردم.شما چی میفرمایید.باتشکر از زحمات شما مشاهده پاسخ دکتر
41
نعوظ

سلام.
خسته نباشید.مقاله تونو در مورد عدم نعوظ خوندم اما هنوز نمیدونم دلیل عدم نعوظ کامل یا عدم سفتی چیه.من ۲۵ سالمه ۷۵ کیلو ۱۸۰قد اهل سیگارو ... نیستم.سوالم اینکه برای فهمیدن دلیل عدم نعوظ چیکار باید کنم بعدش درمانش دائمی؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
42
نعوط ناقص

آقای دکتر خسته نباشید. جوانی 23 ساله هستم ورزشکار بدون سابقه بیماری خاص یا مشکل حاد.
در هنگام رابطه جنسی احساس میکنم نعوظ م کامل نیست(هست کامل نیست) و اینکه بعد از مدتی تحریک آلت پس از چند ثانیه نعوظم از بین میره. خیلی دیر انزال هستم.
از مواد گیاهی مثل انار. پیاز. عسل وغیره استفاده کردم.
دلیل این نعوظ ناقص چی میتونه باشه آقای دکتر.
درضمن سابقه فشار خون داشتم البته حاد نبوده بیشتر وقت هایی که عصبی میشم.
با تشکر.
مشاهده پاسخ دکتر
43
,اختلال نغوظ

باسلام.آقای دکتر بنده ۴۵ سال سن دارم که از ۴سال پیش جهت درمان نغوظ ناقص از سیلدنافیل استفاده میکنم.دچار فشار خون هم هستم.همین قرص ۱۰۰را یک دهم هر ۴روز استفاده میکنم تا توانایی رابطه داشته باشم.آیا این میزان مصرف با عوارض ناگواری مواجه خواهم شد؟ مشاهده پاسخ دکتر
44
Cpps

سلام من مدت ۵ تا ۶ سال هست که بعضی اوقات تا دو یا سه روز دچار درد لگن در قسمت بالای ران راست یا چپ میشم و باز خوب میشه و باز هفته بعد یا ۱۰ روز بعد دوباره دردناک میشه و با درد راه میرم جهت درمان قطعی راهنمایی فرمایید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
45
کجی آلت تناسلی

مادرزادی آلتم کج و بهتر است بگویم شکسته است رو به پایین.
ظاهرا جراحی تنها راه اصلاح آن است.
لطفا بفرمائید:
آیا امکان جراحی بدون بیهوشی (بی حسی موضعی) هست؟
حدود هزینه را هم بفرمایید

سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
46
وجود خون در انزال

سلام.من یک پسر 17 ساله هستم.در اخرین باری که استمنا داشتم لکه های خون دیدم:(وضعیت من ایا طبیعیه یا نه باید به دکتر مراجعه کنم؟منظورم از طبیعی بودن یعنی اینکه به طور خود به خود خوب میشه یا نه؟ مشاهده پاسخ دکتر
47
بیضه

دکتر سوال قبلیم که پرسیدم التم کمی‌کشیده شد و انتهاش درد گرفت الانم بیضه راستم درد میکنه و‌ مختصرا ورم کرده فرمودید مشکلی نیست.
جسارتا پس دردش میتونه برای چی باشه؟
احتمال داره همون کشیدگی باعث ورود عفونت شده باشه و اپیدیدیمت رخ داده باشه؟
رفتم دکتر لووفلوکساسین۵۰۰ و ملوکسیکام۱۵ تجویز کرد.
متشکر میشم جواب بدید.
معذرت میخوام زیاد مزاحم اوقات میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
48
ازمایش اسپرم

سلام
لطف میفرماید ازمایش اسپرم بنده رو تفسیر بفرماید
Wolume.2.5
Ph7,7
Totalspermconcentration. 33
Motility lhr(progressive) 35
Normaal morphology. 22
Viscosity. Normal
W.B.C. 0-1
Colr. Milky
Motilespermconcentration. 11.5
Functionalspermconcentrtation. 4.0
Spermmotilityindex. 90
موقه ازمایش استرس شدیدی داشتم
مشاهده پاسخ دکتر
49
مشکل پروستات

با سلام و تشکر
من 33 ساله هستم و به دلیل کم فشار بودن ادرار به اورولوژ مراجعه کردم در سونو اندازه پروستات 29 بود. شاخص پی اس آ هم 1.3 بود وبعد از دفع ادرار 55 سی سی هم ادرار در مثانه ام باقی میماند.دکتر سه قرص مدالوسین، باکلوفن 10 و سیپروکینول 500 برای یک ماه تجویز کرد. بعداز اتمام دوره مصرف هیچ تغییری ایجاد نشد. توصیه شما چیست؟ آیا من پروستاتیت دارم یا مشکل دیگری است؟
ضمنا من بواسیر هم دارم گرید3 که در همین هفته عود کرده و درد مقعد دارم. آیا بواسیر و پروستات ارتباطی به هم دارند؟
ممنون از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
50
رفع مشکل زود انزالی با اسنترا

با سلام ، می خواستم بدونم مصرف قرص آسنترا به صورت موقت و قبل از عمل جنسی برای جلوگیری از زود انزالی مناسب است یا ممکن است عوارض بدی داشته باشه ، من این قرص رو قبلا یک دوره برای افسردگی مصرف کردم و توی اون مدت مدت عمل جنسیم طولانی شده بود ولی بعد از قطع کردنش دوباره مشکل زودانزالی دارم ولی نمی خواستم به طور دایمی این قرص رو بخورم ، ممنون از راهنماییتون مشاهده پاسخ دکتر
51
نبود یکی از کیسه های بیضه

با سلام من امروز پسر 8 ماهه و 12 روزه رو موقع تعویض پوشک بیضه هاشو معاینه کردم بعد بیضه سمت چپش کیسه داشت ولی سمت راست نداشت،خیلی ناراحتم باید چیکار کنم. مشاهده پاسخ دکتر
52
هیدرونفرز کلیه

بعد از دو بار عمل tul نا موفق و یک سنگ شکن موفق تونستم سنگ رو دفع کنم ولی به علت مسدود بودن چهل روزه حالبم کلیه راستم گفتن خاموش شده.
الان که مسیر کلیه بازه و به نظر کلیه کار میکنه یک دردی در پهلو دارم و هیدرونفرز کمی در کلیم دیده میشه. هیچ شواهدی از وجود سنگ نیست.
این درد و هیدرونفرز کلیه جای نگرانی داره؟
به بیست دکتر مراجعه کردم یکی میگه رودته یکی میگه آپاندیسه...
همه متخصص های کلیه هم رفتم
به نتیجه خاصی نرسیدم
شه بار هم سی تی اسکن کردم در عمرم
سی سال دارم
به نظرتون سی تی کنم دوباره مشکلی پیش نمیاد
مشاهده پاسخ دکتر
53
پروستات با توجه به آزمایشها وداروهای

سلام به فاصله 4ماه psa از1.03 به 9 تغییر کرده آیا از نظر پزشکی درست است باداروهای داده شده چه کار کنم مشاهده پاسخ دکتر
54
تشكر

سپاس گذارم دكتر بابت راهنمايي اميدوارم جواب بگيرم مشاهده پاسخ دکتر
55
مشکل ادرار

سلام،من ۳۷ ساله و مجردم،چند ماهی میشه فشار ادرارم کم شده،کمی سوزش تو ناحیه مقعد احساس میکنم،کارم جوریه که زیاد رو صندلی میشینم،رنگ ادرارم موقع صبح معمولا کمی پررنگه،بعضی مواقع هم سوزش ادرار دارم و ترشحات شفاف تناسلیم موقع تحریک زیاده،میخواستم راهنماییم کنید.
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
56
مشکل اداری

42سال دارم و مجرد هستم سالهاست که تکرر ادرار از نوع خفیف دارم 5 ماهی است که مشکل من زیاد شده ابتدا وقتی به دستشویی می رفتم مثانه ام کامل تخلیه نمی شد و پس از دستشویی باز مشکل چکه کردن داشتم . به پزشک مراجعه کردم قرص ویسول 5 و پرازوسین 1 میلی تجویز نمود یک ماه مصرف کردم و بعد از ان مثانه ام کامل تخلیه میشود ولی بی اختیاری ادرار رو دارم خصوصا بعد از دستشویی رفتن مثانه من یک مثانه کاملا عصبی است در ضمن شکم دارم و مشکل دیسک کمر هم دارم با زیاد شدن درد کمرم مشکلم بیشت ر می شود دارویی که سری دوم دکتر به من داد قرص vesicare10می باشد ورزشهای کف لگن و ممنوعیت در خوردن برخی از خوراکیها و نوشیدنیها . دکتر گفت اگر با این داروها نتیجه نگرفتی عصب های مثانه را لیزرمیکنم لطفا در مورد این لییزر کردن برایم توضیح دهید چگونه است عوارضی ندارد وایا 100در صد مشکلم برطرف می شود خطری برای نخاعم ندارد لطفا توضیحات لازمه را بدهید پیشاپیش از شما سپاسگزارم . مشاهده پاسخ دکتر
57
دردبیضه

با شلام مدتی است پس از اتمام رابطه جنسی وانزال هردوبیضه دردناک میشود وحتی درد از زانوبه پائین هم کشیده میشود---در ضمن مشکل نعوظ هم دارم درحین رابطه نعوظ از بین میرود
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
58
فتق ران

سلام اقاي دکتر پسرم 2ماهشه فتق داره بیضش دکتر گفته اذر ماه بیار عملش کنم بنظر شما نمیشه یکم بزرگتر بشه بد ببریمش برا عمل مشاهده پاسخ دکتر
59
اوره

سلام
من نمک و گوشت میخورم باعث ایجاد سردرد میشه برام یعنی اورم بالا میره که سردرد میگیرم چند سال پیش ازمایش دادم و کمی اورم بالا بود حتی پدرم هم مثل من هستن ولی اوره ی بالایی ندارند چیکار کنیم که این مشکل حل شود ؟ من میترسم که کلیه ام مشکل داشته باشد بخاطر مطالبی ک در سایتها خواندم
که نارسایی کلیه باعث ایجاد اوره میشه
نمیدانم چیکار کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
60
بیضه

یکی از بیضه من بزرگ شده ایا مشکلی در باروری دارد؟
البته هیچ دردی ندارد.
مشاهده پاسخ دکتر
61
پروستات باتوجه به مدارک پیوست

آقای دکتر سلام سن53 بزرگی پروستاد طبق سونوگرافی وآزمایش خون پیوست که به آزمایش شک دارم به دکتر مراجعه کردم ولی دارویی که تجویز کرده گویا با بزرگی پروستاد رابطه ای ندارد مثل قرص آلوکیم100 وپروترال0.4 و افلوکساسین 200 وسلکسیب 100 مصرف بعضی از داروها برای شیمی درمانی است استرس ونگرانم خواهش می کنم راهنمایی فرمایید چه کار کنم اگر صلاح بدانید حضورن بیایم خدمتتان نتیجه آزمایشها وسونوگرافی به پیوست می باشد مشاهده پاسخ دکتر
62
هیدرونفروز شدید

با عرض سلام وخسته نباشیدهیدرونفروز کلیه سمت راست باقطر قدامی.خلفی ۳۷بااتساع لگنچه دکترمون واسه فرزندمون جراحی نوشته و نوبت جراحیمو تا دوماهه دیگست میخواستم بدونم که تا اون مدت مشکلی واسه کلیه بچمون نمییفته که البته امروز ۳۸ روزست مشاهده پاسخ دکتر
63
یکسان نبودن کلیه های جنین

با عرض سلام و خسته نباشید
هنگام سونوگرافی آنومالی متوجه شدیم که کلیه راست از چپ جنین بزرگتر می باشد راست 8 و چپ 5.6 است. یک ماه بعد آن نیز دوباره سونوگرافی گرفتیم که دوباره بزرگتر شده بود که راست 14.5 و چپ 9 است. نظر شما در این باره چیست؟ میتوان قبل از تولد درمان کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
64
رنج نرمال آزمایش

سلام، ضمن تشکر از پاسخ سریع جنابعالی در مورد سوال x38rp33684
که مقدار طبیعی هورمون ها را خواسته بودید ،در مورد تستوسترون که 3/8 بوده مقدار طبیعی آزمایشگاه مربوطه 3 تا 10 و در مورد پرولاکتین بنده که 21/5 بوده طبیعی آزمایشگاه 3 تا 25 می باشد-با احترام و تشکر از این اقدام انساندوستانه ای که انجام می دهید
مشاهده پاسخ دکتر
65
درد بيضه

با سلام مجدد دكتر پيرو سوال قبلي وقتي بيضها بالا هستن درد ندارم ولي وقتي اويزان هستن درد دارم در حالت نشستن يا دراز كشيدن اگه ميشه لطف كنيد يه جواب مختصري همينجا بهم بگين مشاهده پاسخ دکتر
66
باروری

آیا بچه ناقص الخلقه میتواند از اسپرم ناقص مردان بالای 50 سال بوجود آید.
مچکرم
مشاهده پاسخ دکتر
67
باروری

فرمودید در سنین بالا اسپرم ها کامل نیستند برای بارور کردن و رفع نقیصه چه باید کرد. مشاهده پاسخ دکتر
68
پیرونی

سلام نشانه بیماری پیرونی در مراحل اولیه چیست و چگونه قابل تشخیص میباشد مشاهده پاسخ دکتر
69
بيضه

سلام-چند روزي است درد نامحسوس در بيضه سمت راست دارم.چيكار كنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
70
مشکل نعوظ و دوام آن

سلام، در آزمایشی که اخیرا انجام دادم تستوسترون 3/8 و پرولاکتین 21/5 بود. مردی با 55 سال سن هستم و از حدود دو سال قبل ریزش موهای وسط سرم بیش تر شده و رو به طاسی می رود و دیر نعوظ حاصل شده و کم دوام است.آیا به وصف موجود نیاز به درمان و پیگیری خاصی هست یاخیر.ضمنا تغییر محسوسی در اندازه بیضه ها نیر رخ نداده است.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
71
عوارض پروکستین

سلام
دکتر ببخشید قرص پروکستین را برای هر شب تا دوماه برای من پیشنهاد کردین میخواستم بدونم عوارضی داره یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
72
سوزش مجاری

سلام
بنده ۳۰ ساله هستم همیشه سوزش ادرار دارم که با مصرف مایعات زیاد بهتر میشه و دوباره برمیگرده.
مشاهده پاسخ دکتر
73
نرسیدن به نعوظ کامل

سلام دکتر . من 30 سالمه . مجردم . تا حالا رابطه جنسی تجربه نکردم . از سن 20 تا 25 سالگی با کوچکترین محرک ها مثل تفکر جنسی آلتم سفت میشد و خیلی اذیتم میکرد و از اون وضع راضی نبودم اما بعد از آن کم کم آلتم ضعیف شد و الان که در 30 سالگی ام خیلی کم آلتم تغیر حالت پیدا میکنه و به نوظ کامل هم نمیرسه . چند ماه پیش هم چند تا فیلم پورن دیدم که ببینم آلتم راست میشه یا نه ولی باز هم تغییر کمی داشت و احساس لرزیدن بهم دست داد . خیلی نگرانم . لطفا راهنمایی کنید . مشاهده پاسخ دکتر
74
عقیمی

با سلام من مبتلا به کوچکی بیضه و عقیمی هستم البته اینو دکترا گفتن.حتی زیر تیغ عمل جراحی رفتم و هیچی نیست فاقد اسپرم هستم.گفتن وقتی بچه بودی اوریون گرفتی.میخواستم بدون ایا راهی واسم درمان هستش؟
ایا دوایی یا درمانی در این خصوص وجود دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
75
نعوض

مشکل نعوض در ابتدای الت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
76
پروستات

سلام من حدودا 15روز قبل سوزش ادرار وتکرر ادار وکمی قطعی ادرارگرفتم الانه
هم گاهی بصورت قطره قطره ادرارمیاد بهتر شدم اما همین قطره ای بودن ادرار وگاهی درد زییر شکم باعث ترس و اضطرابم شده مجردم وقصد ازدواج دارم چکار کنم خیلی میترسم وخوابم هم از ترس کم شده
مشاهده پاسخ دکتر
77
تخليه نشدن كامل ادرار

سلام آقاي دكتر
من ٢٧ سالمه
قبلا براي سنگ كليه ام مزاحمتون شدم
سنگم كه توي مجرا بود ليزر كردم و الان ده روزه كه اون لوله Dj رو در آوردم،چند روزي هستش كه هنگام ادرار،يه مقدار خيلي كمي از آخر ادرارم تخليه نميشه،حس ميكنم كه يه مقدار كمي مونده اما اون لحظه نميتونم تخليه اش كنم و بعد از يكي دو دقيقه كه از دست شويي ميام بيرون،ميبينم الان ميتونم اون مقدار كم ادرار رو تخليه كنم و بر ميگردم دستشويي و به راحتي دفع ميشه،آيا ربطي به tul كه داشتم داره يا مشكل چيز ديگه ايه،ممنون ميشم راهنماييم كنين چيكار كنم تا اين مشكل حل شه،
آزمايشي كه فرستادم براي يه ماه پيش هستش كه قبل از انجام tul گوفته بودم
مشاهده پاسخ دکتر
78
بیضه نزول نکرده

نوزاد۳ماهه دارم که بیضه نزول نکرده یکطرفه دارد آیا امکان پیچش بیضه وازبین رفتن وجوددارد؟چه اقداماتی با دانجام دهیم؟
نزول بیضه بادرد همراه است؟
مشاهده پاسخ دکتر
79
التهاب پروستات

با سلام
اقای دکتر سی ساله هستم ومجرد.مدتی هست ادرارم به خوبی تخلیه نمیشه.در ضمن ماای دو بار با ادرار منی هم خارج میشه.به پزشک مراجع کردم پس از ارمایش کشت ادرار و psaو سونو و تست نوار مثانه و سیستوسکوپی تشخیص دادند پروستاتم زیاد ملتهب شده وجدار مثانه هموتا حدودی ضعیف شده. امپول جنتامایسین چهار عدد.قرص بتانکول هر 12 ساعت یکی.تامسولین روزی یک.شربت پروستان و افلوکسین نیز تجویر کرده ان ایا نسخه ایشون خوبه.چقدر داروها رو باید مصرف کنم
مشاهده پاسخ دکتر
80
تشخیص زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر
مرد ۳۴ ساله هستم و میخواستم تشخیص بدین که با توجه به اینکه یک ارتباط جنسی محافظت نشده داشتم آیا این زوائد و دانه های گوشتی روی آلتم که با خط قرمز دورش دایره کشیدم، زیگیل تناسلی هستش یا نه؟
نمیدونم که قبلا اینها بوده یا نه اما الان ذهنم درگیرش شده و توجهم رو جلب کرده
خطر دارند یا خیر؟
لطفا راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
81
درد بیضه ها

سلام آقای دکتر بنده 36 سال سن دارمحدود سه ماه است درد بیضه دارم با پوشیدن لباس تنگ درد بیشتر میشه تاجایی که دیگه زندگیم رو مخطل کرده خیلی اذیت هستم دکترهای زیادی رفتم قرسها وداروهای زیادی مصرف کردم ولی هنوز مشکل پا برجاست حس میکنم بیضه سمت راست مایعی به دور کیسه آن چسبیده که در سمت دیگر بیضه همین مایع وجود دارد ولی درون کیسه خالی است البته این حدس من است ممنون میشوم در این شب بزرگ کمکم کنید امام حسین یار یاورتان مشاهده پاسخ دکتر
82
سوزش مجاری ادراری

با سلام ، بنده ۲۶ ساله ، سالهاست سوزش ادرار و درد دارم در مجاری ادراری، با مصرف آنتی بیوتیک کمی سوزش کمتر میشه ولی مجددا ادامه پیدا میکنه، سوزش در ناحیه نوک آلت و ناحیه بین آلت و مقعد هست ، توصیه شما مصرف چه دارویی هست؟ در ضمن تکرر ادرار ندارم مشاهده پاسخ دکتر
83
داروی کمکی درمان پروستات و سوزش کف پا

با سلام.اقای دکتر قبلا ازتون سوال کردم برای پروستات پدرم که فرمودید شبی یکی امنیک بخوره.اقای دکتر قند خون پدرم با این دارو خیلی بالا میره.و باز هم کف پاهاش میسوزه خیلی زیاد.
اقای دکتر ما همدانیم.و قبلا دکتر اکرامی فقط فیناستراید بهش داده که اونم اصلا سازش نداره باهاش.چی کنیم اقای دکتر براش.با مصرف دارو قندش تا 500 هم میره و اینم عرض کنم قلب پدرم خیلی ضعیفه و 60 سالشه.لطفا راهنمایی کنید.بینهایت سپاس و ارادتمند
مشاهده پاسخ دکتر
84
در مورد کلیه ها?

با سلام .سونو گرافی مادرم هست .دیلاستون شدید سیستم پیلوکالیسیل وupg تا قسمت حالب سمت راست رویت میشود جهت بررسی قسمت میانی حالب از لحاظ obstruction انجام ct اسکن بدون کنتراست .یعنی چی ? مشاهده پاسخ دکتر
85
مشکل نعوظ

سلام..اقای دکتر...خانم بنده نیاز زیادی داره تقریبا هر شب و من با این مشکلی ندارم ولی مشکل نعوظ دارم یعنی اگر سه شب حداقل بینش فاصله بیفته مشکل ندارم ولی کمتر مشکل نعوظ پیدا میکنم و اصلا زود انزال نیستم بنا ب سوالات دوستان ک شما فرموده بودید قرص ویاگرا یا ...نافیل مصرف کنن منم مصرف کردم نعوظ خوب میشد ولی دیگع ارضا نمیشدم از شما خواهش راهنمایی داشتم. ایمیل ندارم..متشکرم از فارس مشاهده پاسخ دکتر
86
عوارض آمنیک

دکتر جان سلام مجدد
مرسی از اینکه وقت میذارید و پاسخ میدید
بنده 30 سالمه ومجرد. ماه پیش مشکل تکرر ادرار ، کم فشاری ادرار ، عدم تخلیه کامل ادرار، درد در قسمت پرینه و نوک آلت شدم.
شش ماه پیش هم چکاپ کامل خون و مدفوع و ادرار ، و سونوگرافی مثانه و کلیه نرمالی داشتم.
تشخیص شما و پزشک معالجم التهاب پروستات بود. با تجویز شبی یک عدد کپسول آمنیک.
اولین قرصر که خوردم فرداش به طور کامل همه مشکلات ادراریم حل شد،
ولی درچار حمله گذرا و 10 دقیقه ای شدم همراه با(سوزش کل بدن و صورت، فشار خون 17/11، رنگ پریدگی صورت، سر درد و تپش قلب)
بعد از حمله ، فشار خونم اود 12/8 و حالم خوب شد.
بنده سالهای پیش این حملات خفیف تری سراغم میومد ولی با قرص سیتالوپرام و کلونازپام کاملا کنترل شد.
بنظرتون عوارض کپسول آمنیک هست؟
آیا کپسول و ادامه بدم؟
میشه لطف کنیید بگید چیکار کنم؟
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
87
زودانزالی

باسلام
من واقعیتش نزدیک 5 ساله خود ارضایی کردم و حدود یه سال و نیم هس کنار گذاشتم
متاسفانه مشکل زود انزالی منو از ازدواج فراری میده به طوری هست که شاید به انجام عمل دخول نرسه که ارضا بشم. از طرفی هم حس میکنم التم کوچیک هس
از خجالت هم نمیتونم به دکتری مراجعه کنم اگه ممکنه راهنمایی فرمائید چه دارویی یا چه راه حلی پیشنهاد میکنید
اگه لازم باشه حاضرم پول ویزیت رو اینترنتی پرداخت کنم
مشاهده پاسخ دکتر
88
تکرر ادرار

سلام، من 48 سال دارم در سونوگرافی گفتند پروستاتم بزرگ است و سمت چپ واریکوسل خفیف دارم که درد آن تا بیضه چپ و ران را کشیده میشود. با خوردن کمترین مایعات حداکثر بعد از 15 دقیقه باید به دسشویی بروم و هنگاهم دسشویی داشتن کلیه چپم نیز درد میگیرد و با تخلیه ادرار درد از بین میرود و بطور متوسط با خردن یک لیوان آب 4 بار به دسشویی به فاصله هر 10 الی 15 دقیقه میروم واقعا کلافه شدم .درمان چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
89
نتیجه آنالیز سنگ کلیه

سلام! نتیجه آزمایش آنالیز سنگ کلیه من به صورت زیر می باشد لطفا نتیجه را تفسیر کنید.
کلسیم:62 درصد oxalate:درصد38
مشاهده پاسخ دکتر
90
آزمایش ادرار

ضمن سلام به دکتر و خسته نباشید ...چند روز پیش به چکاب سالانه سونو دادم و آزمایش خون با اولویت تاریخی آزمایش خون و ادرار ........نتایج سونو خدا رو شکر مشکلی نداشتم .کلیه ومثانه و پروستات و کبد همگی سالم ولی آزمایش ادرار 2- 3 تا مورد به ظاهر مشکوک هست که لطف کنید راد . هنمایی کنین .به پیوست ارسال میگرد مشاهده پاسخ دکتر
91
پروستات

باسلام وخسته نباشيد . بنده 49 ساله ، سه ماه پيش در آزمايش ساليانه PSA برابر 2.76 بود ( سال گذشته اين عدد 1.55 بود )‌ و جواب سونو گرافي پروستات با حجم 26سي سي بااكوي هتروژن مشاهده شد پس از voiding حجم باقيمانده ادراري 20 سي سي اندازه گيري شد . داروي افلوكساسين و امنيك بمدت 6 هفته مصرف كردم . هفته پيش در آزمايش مجدد PSA برابر 3.17 شده است و درسونوگرافي حجم پروستات به 23 سي سي كاهش يافته است . رفتارهاي ادراري ام تغييري نكرده است . تعداد ادرار در روز زياد و شب ها هم نزديك صبح يكبار . سوزش ودرد هم ندارم . دستورجنابعالي براي ادامه چيست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
92
نعوظ

سلام
ايا ارتباطي بين عدم نعوظ و واريكسول وجود دارد؟ ايا با عمل واريكسول مشكل نعوظ حل ميشود؟
مشاهده پاسخ دکتر
93
عفونت مزمن باکتریایی پروستات

با سلام، جناب دکتر من 30 ساله هستم و مدت 2 سال و نیم هست که دچار مشکل پروستاتیت یا عفونت مزمن پروستات شده ام، و به تجویز یکی از همکاران خودتون یک سال و نیم قرص کوتریموکسازول مصرف کردم، بعد از این مدت کوتریموکسازول جواب نداد و در حین مصرف قرص علایم بی حالی آنفولانزا مانند شروع شد و قرص را تعویض کرده و 20 عدد قرص فکتیو مصرف کردم و بعد به علت گرانی قرص به مدت 1 ماه قرص سیپروفلوکسازین که آن هم بعد این مدت جواب نداد و دچار عفونت حاد شدم با علامت تب و لرز و خون در مایع منی ... شدم که با تزریق 10 عدد آمپول آمیکاسین 500 بهتر شدم و هم زمان روزی یک عدد هم سفیکسیم 400 مصرف می کردم. الان سفیکسیم هم جواب نمیدهد و دولاره علایم شروع شده. واقعا دارم عذاب میکشم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین چیکار کنم. مشاهده پاسخ دکتر
94
بیضه

دکتر خسته نباشید.
دو شب پیش حین عمل استبرا التم کمی کشیده شد و‌ قسمت انتهاییش مایل به بیضه راست کمی درد گرفت. الان دردش به قسمت های بالایی هم میزنه هرچند دردش زیاد نیست ولی تیر میکشه بعضی وقتا. اما نگرانیه اصلیم اینه که به مجاری اسپرم بر یا اپیدیدم یا خود بیضه راستم اسیب وارد شده باشه چون بیضه راستم نسبت به قبل احساس میکنم مختصرا ورم کرده و نسبت به قبل دست که میزنم بیشتر دردم‌میگیره.
به نظرتون مشکل چیه لطف میکنید جواب بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
95
مشکل بالا رفتن کراتین بعد عمل پیوند کبذ

با سلام
پدر من ۴ ماه که پیوند کبد کرده اما به دلیل دارو های سرکوب کننده ایمنی که مصرف میکنه کراتینش بالا رفته لطفا بفرمایید چه باید بخورد و چه نباید بخورد و اینکه خوردن دلستر مفید است یا خیر
مشاهده پاسخ دکتر
96
درد در ناحیه تناسلی

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ...من 20 سالمه در کودکی و در نوجوانی سابقه سنگ کلیه داشتم و با خون در ادرار دفع شد متاسفانه گاها به خودارضایی روی آوردم چند روز پیش دردی در ناحیه پهلو و کلیه سمت راست احساس کردم و بدون خون در ادرار سنگ بسیار ریزی دفع کردم ... مدتی نیز ییوست شدید دارم و با اشتباهی فشار زیادی برای دفع مدفوع به خود آوردم و این باعث شد بعد از ادرار مایع سفتی که ماهیت اون نمیدونم منی است یا نه ازم خارج شد و پس از اون دردی در ناحیه بین بیضه و مقعد احساس میکنم که بیشتر به سمت بیضه نزدیک تره و نشستن رو برای من مشکل کرده تکرر ادرار یا درد هنگام ادرار هم ندارم فقط درد در این ناحیه است ممنون میشم کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
97
دیدن خون در منی

سوال من 19 سالمه در این هفته یک بار اول هفته وبار دیگر در اخر هفته کمی خون در مایع منی خود دیدم ؟
الان چکار کنم؟برم دکتر؟
مشاهده پاسخ دکتر
98
ناتوانی جنسی

سلام آقای دکتر میخواستم بدونم جراحی بلند کردن وکلفت کردن آلت به همراه کاشت پروتز سه تیکه هزینه اش چقدر میشه و در صد موفقیتشو بدونم مرسسی مشاهده پاسخ دکتر
99
درمان زود انزالی

سلام خدمت آقای دکتر من بمدت دو ماه قرص باکسیل رو مصرف کردم در زمان مصرف مشکل زود انزالی رفع شد ولی بعد از اتمام قرص ها دوباره به همان حالت قبلی و زود انزالی برگشتم . راه حل چیست؟(درمان قطعی) با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
100
عدم نزول بیضه

باسلام
درمان عدم نزول بیضه با دارو امکان پذیر است؟
مشاهده پاسخ دکتر
101
پیرونی

سلام دکتر حدود سه ماه هست ک دچار اختلال نعوظ شدم التم کمتر از 10 درجه به سمت چپ انحنا دارد درد ندارم ایا این نشانه بیماری پیرونی است مشاهده پاسخ دکتر
102
كاركرد كليه

كراتينين خون من در آزمايش برابر ١/٥ و أسيد اوريك ٦/٦ و كراتينين در ادرار ٢٤ ساعته ١٧١٣ ميلي گرم و مقدار پروتيين آن ٥٣ ميلي گرم است
آيا كليه هاي من در شرف قرارگيري در شرايط نامطلوب است؟
آيا با حذف يا محدود كردن گوشت قرمز و نمك مي توان به كاهش آن اقدام كرد
بنده ٦١ ساله و ٨٧ كيلو گرم وَز دارم
متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
103
آزمایش ادرار

ضمن سلام به دکتر و خسته نباشید ...چند روز پیش به چکاب سالانه سونو دادم و آزمایش خون با اولویت تاریخی آزمایش خون و ادرار ........نتایج سونو خدا رو شکر مشکلی نداشتم .کلیه ومثانه و پروستات و کبد همگی سالم ولی آزمایش ادرار 2- 3 تا مورد به ظاهر مشکوک هست که لطف کنید راهنمایی کنین .به پیوست ارسال میگردد . مشاهده پاسخ دکتر
104
درد هنگام انزال

با سلام.بنده ٢٦ سال سن دارم.قبلا به تشخيص دكتر دچار عفونت مجاري شده بودم.و چند بار ديگه هم همين مشكل برايم پيش امد.مقاومت دارويي هم داشتم.الان ٦ ماه از اخرين عفونت ميگذزره ولي همچنان گاهي هنگام انزال درد شديد دارم بمدت چند دقيقه.از بيضه تا زير مقعد. مشاهده پاسخ دکتر
105
مدت یک ماه است دچار نغوظ شده ام

اقای دکتر هیحده ماه پیش عمل باز قلب انجام دادم
مشکوک ب مارکینسون خفیف هستم و داروی لودوپا 250 روزی یک عدد مصرف میکنم
داروهای قلب اسپرین80
متو پرولول
اترو استاتین
نیترو کانتین64 مصرف میکنم
مدت یکماه است ک ب دچار نعوظ گشته ام
صبحها ک در خواب هستم نعوظ ب شکل نصف نیم اتفاق می افتد
لطفا راهنمایی فرموده و در صورت نیاز حضوری خدمت برسم
ضمنا مبتلا ب دیسگ گردن و کمر هستم
مدتی است ک در روز یک الی دو ساعت ب صورت صاف ب روی کمر میخوابم ک فکر میکنم باعث تشدید گردید در امر نعوظ
مشاهده پاسخ دکتر
106
درد بيضه چپ

درد در بيضه چپ و قرمزي پوست علت چيست مشاهده پاسخ دکتر
107
سنگ کلیه و پروستاتیت

سلام آقای دکتر. من چند ماه قبل یه سنگ 7 میل داشتم که وارد حالب چیم شد و متاسفانه مجبور شدم به صورت اورژانسی برم اتاق عمل و سنگ شکن داخلی از سر مجرا انجام بدم. دکتر بدون هماهنگی با من برام لوله DJ گذاشت و برای خارج کردنش مجددا یه ماه بعد رفتم اتاق عمل و اونو درآورودند. سه روز بعد عفونت شدید کردم و بستری شدم و از طریق سرم آنتی بیوتیک سیپروفلاکساسین گرفتم و مدت یک ماه هم قرص تاوانکس استفاده کردم. بعد از یک ماهی که قطعش کردم مجددا عفونت کردم و دکترم گفت که حداقل 20 روز دیگه باید آنتی بیوتیک مصرف کنی و من الان یه ماهه دارم سیپروفلاکساسین می خورم ولی هنوز درد توی پروستات و هر دو کلیه احساس می کنم. دیروز که رفتم سونوگرافی با کمال تعجب بهم گفتند که همون کلیه چپم با این همه پرهیز غذایی و مصرف دارو یه سنگ 3 میل و یه چهار میل داره موندم چه کنم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چه کنم که این سنگ ها از بین بروند؟ چه کنم که دیگه تشکیل نشن؟ و با عفونت پروستات چه کنم؟
خیلی خیلی ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
108
کاهش میل جنسی

دکتر با سلام من ماهی یکبار میل به رابطه جنسی ندارم اگر هم میل پیدا بکنم زود انزالی دارم و رابطه خوبی وبرای خودم و طرق مقابل نیست چکار کنم حدودا یکسالی هست اینطوری شده و هیچ گونه بیماری ندارم و 53 سال دارم. با تشکر از لطف شما مشاهده پاسخ دکتر
109
مشکل پروستات

با سلام، از 8 ماه پیش مفصل رانم شبها درد خفیفی دارند خصوصا" صبح وقتی از خواب بیدار میشوم از دو ماه پیش درد در ناحیه جلو شکم و تکرر ادار داشتم و متعاقب آن جریان ضعیف ادرار وبا عدم تخلیه کامل مثانه روبرو هستم آزمایش اکشت درار دادم نتیجه عفونت خفیف را نشان داده و در سونوگرافی اندازه پروستات 14 سی سی و آزمایش psa هم کمتر از 25صدم بوده است بمدت 28 روز داروی سیپروفلوکساسین مصرف کردم ولی تا کنون بهبودی پیدا نکردم سئوالی که از شما دارم این است که آیا بیماری من پروستاتیت مزمن درد لگنی است یا خیر؟ اگر جواب مثبت است چه داروئی برای این بیماری موثر است؟ ضمنا"پزشک ارولوژیست بزرگ بودن پروستات را تشخیص داده است مشاهده پاسخ دکتر
110
توده کلیه

باعرض سلام وخسته نباشین آقای دکتر من اخیرا یک سونوگرافی رفتم واسه کبد واتفاقی دیده شد که ۳۱میلی متر توده در کلیه راستم وجود دارد میخواستم بپرسم ببینم این موضوع تا چه حد خطرناک هست مشاهده پاسخ دکتر
111
تنگی نفس

با سلام ........زنی هستم 35 ساله با افتادگی مادرزاد دریچه میترال که 14 سال پیش اکو دادم و هیچ مشکلی نداشتم تا که تو این 4 سال اخیر هر از گاهی تنگ نفس میشدم که اونم زیاد نبود ولی حدودا از 40 روز پیش که ازمایش دادم و تشخیص کم کاری خفیف تیروءید دادن و 2 روز یکبار نصف قرص لووتیروکسین می خورم و تپش قلب بیشتر و تنگی نفس بیشتر در حدی که شبها از خواب بیدار میشم ........حال سوالم از شما اینه که باید اکو بدم ....2. مشکل ریه دارم ؟ 3 .نوار قلب هم دادم مشکلی نبود ....لطفا راهنمایی کنین . مشاهده پاسخ دکتر
112
درد بيضه

با سلام اقاي دكتر الان سه ساله زير بيضه سمت راستم درد داره وقتي كه ميشينم و وقتي كه دراز كشيدم دردش شروع ميشه ولي وقتي كه راه ميرم اصلا درد نداره سونو دادم گفتن مشكلي نداره يكم اب فقط دور بيضه بود دكتر گفت خيلي كمه.متاهل هستم و موقع تخليه يه درد خفيفي زير بيضه هست انگار كه يه لوله كيپ باشه خواهش بگيد چكار كنم خسته شدم بخدا اصلا نميشه شورت بپوشم مشاهده پاسخ دکتر
113
زگیل تناسلی

من حدود 5ماهه زگیل تناسلی دارم به دکتر مراجعه کردم و5تا از زگیلی زده بود را سوزاندم وحالا بعد از دو هفته دوباره دوتا زگیل زدم خواهشن راهنماییم کنید چکار‌کنم که و بهترین راه درمان چیست وایابه خانوم من هم سرایت کرده مشاهده پاسخ دکتر
114
التهاب مثانه

بنده باردارم ويك سال قبل مبتلا به سوز ادرار غير عفوني شدم يعني هربار كه ازمايش عفونت ادراري انجام ميدم وكشت انجام ميدم منفي درمياد ميگن عفونت نداري سونو مجراي ادرار كليه و مثانه همچي سالم بود متخصص زنان بهم گفت برو دكتر كليه ولي من نرفتم وحالا كه باردار شدم بيشتر اذيت شدم از طرفي زود زود بايد برم دسشويي از طرفي سوزش ادرار موذي واز طرف ديگر نزديكي ديگه وحشتناك سوزناك شده غير قابل تحمله برام رفتم واسه دكتر كليه بهم گفت نميتونه فعلاكاري برام بكنه بايد بعد از زايمان مراجعه كنم ولي من ميترسم به جنينم ضرر برسه و فراموش كردم از دكتر بپرسم ايا جنينم از اين بيماريم متأثر ميشود يعني روي او تاثير منفي ميگذارد؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
115
باروری

سلام من 55 ساله هستم.قصد بچه دار شدن دارم.آیا احتمال دارد اسپرم های من خراب شده و تولید جنین ناقص بکند آزمایشات اسپرم و سونوگرافی من پیوست میباشد.متذکر میشوم به دلایلی من مجبورم بچه دار شوم.مچکرم مشاهده پاسخ دکتر
116
مشکلات نعوظ و زود انزالی

ممنون از جوابتون
قرص سیلدلافیل ایا باعث میشه ک این مشکل (نعوظ) کم کم حل بشه یا مقطعی هست ؟؟؟ ضمنا برای رفع این مشکل از قرص ویگرا هم استفاده کردم ولی مقطعی و برای چند ساعت بوده
و تاثیری در بهبود یا بهتر شدن نداشته
مشاهده پاسخ دکتر
117
زود انزالی

واسه زود انزالی گفتین پاروکستین مصرف کنم .... قیمتش چنده ... و آیا بدون نسخه هم میدن داروخانه ها مشاهده پاسخ دکتر
118
کیست کلیه

بنده سه عدد کیست در کلیه سمت چپ دارم
میخواستم بدونم تا چه حد خطرناک است؟
آیا با عمل جراحی بر طرف میشود؟
چه مراقبتهایی باید داشته باشم؟
علت تشکیل آن چیست؟
آیا با دارو درمان قطعی میشود؟
مشاهده پاسخ دکتر
119
مجرای ادراری

سلام خسته نباشید من حدود یک ماهه پیش عفونت ادراری شدید داشتم بعد از مصرف داروهایی که دکتر داده بود خوب شد آزمایش دادم نتیجه سالم بود ولی الان همون علائم اولیه دوباره برگشته درضمن نکاتی هم که دکتر درمورد رعایت بهداشت گفته بودعمل کردم به نظرتون اشکال چیه اگر الان دوباره عفونت ادراری بگیرم؟ مشاهده پاسخ دکتر
120
پروستات

با سلام و خسته نباشید
پدرم 85 سال سن داره و مشکل پروستات داره ، به طوری که چند روزی در بیمارستان بستری شدند ، و الان هم سند بهشون وصله ، آیا در این سن میشه عمل جراحی انجام داد ؟ آیا در شهرستان ها هم عمل بسته انجام می شود ؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
121
پروستات

سلام اقای دکتر عزیزمن 37سالمه2سال پیش پروستاتم16بودالان26شده،خداخیرتان دهد انشاالله چرااینقدبزرگ شده مشاهده پاسخ دکتر
122
پروستات

آیا پروستات درمان می شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
123
پروستات

من عفونت شدید پروستات دارم سونو گرافی رفتم پیش دکتر متخصص رفتم انتی بیوتیک داده مصرف میکنم سووال من اینه رگ التم متورم شده مجددا به ی دکتر اورولوژیست رفتم نشون دادم گفتند خوب میشه ولی یکماه هنوز خوب نشده و درد هم نداره لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
124
بیرون نیومدن اسپرم و گیر کردن در بیضه

سلام.همسرم از زن اولش پنج پچه سالم داره.ما سه ساله باهم ازدواج کردیم .متاسفانه تو این سه سال نتونستیم بچه دار بشیم.مشگل بیرون نیومدن اسپرم هنگام انزال و گیر کردن تو بیضه هستش.رفتیم مرکز ناباروری.دکتر توکل نیا با جراحی از بیصه اسپرمو کشیدن بیرون و 100درصد عالی تشخیص دادن.به این نتیجه رسیدیم که ایشون اسپرم دارن اونم از نوع عالی ولی تو بیضه سمت چپ گیر میکنه.ایشون مشگل پروستات دارن که با بیوبسی مشخص شد خوش خیمه الحمداله.دیایت دارن و انسولین میزنن و فشارخون که قابل کنترله،،همچنین بدلیل تومور سرطانی یک کلیه از ست دادن.حالا من میخوام راهنماییم کنید که چه راهی وجود داره که اسپرم بصورت طبیعی لز الت بیرون بیاد و من بتونم باردار بشم.کجا بریم؟؟؟کدوم دکتر؟؟؟نه هزینش مهمه نه شهرش.لطفا کمکمون کنید دکتر.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
126
کلیه

با سلام. دو تا سنگ 5 میلیمتری در دو کلیه دارم. قبلا هم سه تا سنگ همین قدری دفع کردم ولی متوجه افتادن سنگ نشدم احساس سوزش داشتم ولی چیزی ندیدم. الان داروی محلول پتاسیم سیترات و سیتریک اسید و قرص هیروکلروتیازید مصرف میکنم . اولا جنس سنگ چیست دوم دارو رو ادامه بدهم مشاهده پاسخ دکتر
127
هیدروسل

با سلام سه روزه عمل واریکسل دو طرف انجام داده ام چند ساعت بعد عمل بیضه ها شروع به متورم شدن کردن.. دردم ندارم.. آیا هیدروسله یا ورم.. کی به حالت اولیش برمیگرده.. لطفا منو راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
128
نظرخواهی وتوصیه شما پزشک محترم

باسلام وخسته نباشی پدر بنده مشکل پروستات داره وامروز جواب نمونه برداریشون اومد ودر سطر آخر جواب این مطلب نوشته بود میخواستم بدونم خطرناک ومشکل ساز نباشه ممنونporsha:
Benign Prostate Tissue With Patchy Chronic Inflammation
مشاهده پاسخ دکتر
129
زود انزالی

درمان زود انزالی چیست؟
و چقدر باید مصرف شود
مشاهده پاسخ دکتر
130
نعوظ

سلام آقای دکتر. روز بخیر. آقای دکترمن حدودا یک ماهی هستش که مشکل نعوظ پیدا کردم، تا قبل از این اصلا همچین مشکلی نداشتم و به یکباره از یک ماه پیش این مشکل برام ایجاد شد. چند روز پیش آزمایش تستترون دادم که نتیجش ۲.۵ نانو گرم بر میلی لیتر بود، میخواستم ببینم آیا مشکلم به خاطر پایین بودن تستسترون هست یا خیر در ضمن آقای دکتر من 27 سالمه و مجردم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین مشاهده پاسخ دکتر
131
سوزش ابتدای ادرار

سلام.حدود یک سال هست که در ابتدای ادرار سر آلت احساس سوزش دارد و در انتهای ادرارکه ادرار قطع شده جهت خروج باقیمانده آن با فشار ادرار خارج میشود که در این زمان در ادرار خون مشاهده میشود که رویت خون حدود یک هفته است. مشاهده پاسخ دکتر
132
ناتوانی جنسی

سلام مردی 55 ساله هستم 6 سال است مبتلا به پارکینسون شده و لوودوپا + پرامی پکسول مصرف می کنم اخیرا ( 1 ماه اخیر ) توانایی نعوظ و حفظ آن را از دست داده ام تیافیل 20 هم جوابگو نبوده و خواهش می کنم راهنمایی ام کنید مشاهده پاسخ دکتر
133
دفع پروتئین در ادرار و نتیجه سونوگرافی کلیه

باسلام و خسته نباشید
بنده تقریبا 9 ساله پروتئینوری هستم به مقدار 390 در ادرار 24 ساعته و کراتین 1.26 و اوره 34 و بیماری دیابت و ارثی نداریم ولی فشارم یه مقدار بالاست در حالت عادی 13.5 و 8.5 و به تازگی سونوگرافی کلیه دادم و اندازه و ضخامت کلیه و ضخامت پارانشیم نرمال بودن و ضخامت پارانشیم 18 بود فقط اکوژنیسیته مختصری افزایش یافته و افتراق کورتیکو مدولاری برجسته شده است آیا می تواند این افزایش و برجستگی درمان شود، لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم.و منظور از افزایش اکوژنیسیته و برجستگی افتراق کورتیکو مدولاری چیست؟ متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
134
کراتینین خون

سلام،1- در مردی با وزن70 کیلو و سن 55 سال آیا کراتینین 1/3 طبیعی است یا نیاز به پیگیری دارد؟
2- در زنی با وزن 67 کیلو و سن 54 سال آیا کراتینین 1/4 طبیعی است یا نیاز به پیگیری دارد؟
لازم به ذکر است که در آزمایشات سالانه قبلی نیز مقدار کراتینین حدود 1/2 می بوده است.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
135
ناباروری

با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی
استاد اینجانب 27ساله هستم از 15سالگی به یکباره سوزش شدید در موقع ادرار احساس شد وبعد معلوم شد که سنگ کلیه بوده از آن موقع تا کنون سوزش رو دارم اسپرمم کیفیت نداره و سه ساله که ازدواج کردم بارور نشدیم ضمنن منی زرد رنگی دارم مقداری هم زود انزالی و گاهی هم عدم نعوظ....
مشاهده پاسخ دکتر
136
پیوند کلیه

با سلام و احترام؛
آشنایی یکی از کلیه هایش را بدلیلی درآورده ، حال میخواهد بداند قراردادن کلیه ای جای خالی کلیه قبلی خود، هیچ مسئله ای یا خطری او را تهدید نمی کند؟ یا دچاربیماری ای نمی شود؟ خواهشمندم کلیه راهنمایی ها را بفرمایید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
137
درد پهلوی راست

با سلام.‌
بنده یه درد خفیف در سمت راست پهلوم دارم که با خابیدن ب سمت راست یا تکیه دادن ب جایی این درد چند برابر میشع. ازمایش ادرار و سونوگرافی کلیه و مثانه هم دادم سالم بودم. با تحریک جنسی هم درد بیشتر میشه و همچنین یا افزایش ادرار. .
میخاستم راه درمان رو بگید ممنون میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
138
مرحله بعد ⏪

من مدتی بودش زیر آلتم یه زخمی شد بعد اون زخم منجر به چرک شدش.دکتر رفتم برام یه سری سفازولین آمپول نوشتش زدم حدود هشتا.اون زخم خوب شدش
ولی متاسفانه داخل بیضه یچیزی ورم کردش مثل یه رگ خیلی هم دردش زیاد بود بعد به مراجع دکتر برام سیپروفلاکسسبن پونصد داده استفاده میکنم ولی متاسفانه الان یک هفته میگزره هنوز همنتورم.خواستم بدونم شما چه نظری دارید خواهشن کمکم کنید چکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
139
پروستات

سلام، وقت حضرتعالی بخیر وشادی، بنده 57 ساله هستم مشکل پروستات دارم طبق آزمایشات تصاویر پیوست سایزآن80cc هست الحمدالله از نظر دفع ادرار مشکلی ندارم دکترعابدینی در بندر عباس داروی قرص سفیکسیم400 و تاموسین0.4و پروستان تجویز و دارم مصرف میکنم نظر جنابعالی با بزرگی پروستات و با این آزمایشات که خونتون دادم چکار کنم لطفاً راهنمایی فرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
140
سیستوسکپی

باسلام
جناب دکتر خانمم گرفتگی مجاری ادرار داره تابحال سه بار سیستوسکپی کرده اما خوب نشده آیا ممکنه شما استنت بگذارید. آخه خیلی موقع تخلیه ادرار عذاب میکشه کلا چکه چکه ادرار میکنه . کگل انجام میده، قرص بتانکول و باکلوفن هم میخوره اما تاثیری ندارد. قبلا که فیزیوتراپی و عصب مثانه چندبار سنوگرافی و عکس رنگی گرفتیم هیچیک کمکی نکرد فقط بعد از سیستوسکپی ۴ ماه راحت بودکه دوباره شروع شد.
مشاهده پاسخ دکتر
141
عمل

با سلام.اقای دکتر من الان38 روزه عمل واریکوسل انجام دادم تهران عمل کردم بیمارستان خصوصی شهرستانیم.الان خیلی درد دارم رگ وکیسه کرم مانند شده بیضم .باتوجه ب اینکه دکترم در دسرس نیست سونوگرافی رنگی بدم مشکلی نیست خیلی نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
142
نارسایی کلیه

با سلام و تشکر از جناب دکتر من نارسایی کلیه دارم میخواستن ببینم چطوری میتونم کراتینمو کنترل کنم تا از یک و هفت بالا نره مشاهده پاسخ دکتر
143
تنبلی مثانه

با سلام خانمی ۳۰ ساله هستم . چند سالی بر حسب عادت برای تخلیه کامل ادرار از فشار آب استفاده می کنم . پارسال به پزشک مراجعه کردم و نوار مثانه و سیستوسکوپی انجام دادم . تنگی مختصر مجرا وجود داشت که برطرف شد . قرص بتانیکول تجویز شد که ابتدا روزی یکی تا سه عدد مصرفف شد . هنگام مصرف قرص مدام احساس ادرار داشتم و هر ساعت حتی شب ها برای تخلیه میرفتم و خیلی احساس ناراحتی داشتم چون مدام احساس ادرار داشتم . پزشک قرص را یکی یکی کم کرد و بعد گفتن حس مثانه ات برگشته و قرص را قطع کردن . من عنوان کردم که برای تخلیه بدون فشار آب چکار کنم که عنوان کردن از فسار آب ایتفاده کن . مساله مهم این بود که در سونوگرافی اول از فشار آب استفاده نکردم و حجم باقی مانده ۱۵۰ بود ولی در دومی از فشار آب کمک گرفتم و حجم صفر بود . در نوار مثانه هم وقتی سوند وصل شد احساس بی حسی داشتم و اصلا چیزی حس نمیکردم و به سختی تخلیه را انجام دادم . پزشک عنوان کردند که مثانه ات تنبل است و زود زود دستشویی برو و از فشار آب استفاده کن . مشکل من این است که فشار ادرارم کم است و حتما باید از فشار آب کمک بگیرم . آیا این مسئله مشکلی ندارد مشاهده پاسخ دکتر
144
مجرای ادراری بی اختیار ادراری

مجرای ادراری
بی اختیارادراری
مشاهده پاسخ دکتر
145
عمل برگشت ادرار

سلام من9ساله بودم عمل برگشت ادرار رو انجام دادم.الان20سالم هست و بعز از چند سال باز اون علایم رو دارم.خواستم بدونم بازگشت دوبارش هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
146
عمل برگشت ادرار

سلام من9ساله بودم عمل برگشت ادرار رو انجام دادم.الان20سالم هست و بعز از چند سال باز اون علایم رو دارم.خواستم بدونم بازگشت دوبارش هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
147
بیضه

Ho3ein 007:
با سلام بیضه سمت چپم سال گذشته درد می کرد رفتم پیش متخصص آزمایش گرفت کیست اکفوری سه میلی گفت داری گفت چیز مهمی نیست شش ماه بعدم رفتم برا چک گفت مشکلی نیست ولی تقریبا سمت بیضه چپم یکم پایینش احساس میکنم رگ هست درد رو هم دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
جواب سوالمو دادین جناب قوامی ولی کد که میزنم میگه سوال ثبت نشده است.
مشاهده پاسخ دکتر
148
سوزش وتکرر ادرار

با سلام وخسته نباشید،مدتی میشه که بنده از سوزش وخارش مقعد و دردو سوزش وتکرر ادرار وسوزش نوک عالت تناسلی رنج میبرم چند بارم دکتر رفتم ولی جواب نگرفتم خواهش میکنم راهنماییم کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
149
پروستات

اقای دکتر ضمن سپاس از جوابتون....خدمتتون عارضم پدر بنده که 83سال دارندبعلت بزرگی پروستات دچار احتباس اداری هستند وبه ناچار وبه وپشنهاد اورولوژیست مجبور به سونداژ شدند البته چند روزیست...اقای دکتر ایا در این سن امکان عمل کردن ایشان وجود دارد؟؟؟داروهایی که به مدت چهل روز استفاده میکنند،قطره پروستاتان،قرص پروستا باریج،تامسولوزین،فیناستراید،ساپیروساکلین،هستند که هیچ تاثیری ندارند مشاهده پاسخ دکتر
150
امونيك

با سلام براي چه مدت امونيك مصرف شود مشاهده پاسخ دکتر
151
استفاده هورمون

با سلام دوباره.
جناب دكتر بابت استاده كردن هورمون كه ازتون پرسيدم شما گفتيد كه فقط تستسترون استفاده نكنم. ميخواستم بدونم بقيه ي هورمونارو ميتونم بطور كامل استفاده كنم. ؟؟. هيچ مانعي و مشكلي برام بوجود نمياد؟؟؟


با تشكر فراوان از شماااا🌺
مشاهده پاسخ دکتر
152
پروستات

سلام طبق تصاویر ارسالی بالا لطفا منو راهنمایی فرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
153
مشکل تکرر ادرار

سلام,بنده به شدت تکرر ادرار دارم,یعنی زیاد به دست شویی رفته و کم ادرار میکنم وهیچ دردی هم ندارم وسوزش ندارم ولی کمترین مایعاتی مصرف کنم سریع باید ادرار کنم,ومجاری ادرارم شل است,ومنقبض نمی شود که تمام ادرار خالی شود, وباید با فشار زیاد ادرار کنم,وزمانیکه نیاز جنسی دارم و استرس دارم خیلی تشدید میشود وبه روزی ۲۰ بار حدودا میرسد,در ضمن شبی یک عدد والپروات سدیم اعصاب هم مصرف میکنم, ضمنا بنده مجرد هستم. خواهشا راهنمای بفرمایید. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
154
پروستات

همسر من زیر دلش درد داره رفتیم‌ دکتر گفت پروستاتش ورم کرده و قطره پروستاتان داد اما آروم نشد باید چکار کنیم . مشاهده پاسخ دکتر
155
مشکل نعوذ و میل کم

با سلام بنده قبل از ازدواج دارای میل جنسی بالایی بودم ولی بعد از ازدواج میلم کم شده بخصوص حین رابطه نعوذ ندارم یا خیلی کم مشاهده پاسخ دکتر
156
زود انزالی

جناب دکتر بنده 39 ساله و متاهل هستم و از نظری جنسی مورد خاصی ندارم ولی زمان نزدیکی کمتر از یک دقیقه ارضا میشم و این مسله کمی ذهنمو مشغول کرده مشاهده پاسخ دکتر
157
سنگ کلیه

با سلام پیرو سوال کدe21ve53234
که فرمودید سونوگرافی انجام شود در پاسخ سون هیچ سنگی مشاهده نشده واندازه کلیه نرمال بود لطفا بفرمایید استفاده از قرص آلپورینول را ادامه بدهد مادرم یانه =برای سنگهای اسیدی که دارد
مشاهده پاسخ دکتر
158
اختلال در نعوظ

جناب دکتر با سلام و عرض ادب .
اینجانب حدود ۲ سال است که با اختلال و عدم نعوظ پایدار مواجه هستم .سن اینجانب ۶۵ سال است .از قرصهای واگرا که گاها مصرف میکنم تا حدودی مشکل برطرف میشود ولی کافی نیست.این اختلال چگونه درمان میشود ،ضمنا اینجانب بیماری خاصی ندارم و اهل سیگار ،مشروب و ....نبوده و نیستم .
مشاهده پاسخ دکتر
159
درد در پایین ناحیه شکم ، التهاب پروستات

m, mardani:
با سلام خدمت شما
من یک ماه است که بر اساس تشخیص دکتر متخصص و بدلیل التهاب پروستات کپسول امنیک مصرف میکنم که نسبت به قبل خیلی بهتر شده ام و به مدت چهار ماه این دارو را تجویز کرده اند.
ولی بتازگی قسمت پایین شکمم کمی درد دارم که هنگام نشستن بیشتر مشهود است ، همچنین در این حالت کمی هم در قسمت آلت احساس سوزش دارم
دلیل آن چیست؟
آیا برطرف می شود؟
لطفا راهنمایی بفرمائید
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
160
درد جزیی هنگام انزال

جناب دکتر سلام....چند روز پیش بعلت تکرر ادرارو درد جزیی هنگام انزال به ارولوژی یست مراجعه کردم وبعد از انجام ازمایش ادرار وسونو که مشکلی نداشتند دکتر قرص تامسو لوسین وافلوکساسین وفنازوپیریدین برای مدت یک هفته تجویز نمودند...بعد ازمصرف الان بعداز نزدیکی متاسفانه مایع دفع شده ابکی وفاقد منی میباشد،شدیدا نگرانم...ایا از عوارض داروهاست؟وایا با قطع دارو برطرف میشود....لطفا راهنمایی کنید بنده در مسافرتم ودسترسی به دکتر قبلی ندارم....درضمن بنده سی وپنج سال دارم مشاهده پاسخ دکتر
161
پروستات و مثانه

با سلام خدمت آقای دکتر
بنده 30 سالمه و مجرد، واریکوسل وریدی دو هم دارم چند مدتی بود بیضه ها، آلت تناسلی، شکم کمتر و لگنم درد میکرد رفتم پیش اورولوژیست برام سونوگرافی کلیه ها، مثانه، پروستات و مجاری ادراری رو نوشت، تصویر سونوگرافی رو ارسال کردم لطف بفرمایین بگین که پروستاتم چیشه بالاتر از حد نرمال زده، ایا التهاب پروستاته؟ و اینکه ضعف در عضلات مثانه هم دارم؟ تا چند روز دیگه نمیتونم نشون دکترم بدم لطف کنین بگین چکار کنم و چه داروهایی خوبه تا مصرف کنم و اینکه تا کی مصرف کنم و ایا بعد از قطع داروها دوباره پروستاتم وضعش مثه قبل میشه ؟چی بخورم و چی نخورم؟ خود ارضایی برای پروستات تا چه حد تاثیر بد میزاره؟ هفته ای چند بار اینکار رو میشه کرد؟ ایا اینکه ازدواج کنم وضعیت پروستاتم بهتر میشه؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم لطفا کمک کنید تا از نگرانی دربیام، اجرتون با خدای متعال
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
162
برای عفونت خانم ها چه داروی مناسب است

سلام برای در مان تکرار ادرار در نوجوانان به علت عفونت مثانه چیست علت به وجود امدن این بیماری نگه داشتن ادرار بوده ومثانه. باد کرده لطفا درمانش چیست مشاهده پاسخ دکتر
163
کلیه

با سلام خدمت دکتر
من سابقه سنگ کلیه کلسیمی دارم و محل سکونتم اب ش دارای گچ و ..هستش
ایا نیازه اب تسویه کن نصب کنم و اب تسویه شده بخورم؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
164
پروستات

مثل قبل ادرار منظم نيست رفتن شب يكبار به دستشويي احساس جريان ضعيف ادرار وايا سوزش ودرد خفيف مقعد ارتباط با پروستات دارد سونوگرافي تقريبا اندازش كمي بزرگ شده و پي اس ا درسن 54 سالگي ٢ است الان با نظرپزشك متخصص ترازوسين ٢ شبي نصف ميخورم بعداز سه هفته احساس جريان ضعيف ادرار تقريبا قطع شده ولي مقعدك سوزش ودرد دارد دوضمن دكتر داخلي هم براي احتمال همورييد شياف داده چون گاهي خون روشن بعد از مدفوع بوده
مثل قبل ادرار منظم نيست احساس جريان ضعيف ادرار وايا سوزش ودرد خفيف مقعد ارتباط با پروستات دارد
با نظرپزشك متخصص ترازوسين ٢ شبي نصف ميخورم بعداز سه هفته احساس جريان ضعيف ادرار تقريبا قطع شده ولي مقعدم سوزش ودرد دارد
مشاهده پاسخ دکتر
165
مشکل بیضه

سلام ..یک هفته پیش خارش معقد والت داشتم ب پزشک عمومی مراجعه کردم تشخیص.قارچ دادن پماد کلوترمازول وقرص سیترزن تجویز کردن بعد از دور روز مصرف دوش گرفتم چون پماد مصرف کرده بودم چرب شده بود با صابون عطر دار التممو شستم فرداش التم کلی ورم کرد بعد چهار روز ورم خوابید الان تقریبا هم خارش از بین رفته وهم ورم .ولی از دیروز بیضه ام کلی قرمز شده وشوزش بسیار شدیدی گرفته طوری که تو نشستن و راه رفتن عذاب میکشم از سوزش
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..42،سال هم سن دارم .میل جنسی هم اصلا ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
166
درد پایین شکم با انتقال به بیضه

سلام
من29 سالمه مدت چند سالی است که ترشحات پروستات ازم خارج میشه همراه با ادرار و این در موقع صبح بیشتر هستش و صبح ها به فاصله یک ساعت دو بار باید سریع برم دستشویی که دفعه اول ادرار میاد و دفعه دوم چون بیضه هام جمع میشه و به مقعد و بیضه ها فشار میاد باید حتما برم دستشویی و بعد از اون هم دو ساعت بعدش باید باز برم دستشویی و تکرر ادرار دارم و در طول روز قسمت پایین شکمم درد داره که به بیضه ها منتقل میشه و بیضه ها اکثرا درد دارن با وجود اینکه سونو گرفتم و چیزی نشون نداد.
به نظر شما مشکل از کجاست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
167
زود انزالی

سلام آقای دکتر ۲۶ سالمه ... الان شش هفت ساله که شدیداا زود انزالم یعنی کمتر از ۲۰ ثانیه
حتی قرص تاخیری و اسپری کوچکترین تاثیری روم ندارن
چیکار باید بکنم
ممنون....
مشاهده پاسخ دکتر
168
تشخیص نوع سنگ کلیه

ایا از روی ازمایش کشت ادرار میتوان نوع سنگ کلیه را تشخیص داد؟! مشاهده پاسخ دکتر
169
سونوگرافی و سوزش ادرار

سلام آقای دکتر عزیز. خوب هستید. امروز با سوزش ادرار شدید برای سونوگرافی مراجعه کردم. این جواب سونوگرافی بنده هست. برای درمان سوزش ادرار چه درمانی باید در پیش بگیرم. و آیا کیتها ی ذکر شده در سونوگرافی به دلیل بزرگی خطرناک هستند؟ مشاهده پاسخ دکتر
170
درد بیضه

سلام اقای دکترمن چندروز لباس تنگ پوشیدم ودوچرخه سواری کردم الان دورشکمم درد گرفته فشارمیاره به بیضه هام شدید البته تازمانیکه خابم خوبم همینکه یکساعت ازخواب بیدارمیشم دردم شروع میشه کمکم کنید اقای دکتراجرکم الله مشاهده پاسخ دکتر
171
بیضه

سلام اقای دکتر در مورد سوالe91ej33447چون مجرد هستم اگر یک یا دوسال دیگر که متاهل می شوم ازمایش اسپرم را انجام دهم مشکلی به وجود می آید ؟ در مورد درد زیر شکم و اطراف بیضه سمت راستم و کشاله ران سمت راستم باید چی کار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
172
انزال خشک

سلام,من چندسالی هست که متاسفانه استمناع میکنم,ووقتی که اینکارو میکردم,موقع بیرون امدن منی جلوشو میگرفتم که منی ازم خارج نشه,الان با وجودی که دیگه جلوشو نمیگیرم بعضی وقتا ازم خارج میشود,بعضی وقتا یه قطره,بعضی وقتام اصلا خارج نمیشود,انزال خشک.یبارخارج میشه,یبارنمیشه,مثلا باراول میشه,باردوم نمیشه یا بالعکس باراول یه قطره میاد,باردوم زیاد میاد,علتش چیه,خیلی نگرانم,راه درمانش چیه؟ایا من برگشت انزال پیداکردم؟ایا خوب میشه مثل اولاش,همیشه خارج بشه؟البته بازالان اینکارو میکنم جلوشو نگه میدارم,ولی دیگه تصمیم گرفتم اینکارو نکنم.علتش چیست؟خوب میشه مثل اولا.ممنون. مشاهده پاسخ دکتر
173
تنگی مجاری ادرار

سلام آقای دکتر
خانمم سه بار سیستوسکپی کرده اما باز هم زمان ادار کردن قطره قطره چکه میکند یقین دارم که هنوز مجراش گرفتگی دارد چکار باید کنم راهنمایی کنید لطغا
مشاهده پاسخ دکتر
174
کیست بیضیه

سلام من ۲ماه پیش عمل واریکوسل دو طرفه انجام دادم الان بیضیه چپم بزرگتر و درد آور تر شده سونو دادم دکتر گفت کیست داری ایا مشکلی در باروری داره یانه متشکرم. مشاهده پاسخ دکتر
175
سرطان بیضه

سلام آقای دکتر حقیقتا من تومور بیضه داشتم جراحی کردم آیا احتمال دارد دوباره بیماری بعدیک سال عودت کنه
2بارشیمی درمانی کردم
مشاهده پاسخ دکتر
176
سنگ حالب

باسلام و ادب . ببخشید استاد عزیز من زیاد مزاحمتون میشم. اقای دکتر این سنگ 6میل من که درناحیه uvg گیر کرده بود هنوز دفع نشده است. درد ندارم فقط دل درد ودل پیچه دارم. اقای دکتر با وجود مصرف هیدروکلرتیازید اما ادرارم خیلی کم است. به نظرتون برای tul اقدام کنم یا صبر کنم؟ باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
178
درمان نابروری

سلام . من بطور تصادفی سونوگرافی بیضه انجام دادم و متوجه داشتن واریکوسل در بیضه چپم شدم . سپس دو دفعه تست اسپرم انجام دادم که هر دو دفعه ان هم مقدار sperm count آن زیر یک میلیون بر میلی لیتر بود . وقتی به دکتر ارولوژ مراجعه کردم و بیضه هایم را معاینه کرد گفتند که سایز بیضه هام نسبت به سن ۲۶ ساله بنده کوچک و بیضه ها نرم هستند . در ضمن میزان fsh من ۲۵ ولی سایر هورمون ها مانند Lh , testestron نرمال می باشد . به من آزمایش ژنتیک karyotype رو گفتند باید انجام بدن ولی امیدی به درمان نیست و باید برای بارداری از روش خارج از رحم استفاده کنم . ممنون میشم من رو رهانمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
179
کلیه

با سلام
من در سن چهار و شش سالگی کلیه راستم به خاطر سنگ کلیه عمل باز کردم اما متاسفانه الان که سنم 32ساله باز سنگ به سایز بیست و پنج سانت تشکیل داده
به نظرتون با روش لاپراسکوپی میتونم اقدام کنم؟
در ضمن سنگ من کلسیمی هستش برای جلوگیری چه کار کنم
اگه کلسیم کم مصرف کنم مشکلات کمبود کلسیم پیش میاد
ممنون
خدا بهتون سلامتی بده
مشاهده پاسخ دکتر
180
بیضه

سلام اقای دکتر من جوانی 23 ساله و مجرد هستم. مدتی است دراطراف بیضه سمت راستم بعضی اوقات درد کمی احساس می کنم و کشاله پای راستم و زیر شکمم هم کمی درد می کند. در سونوگرافی همه چیز نرمال بود فقط واریکوسل چپ با قطر وریدی2.1میلیمتر در حالت rest و 2.2 میلی متر با مانور والسالوا مشاهده شد.دکتر نظرتون چیه و چه چیزی تجویز می کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
181
تفسیر نتیجه آزمایش

درد درناحیه پهلوی راست دارم آزمایش دادم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
182
پرستات

سلام جناب دکتر خسته نباشید .بنده ده روز است کپسول امنیک استفاده کردم قبل ااز این قرص ترازوسین استفاده میکردم ازروزی که امنیک مصرف میکنم مشکلی برایم ایجاد شده که انزالم خوارج نمیشه ایا ادامه بدم مشکلی نیست .متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
183
درد در بیضه راست

سلام و خسته نباشيد.35 سالمه.مجرد..سيستم پيلوکاليسيل کليه چپ طبيعي است.هيدرونفروز خفيفي در کليه راست ديده ميشود.سنگي به قطر 6 ميليمتر در پروگزيمال حالب راست به فاصله 21 ميليمتري از لگنچه کليه رويت ميشود..مثانه شکل و جدار طبيعي دارد.پروستات 35 سي سي بزرگتر از حد نرمال مشهود است.بيضه ها سايز و اکوي نرمال دارند .واريکوسل ديده نمي شود.کيستي به قطر 6 ميليمتر در اپيديديم چپ رويت ميشود...من دردي هيچ وقت در کليه هام نداشتم .فقط بيضه سمت راستم درد مي گيره.بيشتر مو قع نشستن که اگه شديد بشه با يک عدد شياف بر طرف ميشه.4 سال قبلم يه سنگ داشتم که موقع درد بيضه راستم درد وحشتناک داشت که اونو تو 3 هفته دفع کردم.من دوباره سی تی اسکن انجام دادم که دکتر گفت سنگ هنوز تو کلیه است و کوچیکه..برام پروترال چهار دهم نوشته برای پروستاتم.ممکنه دردم از بزرگ شدنه پروستات باشه یا از همون سنگه؟؟ممنون میشم کمک کنیدونمی دونم از چیه این درد بیضه ام!! مشاهده پاسخ دکتر
184
بیماری مجاری ادرار

سلام وخسته نباشید،،من مادرم نزدیک 2ساله که بیمارمیشه وهربارکه بردیم دکتربهش داروعفونت خشککن دادن تایه مدت خوب بوده بعددوباره همین روال تکرارشده تا1ماه پیش که پاهاش دیگه نیرونداشت که سریع راه بره بعدم تب کردازحال رفت بردیم بیمارستان گفتن عفونت مجاری هست الان 5روزه بستری هست حالش بهتر شده ولی چشماش خیلی زرده خواستم ببینم دلیل زردی چشماش چیه؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
185
سرطان پروستات و PSA

با سلام و احترام دائي من متولد ١٣٢٥ ميباشد و سرطان پرستات داشتند كه جراحي و پرتودرماني كردند ١ سال بعد إز جراحي آزمايش PSA إز ٠/٠٢ به ٠/٢١ رسيده أيا بعد إز جراحي بايد PSA صفر باشد و رنج مناسب چيست مشاهده پاسخ دکتر
186
تداخل دارویی

سلام آیا میشه دارو vesicore را با قرص ملین مثل سی باکس مصرف کرد با هم تداخل ندارند؟ مشاهده پاسخ دکتر
187
عفونت اسپرم

سلام من مدت 2 سال است که ازدواج کردم و اقدام به بچه دار شدن کرده ام ولی نشد وقتی به دکتر مراجعه کردم به من گفت که عفونت اسپرم دارم و مقداری قرص به من داد و من مصرف کردم بعد از پایان قرصها دوباره به دکتر رفتم و به من گفتند که عفونت برطرف نشده و باید با آمپول برطرف بشه که باید هر 12 ساعت بزنم آیا من مشکل دیگه ای میتونم داشته باشم که عفونت من برطرف نمیشه مشاهده پاسخ دکتر
188
مرحله بعد ⏪

بنده 31سال دارم از یکسال و نیم قبل به مرور یک سری علائم ادراری و مشکلات مربوط به نعوظ و عدم لذت جنسی در من بوجود اومد::علائم شامل این موارد هست:1-فوریت برای دفع ادرار و گاهی تکرر ادرار2-داشتن سوزش و درد قبل از تخلیه ادرار3-گاهی اوقات درد و ناراحتی حین تخلیه ادرار4-قطع و وصل شدن جریان ادرار در انتها و گاهی دوشاخه شدن و قطره ای شدن ادرار در انتهای تخلیه5-احساس سوزش و درد در پایان تخلیه ادرار6-چکه کردن ادرار بعد از انجام تخلیه کامل ادرار7-منقبض شدن عضلات شکم و زیر شکم و گاهی سوزش و درد دور ناف8-حساس شدن ماهیچه زیر شکم قبل از تخلیه ادرار9-عدم ایجاد یک نعوظ پایدار و لذت بخش 10-درد در الت هنگام ایجاد نعوظ و فروکش کردن نعوظ بدلیل درد و سوزش داخل الت 11- زود انزالی 12- درد و سوزش در الت بعد از انزال تا چند ساعت 13- هنگام اجابت مزاج عضله مقعد تمایل به جم شدن داره و به همین دلیل گاهی دچار مشکل و ناراحتی میشوم 14- عدم نعوظ صبجگاهی 15- درد و ناراحتی و سوزش الت در هنگام استراحت 16- خستگی عمومی بدن مخصوصا احساس درد و بیحسی در پاهایم و احساس خشم و عصبانیت و افسردگی...طی 2مرجله به پزشک ارولوژیست مراجعه کردم در مرحله اول داروهای مگافن (به مدت 10روز)، باکلوفن 10(به مدت 30روز)، تولترین 2(به مدت 30روز)، اوفلووکساسین 300(به مدت 20روز) و پروتال 0.4 (به مدت 30روز) را تجویز کرد و داروها را به صورت کامل و سروقت مصرف کردم اما نتیجه راضی کننده ای نگرفتم در مرحله دوم که به همان پزشک مراجعه کردم داروهای تاوانکس 500 (به مدت 15روز)، آمپول سفتریاکسون اگرم (4عدد هر 12ساعت یک عدد از طریق تزریق عضلانی) و قرص باکلوفن 25 (هر 12 ساعت 1عدد به مدت 30 روز) و قرص یوریناسین 5(به مدت 30 روز) برایم تجویز کرد و الان این داروها رو به مدت 15روز که دارم مصرف میکنم کماکان علائم اشاره شده در بالا رو دارم و نسبت به قبل از مصرف داروها تفاوت انچنانی ایجاد نشده است!!...آقای دکتر لطفا منو راهنمایی کنید...چون این قضیه روی روح و روان بنده خیلی تاثیر منفی گذاشته و با اینکه کاملا پیگیر مشکلم بودم اما نتیجه ای نگرفتم...اگه میشه بفرمائید من چیکار باید بکنم؟...و مشکل بنده چی هست...متشکر از توچهتون. ضمنا بنده تهران نیستم و توو یکی از شهرهای دور افتاده هستم و دسترسی به مطب جنابعالی ندارم. مشاهده پاسخ دکتر
189
دانه ای روی بیضه

سلام خدمت دکتر عزیز
اگه میشه این عکس رو ببینید:
http://s8.picofile.com/file/8310466842/Untitled_1.jpg

توضیح: این عکس، مجموع چهار تا عکسه از یک دانه تقریبا کروی یا بیضوی با قطر کمی بیشتر از 5 میلی متر که به خود بیضه متصل نیست می شود با دست گرفتش و خارش کمی دارد که دو روز پیش شروع شد و باعث شد ببینمش احتمالا قبلا اینجا نبوده وگرنه می دیدمش!، مکان این دانه بالای بیضه راست نزدیک ورید هاست اما پارسال سونو گرافی کردم و واریکوسل قسمت راست نداشتم و چیز غیر عادی هم نشان نداد.
این دانه خطرناک است؟ سرطان یا جوش یا زگیل اینگونه به وجود می آیند یا چیز مهمی نیست؟ کمی مزاحم راه رفتن منه این دو سه روز و معمولا با موتور سیکلت یک ساعت در راهم و یک ساعت برگشت بخاطر درس و کمی بیضه ام راحت نیست در طی مسیر مخصوصا بخاطر هوا و سرما
لطفا نظر و توصیه خودتون رو بگید و اگه دارویی معرفی می کنید ممنون خواهم شد.
مشاهده پاسخ دکتر
190
نعوظ

با سلانم و احترام
هنگام خواب انسان گاهي داراي نعوظ طبيعي در خواب و اوايل صبح ميباشد.اين نعوظها گاهي همراه با احساس ادار ميباشد و گاهي بدون احساس ادرار.در حالتي كه همراه با احساس ادرار است ايا اين ادرار باعث نعوظ شدن شده؟ و يا نه خود نعوظ ربطي به ادرار ندارد.
مشاهده پاسخ دکتر
191
کلیه

سلام خسته نباشید
چند روزیه کلیه سمت راستم درد میکنه رفتم دکتر نوشت سونوگرافی گفت سنگ کلیه داری بهد رفتم دکتر اورولوژی گفت سنگ رفته تو حارب و قرص داد دیفنوفناک و کپسوا چرک و قرص پروترال4 داد و اینم بگم موقع نزدیکی هم اسپرم ازم خارج نمیشه .نظر شما چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
192
مشکلات نعوظ و زود انزالی

ممنون از جوابتون
قرص سیلدلافیل ایا باعث میشه ک این مشکل (نعوظ) کم کم حل بشه یا مقطعی هست ؟؟؟ ضمنا برای رفع این مشکل از قرص ویگرا هم استفاده کردم ولی مقطعی و برای چند ساعت بوده
و تاثیری در بهبود یا بهتر شدن نداشته
مشاهده پاسخ دکتر
193
دفع پروتئین در ادرار و افزایش کراتین

با سلام و خدا قوت
بنده نه سالی است که پروتئین دفع میکنم و خیلی نگران کلیه هام هستم که به نارسایی کلیه منجر شود و به تازگی آزمایش 24 ساعته ادرار دادم و مقدار پروتئین دفع شده ، 370 و کراتینم 1.3 و اوره 32 بود ، و بقیه طبیعی بودن، لطفا راهنمایی بفرمایید که چیکار باید بکنم متشکرم.
مشاهده پاسخ دکتر
194
پروستات

با سلام و خسته نباشید
بنده ۳۰ ساله و حدود یکی دو سال که با دوشاخه شدن ادرار و تکرر ادرار در شب میباشم و بعضی اوقات هم بهمراه ادرار منی و مایع چسبناک میاد از جنابعالی راهنمایی میخاستم واقعا مشکله برام .
باسپاس
مشاهده پاسخ دکتر
195
دارویی

سلام داروی راپامایسین تایید شده است ایا ایرانی در داروخانه هست یا خیر دوز دارو راپامایسین چند میلیگرمی است. داروی اورلیموس ایرانی هست در داروخانه ها.بااشکر مشاهده پاسخ دکتر
196
آقای دکتر نظرتون چیه

با سلام بیضه سمت چپم سال گذشته درد می کرد رفتم پیش متخصص آزمایش گرفت کیست اکفوری سه میلی گفت داری گفت چیز مهمی نیست شش ماه بعدم رفتم برا چک گفت مشکلی نیست ولی تقریبا سمت بیضه چپم یکم پایینش احساس میکنم رگ هست درد رو هم دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
197
انحنا آلت

با سلام جوانی هستم مجرد مشکل انحنا آلت دارم نمیدونم نیاز به عمل هست یا ن کمکم کنید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
198
منی

سلام آقای دکتر خسته نباشید من 14سالمه و در سن بلوغ هستم و از 13سالگی بعضی وقتا در خواب ازم یک قطره منی خارج میشد و تا الان هم ادامه داره ولی منیم بیشتر شده دو سه ماه قبل منیم قشنک معلوم میکرد ولی الان احساس میکنم منی نیست یا هست فکر کنم با ادرار نمیدونم خیلی کم رنگ شده و دیگه مثل قبل زیاد چسبناک نیست من مشکل دارم؟
از دوستام پرسیدم که آیا شما تو خواب اینجوری‌ میشید یا نه گفتن نه... و من از اون ادمایی نیستم که عکس یا فیلم بد نگاه کنم اصلااا نگاه نمیکنم
من مشکل دارم الان تو خواب بعضی وقت ها اینجوری میشم؟

لطفا به این دو تا سوالم واضح جواب بدید ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
199
التهاب مزمن پروستات

سلام اقای دکتر چند ماه درد شدید پروستاتیت دارم پیش دکتر سعید شاکری شیراز رفتم بهم گفته تو درمان دارویی جواب ندادی بنده 26 سال دارم بهم گفته تنها راه درمان تو قطع عصب پروستات به نظر شما انجام بدم اخه خیلی درد دارم و سوزش لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
200
پروستات

اقای دکتر عرض سلام-خسته نباشید .به استحضار میرسانم که پدر بنده بیماری دیابت داره وانسولین تزریق میکنه ازطرفی پروستات هم داره و در حال حاضر با سوند عمل دفع ادرار میکنه .ما قزوین هستیم و دکترای اینجا گفتند به خاطر دیابت عمل پروستات خطرناک و ریسکه.میخواستم از جنابعالی در این خصوص راهنمایی بگیرم.متشکرم. مشاهده پاسخ دکتر
201
دفع سنگ کلیه

با عرض سلام . در سونو گرافی : در کالیس میانی کلیه راست تصویر میکرو لیتیاز به دیامتر 4میلی دیده شد . در حد فاصل کالیس میانی وفوقانی کلیه چپ نیز میکرو لیتیاز مشابه دیده شد. الان مدت 2 ماه که هر 2 ساعت یکبار آب می خورم اما سنگ دفع نشده. چه مدت طول می کشه که سنگ دفع بشه؟ با دارو دفع میشه آیا ممکنه سونو گرافی اشتباه کرده باشه؟ مرد سن 50 سال ممنون آقای دکتر مشاهده پاسخ دکتر
202
تشخیص و درمان

اقایه دکتر سلام.
من برایه تشخیص و درمان بیام تهران.
با سلام به اقایه دکتر.
من پسری 25ساله مجرد هستم که یک ساله درگیره درد.در الت و بقله بیضهاو مقعد شدم رفتم دکتر با ازمایشاتی که گرفتن.نفهمیدن گفتن باید انتی بیوتیک مصرف کنی تا ببینیم کدومش خوبت میکنه خلاصه انتی بیوتیکهایه متفاوتی خوردم خوب نشدم تا اینکه دکترمو عوض کردم یه ازمایشه.STDنوشت رفتم گرفتم که اون ازمایش عفونت گاردنرال واژینالیز مثبت بود.بعد.از اون منرونیدازول.باسیپرو.با تاوانکس خوردم بهتر شدم.باز بعده سه ماه الان درگیرم کرده که دوباره دکتر.افلوکساسین با مترونیدازول نوشته برام دارم میخورم.بهتر شدم. هنوز 7روز دیگه مونده که تموم بشه باز علائم برگشته.الان درگیرم اقایه دکتر لطفا کمکم کنید.موندم به خدا.اگه.لازمه برایه درمان بیام پیشتون تهران.ساکنه سبزوارم
مشاهده پاسخ دکتر
203
استفاده هورمون

بنده ٨ماهه پيش يعني ١١٩6عمل تورشن بيضه انجام دادم. و الان در حال حاضر به شكر خدا در سلامتي كامل به سر ميبرم. و به ورزش بدنسازي خود از برج ٣ادامه داده ام .سوالي كه از حضورتون داشتم ميخواستم بدونم من ميتونم هورمون بدنسازي استفاده كنم؟؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
204
پرسش درباره کراتنین و اوره

سلام دکتر اینا ازمایشخا و سنوگرافیهایم مرسی مشاهده پاسخ دکتر
205
پودر موبر

سلام آقای دکتر میخاستم لطفاً یک مارک معتبر براي پودرهای موبر بیضه معرفی کنید. خواهشاً معرفی کنید ما از شما دکترها اینو نپرسیم از چه کسی بپرسیم. عاجزانه خواهشمندم نحوه استفاده از آن را هم بطور واضح توضیح بدهید. آنقدر مطالب مختلف در اینترنت خوندیم که سردرگم شدیم. سوال دیگه هم اینکه آیا پودرهای موبر بیضه را میتوان برای موهای روی خود آلت هم استفاده کرد یا نه؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
206
پرسش درباره کراتنین و اوره

سلام دکتر جان خسته نباشید من قبلا هم سوال کردم از شما کراتنین متغیر است و اخرین ازمایش من 1.1 و بی یو ان من هم 11 بود میخوام ببینم مشکلی نداره کراتنینم واوره ام متغیر است و غذا چی بخورم من 51 سالم است و دکتر جان من ساکن اهواز هستم میشه لطف کنید به من بگید چکار کنم یا غذا چی بخورم ممنونتون میشم دست شما درد نکنه دکتر دکتر جان اینا هم جواب سونوگرافهایم و ازمایشهایم خیلی ممنونم شرمنده مزاحم شدمدکتر جان قربانتون برم برام توضیح بدید بی زحمت که کراتنینم با اوره نرمال است و همچنین پروستاتم و غذا چی بخورم ممنونم دکتر خیلی استرس دارم مرسی دکتر جان مشاهده پاسخ دکتر
207
نعوظ

با سلام
اگر كسي داراي نعوظ صبحگاهي باشد و با خودارضايي به نعوظ برسد وليكن هنگام نزديكي با جنس مخالف نعوظ نداشته باشد ايا مشكل ان ذهني و رواني ميباشد؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
208
مرحله بعد ⏪

63 سال سن ......پس از عمل جراحی آب سیاه و اب مروارید یک چشم با بیهوشی عمومی دچار احتباس ادراری .....سوزش ادرار ....افزایش تعداد احساس دفع ادرار ..... شدم . سونوگرافی حجم پروستات رو 60 میلی لیتر و ضخامت جداری مثانه رو 4.2 میلیمتر در حال افزایش نشون داد که دکتر 3 تا قرص به نامهای (پروترال-فینو پروست -لووفلوکساسین 500 ) تجویز کرد و گفت احتمالا عمل می خوای .....سوالم اینه که 1. آیا درمان دارویی جواب میده ؟.... 2. برای اطمینان بیشتر نیاز به PSA و سنجش میزان اون هست ..... 3. نیاز به عمل جراحی هست ؟ 4. جای نگرانی هست یا نه ؟......پیشاپیش از مشاوره شما ممنون مشاهده پاسخ دکتر
209
عمل پروستات با روش turp

با عرض سلام قبلاً فرمودید برای پروستات باحجم کمتر از 50 سی سی بهترین درمان عمل turp می باشد.
من 73 سال دارم با پروستات باحجم 42 سی سی ، بیمه تأمین اجتماعی ، بیمه تکمیلی آینده سازان حافظ . آیا امکان استفاده از این بیمه ها می باشد؟ در صورت آری هزینه کل درمان من چه مبلغی می شود و چند روز باید بستری شوم ؟ با تشکر - احدی
مشاهده پاسخ دکتر
210
عدم نعوظ

با سلام من ۲۳ سالمه مشکل عدم نعوظ دارم سونوگرافی با تزریق انجام دادم از آلتم ک نارسایی شریانی در سونو مشخص شده میخاستم بپرسم درمان قطعی دارد ؟ ایا من درمان میشم ؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
211
تکرر ادرار

سلام من مشکل تکرر ادرار دارم..و در ناحیه کشاله ران گاهی اوقات احساس سوزش میکنم و سمت راست کیسه بیضه من حساسه..سنوگرافی دادم اما کلیه و مثانه و اندازه پروستات نرمال بوده..دارو سیفیکسم..پرازوسین...یوریناسین مصرف کردم اما اثری نداره..یه سال پیش همین مشکل رو داشتم پیش دکتر داخلی رفتم ازمایش کشت ادرار دادم..مشخص شد عفونت ادراری ندارم اما دکتر داخلی برام سیپرو فلوکساسین تجویز کرد ..خیلی تکرر ادرارم کم شد اما کامل خوب نشدم گفت برم پیش دکتر الوروژی...رفتم یه سری قرص برام نوشت خوردم خوب شدم الان بعد یک سال دوباره همین مشکل رو دارم.. در ضمن وقتی سیر میخورم تکرر ادرار و سوزش کشاله رانم تا حد زیادی خوب میشه..سوزش در اداراروانزال وخون در ادرار یا هر چیز دیگری ندارم فقط تکرر ادرار و سوزش در ناحیه کشاله ران ..تکرر ادرارم به این صورت هستش که بعد از هر بار دستشویی کردن احساس ادرار دارم تا یه ربع نیم ساعت بعد این احساس از بین میره تا وقتی که من دوباره مثانم پر بشه و برم دستشویی...خواهش میکنم برام دارو تجویز کنید از سنندج مزاحم میشم...با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
212
سنگ حالب

باسلام خدمت شما استاد عزیز. اقای دکتر این نتیجه سونو امروزم است. خیلی درد و تهوع دارم . الان10روز است . به نظرتون بازم صبر کنم یا tul انجام دهم؟ باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
213
مشکلات نعوظ

مشکلات نعوظ
در انجام نعوظ دچار مشکلاتی هستم
مشاهده پاسخ دکتر
214
بیماری جنسی

بسیار زود انزال هستم لطفآ رهنمای نماید
فقط زود انزال هستم
مشاهده پاسخ دکتر
215
نعوظ

سلام-40 ساله هستم-حدودا 5 ماه ازدواج كردم و مشكل نعوظ در هنگام نزديكي با همسر دارم و تحريك نميشوم-قبل از ازدواج رابطه جنسي با كسي نداشته ام و خود ارضايي افراطي داشته ام كه هنگام خودارضايي نعوظ داشته ام-اينجانب تمام ازمايشات مرتبط مانند قند-چربي-تيروئيد-تستسترون ...... را داده ام فقط پرولاكتينم كمي بالا بود كه قرص بروموكريپتن مصرف كردم كه حالت گيج الودگي-خواب الودگي و خشكي دهان ايجاد شد.البته تو اينترنت نوشته بود كه اين قرص اين عوارض را دارد.ايا نياز به ازمايشات ديگري است؟ ضمنا اينجانب در 90 درصد شبها داراي نعوض صبحگاهي هستم و با خود ارضايي نيز در 90 درصد موارد نعوظ دارم.5 ماه ازدواج كردم فقط هنگام نزديكي با همسر نعوظ و تحريك ندارم.قبلا خودراضايي روزانه داشته ام.لطفا مرا راهنمايي كنيد چكار كنم؟ قرص بروموكريپتين را ادامه دهم؟ مشاهده پاسخ دکتر
216
زخم شدن آلت تناسلی

37 سالمه، در جوانی بعلت داشتن رابطه هایی نصفه (لا پایی و از عقب) و بدلیل فکر میکنم اصطحکاک زیاد چنین با آلت تناسلیم زخم شد. این زخم ها بیشتر مواقع بصورت خشکی زدن و جوش های خیلی ریز بود. چند ماه پیش برای مرطوب کردن چنین بار از وازلین استفاده کردم، اما اکنون که وازلین استفاده نمیکنم آلت تناسلیم پوست پوست شده و دچار زخم و درد در قسمت کلاهک و زیر آن شده ام. بطوریکه شب ها چنیدین بار بخاطر نحوه قرار گرفتن آلت از خواب بیدار میشوم. و رابطه جنسی هم برای درد ناک شده
لطفا راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
217
زگیل

سلام آقای دکتر یکی از دوستان من که خانوم هستن حدود دو ماهه که دوچار زگیل در اطراف واژن و تا نزدیکای مقعد هم کشیده شده و متاسفانه روز به روز هم تعدادشون زیاد میشه میخواستم لطف کنید و درمانی رو بگید و هم اینکه چجوری جلوی تکثیر شدنش رو بگیریم.
ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
218
پروستاتیت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد محترم
پسری 30 ساله هستم، چند هفته پیش،دو مرتبه در یک روز رگه بسیار کوچکی خون در شروع ادرارم مشاهده کردم همراه با کمی درد در نوک آلت و پرینه، علادم دیگه تکرار نشد،الان هیچ مشکلی ندارم و فقط کمی سوزش و تکررادرار ، کم فشاری ادرار و درد خفیف نوک آلت دارم.
دکتر رفتم و برام قرص تلترودین 2 نوشت که هیچ تاثیری نداشت.
شش ماه پیش هم چکاپ کلی بدن و یکسال پیش هم سونوگرافی مثانه و کلیه انجام دادم و مشکلی نداشتم.
میشه لطف کنید برای درمان، بنده و راهنمایی بفرمایید.
بینهایت سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
219
جوش های روی بیضه

با سلام خدمت اقای دکتر
سه سالی است جوش هایی روی بیضه هایم به وجود اومده و اذیت نمیکرده فقط هر هفته خالی میکردم مواد سفید رنگ داخلشو با ناخن.حال چند روزی است یکم درد داره و قرمز شده جوش ها.خودم اهل جنوب هستم و جوش روی بدنم دارم ولی این جوش ها دو تا بزرگ روی بیضه هایم و جوش های ریز روی الت تناسلیم نگرانم کرده لطفا راهنمایی کنید.با تشکر از شما اقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
220
درد بیضه

با عرض سلام و خسته نباشد نزدیک به ۷ سال است که بعد از اینکه چند روزی از رابطه جنسی ام می گذرد بیضه هایم ورم می کند و خیلی هم درد شدیدی دارد پیش پزشکان ارولوژی زیادی در شهرستان بجنورد رفته ام اما هیچ کدام تشخیص نداده اند چون تمام سونوگرافی ها و ازمایشات سالم نشون می دهد و حتی گفتن شاید از دیسک کمر باشد ولی بعد از ام ار ای نشان داد که مشکلی ندارم ولی جدیدن اگه بعد ۲روز از سکسی قبلی ام اگه رابطه جنسی نداسته باشم این حالت به وجود می اید بعصی وقتا هم بعد از این مه شکمم سفت کار می کند بعد از ادار عفونت از من میاد و بعدا بیضه هام ورم کرده درد بسیار شدیدی شروع می شود ضمنا چند سالی که دارو فشار خون لوزارتان و املودپین استفاده می کنم بعضی از همکاراتون میکنم نباید تحریک جنسی شوی یا اگر شدید سریعا رابطه جنسی برقرار کنی تا مشمل برایت پیش نیاید ضمنا قرض های تاوانکس و آسنترا تا حدودی تاثیر داشته اند لطفا راهنمایی ام نماید با تشکر . مشاهده پاسخ دکتر
221
فتق

سلام اقای دکتر خسته نباشید من هرنی 2 طرف عمل کردم الان دوروزه بیضه هام ورم کرده و بیضه سمت راستم درد میکنه پای سمت راستم درد میکنه من تا 1 ماه اول همش استراحت کردم و بعدشم کار سنگین نکردم فقط الان 2 هفته موتور سوار میشم و سنگینی بلند نکردم آیا این تورم بیضه و درد بیضه سمت راست طبیعیه بعد 2 ماه یا خیر خیلی ممنون مشاهده پاسخ دکتر
222
فتق

سلام اقای دکتر خسته نباشید من هرنی 2 طرف عمل کردم الان دوروزه بیضه هام ورم کرده و بیضه سمت راستم درد میکنه پای سمت راستم درد میکنه من تا 1 ماه اول همش استراحت کردم و بعدشم کار سنگین نکردم فقط الان 2 هفته موتور سوار میشم و سنگینی بلند نکردم آیا این تورم بیضه و درد بیضه سمت راست طبیعیه بعد 2 ماه یا خیر خیلی ممنون مشاهده پاسخ دکتر
223
تکرر ادرار و فشار کم

سلام و خسته نباشید خدمت دکتر قوامی
امیر هستم 42 ساله متاهل اهل مازندران و کارمند بانک که ساعتها ادرار رو نگه میداشتم و به دستشویی نمیرفتم . 10 سال پیش وازکتومی کردم تا الان مشکلی نداشتم .
چند هفته قبل بعد از انزال درد کمی در لوله های متصل به بیضه سمت چپ داشتم و بعد از یکی دو ساعت از بین میرفت. با حالت نعوظ درد شروع میشد شاید به هم ربطی نداشته باشه ولی یکروز انسداد مثانه گرفتم که با خوردن آب زیاد بعد یک ساعت برطرف شد روز بعد بیضه راست کمی متورم و دردناک شد که بعد یکروز بر طرف شد از اون روز به بعد درد شدیدی در مثانه دارم بخصوص وقتی سرکار هستم و از جام که بلند میشم درد خوب میشه چند بار تا ظهر به دستشویی میرم بی اختیاری ادرار ندارم ولی تکرر ادرار بخصوص از شب تا صبح 4 تا 5 بار به دستشویی میرم ادرار فشار کم و قطع و وصل میشه بعضی وقتها اورژانسی میشه و احساس خفیف درد درد دو طرف شکم زیر دنده پیدا میشه که بعد از دستشویی برطرف میشه وقتی روده بزرگ تخلیه میشه یا باد معده خارج میشه ادرار بیشتری هم تخلیه میشه . سونوگرافی کردم مثانه کلیه و پروستات طبیعی بود آزمایش کامل گرفتم مشکلی نداشت و پروستات طبیعی بود . به دکتر رفتم قرص ترازوسین داد چند شب استفاده کردم تاثیری نداشت . دکتر ارولوژیست دیگه ای که رفتم کپسول detrusitol 4mgداد با یک هفته مصرف شبا یکعدد ، تکرر ادرار خیلی بهتر شده ولی هنوز دفع ادرار کند ضعیف و با فشار و قطع و وصل میشه خواهش میکنم راهنماییم کنید که علت بیماری و درمانش چیه. ببخشید که وقتتون رو گرفتم و زیاده روی کردم . ممنونم سلامت و در کارتون موفق باشید.
مشاهده پاسخ دکتر
224
گزگز پا

با سلام.مشکل بزرگی پروستات بصورت خوش خیم دارم.داروی فیناستراید روزی یکی میخورم.اما شبها حالم بسیار بد میگردد.سوزش و گزگز در کف پاهایم بینهایت ازار دهنده است.ضمنا داروی ضد فشار خون و دیابت استفاده میکنم.اما همچنان فشار و قندم رو به افزایش است.ایا راه چاره ای برای درمان بنده وجود دارد. مشاهده پاسخ دکتر
225
هنگام خارج شدن منی آمدن خون یا چرک

همراه منی نمیدونم خونه یا چرکه خارج میشه
همراه منی نمیدونم خونه یا چرکه خارج میشه ⏪
همراه منی نمیدونم خونه یا چرکه خارج میشه
مشاهده پاسخ دکتر
226
بزرگی خوش خیم پروستات و عدم درمان و گزگز فراوان پاها

با سلام.مشکل بزرگی پروستات بصورت خوش خیم دارم.داروی فیناستراید روزی یکی میخورم.اما شبها حالم بسیار بد میگردد.سوزش و گزگز در کف پاهایم بینهایت ازار دهنده است.ضمنا داروی ضد فشار خون و دیابت استفاده میکنم.اما همچنان فشار و قندم رو به افزایش است.ایا راه چاره ای برای درمان بنده وجود دارد.
اگر امکان درمان وجود دارد ادرس مطب را برای بنده ارسال فرمایید تا هر چه زودتر خدمت برسم.تمام خانواده نگران هستند.بنده بازنشسته ی اموزش و پرورش هستم و 61 سال سن دارم
مشاهده پاسخ دکتر
227
درمان

با سلام به اقایه دکتر.
من پسری 25ساله مجرد هستم که یک ساله درگیره درد.در الت و بقله بیضهاو مقعد شدم رفتم دکتر با ازمایشاتی که گرفتن.نفهمیدن گفتن باید انتی بیوتیک مصرف کنی تا ببینیم کدومش خوبت میکنه خلاصه انتی بیوتیکهایه متفاوتی خوردم خوب نشدم تا اینکه دکترمو عوض کردم یه ازمایشه.STDنوشت رفتم گرفتم که اون ازمایش عفونت گاردنرال واژینالیز مثبت بود.بعد.از اون منرونیدازول.باسیپرو.با تاوانکس خوردم بهتر شدم.باز بعده سه ماه الان درگیرم کرده که دوباره دکتر.افلوکساسین با مترونیدازول نوشته برام دارم میخورم.بهتر شدم. هنوز 7روز دیگه مونده که تموم بشه باز علائم برگشته.الان درگیرم اقایه دکتر لطفا کمکم کنید.موندم به خدا.اگه.لازمه برایه درمان بیام پیشتون تهران.ساکنه سبزوارم
در ضمن اقایه دکتر سیستوسکوپی کردم چیزی نشون نداد دکتر گفت پروستاتیت داری.وقتیم که درگیرم میکنه رودهامم عفونی میشن کلونوسکوپی کردم دکتر گفت میکروبیه رودهات
مشاهده پاسخ دکتر
228
سنگ کلیه ریز

با سلام وخسته نباشید
مدت دوسال است شن از مجاری ادرار خارج می شود در هربار تقریبا 30 عدد که اندازه دانه شکر و نمک میباشند رنگ انها قهوه ایی هستند . عفونت یا خون دیده نشده است رنگ ادرار تغییر خاصی ندارد مدت زیادی هست نمک مصرف نمیکنم و از دولیتر مایعات مصرفی من یک لیتر ان چایی میباشد زیاد عرق میکنم وسابقه سنگ کلیه نداشته ایم و مهمتر اینکه این اتفاق هر 5 یا شش ماه رخ یکبار رخ میدهد که حدودا دوهفته تا سه هفته ادامه دارد وتعداد انها زیاد میباشد شاید 600 تا 800 عدد و در اب وهوایه غرب کشور زندگی میکنم و با الایندهای صنعتی نیز سرو کار دارم ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
229
پرسش درباره کراتنین و اوره

سلام مجدد دکتر شدمنده ام میخواستم باین ازمایشهایی که من دادم و بااین جواب ازمایش من غذا چی باید بخورم لازم است رژیم غذایی بگیرم چون من الان حدود یک سال است چیزهایی که پروتیین دارد نمیخورم مثل گوشت قرمز یا مرغ هر 10 روز یه بار میخورم و حبوبات نمیخورم و ماهی هم دو هفته ی بار میخورم دکتر جان همین رژیم را ادامه بدم یا همه چیز بخورم ممنونم اگر جوابم را بدین مشاهده پاسخ دکتر
230
پرسش درباره کراتنین و اوره

با سلا م خدمت شما دکتر بزرگوار
من مردی 51 ساله هستم با وزن 95 کیلو و با بدن عظلاتی و قد 180 سانتیمتر دکتر جان من به طور اطفاقی ازمایش کامل انجام دادم و بعد دیدم کراتنین خونم 1.5 است و بی یو ان هم 11 است و نشان دکتر دادم کفت که اشتباه ازمایشگاهی رخ داده باز ازمایش مجدد دادم کراتنین خونم شد 1.22 و بی یو ان هم 7.0و دکتر باز انجام دادم کراتنینم شد1.17 و بی یو ان هم 10 باز انجام دادم کراتنینم شد 1.26و بی یو ان هم شد 15 باز هم ازمایش دادم کراتنینم شد 1.17 و بی یو ان هم شد 6.0 باز انجام دادم کراتنینم شد 1.28 و بی یو ان هم شد 7.0 باز انجام دادم کراتنینم شد 1.40 و بی یو ان هم شد 7.0 و اخرین ازمایشم هم که انجام دادم الان کراتنینم شد 1.1 و بی یو ان هم شد 11دکتر جان فواصل ازمایش ها هم یک ما به یک ماه بوده و همه ازمایشهایی هم که انجام دادم با ترس و استرس بوده و چند ازمایشگاه هم عوض کردم سنو گرافی هم سه بار انجام دادم که گفتن کلیه هام سالم هستن میخواستم بپرسم چرا کراتنینم و اوره اینقدر متغیر هست در ازمایشهایی که انجام دادم در واقع الان نمیدونم کراتنینم بالاست و همینطور اوره یا نرمال است اوره نرمال نسبت به سن و سالم و کراتنینم چقدر باید باشه و در ضمن دکتر جان همیشه استرس و ترس و دل شوره دارم و دکتر من رفلکس معده هم دارم و هروز یک عدد قرص نولپازا 40 و دایمیتکون جویدنی و قرص رانیتدین و قرص الپرازولام0/5و هر شب هم کبسول پروترال 0/4 استفاده میکنم برای پروستاتم دکتر بعد از ادرارم هم زیر التم و در کشاله رانم احساس سوزش میکنم دکتر جان بیماری خطرناکی گرفتم خیلی هم دکتر رفتم گفتن سالم هستم خوب نگرانم این سوزش بعد از ادرارم چی هست یا کراتنینم و اوره ام دکتر میشه بگید وضع من چطور هست خوب است یا نه خیلی ممنونم از شما دکتر بزرگوار تا این دل شوره ام از بین بره متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
231
درد بیضه

سلام...من در ناحیه بیضه چپ احساس درد دارم که بشکلی که به پای چپم هم میزنه ...قبلا یکی دوبار اینجوری شدم فکر کردم برای نوع شرتم هست با تعویض شرتم خوب شدم،اما الان سه روزه که دردم ادامه داره و بدون شرت هم هستم ولی بهتر نشده...چه باید بکنم مشاهده پاسخ دکتر
232
مشکل جنسی

با عرض سلام.اقای دکتر مدتی است ک الت من نعوض کامل نمیکند و زود هم ب حالت عادی برمیگردد.یعنی این ک تا یک حدی نعوض میکند و ن بیشتر و خیلی زود هم ب حالت عادی خود یا همان خوابیده برمیگردد.چه باید بکنم؟لطفا راهنماییم کنید؟
چه باید بکنم؟مشکل من با دارو حل میشود؟اصلا چرا دچار به این مشکل شدم و نعوض کامل و سابق خودم را از دست دادم؟
مشاهده پاسخ دکتر
233
خودارضایی

سلام آقای دکتر من پسر 17 ساله ام اگر سه، چهار ماهی یکبار خودارضایی کنم ضرر داره مشاهده پاسخ دکتر
234
یبوست

من چند روز پیش مزاحمتون شدم فقط خواستم بدونم عمل کنم مشکل یبوست من هم حل میشه ؟وقتی دستشویی میرم مثل دفع ادرار باید زور بزنم تا مدفوع دفع بشه فکر کنم یبوست باشه این ربطی به تکرر ادرار داره. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
235
اسپرم

سلام و عرض خسته نباشید. اقای دکتر حدود ۲ ماه پیش موقع انزال سوزش داشتم رفتم دکتر عمومی یه امپول داد و سوزشم خوب شد . اما حجم مایع منی بیش ازیک ماهی هست کاهش پیدا کرده . ازمایش اسپرم دادم و بردم نزد متخصص ارولوژی. ایشان گفتن اسپرم ضعیف شده و دارو دادن. ضمنا تعدادWBC در اسپرم ۱۰ تا ۱۲ گزارش شده و دکتر گفتن عفونت نداری و طبیعی هست. سوال من اینه که ایا عفونت ندارم و این کاهش حجم منی موقع انزال در عرض دو ماه چه دلیلی داره؟ضمنا درد هم ندارم. مشاهده پاسخ دکتر
236
نعوظ

سلام آقای دکتر شرمنده من حدود ده سال میشه ازدواج کردم ولی چند وقتی میشه موقع رابطه یعنی تقریبا بعد از چند دقیقه نزدیکی آلتم از حالت نعوظ خارج میشه و کاملا شل میشه و متاسفانه دیگه به حالت نعوظ بر نمیگرده خواستم بهم کمک کنید و بگید که مشکل چیه و چه چیزی استفاده کنم که بهتر شم ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
237
آلت تناسلي

سلام خسته نباشيد ببخشيد مزاحم شدم
اقاي دكتر يه فرد مجرد چه جوري ميتونه متوجه بشه كه نعوظ كامل داره يا نه كه اگه نداشت تا قبل ازدواج درمان كنه خودشو.
سوال بعدي اين كه اگه موقع نعوظ بيضه ها جمع بشن ايا اين مشكل يا بيماري هست كه بايد درمان بشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
238
درد بیضه

بیضه
دیروز سنگ کلیه داشتم که افتاد الان بیضه سمت چپ من درد میکنه علایمش چیست
مشاهده پاسخ دکتر
239
مشکل انزال زود رس - پروستات و آتروفی بیضه سمت راست

با سلام و احترام حضور آقای دکتر : چندین سال است به مشکل انزال زودرس وهنگام نزدیکی احساس درد درپروستات و عدم لذت جنسی روبرو هستم . اخیراا" نزد دکتر اورولوژیست رفتم بدون عکس و سونو با معاینه مقعدی پروستان کپسول سیپرو فلوکساسین 500 هر 12 ساعت و قرص پروستاتان روزی 3 عدد و لیکلوفناک 100 شبی یکی و شبی یکعدد تامسولوسین 0.4 داروها را استفاده میکنم غیر از تامسولوسین . درضمن تنگی مجرا نیز داشته و آتروفی بیضه سمت راست . برای آتروفی دکترم گفتند کاری نمیتوان کرد ولی عکس RUG براتنگی مجرا نوشتن هنوز انجام نداده ام زیرا یکبار 20 سال پیش انجام دادم خیلی دردناک بود . آقای دکتر این درمانها برای زود انزالی و عدم میل جنسی موثر است یا نیاز به درمانهای دیگر دارم . سنم 55 سال می باشد . با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
240
خارج نشدن اسپرم

باسلام.اینجانب تا یکماه قبل هفته ای دوبارنزدیکی موفق داشتم.الان یکماه هست آلت تناسلیم تحریک(راست )شده وبعداز دودقیقه می خوابدوبهیچ وجه ارضا نمیشود!لازم بذکراست که پیش آب درحین نزدیکی زیادخارج میشودولی لذت ارضاوخروج اسپرم ندارم وحتی بهیچوجه آن حالت لذت خروج اسپرم را ندارم!!!دیابت ندارم حتی با مصرف ویگرا هم آن لذت خروج اسپرم را ندارم وشدیدآ زجر میکشم!!!!ناگفته نماند اعصابم چهل روزهست خیلی خراب شده وحرص میخورم ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
241
عمل واریکوسل

سلام
من ۳ماهه عمل جراحی فتخ و واریکوسل انجام دادم...هنوز که هنوزه بیضه سمت چپم ورم داره وبه شدت درد میکنه ..بطوری که نمیتونم شرت تنگ بپوشم...چندین بار رفتم دکتر فقط بهم سفالکسین داده...اگه میشه جواب بدسد
مشاهده پاسخ دکتر
242
سنگ حالب

باعرض سلام و ادب خدمت شما سرور گرامی.اقای دکتر بنده20سال سن دارم که یک سنگ4.5میلی در حالب چپم گیرکرده. والان 4روز است که هیدروکلرتیازید.رواتینکس . سنکل مصرف میکنم. اما دفع نمیشود. به نظرتون باید tul انجام دهم.؟ مشاهده پاسخ دکتر
243
بیماری جنسی

سلام آقای دکتر خواستم بدونم شما جراحی کاشت پروتز سه تیکه را انجام میدید اگه انجام میدید هزینه ی پروتز از نوع بهترینش با دستمزد خودتونو بهم بگید البته فقط دفترچه تامین اجتماعی دارم اگه به دردتون بخوره و در آخر اگه قطرو طولشم با پروتز افزایش بدید چقدر به هزینش اضافه میشه
دکتر اگه میشه جواب سوالامو دقیق بدید
مشاهده پاسخ دکتر
244
خشک انزالی

سلام.
همسرم نزدیک چهار ساله که بعد از تولد پسرم دچار این مشکل شده.دیابت هم داره و قرص متفورمین میخوره.الان قندش کم شده و مشکل نعوذش هم کم شده اما همچنان خشک انزاله.
به ارگاسم میرسه حس خروج هم داره اما هیچ منی خارج نمیشه.
این درمان داره؟دیگه نمیتونیم بچه دار بشیم؟با دارو درمان نمیشه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
245
درد بیضه و خون همراه منی بعد ادرار و انزال

دکتر عزیز با سلام و سپاس از سایت خوبتان
بنده شش ماه بود که در شورتم لکه های زردی مشاهده میکردم اوایل فکر کردم مربوط به ترشحات منی است تا اینکه یک ماه قبل وقتی یک ماه نزدیکی نکرده بودم یک لکه خون در شورت خودم مشاهده کردم علایمی نداشتم نه سوزش نه خارش بعد یک هفته از مشاهده این خون دیدم که بیضه چپم کمی درد میکند ودیدم که بعد از ادرار مایع منی ازمن همراه لکه های خون روشن خارج میشود تست کردم که ببینم آیا این خون مال ادراراست یا منی لذا باکاندوم نزدیکی کردم ودیدم مقداری خون روشن درمنی من وجود دارد و در ادار نیست ومنی با سوزش شدیدی خارج شد بعد یک روز سوزش و خارش شدیدی گرفتم به پزشک عمومی روستا مراجعه کردم ایشان داکسی سایکلین 100و کوتریموکسازول40800 بمدت 14 روز برام تجویز کردن البته بدون هیچ آزمایش و سونوگرافی ودراین مدت نزدیکی را برای من ممنوع کردند تاروز 14 ام روبه بهبود بودم یعنی خون داخل منی و سوزش و خارشم 80 درصد خوب شده بود دقیقا دوروز بعد اینکه داروها تمام شد کل موارد دوباره عود کرد البته با شدت کمتری الان هم کمی خون روشن بعد ادرار در منی دارم هم سوزش سمت چپ مثانه که به کمر منتشر میشود وهم کمی درد بیضه چپ و کمی تکرر ادرار
سابقه بیماری کبد چرب داشتم و کمی چربیم هم بالا بود البته آخرین آزمایشی که انجام دادم مال چهار سال قبل بوده وخبر کبد و چربی خونم رو ندارم قرصی که مصرف میکنم برای ارامش اعصاب نورتریپتیلین 25 از سال نود می باشد

درحال حاضر یک روز است که به توصیه یکی از پزشکان عمومی دیگر قرص سیپروفلوکساسین 500 هر 12 ساعت یکبار مصرف میکنم ووقتی مصرف میکنم خارش وسوزش ودردهای شکمی ندارم اما رنگ ادرارم همچنان زرد رنگ هست وگاهی احساس میکنم چیزی سرد روی پشت مثانه ام هست و گاهی داخل آلتم میخارد و وفشار میدهم درد دارد درضمن قرص مترونیدازول اصلا اثری درمن نکرد والان هم نزدیک 16 روزه هیچ نزدیکی نداشتم واز نزدیکی میترسم یاد آور شوم که قبلنها بعد انزال همیشه تا دوروز خارش داشتم و فکر میکردم مشکل از همسرم هست ولی تازه فهمیدم که مشکل از من بوده از شما عاجزانه تقاضا دارم راهنمایی کامل بفرمایید چون بنده درروستا هستم و برای دسترسی به متخصص اورولوژی باید به شهر بروم
چه دستوری میفرمایید شدیدا هم دچار اظطراب و ترس شده ام
با سپاس سن 39 سال جناب
مشاهده پاسخ دکتر
246
سوزش ادرار

سلام من 20سال سن دارم بیشتر مواقع، موقع ادرار، احساس سوزش دارم و ادرارم به رنگ بسیار زرد هس ،گاهی اوقات هم آخرای ادرارم چند قطره خون میاد بیرون.بعضی از از مواقع هم حس میکنم کامل ادرارم خارج نمیشه،چندبار هم رفتم دکتر ولی فایده ای نداشت،اگر دارویی رو میشناسید که برای من مفید باشد لطفا درنگ نکنید،هرچی هم پیش اومد با خودم،فقط چندتا دارو بهم معرفی کنید،ممنون مشاهده پاسخ دکتر
247
تکرر ادرار

باسلام،سه هفته است که تکرار ادرار دارم وتقریبا سوزش هم دارم؛چند بارازمایش دادم همش گفتندتوی ادرارت خون هست سونوگرافی هم دادم گفتن خوبه،نمیدونم چیکارکنم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
248
فتق

سلام خسته نباشید من 2 ماه عمل جراحی فتق کشاله ران 2 طرف انجام دادم سمت راستم همچنان تورم داره و 2 روزه درد ریزی گرفته یکم بیضه هام درد میکنه مشکل خاصی نیس و ورمش برای چیه چون 2 ماه گذشته سمت چپم خوب شده ولی سمت راستم ورم داره و کمی درد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
249
بيماري جديه جنسي

سلام دكتر
ازتون خواهش ميكنم مشكل منو كامل بخونين چون واقعا غير قابل درمان شده
من بيماري سوزاك گرفتم ولي چون خوب درمان نشده الان بيماريم كاملا از خودش مقاومت نشون ميده
خيلي دكتر رفتم ولي تا حالا فايده نداشته
دوروز پيش دكتر رفتم و بهم يك عدد امپول اسپكتو مايسين داد و كلاريترو مايسين ( فروميليد)
و داكسي ساكلين و ارتومايسين داد كه مصرف كنم
الان با گذشت دو روز تغييري در من ايجاد نشده
با وجود سه تا چرك خشك كن قوي كه داده ولي هنوز كمي سوزش كمي ترشح و خيلي كم تكرر ادرار دارم
لطفا ازمايشهارو با دقت بيشتر ببينيد و نظرتونو بهم بگين
ببخشيد جسارت كردم منتظر نظر شما هستم
مشاهده پاسخ دکتر
250
جوش درالت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید.
از10,11سالگی شبیه جوشهای ریزی گروهی در دودسته روی الت تناسلیم هست الان 24سالمه ومجرد هستم.دردی هم ندارد.علت ودرمان ان چیست؟ایا بعداز ازدواج مشکلی دارند.خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
251
درد صبحگاهی کلیه ها

با عرض سلام و خسته نباشید
مدتی است حدود 7 ماه که صبح ها بعد از 6 ساعت خواب درد شدید پهلو ها در دو طرف از خواب بیدارم می کند . نتایج سونو گرافی دیلاتاسیون خفیف کالیسها و لگنچه بود . دفع ادرار کمی بهتر میکند ولی درد از بین نمیرود . به شدت نگرانم کرده و آسایش و خواب را از من گرفته .مرد 30 ساله هستم .سابقه سنگ کلیه ندارم . آزمایشهای خونم نیز کاملا نرمال بود و فقط یک واحد اسید اوریک زیاد بود . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
مشاهده پاسخ دکتر
252
اسپرم صفر

با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر گرامی ببخشید من 3 بار آزمایش اسپرم دادم هر 3 بار حرکت و شکل اسپرمها صفر بودند سونوگرافی هم رفتم هیدروسل و واریکوسل ندارم اندازه بیضه ها طبیعیه و آزمایش هورمون طبیعیه باید چه کاری انجام بدم . مشاهده پاسخ دکتر
253
مجاری ادراری

شوهرم سی چهارساله است وامروز دوبار درادرارش خون دیده وکمی سوزش داشته است..علت چیست؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
254
اپیدمی

باسلام
آقای دکتر چند روزی هست قسمت بالایی اپیدمیت بیضه سمت راستم درد خفیفی گرفته
که با نشستن تشدید میشه دیروز شهریار دکتر رفتم نوشت برای سونوگرافی بعد جواب سونو
دکتر گفت بیضه هات سالمن فقط یه سنگ داخل کلیه ات بوده که دفع شده
اگه لازم میدونید من بیام بتون با تشکر...
مشاهده پاسخ دکتر
255
سوزش آلت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید
مدتی است در ناحیه آلت تناسلی سوزش های خفیف و گاها شدید احساس می کنم
هیچ نشانه ظاهری اعم از زخم، برآمدگی ، خونابه و سفتی روی آلت ندارم.
از اونجایی که متاسفانه من پیشتر هفته ای یکبار استمنا می کردم، در 2 بار آخر درد خفیفی رو احساس می کردم ولی خیلی توجهی نکردم تا اینکه در تاریخ 5 مهر شب از درد و سوزش شدید که به حالتی عصبی در کل بدن احساساش می کردم و موجب بی حالی و افت فشارم شد به اورژانس رفتم و پس از سونوگرافی که چیزی درش مشخص نشد، پیش دکتر اورولوژ رفتم که چیزی تشخیص ندادن و برام فنازوپیدرین تجویز کردن، اما درد با کیفیت سابق ادامه پیدا کرد تا در تاریخ 12 مهر پیش دکتر ارولوژ دیگری رفتم که بدون گرفتن آزمایش خاصی تشخیص دادن دچار عفونت مجاری شدم، برام 7 قرص تاوانکس و 30 قرص پروترال اوپاس(تامسولوزین 0.4) تجویز کردن
الان سه هفته اس از این قرص استفاده می کنم، تقریبا احساس می کردم بهتر شدم چون سوزش کمتر شده بود و فقط هر از چند گاهی دردی شبیه تیر کشیدن خفیف احساس می کردم، اما 3 روز پیش متاسفانه در خواب به انزال رسیدم و آب منی ازم خارج شد و دوباره سوزش برگشت
الان متاسفانه بیشتر از سوزش دچار ترس و اضطراب شدم که نکنه این درد . سوزش مزمن شده باشه یا حتی نشانه بیماری دیگه ای باشه
در مورد سابقه خودم هم باید بگم که من مجرد هستم، ارتباط جنسی به صورت محدود داشتم که همه با استفاده از کاندوم بوده و تا سه ماه پیش روزی یک یا دو نخ سیگار می کشیدم که همون رو هم ترک کردم
خواهش می کنم پاسخ من رو بدین و من رو از اضطراب نجات بدین
و اگه لازمه خدمت برسم جهت معاینه
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
256
نعوظ

.:
سلام اقای دکتر بنده 52 ساله هستم از اول دوران کوچکی جوانی تاحال نعوظ نداشتم ازمایش 24 ساعته انجام دادم دکتر ارولوژی گفتنند از نظر جسمی سالم هستیداعصاب شما است یک امپول به الت تزریق کردند مورد خاصی نبود به دکتر اعصاب رفتم با تجویز دارو هم خوب نشدم کلیه ازمایشات هورمون و غیره هم گرفتنند مشکلی نبود اخیرا در تهران ازمایش سونو گرافی الت انجام شد با تزریق امپول نتیجه گفتند چون به فول نمی رسد اضطراب یا نشت کوچک نعوظ صحبگاهی اصلا ندارم بندرت اتفاق افتاده میلم خوب است تحریک خاصی در بیرون ندارم در طول زندگی دو بار نعوظ با کمک دارو اتفاق افتاد با زحمت اقای دکتر مشکل ممکنه چه باشد و ایا درمان دارد ممنون میشم پاسخ بفرماید - اسلام مهربان از زاهدان لطفا درج مطالب محرمانه باشد
مشاهده پاسخ دکتر
257
اختلال نعوظ

سلام . ۳۲ سال سن دارم ورزشکار و بدون هیچ گونه بیماری روابط سکسی زیادی دارم . متاسفانه مدتیه که نعوظ صبحگاهی رو از دست دادم و بدون تحریک آلتم نعوظ نداره. هنگام سکس هم نعوظ صددرصدی ندارم . از لحاظ روحی خیلی درگیر شدم . خواهشا کمکم کنید . تو رو خدا جوابمو بدین . خواهش میکنم مشاهده پاسخ دکتر
258
پروستات

سلام جناب دکتروقت بخیر پدرم 3ماه پیش عمل پروستات انجام دادن 66سال دارند والان بعدازگذشت 3ماه بی اختیاری دارند آیا طبیعیه ؟ چیکاربایدکرد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
259
پروستات احتقانی

آیا برای درمان پروستات احتقانی درمان قطعی وجود دارد یا نه؟...اگه اره مدت زمان درمان چقدر میباشد؟....و ایا برای تشخیص آن ازمایشات یا تست های خاصی هست که بشود انجام داد؟...نحوه تشخیص آن به چه صورتی میباشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
260
نعوظ دوره ای

سلام دکتر...حدود سه ماه هست دچار اختلال نعوظ شدم و به صورت دوره ای بهبود پیدا میکنم دوباره بعد از چندروز اختلال نعوظ شروع میشه....سونوگرافی انجام دادم دکتر گفت الت مشکلی نداره...اگر ممکنه راهنمایی کنید ک چرا این اتفاق افتاده و چکار کنم مثل قبل بشم مشاهده پاسخ دکتر
261
عوارض فینستراید

سلام
میخواستم بدونم عوارض مصرف فینستراید قابل درمانه من 2 سال مصرف کردم درجه 1 قرصو و الان یک ساله مصرف نمیکنم ولی عوارضش از بین نرفته
مشاهده پاسخ دکتر
262
پرولاكتين

سلام-مشكل نعوظ داشتم -ازمايش دادم كمي پرولاكتين بالا بود.قرص بروموكريپتين 2.5 مصرف كردم.تا 3 ساعت بعد از مصرف حالت گيجي-تهوع -اسهال-خواب الودگي ..... داتشتم-ايا مصرف را قطع كنم؟ ايا بدنم چون عادت نداشته اين شكلي شده؟ يا مصرف را ادامه دهم؟ مشاهده پاسخ دکتر
263
عدم خروج منی

سلام. چند ماهی است ازدواج کردم موقعی که نزدیکی میکنم خروج منی ندارم وقتی با همسرم از جلو میکنم ابم نمیاد ولی از عقب میاد و از جلو همراه باشکم درد هس وداغی زیاد.وزنم اب زیادی ازش خارج میشه لطفا راهنمای کنید مشاهده پاسخ دکتر
264
درابطه با غده پرستات

بنده 62سال سن دارم طبق ازمايشات PSA--٧٢٩مي باشد احتياج به علاج دارم مشاهده پاسخ دکتر
265
سنگ حالب

بنده يك سنگ به قطر تقريبي 5.5 ميلي متر در ناحيه uvj دارم راهنمايي بفرماييد مشاهده پاسخ دکتر
266
سنگ حالب

سنگ 5.5 ميلي متري در ناحيه uvjدارم راهنمايي بفرماييد مشاهده پاسخ دکتر
267
ضعیف شدن ادرار و حس نکردن ادرار

سلام خسته نباشین جوانی هستم 30 ساله حدود یک سال پیش بخاطر نگه داشتن زیاد دستشویی زیر بیضه راستم یه رگ بود یا هر چی بود قد یه نخود قرمز شد درد شدیدی گرفت بعد دو روز ترکوندمش و خون اومد بعد سه روز خوب شد اما بعد اون ادرارم خیلی ضعیف شد و تا وقتی ادرارم در حد ریختن نشه متوجه نمیشم که ادرار دارم خیلی دستشویی مو نگه میداشتم قبلا الان هم مشکل ضعیف شدن ادرار رو دارم خجالت هم میکشم به دکتر مراجعه کنم لطفا کمکم کنید توی سوال قبلی نوشتید که شبی یک عدد امنیک بخورم اما گفتم بهتون توضیحات کامل تر بدم که بدونید چکار کنم من راستی اگر پروستات داشته باشم درمان نداره پروستات ایا پروستات درمان میشه دو روز خیلی روحیه ام به هم ریخته مشاهده پاسخ دکتر
268
سوزش و احتباس ادرار گذرا

سلام دکترجان
ینده 26 سالمه با سابقه فشار خون استرسی
مدتی دچار احتباس ادرار شدم و فقط با ریختم آب گرم روی آلتم میتونستم ادرار کنم.
خود بخود مشکلم حل شد و بعد از چند هفته دچار علایم (وجود اندکی خون در شروع ادرار، سوزش نوک آلت، درد بین مقعد و بیضه، تکرر ادرار، حملات اضطراب)
ماهی یکبار حودارضایی میکنم وبه علت فشارخون استرسی نصف سیتالوپام20 و نصف کلونازپام 1 مصرف میکنم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
269
کلیه ومجرای ادرار

سلام دکتر بنده درمورد مادرسوال دارم دوروز قبل مادرم را انژوگرافی کردیم ودکتر اعلام کرد که کراتین کلیه ها۲می باشد الان ۲ روز است که ادرارهمراه باسوزش دارد به حدی که نمتواند مقاومت کند ایشان قند هم دارند ممنون می شم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
270
بررسی نتیجه سونوگرافی

سلام مادرم دیابت نوع دو و 61 ساله هستند برای بررسی کلیه که سونوگرافی کردن این مطالب درج شده لطفا بررسی کنید مشاهده پاسخ دکتر
271
بیماری جنسی

با سلام
دکتر جان
بنده 27ساله ام مجرد هستم
الان مدتی هست طهر و شب مدام تو خواب جنب یا همان اب منی ازم خارج میشه
اینقدر اینجور میشم که از کمر درد داعون شدم
دلیل چی میتونه باشه
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
272
ظاهر شدن جوش های بدون درد در ابتدای آلت

سلام و عرض خسته نباشید فراوان.
آقای دکتر بنده حدودا 10-12 روز هست که در ناحیه ی ابتدایی آلت 4 یا 5 جوش بدون درد و مزاحمت میبینم که برجستگیش بسیار ذهنمو به خودش درگیر کرده. بنده هرروز صبح استحمام میکنم و نظافت شخصی همواره جزو اولویت های زندگیم بوده. آخرین رابطه ای که داشتم هم برمیگرده به بیشتر از 1 سال پیش و واقعا متعجبم که چطور همچین اتفاقی افتاده و بسیار هم نگرانم کرده.
ظاهر جوش ها دقیقا شبیه به جوش های صورت هست اما نه تغییری کردن تو این چند روز و نه تغییر حالت دادن. کوچکترین دردی هم ندارن. چطور باید درامانشون کنم؟ و اصولا چه راهی رو توصیه میکنید. بی نهایت ممنونم ازتون.
مشاهده پاسخ دکتر
273
اتساع کلیه

سلام خسته نباشید نوزاد ۴ ماهه ای دارم که توی ۴۰ روزگی به دلیل عفونت ادراری بستری شد کراتین خونش توی آزمایس اول ۰.۴ بوده پس از ۵ روز دریافت آنتی بیوتیک ۰.۶ شد .
با توجه به اینکه نوزادم مقداری هم اتساع داشته این مقدار کراتین خون مشکل داره ؟
ممنون از راهنماییتون
مشاهده پاسخ دکتر
274
پروستات

عفونت پروستات داشتم ، براي درمان انتيونيتيك ميخورم ، ولي ارگازم كه شدم ، انزال اتفاق نيافته ، بايد چه كار كنم مشاهده پاسخ دکتر
275
درگيري با زود انزالي و در پي آن اختلال نعوظ

سلام. بدليل استفاده از ترياك بصورت خوراكي از 4سال پيش و در پي آن تلاش براي ترك با داروي متادون از سه ماه پيش، حدودا از دوسال پيش درگير زودانزالي و در حال حاضر نيز درگير اختلال نعوظ شده ام. از انجايي كه در حال حاضر در تلاش براي بازيابي سلامتي خود هستم راهنمايي شما در اين زمينه و در صورت صلاحديد، معرفي دارويي موثر، بسيار ارزشمند خواهد بود. سپاسگزارم مشاهده پاسخ دکتر
276
کراتین خون بالا رفته چگونه کاهش میابد

کراتین خون بعداز عمل بالا رفته چگونه کاهش می یابد مشاهده پاسخ دکتر
277
بزرگی پروستات

63 سال سن ......پس از عمل جراحی آب سیاه و اب مروارید یک چشم با بیهوشی عمومی دچار احتباس ادراری .....سوزش ادرار ....افزایش تعداد احساس دفع ادرار ..... شدم . سونوگرافی حجم پروستات رو 60 میلی لیتر و ضخامت جداری مثانه رو 4.2 میلیمتر در حال افزایش نشون داد که دکتر 3 تا قرص به نامهای (پروترال-فینو پروست -لووفلوکساسین 500 ) تجویز کرد و گفت احتمالا عمل می خوای .....سوالم اینه که 1. آیا درمان دارویی جواب میده ؟.... 2. برای اطمینان بیشتر نیاز به PSA و سنجش میزان اون هست ..... 3. نیاز به عمل جراحی هست ؟ 4. جای نگرانی هست یا نه ؟......پیشاپیش از مشاوره شما ممنون مشاهده پاسخ دکتر
278
بی اختیاری ادراری

سلام پدرم بعد از عمل پروستات دچار بی اختیاری ادراری شده چه راه حلی پیشنهاد می کنید با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
279
تغییر رنگ پوست کنار بیضه ها

با سلام
چند وقتیه که قسمتی از پوستم کنار بیضه ها تغییر رنگ پیدا کرده اول خیلی کوچک بود ولی به مرور زمان این لکه بزرگتر شده
میخواستم ببینم این لکه چیه و روش درمانش
مشاهده پاسخ دکتر
280
مشکل در نعوظ

با سلام و خسته نباشید
آقای دکتر من ۲۴ ساله هستم و مدت یک سال هست عقد کرده ام و در طول این یکسال مشکلی از نظر سکس نداشتم. حدود دو ماه هستش که از ژل تاخیری ایموشن آبی استفاده میکنم. و حدود یک هفته هستش که رژیم گرفتم و تنها در طول روز از شیر و خرما استفاده میکنم البته این رژیم رو قطع کردم و حدود ۷ کیلو اضافه وزن دارم. موقع نزدیکی فهمیدم که مشکل در نعوظ دارم و آلتم به حال شق در نمیاد اگر هم شق بشه بعد از ۳۰ ثانیه باز به حالت اول برمیگرده. لطفا کمکم کنید و بگید چه کاری باید انجام بدم با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
281
نعوظ

سلام دکتر من فعلا با تادافیل 5 گرم نعوظ کامل دارم....اما استرس دارم و میترسم در اینده نتونم نعوظ داشته باشم...خواستم اگر ممکنه راهنمای کنید اگر تادافیل دیگه اثر نکرد راه درمان دیگه چی هست ممنون... مشاهده پاسخ دکتر
282
پروستات

سلام جناب دکتروقت بخیر پدرم 3ماه پیش عمل پروستات انجام دادن 66سال دارند والان بعدازگذشت 3ماه بی اختیاری دارند آیا طبیعیه ؟ چیکاربایدکرد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
283
پروستات

سلام وقت بخیر همسر من ۳۹ سالشه دچار التهاب پرستات هست دوساله دارو مصرف میکنه زیر نظر دکتر میر محمدی الان میگه سرطان خوش خیم پروستات شده مداممراجعه داره بخاطر مشکل در ادرارش که هم تکرر داره هم درد .بعضی شبا بیشتر بعضی شبا کمتره .
وزنش ۸۰ و قد ش۱۶۰ تاست .هفته ای یکبار نزدیکی داره .بعداز نزدیکی کمردردش بیشتر میشه میل جنسی بالایی هم داره
سه بار هم بخاطر قطع ادرارش عمل سرپایی داشته بستری شده
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
284
کراتین بالا کلیه

باسلام واحترام
مادرم حدود 63 سال سن دارد بیماری دیابت فشار دارد الان حدود 12روز در بیمارستان بابل روحانی بستری است کراتین کلیه بالاست 12 بود الان رسید به 5 ولی متاسفانه به 6و 4 بالا و پایین میرود چه کار باید کرد. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
285
کوچک بودن بیضه

عرض سلام و خسته نباشید خدمت جنابعالی.
من آزمایش اسپرموگرام رفتم. آزمایش نتیجه اش به شرح تصویر پیوستی هست.
سونوگرافی بیضه هم رفتم گفته بیضه ها هر دو آتروفی دارن و سایزشون 2.6 cm ولی شکل کلی بیضه طبیعی هست و وریدها نرمال هستند. میخواستم بدونم با sperm conc=0 و All Sperm=4 و Velocity=<1 که تو تصویر پیوستی هست میشه باروری داشت یا نه؟
تشکر از زحمات جنابعالی.
مشاهده پاسخ دکتر
286
عوارض و درمان RPLND

با سلام مجدد ،تشكر بابت پاسخ ب سوال بنده،من در سوال خودم با شماره پيگيري j66yl63163 متوجه شدم كه بابت عمل RPLND مني از بدنم خارج نميشه ميخاستم بدونم راه درمانش چيه؟بايد چيكار كنم؟
من سه روزه منتظر جواب شما هستم فقط لطف كنيد بگيد راه درمانش چيه بايد چيكار كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
287
عدم نعوض

باسلام باتوجه به اینکه بنده ازنظر رابطه جنسی مشکل خاصی نداشتم و تحریکات جنسی ام درحدنرمال بوداما درطول کمتراز یک هفته علاقه ای به این امر نداشته واگرهم شوقی ایجاد شود نعوض صورت نمیگیرد.وقتی هم تمرکز برای نعوض میکنم.انگار رگهای زیر شکم از قسمت پهلوها تا بیضه شروع به دردگرفتن میکنن وانگار سیخ میزنن و تمام زیرشکم ومثانه درد و سوزش میگیرن لطفا علل ان رابفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
288
درد در ناحیه بیضه

من مدتی پیش درد درناحیه ی بیضه احسای کردم وهنوز این درد ادامه دارد.چند ماه .میخواستم بدونم علت آن چیست .درد اندک درحال حاضر هست و گاه گاه بوجود می آید مشاهده پاسخ دکتر
289
مشاوره پژوهشی

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما ، آقای دکتر آیا شما امکان داره برای یک طرح پروهشی در زمینه ی انتخاب نوع دسترسی عروقی در بیماران تحت همودیالیز که توسط دانشجوهای دکترا و ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران در دست انجام هست همکاری کنید و ما بتوانیم از مشاوره ی شما استفاده کنیم؟ مشاهده پاسخ دکتر
290
داشتن بیماری قلبی و اختلال در نعوذ و زود انزالی

باعرض سلام خدمت شما
من 39 سالمه و از جوانی مشکل زودانزالی داشتم و سیلدنافیل مصرف مینمودم
تا اینکه سال 94 دچار گرفتگی عروق شدم و سه تا از رگهای قلبم مسدود شد که دوتا استند داخل قلبم کار گزاشتن و مدت یک سال پلاویکس و داروهای دیگه رو میخوردم و هم اکنون روزی یک عدد متورال ونیتروکاردین و آ اس آ وآترواستاتین و آملوپرس و لوزارتان میخورم و از مشکل زود انزالی و نعوذ ناقص رنج میبرم و هیچ دارویی نمیتوانم مصرف کنم
آیا راهی و دارویی سازگار با احوال من وجود دارد؟با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
291
بی اختیاری موقت مثانه

چند سال است که بی اختیاری ادرار دارم که همیشه یک هفته بعد از اتمام دوره ی ماهانه ام شروع شده و به مدت 10 روز تقریبا ادامه دارد. پس از جدود ده روز اصلا مشکلی ندارم و مثل یک مثانه ی سالم عمل میکند.چند داروی گیاهی و راهکارهای خانگی استفاده کردم اما بی فایده بوده مشاهده پاسخ دکتر
292
تکرر ادرار در کودک

با سلام و تشکر از زحماتتان.پسر من 2 ماه مانده به 3 سالگیش و به نظرم زیاد ادرار می کند و شبها 1 یا 2 بار باید برای دستشویی بیدار کنیم یا خودش بیدار شده و جیش می گوید.آیا این مسئله در این سن عادی است ؟یا نیاز به مداوا دارد. مشاهده پاسخ دکتر
293
پروستات

سلام خدمت آقای دکتر . من فردی هستنم دارای 42 سال سن که به تازگی و با انجام سونوگرافی متوجه شدم پروستاتم داره بزرگ میشه ولی دکتر گفت فعلا نیاز به دارو ندارد. می خواستم ببینم چه راهکاری وجود دارد تا از بزرگتر شدن آن جلوگیری کنم؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
294
بيماري جنسي

دكتر دوسال درگير اين بيماريم
ازمايشامو فرستادم براتون لطفا ببينين كمكم كنين
اين اخرين ازمايش منه
سفلاكسين 5٠٠ همراه با كو اموكسي كلاو 5٠٠١٢5 هم مصرف كردم
دكتر بهم اين دارو هارو داد
ولي تاثيري نداشته
بهتر شده بودم ولي باز علائم دارن بروز ميكنن
اخرين ازمايشمو كه به تازگي گرفتم براتون ارسال كردم
كمي سوزش و احساس ادرار مكرر
مرسي
مشاهده پاسخ دکتر
295
برامدگي بيضه از داخل

سلام ٢ هفته پيش عفونت مجراي ادراري گرفتم كه امپول و قرص خوردم رو به بهبودي هستم الان احساس مي كنم سمت چپ بيضه قسمت بالا ورم كرده از داخل الانم دارم قرص مصرف مي كنم ايا بهتر ميشم با همين قرص تاوانكس 5٠٠ يا بازم برم دكتر
سلام ٢ هفته پيش عفونت مجراي ادراري گرفتم كه امپول و قرص خوردم رو به بهبودي هستم الان احساس مي كنم سمت چپ بيضه قسمت بالا ورم كرده از داخل الانم دارم قرص مصرف مي كنم ايا بهتر ميشم با همين قرص تاوانكس 5٠٠ يا بازم برم دكتر
مشاهده پاسخ دکتر
296
بالا بودن کراتین و اوره

سلام من ۳۴ ساله هستم و هر ساله ازمایش خون میدم در محل کارم و کارمندم وزنم ۹۰ و قدم ۱۸۶پارسال تو ازمایشاتم کراتین ۱.۴ بود و اوره ۲۹ ولی امسال کراتین ۱.۴ولی اوره رفته رو ۴۹ علت چیست علائم خاصی ندارم تعغیر رنگ ادرار ندارم ولی قبلا در حدود دوهفته سوزش خفیف داشتم که رفع شد سمت چپ پایین بعضی وقت سوزش دارم که اب میخورم برطرف میشه قند خونم ۹۷هست مشاهده پاسخ دکتر
297
سنگ کلیه

با سلام
مادرم 60ساله هستند وسابسقه سنگ کلیه دارند که طبق آزمایشات سنگ کلیه ا00 درصد اسیدی بود دکتر قرص لیپوفیکس وآلوپورینول تجویز کرده و پودرا سیترات پتاسیم تا الان مشکلی نداشتند امروز یه درد بسایر خفیف که مثل حرکت سنگ در پهلوی چپ (همان کلیه سنگ ساز ) احساس کرده الان باید چکار کنند که دوباره به مشکل نخوره وسنگ تو حال گیر نکنه دفعه قبل در حالب بود دفع شد وپارسال هم با عمل تی یوال دفع شد ممنون میشم راهنماییم بفرمایید که داروها رو هم ادامه بدهدچون این نسخه رو به اتمام هست
مشاهده پاسخ دکتر
298
دفع پروتئین در ادرار

بنده 33 ساله هستم و نه سالی است که پروتئین دفع میکنم و از این بابت خیلی نگران کلیه هام هستم که به نارسایی کلیه منجر شود . و بیماری دیابت و فشار خون و سابقه خانوادگی و ارثی هم نداریم و یک ماه قبل به پزشک مراجعه کردم و ایشون قرص امگا 3 و نفروتونیک و اکسی بوتینین تجویز کردن؛ آیا میتونه درمان شود؟ لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار باید بکنم متشکرم. مشاهده پاسخ دکتر
299
زودانزالی

سلام. دو ساله که دچار زوانزالی و عدم نعوظ شدم (بطور ناگهانی) لطفا راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
300
پروستاتیت

سلام. اقای دکتر. من یک سری علایم داشتم چند ماه قبل و به پزشک مراجعه کردمو گفت پروستاتیت هست. قرص پروستاتان و فنازو پریدین داد و طی سه ماه بعد تقریبا خوب بودم ولی تو این 20 روز اخیر دوباره علایمی مثل تب و درد کمر و ناحیه زیر شکم دارم. به پزشک دیگری مراجعه کردم و ایشون انتی بیوتیک سیپرو فلوکساسین و امپول جنتامایسین دادن. الان دو روزه مصرف میکنم ولی فعلا زیاد بهبودی حاصل نشده. میخواستم نظر شما رو در این باره جویا شم. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
301
نعوظ

Ghasemi:
سلام دکتر...ایا درصورتی که تادافیل اثر نداشته باشه کرم الپروستادیل جواب میده...این کرم در ایران موجود هست
مشاهده پاسخ دکتر
302
عفونت مزمن پروستات

سلام اقای دکتر من مشکل تکرر ادراردارم ..ازمایش کشت ادرار دادم مشکلی نبود ..سنوگرافی دادم گفت یه مقدار ادرار داخل مثانه میمونه و کلیه و حالبها و پروستات مشکلی نداره..وقتی سیپروفلوکساسین 500 میخورم از شدت تکرر ادرار خیلی کم میشه اما به طور کامل خوب نمیشم...به احتمال زیاد عفونت مزمن پروستات دارم چون موقع انزال شدت تکرر ادرارم بیشتر میشه..اگه میشه یه انتی بیوتیک قوی بهم معرفی کنید مصرف کنم....با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
303
تنگی مجددمجرا

تنگی مجرادارم ازکودکی بارها عمل کردم دوباره تنگ میشه وبهم میادچی کارکنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
304
مشکل ادراری و پرستات

حدود 10 ماه هست که ادرارم خیلی خیلی ضعیف شده قبلا با فشار بود اما الان به صورت خیلی ضعیف تقریبا قطره ای میاد مشاهده پاسخ دکتر
305
جواب آزمایش و سونو گرافی

سلام . بنده ۲۲ سال دارم و مجرد هستم
در ازمایش اسپرمو گرام همه موارد طبیعی هستن ولی تعداد اسپرمم صفره . و دو بار هم سونو گرافی دادم تو اولی همه موارد طبیعی و نرمال فقط اندازه بیضه راست زده ۳۳ mm و اندازه بیضه چپم رو زده ۲۴ mm و نوشته واریکوسل خفیف . و در سونو گرافی دومم اندازه بیضه راستم و زده 32.15 و بیضه چپم زو زده 31.10 ‌ تو رو خدا راهنناییم کنین وقتی به این فکر میکنم که دیگه تا اخر عمر شاید نتونم ازدواج کنم دیوانه میشم .
مشاهده پاسخ دکتر
306
بی میلی و ناتوانی جنسی و نیز عدم نغوظ آلت

آقای دکتر قوامی سلام وقت شما بخیر. من یک مرد 48 ساله هستم که مدت 3 ماه است که ازدواج کرده ام. از حدود یک سال پیش میزان تحریک پذیری من نسبت به جنس مخالف، صحنه های سکسی و مانند آن کاهش یافت به قدری که در چنین موقعیت ها و در برابر چنین عواملی، دچار نغوظ آلت نمی شوم. هر چند که هنگام سکس با همسرم از طریق استفاده ی سیلدنافیل، دچار نغوظ آلت مطلوب می شوم ولی لذتی از سکس نمی برم.یکی دو پزشک داخل و خارج از ایران در ازای حق المعالجه های سنگین به من قول درمان صد در صدی داده اند. ولی من با آشنایی شما واطمینان از تخصص و مهارت حضرتعالی، می خواستم ببینم که آیا این مشکل من قابل درمان می باشد؟ سپاسگزارم مشاهده پاسخ دکتر
307
تورم طناب بیضه سمت راست

علت تورم طناب بیضه راست (اپیدیدیم) چیه؟...اخیرا متوجه شدم هنگام ورزش و بعد از ان طناب بیضه سمت راستم متورم و بزرگ میشه ..البته پیچ خوردگی نداره مثل واریکوسل...و درد هم نداره و بعد از گذشت چند ساعت کاملا خوب میشه...نگران شدم خیلی...البته من واریکوسل بیضه سمت چپ هم دارم و بیضه سمت چپم موقع نشستن درد میکنه...و مشکل دیگه ای که دارم سوزش مجرای ادراری هست و دردناک بودن تخیله ادرار و سرعت و شتاب کمتر دفع ادرار نسبت به گذشته...و اختلال نعوظ دارم و توانایی جنسیم خیلی کم شده و موقع نعوظ و بعد از انزال درد و سوزش مجرا و الت تناسلی دارم...ایا این مسائل میتونه به هم مرتبط باشه؟...ممنون از توجه شما. مشاهده پاسخ دکتر
308
تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار

تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار
از هر 2 الی 3 ساعت به دستشویی باید بروم و یا الا لباس خیس می شود
مشاهده پاسخ دکتر
309
مجاری ادراری

سلام خسته نباشید آقای دکتر
من 23سالمه و دچار نشت وریدی هستم که باید از پروتز استفاده کنم خواستم ببینم پروتزی وجود دارد که سایز آلت رو افزایش دهد اگه نه میشه با جراحی و هم کاشت سایز را افزایش داد و در ضمن کاشت پروتز سبب معافیت از خدمت میشود چون تو سایتا در این مورد توضیحی داده نشده خیلی ممنون دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
310
کلیه

پسر4 ماهشه الان بستریه عفونت ادرار داشت یهو شدید شد ک دیگه 1 روز ادرار نکرد بردمیش بیمارستان گفتن کراتینش روی 9 هست کلیه هاش از کار افتاده قبل دیالیز از 9 کراتینش اومد روی7 و دیشب اولین بار دیالیز شد امروز هم 1بار الان کراتینش روی 6 هست
دکتر لطفا بهم بگین امکان داره کلیه هاش احیا بشه دوباره کار کنه
مشاهده پاسخ دکتر
311
خوب خارج نشدن ادرار

سلام آقای دکتر قوامی عزیز، وقت بخیر. آقای دکتر من 28 سالمه و ادرارم خوب خارج نمیشه به آزمایش رفتم و سونو انجام دادم علائمی دیده نشد. مشکل من از3 هفته پیش شروع شد من موقع محتلم شدن از خواب پریدم و انزالم انجام نشد متاسفانه. از اون روز ادرارم درست نمیاد دکتر رفتم حدسشون ورم پروستات بود و داروی افلوکسیر را تجویز کردن و گفتن 1 ماه مصرف کنم. و اگر خوب نشدم دوباره بهشون مراجعه کنم.متاسفانه مورد دیگه ای که متوجه شدم اینه که نعوظ صبحگاهی ندارم و کلا نعوظم از اون روز قوی نیست بسیار نگران هستم خواستم از شما کمک بخوام ببینم با توجه به سنم آیا دارای التهاب پروستات هستم یا خیر؟ و آیا مشکل نعوظم بعد از درمان التهاب حل میشه یا نه؟ مشکل نعوظ رو خواهش میکنم با جزئیات توضیح بدین. چون دیدم تنها دکتری که به اختلال نعوظ در التهاب پروستات اشاره داشتن شما هستین و واقعا برای من این مشکل پیش اومده اما اکثر دکترها این مورد را قبول ندارن. بسیار ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنین. با اهدای احترام و تشکر دکتر قوامی عزیز مشاهده پاسخ دکتر
312
پروستات

علایم پروستات خوشخیم با بدخیم چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
313
میل جنسی کم

سن ۴۶ سال به دلیل وسواس فکری چند سالی از فلوکستین استفاده کردم و چون میل جنسی و نعوظ از بین رفت مصرف قرص را قطع کردم و الان قرص زولفت ۱۰۰ روزی یک عدد استفاده میکنم و میل جنسی خیلی کم شده . و مشغله فکری هم زیاد دارم.به نظر شما قرص سینورکس یا ارگاس خوبه استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
314
نعوظ

با سلام
آمپول هایی مثل پاپاورین و موکسی سیلاب تا چه حد برای درمان نعوظ موثر است ؟
اگر موثر است چه مدت قبل از نزدیکی باید تزریق کرد
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
315
جوش روي الت تناسلي

با سلام و خسته نباشيد
شب قبل بعد از بيرون امدن از حمام احساس سوزشي در ناحيه الت تناسلي خود احساس نمودم و بعد از بررسي ديدم جوش چركي كه در عكس مشاهده ميفرماييد بوجود امده است و امروز هم كمي خوني شده ايا اين جوش خطرناك است و ميتواند سرطاني شود؟
پيش پژشك عمومي رفتم و محلول كليندامايسين و كپسول كلوگزاسيلين تجويز كرد.
خيلي نگران هستم اقاي دكتر خواهشا كمك فرماييد
مشاهده پاسخ دکتر
316
ناباروری

سلام اقای دکتر من سه ماه قبل که ازو اسپرم بودم نمونه برداری و عمل وارکوسل انجام دادم که نتیجش منفی بود و اسپرم بالغ ندیدن بعد از سه ماه که ازمایش اسپرم دادم نتیجش این شد که مینویسم
Sperm count 0.5 (density
Progressive)a+b =0
Motile=0)a+b+c
Round cell 0.5
Wbc,rbc=0
Class a,b,c=0
Class d. Or immotile=100%
Vap= 32
VSL=0.1
VCL=3.7
Bcf=11.6HZ
حالا ایا اقای دکتر من اصلا اسپرم دارم حالا چه مرده یا زنده فرقی نمیکنه یا کم تحرک ؟کدومشو دارم ؟ایا همه اسپرم ها که نیم دهمه همش round cell هستش؟
مشاهده پاسخ دکتر
317
نعوظ

سلام دکتر من 27 سالمه الان تادافیل 5 گرم هر 3 روز مصرف میکنم جواب میده خواستم بدونم اگر بعد از چندسال دیگه تادافیل جواب نداد شما چه روش دیگری به ما پیش نهاد میدین....من ویتامین d بدنم روی 3 هست خواستم بدونم ایا کم بود ویتامین d میتونه باعث اختلال نعوظ بشه مشاهده پاسخ دکتر
318
جنسي

با سلام و احترام
مشكل نعوظ داشتم ازمايش داد0 بودم و پرولاكتين 480 بود(با معيار پذيرش 433).
فرموديد دوباره ازمايش بديد و اگر بالا بود قرص تجويز شده توسط شما را بخرم .دوباره ازمايش دادم و 463 بود.
1-ايا قرص مربوطه را تهيه و مصرف كنم؟
2-ايا مصرف قرص مربوطه تداخلي با جنسينگ-تادالافيل و افروديت ندارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
319
عدم نعوظ

باسلام من یه یه خواستگار دارم۲۹سالشون وگفتن که تاحالا نعوظ نداشتن وحتی التشون تکون هم نمیخوره با اینکه مدارم مالشش میدن ایا قابل درمان عکس التشون فرستادم ؟ ایشون به خانوم ها حسی ندارن ایا میشود درمان شد وبهبود پیداکنن باتشکر ازشما مشاهده پاسخ دکتر
320
انحنا

سلام وقت بخير
التم انحناى رو به بالا داره
جراحى كردم و رباط هاى نگهدارند الت رو قطع كردم كه فايده اى نداشت
ميخواستم بدونم واقعا هيچ راه حلى نداره ؟
خيلى درد ميكشم
ممنون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
مشاهده پاسخ دکتر
321
دیر انزالی

با سلام
من با ۳۳ سال سن به مدت ۲۰ روز هست برای درمان و اختلالات گوارشی سیتالو پرام ۲۰ مصرف میکنم .که علاوه بر درمان خوب موضوع بیماری دچار اختلال جنسی و دیر انزالی شدید شدمه ...لطفا راهنمایی فرمایید..
مشاهده پاسخ دکتر
322
عدم خروج مایع منی

با سلام خدمت آقای دکتر سایت خوبی دارید پسری 32 ساله هستم و به تازگی خانمی را به مدت 3 روز صیغه کرده ام ولی متاسفانه هنگام اولین رابطه جنسی از کاندوم استفاده کردم و بعد از ده دقیقه رابطه جنسی آبم نیامد اما وقتی در حمام هستم میزنم زود آبم میاد فکر میکنید علت چیست ممنون میشم راهنمایی کنید و هیچ دارویی مصرف نکردم مشاهده پاسخ دکتر
323
انحنای آلت

سلام.من مشکل انحنای آلت و مشکل زودانزالی دارم. مشاهده پاسخ دکتر
324
التهاب پروستات

سلام اقای دکتر
من حدود یک ماه هست درد پشت بیضه داشتم به متخصص مراجعه کردم و تشخیصشون التهاب پروستات بود و داروی افلوکساسین و پروکساژل مصرف کردم
الان بعد از یک ماه درد بیضه تقریبا از بین رفته است ولی بعضی اوقات درد خفیفی رو کشاله ران و قسنت بالای کیسه بیضه دارم
وقتی شلوار تنگ میپوشم درد پشت بیضه کمی احساس میکنم
خواستم بدونم الان برای این درد چیکار کنم
و میتونم قهوه و نوشیدنی های کافیین دار مصرف کنم؟
خیلی ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
325
واریکوسل

آقای دکتر باسلام. شما گفتین درهفته3بار نزدیکی کنید. ولی من ازدواج نکردم. چیکار باید کنم مشاهده پاسخ دکتر
326
کجی الت

سلام اگه الت حدود 40 درجه روبه پایین خم باشد ایا مشکلی تو رابطه پیش خواهد امد .ایا درمان طبیعی دارد؟لطفا توصیح بدید درمان را مشاهده پاسخ دکتر
327
پروستات

باسلام .
من 25سالمه مشکل التهاب عفونی پروستات دارم پنج ماه هست دچار درد در ناحیه کمروبیضه شدم سوزش ادرار وتکرر ادرار دارم پروستاتم نزدیک 3cc شده قبلا 2.5بود پنج ماه دوروزی یک بار داخل وان ابگرم دراز میکشم و پروتال مصرف میکنم و انتی بیوتیک و شیاف.هنوز بهبودی ایجاد نشده 19/8اعزام به خدمت هستم لطفا راهنمایم کنید که سریعتر بهبود پیدا کنم.باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
328
بالا رفتن سطحpsa 1سال بعد از پروستاتکتومی

سلام.پدر بنده حدود 1سال پیش عمل پروستات انجام داد.الان بصورت اتفاقی و در ازمایش جدید متوجه سطح psa بالاتر از نرمال و حدود 4.2 شدیم.سن بیمار 72 سال هست و از نظر علایم هم هیچ مشکلی ندارن.ایا نیاز به پیگیری جدی دارد؟بیمار از نظر روحی چندان قوی نیست و طبق تجربه به محض احساس نگرانی دچار خودباختگی میشود.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
329
سلام

سلامـمن ۱۸سالمه چند ساله خود ارضایی میکنم
توجه که میکنم اسپرمم رنگ زرد وبعضی موقه ها قهوایه زود انزالم هستم اگه ترک کنم اثراتش خوب میشه
مشاهده پاسخ دکتر
330
نشت وریدی

با سلام اگر تادالفیل اثر نداشته باشه ایا با استفاده از پمپ وکیوم امکان نعوظ وجود داره...ایا استفاده از سونوتراپی برای نشت وریدی مفید میباشد...ایا درمان جدیدی برای نشت وریدی در دست تحقیق و ازمایش هست مشاهده پاسخ دکتر
331
مشکل نعوظ

در هنگام رابطه مشکل نعوظ ندارم
در صورتی که بعضی مواقع با تحریک الت با دست میتوانم به نعوظ نرمالی 80درصدی برسم
نزدیگ 8ماه ازدواج کردم متوجه این بیماری شدم
پیش دکتر ارولوژی هم رفتم ولی فایده انچنانی نداشتم
مشاهده پاسخ دکتر
332
پروستات

سلام.جناب دکتر سوال من اینه با جراحی پروستات و احتمالا درآوردن پروستات چه ایرادی در مسایل جنسی ونزدیکی کردن وباروری فردموردجراحی پیش میاد؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
333
مشکل نعوظ و انزال زود رس

مشکل انزال زود رس و اشکال در نعوظ . البته چند سالی است که با این مشکل درگیر هستم . سال 91 هم یک کلیه را از دست دادم که این مشکل را مضاعف کرده است. الان کراتنینن من 1.6 می باشد دارو هم مصرف می کنم . ولی اخیرا مشکل نعوظ بسیار جدی شده است. البته ناگفته نماند سنوات زیادی این مشکل را داشته ام حتی قبل از خارج شده کلیه ام. یک بار هم جراجی واریکوسل نیز داته ام. نیاز به راهنمایی دارم. ممنونم از اینکه پاسخی راهگشا به من می دهید تا از این سر درگمی بیرون بیام. سن من 53
من هر دارویی بخاطر کلیه ام نم یتوانم بخور . و به طور کلی سر درگم شده ام که چکار باید کنم تا این مشکل مرتفع شود. البته قند ندارم و قرص فشار را هم برای محافظت عروق کلیه ام م یخورم یعنی فشار بالا هم ندارم.
مشاهده پاسخ دکتر
334
برگشت مني به داخل بيضه

با سلام
بنده سرطان بيضه داشتم 4 دوره شيمي درماني انجام دادم و يك عمل RPLND انجام دادم و الان از اخرين شيمي درماني و عملم ٣ سال ميگذرد و در سلامت كامل هستم خداروشكر اما هنوز از من مني خارج نميشود بصورت كامل نعوظ دارم و داراي رابطه ي جنسي سالمي هستم ولي در هنگام ارگاسم از من مني خارج نميشود دكترها گفتند مني من ب داخل بيضه برميگردد و خارج نميشود ديگه واقعن نميدونم چيكار كنم پيش چ دكتري برم واقعن خسته شدم،ازمايش هم دادم و داخل ادرارم شواهدي دال بر عدم باروري نبوده قبل از شيمي درماني هم هيچ مشكلي نداشتم،لطفن من رو كمك كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
335
برگشت مني ب داخل بيضه

با سلام
بنده سرطان بيضه داشتم ٤ دوره شيمي درماني انجام دادم و يك عمل RPLND انجام دادم و الان از اخرين شيمي درماني و عملم ٣ سال ميگذرد و در سلامت كامل هستم خداروشكر اما هنوز از من مني خارج نميشود بصورت كامل نعوظ دارم و داراي رابطه ي جنسي سالمي هستم ولي در هنگام ارگاسم از من مني خارج نميشود دكترها گفتند مني من ب داخل بيضه برميگردد و خارج نميشود ديگه واقعن نميدونم چيكار كنم پيش چ دكتري برم واقعن خسته شدم،ازمايش هم دادم و داخل ادرارم شواهدي دال بر عدم باروري نبوده قبل از شيمي درماني هم هيچ مشكلي نداشتم،لطفن من رو كمك كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
336
ارضا نشدن

سلام اقای دکتر خسته نباشید یه اقایی 2 سال هست که نمیتونه ارضا بشه هر راهی هم امتحان کرده دستگاه و انواع قرص الان درد شدیدی داره چیکار میشه کرد؟لطفا راهنمایی کنین مشاهده پاسخ دکتر
337
ناباروري

باسلام و عرض ادب
بنده 29سالمه و سه سال ازدواج كردم به دليل مشكل ناباروري مراجعه كردم و ازمايش دادم كه جواب آزو اسپرم بود و به دليل عدم نزول بيضه دوطرفه تحت عمل جراحي قرار گرفتم و بيضه سمت چپ كه خيلي كوچك هم بود دقيق بخواهم بگم با عرض معذرت چيزي شبيه هسته خرما كشيده و باريك بود و به دليل كوتاهي طناب بيضه تا ابتداي كيسه بيضه اورده شد و سمت راست هم كلا تحليل رفته بود و چيزي از بيضه نبود با اين شرايط ميخواستم از جناب دكتر بپرسم كه آيا راهي براي بچه دار شدن من وجود دارد يا خير؟ كه اگر درمان و راهي وجود دارد من را راهنمايي بفرماييد. باتشكر
مشاهده پاسخ دکتر
338
کلیه

سلام من پسرم سال 90 دچار سرطان خون نوع all_b شده که سال 93 در بیضه بیوبسی که کردیم دوباره 2.5 سال دیگه دوره درمانی جدید را شروع کردیم . الان چند روزی است که ادرار پسرم خون دفع می کند . وسونوگرافی و سی تی اسکن کردیم توده ای در کلیه هست که احتمال انفیلتراسیون های لوکمیک مطرح شده است. راه درمان چیست . پسرم 19 ساله است مشاهده پاسخ دکتر
339
قرص تادالافیل

سلام با توجه به عوارض قرص تادالافیل چگونه می توان با خیال راحت از آن استفاده کرد؟ آیا قرص بدون ضرر دیگری وجود ندارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
340
تکرر ادرار

با سلام.دو ساله از زمان شروع یک کار پر استرس ،زیاد دستشویی میرم(شبها سه بار) آزمایش رفتم دکتر عمومی گفت پروستات نیست.قند نداری.فقط تری گلیسیرییت در حداقل هست.الان استرس کمتر هست ولی باز کم وزیاد شبها حتما پا می شم.سنم 38 هست.متاهل.هیچ عارضه خاصی تاکنون نداشتم.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
341
پوسته کیسه بیضه

با سلام
آقای دکتر من ۲ سال پیش طی یک عمل جراحی که برای عمل آلت پرده دار بود مقدار زیادی از پوست کیسه بیضه رو به اشتباه حذف کردن الان دچار اذیت و آزار ذهنی شدم
آیا میشه با عمل جراحی به پوست کیسه بیضه اضافه کرد؟
آیا شما این عمل رو انجام میدید؟؟


با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
342
زيگيل تناسلى

سلام
روزتون پراز شادى
در مورد ويروس ٤٣ اچ پي وى ميشه كمى توضيح بديد
ممنون ميشم
مشاهده پاسخ دکتر
343
احساس ناراحتی

با سلام اقای دکتر
من 24 سالمه مدت چند ماهی هست که بعد از ارضای جنسی یه حالت ناراحتی و گرمی خاصی در زیر بیضه نزدیک مقعد و کشاله ران دارم این گرما واقعا آزار دهنده هستش و دقیقا بعد از هر بار ارضای جنسی شدتش شروع شده و بعد 4 یا 5 روز بهتر میشه همچنین احساس تاخیر در ادرار نیز دارم

در چکاپ خون و ادرار فقط کمبود زینک مشاهده شده و در سونوگرافی کامل کیست 5 میلیمتری اپیدیدیم

آزمایش رو میفرستم ملاحظه کنید با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
344
برای بالا بودن اوره و کراتینین خون چه باید کرد.

جناب دکتر سلام. وقتتون به خیر. بنده آزمایش خون برای تست سلامتی دادم که در نتیجه آزمایش اوره خون ( blood orea) 46 و کراتینین 1.1 می باشد. ضمن تشکر از حضرتعالی خواستم بدونم چه تفسیر جزئی می توان داشت؟ چه عللی رو باید جست و مهم تر از همه پیشنهاد چه اقداماتی دارین؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
345
اختلال نعوظ

Ghasemi:
سلام دکتر...استفاده از تادالافیل میتواند بعد از گذشت زمان بی اثر بشه چون من الان با تادافیل 5 میلی گرمی نعوظ دارم اما میترسم گذشت زمان باعث بی اثر شدن تادالافیل بشه...من 27 سالمه
مشاهده پاسخ دکتر
346
قطر الت تناسلی

سللم خسته نباشید. اقای دکتر من 24سالمه و التم در حالت نعوظ 14سانته و متاهل هسم ولی همسر بنده میگه کوچیک و ی کاریش بکن میخواسم بدونم راهی هس که بزرگ تر بشه هم از نظر قطر و هم از نظر درازا ممنون میشم جواب بدین چون واقعا ذهنمو درگیر خودش کرده.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
347
خونی بودن منی آیا خطرناک است

خونی بودن منی آیا خطرناک است مشاهده پاسخ دکتر
348
درد بیًضه ها

باعرض سلام وخسته نباشید.
حقیقتش من سونوگرافی بیضه وآزمایش اسپرم هم دادم وطبق تشخیص دکترواریکوسل بیضه چپ داشتم ودربیضه راستم هیدروسل مشاهده شده دوبارهم‌عمل کردم ولی بازالان توی گرما که بیضه ها تقریبا حالت عادی دارن اما بازم درد دارم درحدی که تحملش واقعا سخته واگه حتی یک درصدسردم میشه بیضه هام جمع میشن وبیضه چپم حدود دوبرابر بیضه راستم میشه.وشکل طاهری بیضه هامم انگار یه رگ سبزرنگ روشون دیده میشه که بافشاردادن اونم دردم چندبرابرمیشه ،
همه این ها به کنارچون بادردش کنار میام ولی از ناباروری خیلی ترس دارم
من باید چیکار کنم حس میکنم دوبار عملی هم که کردم بی فایده بوده.
راهنماییم کنین خواهشا.ممنون میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
349
اختلال نعوظ

سلام. من چند وقتی هست در اختلال نعوظ پیدا کردم یعنی هم خوب نعوظ نمیشه یا اگر میشه یهو از دست میره یبار دکتر مراجعه کردم به سه تا آمپول تستستروم داد که هفته ای یدونه زدم و قرص تادالافیل که هر 3 روز گفت یدونه بخورم 10 عدد کلا و قرص لیبیدوکس که روزی دوتا ولی متاسفانه چون فشار خون دارم قرص لیبیدوکس اصلا بهم نمی سازه و فشارم می ره بالا و در حال حاضر مشکلمم حل نشده و خیلی حس بدیه برام اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید. تشکر مشاهده پاسخ دکتر
350
پاسخ یا تفسیر آزماش

با سلام لطفا پاسخ آزمایش زیر اعلام بفرمایید
Danesh Tebyanian:
PROSTATE SPECIFIC ANTIGEN .........2.0*
FREE PSA ............. 0.6*
Free PSA PSA Ratio .............0.30
مشاهده پاسخ دکتر
351
مشاوره

با سلام اگر تومور کلیه خیلی زود وبه طور اتفاقی در یک چکاب ساده تشخیص داده شود و جراحی شده و عضو درگیر از بدن خارج شده باشد ولی در نتیجه آزمایش پاتالوژی بدخیم تشخیص داده شود آیا قابل درمان است ؟ مشاهده پاسخ دکتر
352
منی

سلام آقای دکتر من پسری 17ساله هستم بعضی شبا تو خواب منی ازم خارج میشه. آیا این ضرر داره؟ خیلی ممنون مشاهده پاسخ دکتر
353
تکرر ادرار همراه با درد و سنگینی بیضه

باسلام . بنده قبلا هم سوال کرده ام چند روز پیش در مایع منی خود قرمزی دیدم و بعد از آن بیضه سمت چپم سنگین و مرده درد دارد و تکرر ادرار همراه با حس بد سوزش هم دچار شده ام . لطفا راهنمایی بفرمایید که چه باید بکنم؟ باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
354
پيگيري سوال قبل

منظورتون با انجام عمل جنسي درست ميشه رو متوجه نشدم مشاهده پاسخ دکتر
355
سرطان کلیه

با عرضه سلام خدمت شما
من تومور کلیه سه سانتی داشتم که با عمل رباتیک تخلیه کردن همون قسمت را الان شش ماه گذشته و اسکن جدید هم خوب بوده امکانش زیاد است که دوباره برگرده مرسی آگه جواب بدید
مشاهده پاسخ دکتر
356
زگیل مقعدی

سلام
یک ظایعه در مقعد دارم که مسطح و برجسته هست ایا میتونه زگیل مقعدی باشه
مشاهده پاسخ دکتر
357
نعوظ

سلام خسته نباشید...27 سالمه حدود دوماهی هست به صورت ناگهانی دوچار اختلال نعوظ شدم رفتم دکتر ازمایش خون و ادرا همه چیز طبیعی چربی و قند ندارم هورمون تستسترون رو 4 بود و پرولاکتین کمی بالا333 بود...دکتر برام تادافیل 10 میلی گرمی تجویز کرد جواب داد و نعوظ قابل قبولی دارم اما دارو ک قطع میشه یا نعوظ ندارم یا اگر هست شله...رفتم سونوگرافی با تزریق انجام دادم دکتر گفت التت مشکلی نداره...در ضمن هنگام تزریق التم نعوظ پیدا نکرد و سونوگرافی در حالت عدم نعوظ انجام شد...ایا لازمه ک دوباره سونوگرافی انجام بدم...و اینکه من الان دکتر چیکار باید انجام بدم..ممنون مشاهده پاسخ دکتر
358
مشکل نعوظ دارم

مدیست که مشکل نعوظ دارم به چند پزشک مراجعه کردم فقط تادالافیل و یا سیلندافیل تجویز میکنند که مقطعی مشکل را حل میکنه و بعضا ناقص !
در صورتی که قبل این مهم بصورت طبیعی و عالی صورت میگرفت
تقاضا دارم جهت درمان راهنمایی فرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
359
تکررادرار

hell angel:
با سلام من مشکل بزرگی پروستات دارم ۲۱سالمه و یک ماه و نیم پیش به دکتر مراجعه کردم برای اولین بار بعد از چند سال٬ که به این بیماری مبتلا شدم و دکتر برای من قرصهای امنیک و افلوکساسین 300 تجویز کرد که امنیک روزی یکبار و افلوکساسین دوبار که این هم ذکر کنم حجم مثانه من ۱۸م م٬ هم چنین آزمایش ادرار(u/a u/c) و آزمایش خون هم دادم که گفتن مشکل ندارم الان وضعیت تکرر ادرار و سوزش من بدتر شده اگه میشه راهنمایی کنید. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
360
بيضه

جناب دكتر سلام
چندي پيش متوجه دردي دو كشاله ران و بيضه سمت راستم شدم با مراجه به پزشك و معاينه سرپايي ايشان اعلام كردن كه كمي واريكوسل دارم ولي براي من درمان درد بيضه و كشاله رانم اهميت بيشتري داشت سنوگرافي كردم و در سنو گرافي بيضه و كليه فقط واريكوسل خفيف و تورم بيضه اعلام شد و پزشك مربوطه قرصي به من داد كه بايد هنگام درد مي خوردم ولي موثر نبود
الان چند وقتيه درد بيضه و كشاله رانم خيلي اذيتم مي كنه و جديدا قسمت لگن هم هنگام خواب درد دارم لطفا راهنمايي بفرماييد ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
361
سوزش ادراری و وجود دانه بر روی پیشابراه

با سلام
حدود یک ماه هست که متوجه شدم برروی کلاهک آلت تناسلی ام چنددانه کم رنگ چیزی شبیه سوختگی بوجود آمده که بدون درد و خارش است .در یک هفته اخیر هم دچار سوزش ادراری شده ام ک این اواخر شدیدترشده ودر حالت عادی هم سوزش از بیضه تا نوک آلت تناسلی وجود دارد .متاسفانه بر روی سکوی نفتی هستم و امکان اینکه ب دکتر مراجعه کنم درحال حاضر وجود ندارد .نگرانم درصورت امکان راهنمایی ام کنید
مشاهده پاسخ دکتر
362
پروستات

ببخشید دو باره مراحم شدم وسنم 48 سال است و اکثر مواقع یبوست دارم . متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
363
درد بیضه

سلام. من چندسال پیش عمل موفقیت امیزواریکسل داشتم هیچ دردی نداشتم. ولی چندروزپیش شهوانی شدم بعد ازآن ناخداگاه4روزه دردبیضه دارم مشاهده پاسخ دکتر
364
سنگ کلیه

بیمار خانم 70 ساله ای که دارای سنگ کلیه به ابعاد 2 میلی متر هست جهت درمان چه باید کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
365
عفونت

برای عفونت اسپرم ومثانه چه قرصی بخورم مشاهده پاسخ دکتر
366
پروستات

سلام دکتر خسته نباشید بنده 2ماه پیش مشکل ادراری سوزش ادرار ودرد وسوزش بیضه وتحتانی ان داشتم رفتم پزشک متخصص وسنگرافی انجام دادم از مثانه وکلیه وپروستات نرمال بودن ودارو افلوکساسین 300 هر 12ساعت وترازوسین 2 شبی یک عدد 6 ماه افلوکساسین یک ماه استفاده کردم تقریبا از درد سنگین بهتر شدم ولی هنوز دردوسوزش کمی دارم گاهی خفیف گاهی بیشتر ادرارم بهتر شده ولی بعد از ادرار چند قطره ای می ماند که با پیاده روی خارج میشود دارو افلو کساسین تمام کردم .متشکرم از اینکه راهنمایم کنید یا دارو برایم تجویز کنید . مشاهده پاسخ دکتر
367
نگرانی مشکل کلیه جنین

باسلام همسرم سونوی آنومالی انجام دادن همه چی نرمال ولی لگنچه کلیه راست 44mm و چپ 54 mm تشخیص شده آیا مشکلی داره باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
368
کلیه

سلام دفع کراتین1،49اوره42،6پروتین50چقدر به دیالیز دارم مشاهده پاسخ دکتر
369
بی اختیاری ادراری

سلام و خسته نباشد خدمت آقای دکتر
به استحضار عالی میرساند اینجانب برادری با سن 32 ساله دارم که تقریبا 3 سال و نیم پیش در اثر ریزش آوار دچار شکستگی مهره ال 2 شد که در چهارمحال و بختیاری مورد عمل جراحی قرار گرفت که از آن زمان به بعد تقریبا هم در راه رفتن و هم کنترل ادرار دچار مشکل شد و با مراجه به تعداد زیادی از متخصصین و جراحان مغزو اعصاب و ستون فقرات و کلیه و مجاری ادراری و طب فیزیکی و طب سنتی متاسفانه نتیجه ای حاصل نگردید . و هرکدام از متخصصین یه نظری میدادند و این نظریات هم در روحیات برادرم خیلی تاثیر گذاشته است . آقای دکتربا این توضیحات مختصراگر بنظر شما امکان معالجه و اخذ نوبت جهت مراجعه خدمت شما وجود دارد ما را در درمان و معالجه برادرم کمک بفرمایید
با تشکر
هاشمی 09127099074
09132811178
مشاهده پاسخ دکتر
370
آلت تناسلي

سلام
من در حالت نعوظ كامل آلت تناسليم يك مقدار كمي رو به پايين است ، سوالم اينه كه آيا در برقراري رابطه جنسي ميتونم طرفم رو ارضا كنم يا اينكه دردي رو طرفم متحمل ميشه به خاطر اين داستان يا ن؟؟ روشي هست كه بشه با ورزش دادن و اينا درستش كرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
371
کپسول آمونیک

سلام دکتر-متخصص اورولوژی برای من کپسول امونیک تجویز کرده ولی موقع مصرف دچار دل پیچه واسهال میشم...آیا باید بهمراه داوریی دیگه مصرف بشه؟؟آیا باید قطع بشه مصرفش یا اینکه داوریی مشابه اون وجود داره که جایگزین بشه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
372
اختلال در نعوذ

با سلام و عرض ادب بنده در حدود 26 سال داروی لووتیروکسین مصرف می کنم (کم کاری تیروئید) و به علت تنگی کانال نخاعی یکبار هم تحت عمل جراحی قرار گرفته ام (دکتر حمید آرا) و اکنون نیز در دو نقطه از کمر این آسیب وجود دارد که با مصرف گاباپنتین و اموتریپتیلین کنترل ناموفقی دارم. مدتی است (در حدود یکسال) دچار اختلال در نعوذ هستم. با مصرف داروهای گیاهی مثل کپسول لاویگ تا حدودی بهتر شدم ولی رضایت بخش نیست. فرموده شما در این خصوص موجب تشکر و امتنان اینجانب خواهد بود.
ع فدایی از رفسنجان
مشاهده پاسخ دکتر
373
پروستاتیت مزمن

سلام اقای دکتر
مدت 4 سال هست درگیر پروستاتیت مزمن هستم.... سوزش در زمان ادرار و برخی اوقات در زمان انزال
از علایم درد من هستند.انواع ازمایشات و روشهای تشخیصی رو انجام دادم.اخرین بار سیستیریوسکوپی انجام دادم که ظاهرا همه چیز نرمال بوده...شخصا فکر میکنم منشا درد عصبی است ...دارو زولوفت رز مصرف میکنم ولی دچار ورم معده میشم...ناگفته نماند به توصیه یکی از دوستان از کپسول لاویک استفاده میکنم که در مفایسه با سایر دارو ها جواب بهتری کرفتم...خسته وکلافه شدم اقای دکتر...لطفا کمکم کنید..
مشاهده پاسخ دکتر
374
مشكل كليه جنين

باسلام سونوي آنومالي انجام دادن سن حاملگي 22-23هفتگي همه چيزنرمال فقط لگنچه apراست44mmوچپ54mmآيامشكلي داردلطفابرام توضيح دهيد باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
375
جنسي

سلام-يك نفر مشكل نعوظ دارد.علت يا جسمي يا رواني ميباشد
1-اگر با مصرف تادالافيل مشكل نعوظ برطرف گردد مشكل جسمي بوده يا رواني؟
2-اگر با تادالافيل مشكل نعوظ برطرف نگردد مشكل جسمي بوده يا رواني؟
مشاهده پاسخ دکتر
376
زود انزالی

با سلام من مشکل زود انزالی دارم ، که زمان انزال من رو به شدت کاهش داده در حدی که قادر به دخول نیستم ، مدتی پاروکستین مصرف کردم با تجویز که تاثیر بسیار کمی روی من داشت ، بعد از آون هم از داپوکستین استفاده کردم کهمه آون هم تاثیر آنچنانی نداشت، استفادهم از کاندوم و اسپری هم همون تاثیر ضعیف رو داشته ، میخواهم بدونمی آیا با تغییر دارویی به سمت سرترالین و فلوکستین برم یا نه ؟ و اصلا این وضعیت قابل درمامشاهده هست یا نه ؟ ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
377
نعوظ

با سلام
می خواستم بدانم آیا کرم آلپروستادیل برای درمان نعوظ تا چه حد موثر است
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
378
psa در ازمایش خون و بالا بودن آن

پدر من 56 ساله هستند و چند روز پیش ازمایش خون دادند. میزان psa برای ایشون 21 نوشته شده. خواستم بپرسم این نشونه چیست؟ آیا جدی است و خطرناک است؟ البته ایشون هیچ درد یا نشانه خاصی هم ندارن. برای چکاب آرمایش دادن. ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
379
مشکل نعوظ

مدیست که مشکل نعوظ دارم به چند پزشک مراجعه کردم فقط تادالافیل و یا سیلندافیل تجویز میکنند که مقطعی مشکل را حل میکنه و بعضا ناقص !
در صورتی که قبل این مهم بصورت طبیعی و عالی صورت میگرفت
تقاضا دارم جهت درمان راهنمایی فرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
380
پروستات

باسلام .من چهار ماه پیش دکتر متخصص رفتم سونو گرافی دادم.درد درناحیه پاین کمر دارم سوزش ادرار دارم تکرر ادرار شدید ولی موقع تخلیه فشار ادرار کمه موقع تخلیه مدفوع درد بیضه راست دارم موقع انزال بیضه چپم درد میکنه اکثر مواقع زیر کیسه بیضم درد میکنه.25سالمه بخاطر اینکه ینم پایینه هر دکتری میرم میگه چیزی نیس دیگه از کمر درد و سوزش ادرار خسته شدم اذیت شدم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
381
زود انزالی

سلام وخسته نباشید
من مشکل زور انزالی دارم حتی به یک دقیقه نمی کشه دوبار رفتم متخصص اولوژی قرص فلوکستین ،ویتامین E کلومپیرامین استفاده کردم به مدت یه هفته خوب بود بعد یه هفته دوباره مثل سابق بود
مشاهده پاسخ دکتر
382
کیست بیضه

سلام آقای دکتر قوامی عزیز. من رفتم سونوگرافی بیضه انجام دادم گفتن یک کیست به ابعاد 9*11میلی متر در بالای بیضه راست هست؟ چیکار باید بکنم. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
383
بالا بودن psa

باسلام بنده 32 سال سن دارم که چند روز پیش جهت سلامت بدنم یه آزمایش دادم. که سطح psa من 7.5 بود ولی هچیچ علائمی مثل تکرر و درد و سوزش ادرار یا درد خاصی و علامت خاصی هم دال بر بیماری پرستات ندارم در ضمن 16 ساعت قبل از آزمایش یه تمرین قدرتی که فشار زیادی به کمر و داخل رانم آورده انجام دادم با تشکر خواستم نظر شما رو بدونم مشاهده پاسخ دکتر
384
لک روی کلاهک آلت

سلام و خسته نباشید خدمت دکتر عزیز
و تشکر بابت پاسخ گویی و سایت خوبتون

ببخشید روی کلاهک آلتم دوتا لک وجود داره که در عکس معلومه
مشکل نداره؟
مشاهده پاسخ دکتر
385
زود انزالي

با سلام دكتر من از دوران نوجواني تا الان كه ٣٣سالمه خود ارضاي ميكردم الان دچار زود انزالي هستم تا حالا دكتر نرفتم خواستم ببينم چيكار بايد بكنم ممنونم ميشم كمكم كنيد اصلا راهي وجود داره واسه درمان من يا نه مشاهده پاسخ دکتر
386
بزرگی آلت

اندازه التم کوچبکه
آلتم کوچیکه چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
387
مشکل

سلام آقای دکتر خانمی هستم سی وچهارساله مدتی است سمت چپ پایین شکمم دردمیکرد ودرتخلیه ادرارمشکل دارم مثانه ام پراست ولی به سختی وطی چندبارمیتونم تخلیه کنم چندبارسونوگرافی شدم نوارعصب مثانه انجام دادم سی تی اسکن ازکلیه ها وعکس رنگی ازکلیه ها انجام دادم همه سالم بوده ودرآزمایشم همه چی نرمال بوده فقط کراتینم ۱.۲۷بوده علت ازچی میتونه باشه ممنون میشم جواب بدین مشاهده پاسخ دکتر
388
بیضه

سلام . من یک ماهی هست عمل فتق کشاله ران انجام دادم بعداز عمل بیضه سمت راستم یک مقدار ورم داشت وبعد از چند روز ورمش برطرف شد ولی الان با دست زدن به بیضه یک کم احساس درد میکنم ینی وقتی بیضه تو کیسه جابجا میشه احساس درد دارم قبل عمل پیش ارولوژیست رفتم و فقط فتق رو تشخیص داد ایا ممکنه مشکل چیز دیگه باشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
389
درد در زیر بیضه و آلت

سلام آقای دکتر من شهرستانم تهران نیستم
اگر میشه راهنمائیم کنید تا در صورت الزام بیام تهران
4 سال پیش بعد از آمدن منی درد شدیدی آغاز شد و تا همین الان ادامه دارد، چنتا دکتر رفتم و هیچکدوم تاثیری نداشته، در قسمت زیر بیضه ها و تمام آلت علل خصوص سر آلت درد دارم و بعد از ادرار این درد افزایش پیدا میکنه، در این مدت بعد از هر سرماخوردگی سوزش ادراری پیدا میکنم و آنتی بیوتیک مصرف میکنم، سوزش درمان میشود ولی همچنان درد با من میماند، یکساله ازدواج کردم ولی نمیتونم رابطه خوبی داشته باشم چون بعد از انزال درد به مراتب شدیدتر میشود و عذاب آور است
ترخدا بگید چکار کنم
چند سال باید درد بکشم
تا الان 3تا سونوگرافی و 5تا آزمایش خون و ادرار دادم همش طبیعی بوده
قرص هایی که تا الان خوردم:
افلوکساسین سیپروفلوکساسین فلووکسامین میترانیدازول سلکسیب فنازوپریدین گاباتین ملوکسیکام باکلوفن
مشاهده پاسخ دکتر
390
آیا وایکسل هست؟

باسلام
به بیضه سمت چپم چیزی چسبیده که با فشار دادن کمی درد دارد که مانند کرم هست
مشاهده پاسخ دکتر
391
درد بیضه و کمر

ضمن سلام و تشکر بابت ایجاد همچین فضای اینترنتی
مدتی است که کمر من بدلیل جابجایی اجسام درد دارد. از طرفی بعد از سکس هم بیضه هایم درد میگیرند و هم اینکه درد کمر بشدت بیشتر میشه. جهت اینکه درد کمر وبیضه هایم متوقف بشه حدود 2 هفته هیچگونه سکسرسایزی نداشته ام. اما اکنون بشدت از این دو موضوع رنج می برم. چاره کار چیست؟؟؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
392
واریکوسل

ممنون به خاطر راهنمایی. فقط یه سوال. آقای دکتر. اگه من آلان آزمایش بدم و همه چی. نرمال باشه. ولی بعد مدتی به خاطر واریکوسل اگه تغییر کرد چه کاری باید کنم. امکان تغییر هس آیا؟ ممنون به خاطر راهنمایی هاتون آقای دکتر مشاهده پاسخ دکتر
393
تمایل نداشتن جنسی

با سلام مجدد.
آقای دکترممنونم از جوابتون فکر نمیکردم به این سریعی پاسخ بدید.خواستم بگم که احتیاج هست خدمت برسم برای ویزیت یا نه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
394
بروز ناتوانی جنسی

ضمن عرض سلام و خسته نباشید.
چند وقتی میشه که وقتی میخوام ارتباط جنسی کنم .تمایلی ندارم (الت تناسلی بلند نمیشه )و وقتی که نزدیکی هم میکنم زود ارضا میشم .لطفا در صورت امکان راهنمایی فرمایید.ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
395
واریکوسل

سلام آقای دکتر پسر19ساله هستم واریکوسل دارم ولی هنو به پزشک مراجعه نکردم و نمیدونم گرید چند هس. اما موقع نعوظ آلت احساس درد و سنگینی میکنم تو بیضه چپم درضمن موقع نعوظ بیضه چپم از راست بزرگتر میشه. ولی تو حالت طبیعی اینطور نیست و احساس میکنم که کوچکتره. میخاستم بدونم حتما باید عمل کنم؟ اگر عمل نکنم مشکلی پیش میاد؟. چون من یه مقداری از عمل میترسم. اگر عمل کنم مشکلم حل میشه؟ خواهشا راهنماییم کنید. درضمن عمل چقدر طول میکشه. ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
396
مدت اقدام جهت باروری

سلام و خداقوت
جناب دکتر تا چند ماه اقدام جهت باروری نتیجه نداد می بایست به دکتر مراجعه کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
397
سنگ در مجراي ادراري

سلام آقاي دكتر،در مورد مشكلم قبلا هم بهتون پيام داده بودم يه كمي درد در راست شكمم دارم و ادرارم ضعيف و تكرر دارم، كه گفتين برم متخصص ارولوژي،رفتم متخصص بهم آزمايش دادن و سي تي اسكن از كليه ام گرفتن،گفتن سنگي كه يه ماه و نيم پيش توي سونوگرافي گفته بودن داخل كليه ام هستش،الان اومده و توي مجاري اادراري گير كرده،بهم گفتن علاوه بر قرص رواتينكس كه مصرف كردم،هر شب يه كپسول اونيك هم مصرف كنم به مدت ٥ روز و اگه نيفتاد بايد برم ليزر،الان پنج روز گذشته و سنگم نيفتاده،آيا الان آخرين راه سنگ شكن هستش يا راه دارويي ديگه اي هم هست كه ليزر و سنگ شكن نرم؟ دوست ندارم فعلا برم سنگ شكن،ميشه راهنماييم كنين چيكار كنم بيفته؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
398
درخصوص سوالی قبلی با کدc38mn02996

جناب دکتربا سلام مجدد..سوال قبلی رو که لطف کردیدپاسخ دادیدرو میخوام یک توضیح دربارش بگم..من دو الی سه باردر سنین بین13الی15سالگی هنگام جنب شدن بوسیله دست وگرفتن مسیر خروج منی در طول آلت(یعنی فشار دادن مجرای زیرین آلت)مانع از خروج منی شدم..آیا اینکار میتونه عامل مشکلاتی باشه که درسوال قبلیم مطرح کرده بودم؟؟چونکه از لحاظ آزمایشات کشت وادرار و عکس وسونوگرافی وکاملا سالم بودم مشاهده پاسخ دکتر
399
كليه،پروستات و مجاري ادراري

نتونستم روي همون سوال قبلي كه پرسيدم اينو اضافه كنم باري همين طي يه سوال جديد
در ادامه سوال قبلي كه داشتم به عرضتون برسونم
معمولا بايد زور بزنم براي ادرار و تمام ادرار يه سره خارج نميشه،اين مشكل از كجاست و ميتونه خطرناك باشه؟
تصوير آزمايشي كه حدود ي٤٠ روز قبل دادم رو هم براتون ميفرستم
پيشاپيش از راهنمايي تون سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
400
حساسیت دارویی

با سلام..آقای دکتر من به کپسول آمنیک حساسیت دارم..وقتی مصرف میکنم دچار دل پیچه واسهال میشم...آیا جایگزین ومشابه ای برای اون وجود داره؟؟یا بروش خاصی باید مصرف بشه؟؟مثلا بهمراه غذایی خاص یا دارویی دیگه مثل داروهای مخصوص معده..لطفا راهنمایی کنید--باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
401
جوش مانندی شبیه لیپوم روی الت تناسلی

با سلام اقای دکتر. به تازگی چیزی شبیه جوش کوچک لیپوم مانند را روی الت تناسلی ام دیده ام. البته شاید پیش تر هم بوده و دقت نکرده بودم. رابطه جنسی مشکوکی نداشته ام. البته باید بگویم که سابقه لیپوم زیرپوستی در دست هایم را داشته ام که عمل جراحی هم کردم و برداشتم و باز برگشت. نمیدانم این لیپوم است یا چیز دیگری ممنون می شوم بنده اگاه سازید. ارادتمند مشاهده پاسخ دکتر
402
درد در زیر بیضه و آلت

باسلام
4 سال پیش بعد از آمدن منی درد شدیدی آغاز شد و تا همین الان ادامه دارد، چنتا دکتر رفتم و هیچکدوم تاثیری نداشته، در قسمت زیر بیضه ها و تمام آلت علل خصوص سر آلت درد دارم و بعد از ادرار این درد افزایش پیدا میکنه، در این مدت بعد از هر سرماخوردگی سوزش ادراری پیدا میکنم و آنتی بیوتیک مصرف میکنم، سوزش درمان میشود ولی همچنان درد با من میماند، یکساله ازدواج کردم ولی نمیتونم رابطه خوبی داشته باشم چون بعد از انزال درد به مراتب شدیدتر میشود و عذاب آور است
ترخدا بگید چکار کنم
چند سال باید درد بکشم
تا الان 3تا سونوگرافی و 5تا آزمایش خون و ادرار دادم همش طبیعی بوده
قرص هایی که تا الان خوردم:
افلوکساسین سیپروفلوکساسین فلووکسامین میترانیدازول سلکسیب فنازوپریدین گاباتین ملوکسیکام باکلوفن
مشاهده پاسخ دکتر
403
واریکوسل

سلام و خسته نباشید خدمت دکتر عزیز
بنده 30 سالمه و مجردم، واریکوسل وریدی 2 دارم بیضه هام و آلت تناسلیم درد میکرد منم رفتم پیش فوق تخصص اورولوژی، اونم معاینه م کرد و برام ازمایش اسپرموگرام نوشت ازمایش دادم و نتیجه بردم پیشش همه چی نرمال بود و فقط مایع منی ام چسبندگی داشت که دکتر گفت نیاز به عمل نداره و برام قرصای ال کارنتین و زینک سولفات نوشت و گفت که هر روز از هر کدوم یه دونه میخوری ، الان یک هفته است میگذره ولی با وجود مصرف داروها هنوز درد بیضه و التم برطرف نشده، اصلا درد الت برای چیه ،خواهشا چکار کنم میترسم خدای ناکرده سرطان دو تا یا یکی از این دوتا نباشه و ایا با این ازمایش این نوع ببیماری وخیم شناخته میشه، بنظر شما چکار کنم فقط داروها رو مصرف کنم کفایت میکنه و خوب میشم یا اینکه ازمایش دیگه ای است که انجام بدم مخصوصا برای الت که واقعا ترس دارم ازش، یا اینکه سونوگرافی الت میشه انجام داد یا اینکه واریکوسلمو عمل کنم
لطفا بهترین راهکار رو بنده حقیر اعلام بفرمایید تا از نگرانی در بیام
خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید
اجرتون با خدای متعال
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
404
آزواسپرم

سلام.همسرم آزواسپرم است.در سونو رکتال هیچگونه انسداد گزارش نشد. تشخیص دکتر سندروم کلاین فلتر هست.هیچگونه ازمایش تشخیصی در این زمینه انجام ندادیم.
سوال من این است،اولا آیا آزمایش کاریوتایپ برای تشخیص این سندروم کفایت میکند.
دوم، آیا ممکن است انسداد در اپیدیم باشد و در سونو نشان داده نشود؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
405
انزل زود رس

سلام دکتر من خیلی خیلی زود ارضا میشم یعنی کمتراز سیی ثانیه 22سالمه دکتر جون عزیزت اگه راهی هست واسه درمانم بگو تورو امام حسین کمکم کن مشاهده پاسخ دکتر
406
قرص امگا 3

باسلام وخسته نباشید
ببخشید اقای دکتر من پروستات دارم با شماره 8
وچون چندین سال پیش عمل قلب باز انجام دادم کلی دارو مصرف میکنم.و تقریبا روزی یکبار هم از قرص امگا 3 (Omega3)استفاده میکنم .سوال من از خدمت شما اینه که ایا با داشتن پروستات با شماره 8 من میتونم از قرص امگا 3 استفاده کنم یا خیر ؟ چون بعضی ها معتقد هستند که امگا 3 برای کسانیکه بیماری بزرگی پروستات دارند جایز نیست و خطر داره .ایا این نظریه صحیح است یا خیر ؟ خیلی از لطف شما ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
407
هیدروسل

سلام.ببخشید بعد عمل هیدروسل سفت بودن بیضه طبیعیه ؟احساس میکنم بیضه ب کیسه بیضه چسبیده ایا خوب میشه ب مرور زمان.دو هفتس عمل کردم مشاهده پاسخ دکتر
408
زود ارضا شدن

من مشكل زود انزالي دارم باور كنين نزديكي من بيشتر از٣٠ ثانيه طول نميكشه و همسرم به شدت ازم سرد ميشه.لطفا بگين چه جوري ميتونم زمان ارضا شدنم رو بيشتر كنم مشاهده پاسخ دکتر
409
مرحله بعد ⏪

سوالات دیگر
سلام اقای دکتر داشتم زیر الت تناسلیم رو نگاه میکردم که دیدم یک لکه سیاه و یک لکه قهوه ای زیر التم دیدم اقای دکتر اینها چی میتونند باشند خیلی نگرانم لطفا بگید چی هستند
مشاهده پاسخ دکتر
410
وجود خون درمنی

سلام من 27سالمه متاهلم موقع نزدیکی 2،3بار خون تومنی ام دیده شده وهم موقع ارضاشدن وبیرون اومدن منی سر آلتم خونمرده وکبود میشه ،لطفا بگید خطرناکه یا نه مشاهده پاسخ دکتر
411
مثانه

09363913562

سلام جناب دکتر،
ی مدته مثانم هم درد داره هم تکرر دارم،حجم پروستاتم22سی و زخامت دیواره مثانه طبیعی هستش
دکتر ب من ویسول همراه سلوکسیب دادن، بعدش چشمم درد گرفتم دکتر گفتن که مصرف دارو رو قطع کنم الان مثانم خیلی کم درد داره ولی علائم پر کاری مثانه هنو دارم لطفا راهنمایی کنین، تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
412
کراتینین

باسلام و خسته نباشید
مادر من۴۹ سالشه و دیابتی هست که با انسولین نوورپید و لانتوس تحت درمانه کراتینین ایشون ۲/۹ هستش ایا میاز به دیالیز هست
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
413
التهاب پروستات درد مزمن لگن

سلام
من نزدیک 5 ماه است که از این بیماری رنج میبرم دو ماه اول که از بیماری ام اعطلاع نداشتم بعد متوجه شدن به دستور پزشک حدود دو هفته تاوانکس مصرف کردم و بعد از آن سه هفته قرص مبیک مصرف کردم ولی هنوز در قسمت لگنم و پاها احساس درد داشتم وقتی با شما درمیان گذاشتم شما دستور روز یک عدد شیاف ایندومتاسین به مدت ده روز و نشستن در آب گرم و نزدیکی منظم را پیشنهاد کردید و بنده انجام دادم از این موضوع دو هفته میگذره ولی هنوز در قسمت لگن و پاها و مقعدم احساس درد میکنم ولی مشکل اداری (سوزش،تکرر)زیاد ندارم آیا داروی دیگری مصرف کنم ؟آیا این درد پایان دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
414
مصرف كراتين

سلام بنده حدودا يك ماهه كه از داروخانه يك قوطي ٣٠٠ گرمي كراتين تهيه كردم براي مصرف در كنار ورزش بدن سازي ، حدودا يك ماهه دارم مصرف ميكنم با طريقه مصرف روي خود قوطي ، نگراني دارم براي اينكه آيا ممكنه با مصرف كراتين كليه هام از كار بيفته؟؟ آيا نياز به آزمايش دارم؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
415
نعوظ

سلام وقت بخیر. دکتر من 48سالمه دیابت نوع 2 دارم الان حدودا 2سال کلا نعوظ ندارم . کبدم چرب هستش فشار خون هم دارم .
میخواستم بدونم واسه این مشکلم درمانی هست یا دیگه نمیشه کاری کرد
مشاهده پاسخ دکتر
416
ضعف اسپرم

با سلام خدمت آقای دکتر غرض از مزاحمت برادرم دو سال پیش عمل واریکسول داشته و تا چن روز پیش آزمایش اسپرم انجام دادن خواستم طبق عکسی که میفرستم آزمایش ایشون رو تفسیر کنید و چه درمانی رو پیشنهاد میکنید آیا امیدی به طبیعی باردار شدن هست یا خیر با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
417
مایع منی لخته و قرمز

باسلام آیا قرمز بودن کایع منی خطر ناک است و آیا نیاز به بررسی دقیق دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
418
کراتینین

سلام آقای دکتر.درآزمایش قبلی من کراتینین۱.۵بوده درآزمایش جدید۱.۲۸ آیا کراتینین من بالارفته باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
419
کراتینین کلیه

باسلام درآزمایش قبلی من کراتینین۱.۵ بوده درآزمایش جدید۱.۲۸آیاکراتینین من بالارفته یاپایین آمده باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
421
پروستات و درد بیضه

بعد از نزدیکی و حتی تحریم جنسی دچار سفتی زیر شکم و بیضه و درد میشوم. من دارای بزرگی پروستات هستم و روزانه یک عدد امنیک میخورم.
ابن درد و سفتی بدنبال عدم انزال و یا همان انزال خشک صورت میگیرد
اندازه پروستات حدود 60 سی سی است و psaزیر4 است. این درد چند ساعتی طول میکشد و خود به خود خوب میشود. احساس میکنم تا حدی بیضه ام در این مدت نیز متورم میشود.س ابقه عفونت پروستات و جاری ادرار نیز دارم
مشاهده پاسخ دکتر
422
بی اختیاری و تکرر ادرار

Robert:
با سلام خدمت شما من قرص ویزیکر که گفتید رو مرتب استفاده کردم ولی همون 3روز اول تاثیر زیادی داشت ولی احساس میکنم باز کم کم داره تاثیرش از بین میره به نظر شما بخاطر دزش نیست کم یا زیادیش ممنون میشم در ضمن خشک شدن دهان طبیعیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
423
عمل جراحی پروستات به صورت بسته. Tur-p

من 55 سال دارم و پروستاتم 65cc است. آیا میتوانم به صورت tur-p یا بسته عمل کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
424
سوال جنسی

سلام خدمت شما،من جوان 20ساله هستم که قبلا استمنا میکردم ولی از خیلی وقت پیش ترک کردم،من دقیقا هر روز بعد ادرارم یه چیزایی شبیه به چرک یا منی بیرون میاد،بیشترم در آخر ادرارم ،یه حالت انسداد ایجاد میشه ،که بعد با بازی کردن با آلتم وبعد چند دقیقه همین چرک یا ادرار بیرون میاد،دقیقا هر روز و هر دفعه که میرم دستشویی،ولی گاه وقتی که در خواب ملتحم میشم تا 2روز موقع ادرار بیرون نمیاد از اینا،سوزش یا دردم ندارم
الانم یک هفته هست که کپسول پروکساژل 200و زاکسیم 400 استفاده میکنم ولی بازم بعد ادرار میاد بیرون ،میگم از یک هفته که بیشتر مصرف کنم شاید تاثیر داشته باشه،خواهشا منو راهنمایی کنید که اگه مشکلم جدیه ،یا این قرصا ضرر داره چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
425
درد کمر و الت موقع انزال و قبل از ان

سلام
دردی در کمر دارم که بعد از انزال از بین میرود یعنی درد کمر شاید دو سه روز همراهم باشد که بعد از خالی شدن منی از بین میره.. دوباره بعد از چند روز میاد... انزال همراه با درد در نوک الت هست... 42 سال دارم... هنوز بچه دار نشدم... ناباروری دارم اشکال اسپرم صد در صد غیرنرمال.. فتق دیسک بین مهره‌های 4 و 5 دارم... داروی ضد افسردگی سرترالین مصرف میکنم... فشار ادرار کمتر شده..... Psa انجام دادم زیر یک بوده.. . خواستم نظر شما را بپرسم که چه کنم. بیماری من چه هست
مشاهده پاسخ دکتر
426
اختلال نغوظ

سلام شوهر من شصت سالشه داروي والسارتان(ديوان) ٨٠ ميلي گرمي روزي دوعدد واسه فشارخونش ميخوره مدتي است كه اختلال نغوظ پيدا كرده من فكر ميكنم از دواشه ايا اگر داروي فشارخونش عوض بشه درست ميشه خودش خيلي ناراحته مشاهده پاسخ دکتر
427
فعالیت کم نعوذ در سن 29سالگی

سلام من دو سال قبل مشکلی نداشتم تا بعد چند روز هیجان شدید با یه پسر رابطه کوتاهی برقرار کردم و بعد اون تقریبا نعوذ برام غیر ممکن شده بود ولی الان هم به خانمها تقریبا حس خیلی کمی دارم و به مردان بیشتر میخوام برگردم به چند سال قبلم که هر وقت اراده میکردم نعوذ انجام میشد . دکتر هم رفتم جواب ازمایشت رو هم میتونم تلگرام بدم مشاهده پاسخ دکتر
428
قرص پاکسیل

با تشکر از شما من از سه روز قبل شروع به مصرف پاکسیل کردم از لحاظ زمان خیلی اوکی شدم ولی تقریبا 10 ساعت بعد از مصرف کپسول دچار عرق سرد و بیقراری شدم و احساس میکنم فشارم بالاست خواستم ببینم مشکلی نداره یا بایستی خوردنش رو متوقف کنم .
در ضمن من حضوری خدمت رسیدم و این تجویز رو برام کردین اگه نیازری هست مجددا خدمتتون میرسم.
سپاس از شما
مشاهده پاسخ دکتر
429
بالا رفتن كراتنين خون

با عرض سلام و خسته نباشيد، در ازمايشم كراتنين خون 1.43 نشان مي دهد. ولي غير از كراتنين و ي مقدار قند خون بالا (113) و PSA= 1.49 چيز خاصي نشان نميدهد. لطفاً بفرماييد دليلش و درمانش چي ميتونه باشه؟ با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
430
سوزش مجرای ادرار

باسلام وتشکر از شما.من مردی47ساله هستم..از سن16سالگی ناگهان دچار سوزش مجرای ادرارشدم..که با ادرار کردن گاهی برطرف میشد بصورت موقت.هنگام جنب شدن در خواب وبیرون آمدن منی بشدت آلتم دچارسوزش میشه.گاهی احساس ادرار دارم ولی بیش از چند قطره خارج نمیشه.چندبارباید ادرار کنم که گاهی قطره قطره ویا بصورت باریک ودوشاخه ازم خارج میشه..چندین وچندبار از همان سن 16سالگی به متخصصین اورولوژی (ازجمله خودشمادراهواز)مراجعه کردم که انجام آزمایشهای مختلف از قبیل کشت ادرار-آزمایشa.f.b-t.bانجام عکس رادیولوژی ivp , kupوهمچنین سونوگرافی از مثانه وکلیه وپروستات همگی نشتان از سلامت دستگاه گوارشی وتناسلی من میداد..حتی یکبارعمل سیستوسکپی انجام شد که پزشک گفت پروستاتم قرمز رنگ وملتهب هست..داروهایی که دراین مدت حدود30ساله استفاده کردم کورتیموکسازول وایبوپروفن-کورتیموکسازول و آسپیرین-سفیکسیم وایبوپروفن-سفکسیم وزادتین بودند....در آخر هم متخصص بهم گفتن نگران نباش که عادی هست وخطری نیست..ولی من هنوز سوزش در ناحیه انتهایی آلت تناسلی قسمت چسبیده به بیضه وتکرر ادرار و قطره قطره آمدن ودوشاخه بودن ادرار رو بعداز30سال درمان حس میکنم...لطفا منو راهنمایی کنید خیلی خسته شدم مشاهده پاسخ دکتر
431
قرض تادافین

دکتر طرز مصرف قرض تادافین چجوری روزی چندتا باید خورد چندروز ضرر نداره آخه گفت یا بخورم یک ساعت قبل از نزدیکی مشاهده پاسخ دکتر
432
عفونت بیضه

سلام عفونت بیضه دارم دکتر متخصص قرص تجویز کرده بعد چند روز فقط مقداری درد کم شده تورم کم نشده تب ولرز گاهی اوقات سراغم میاد درصورتی که قبلا هم ثابقه داشتم دکتره دیگری رفته بودم با 6 عدد آمپول فاصله 12 ساعتی کاملا تورم و درد از بین رفت وبعد قرص تجویز کردن لطفا راهنمایی کنید با توجه به اینکه بیمه نیستم و بیکار نمیتونم زیاد برم دکتر مشاهده پاسخ دکتر
433
اختلال در نعوظ

سلام جناب دکتر. آیا مصرفرقرص سیستون باعث اختلال در نعوظ میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
434
عدم انزال

سلام من سه ماهه آب منی ازم خارج نمیشه حتی تو خواب یا سکس ،نمی دونم واقعا علتش چیه ؟ چجوری میشه درمان کرد؟
پیش آب دارم ولی آلتم دیر به حالت نعوظ در میاد نسبت به سه ماه قبل میل جنسی ام خیلی کم شده
مشاهده پاسخ دکتر
435
واریکوسل

قهوه،،،غروب،،،کتاب ونقش تودرقاب عینکم:
قهوه،،،غروب،،،کتاب ونقش تودرقاب عینکم:
من تو زمان تولد فتق داشتم وعمل کردم تا 3 سال پیش که عمل واریکوسل سمت راست انجام دادم وحدود یک ماه پیش هم عمل فتق و واریکوسل سمت چپ انجام دادم راستش رو بگم قبلا خیلی خود ارضایی میکردم ولی الان دیگه نه وقتی که خود ارضایی یا نزدیکی میکنم وارضا میشم بیعضه هام وکشاله رانم خیلی درد میگیره ومشکل نعوظ و زود انزالی هم دارم مدتی وادرارم هم خیلی بوی بدی داره ورنگش خیلی زرد شده خیلی هم میترسم میخوام برم خواستگاری ولی از ترس هی. امروز وفردا میکنم خواهشن راهنمایی کنید لطف
مشاهده پاسخ دکتر
436
راست نمیشه

آقای دکتر من در نوقوز بیسیارضعیفم مشاهده پاسخ دکتر
437
مشکلات ادراری جنسی

سلام اقای دکتر من رفتم یه دکتر بخاطرمشکلات گوارشی اینا خلاصه به یک روانپزشک ارجاعم دادن روانپزشک برام همزمان چهارداروی پرانول سرترالین نورتریپتیلین وکلیدینیوم نوشت بامصرف اینا بدنم هنگ کرد اصلا باعوارضشون ازجمله مشکلاتی که الان دارم
اصلا فک کنم ادرارتومثانم نمی مانه میادتومجرای ادراریم خودم ارادی کنترلش میکنم روزی بالای ده بارادرار میکنم فکرمیکنم دریچه خروجی مثانه ام کنترل نمیشه درضمن وقتی چهارقرص نامبرده دربالا رومصرف میکردم تواونده روزمصرف تکررادرار نداشتم شاید بخاطرپرانول بودنمیدونم لطف میکنین توضیح بدین

دیرانزال شدم

ارگاسم وانزالم لذت قبل رونداره

میل جنسیم کم شده
الان یک برا این مشکل احساس همیشگی ادرار(تکرر) وبالا بردن لذت ارگاسم چکار کنم
ازمایشم دادم عفونت ادراری ندارم درضمن پروستاتمم بیست سی سی میباشد که فک کنم نرمال ولی یه اورولوژ گفت پروستات دارم پروزاسیون نوشت مصرف نکردم


سونوگرافیم هیچ مشکلی نداشت مثانه ض
خامت کلیه پروستات و...
مشاهده پاسخ دکتر
438
منی خونی

باسلام واحترام به محضر آقای دکتر ..
اقای دکتر منی همراه بادرد وسوزش وهمراه باخون وخیلی هم احساس انسداد موقع خروج دارم
خیلی وقته نزدیک به چند سالی میشه ولی متاسفانه بهبود نیافته راه حل چیست ؟خیلی نگرانم چون منی کلا خونی است ...
باتشکر از زحمات جناب عالی
مشاهده پاسخ دکتر
439
منی خونی

باسلام واحترام به محضر آقای دکتر ..
اقای دکتر منی همراه بادرد وسوزش وهمراه باخون وخیلی هم احساس انسداد موقع خروج دارم
خیلی وقته نزدیک به چند سالی میشه ولی متاسفانه بهبود نیافته راه حل چیست ؟خیلی نگرانم چون منی کلا خونی است ...
باتشکر از زحمات جناب عالی
مشاهده پاسخ دکتر
440
كليه

علت كم حجم و قطع شدن ادرار پس از نفروستومي ناشي از چيست؟خطرناك است ؟! مشاهده پاسخ دکتر
441
نمونه برداری از پروستات

ضمن عرض سلام خدمت آقای دکتر
اینجانب 60ساله میباشم ودرتاریخ 28/6/96پس از انجام آزمایش خون تست اینجانب 19بود بعداز مراجعه به دکتر طی آزمایش جدیدpsaاینجانب 11 و free psa 1/8 مشاهده گردید ودکتر دستور نمونه برداری داد .
سوال این است که با توجه به کاهشی بودن psaظرف 20 روزوباوجود عدم تست DREانجام نمونه برداری ضروری است ضمنا من از عوارض نمونه برداری می ترسم وسوال دوم باتوجه به کاهشی بودن psaآیا ممکن است درآزمایش بعدی وضعیت بهتر شود
مشاهده پاسخ دکتر
442
مایع منی قرمز رنگ

باسلام مایع منی بنده در حالت خواب خارج شد که بنده بلافاصله بیدار شدم که دیدم مایع ریخته شده در لباس زیرم قرمز رنگ است دلیل آنرا میخواستم. درضمن روز قبلش بنده به دلیل منایب نبودن موقعیت مجبور به نگه داشتن ادرار خود در حدود 1 ساعت شدم آیا این مورد میتواند باعث بروز این مشکل شده باشد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
443
افزایش psa

با سلام و احترام.بنده همکار داروساز هستم. جناب آقای دکتر حدود 7 ماه پیش به طور اتفاقی در آزمایشات دوره ای محل کارم(بیمارستان) psa خودم و چک کردم به روش ایمونو فلورسانی حدود 1.95 دراومد. پنج ماه بعد دوباره چک کردم 4.6 شد دو هفته با مشورت یکی از همکارا سیپرو فلوکساسین مصرف کردم دوباره آزمایش دادم 4.4 شد. دفعه بعد شاید بهفاصله 1الی 2 هفته اینبار به روش ecl آزمایش دادم psa total شد 2.6 و free psa شد 0.571 نسبت free به total هم شد 22%..سه روز بعد دوباره آزمایش رو با رعایت شرایط آزمایش تکرارکردم psa total دوباره شد 2.6 و free شد0.44 و نسبتشون 16.9%. با یکی از همکاران دوباره مشورت کردم فرمودند بعد سه هفته دوباره آزمایش رو تکرار کنم اگه نسبت free به total کمتر از 18 بود trus انجام بدم . یکی دو روزی هم هست که در قسمت پری آنال احساس فشار موقهنشستن میکنم. در فامیل هم پدر با 72 سال و عمو هم حدود 67 سال psa زیر 8 دارند. پدر psa شون بین 6-8 یکساله ولی free در حد نرماله. اگه لطف بفرمایید نظر خودتون و راجع به شرایط خودمبفرمایید آیا احتمال ملگننسی هست. سنم هم نزدیک 40 ساله. علایمی هم از تکرر و bph ندارم.سپاسگزارم مشاهده پاسخ دکتر
444
مثانه

سلام و درود دکتر وقتی زیاد سرپا می ایستم احساس میکنم زیر شکمم وارد مثانم میشه وقتی پامو و کمرمو بالا میگیرم احساس میکنم برمیگرده و از اون حالت سنگینی درمیاد مشاهده پاسخ دکتر
445
ناباوری

با سلام
دکتر جان
بنده جوان 27ساله مجرد هستم تا کنون دوبار سابقه عمل واریکسول و دوبار سابقه عمل فتق در سمت چپ داشتم
والا ن هم مدتی هست قرص ویتامین eو کپسول ول من خارجی مصرف میکنم
با اینکه دارو مصرف میکنم
هفته گدشته ازمایش اسپرم دادم
حجم منی کمی داشتم
و حرکت اسپرم و تعداد اسپرم پایین هست
ایا با این روش که دارم
فردا ازدواج کردم بچه دار میشم
چون به متخصص کلیه مراجعه کردم شرح حال گفتم و معاینه کرد گفت شما بچه دار نمیشی
چون عمل واریکسول و فتق نباید چند بار انجام داد
گفت ازدواج کردی مراجعه کن تا تحت درمان قرار بگیری که فقط بتوانی 1بچه داشته باشی
ایا چنین حرفی درست است یا نه
نطر شما در این موصوع چیه
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
446
درمان هیدروسل در کودک هجده ماهه

من کودکی هجده ماهه دارم که به مدت یک ماه است دچار تورم بیضه سمت راست شده است.سونوگرافی انجام شد و تشخیص هیدروسل انجام شده است.فتق هم طبق سونوگرافی رد شد.حجم کیسه 15سی سی است.به نظر شما احتیاج به جراحی دارد یا خیر؟
چون همزمان دچار یبوست شدید بود آیا منشا آن میتواند باشد؟
مشاهده پاسخ دکتر
447
به هم خورد حال بیماردرحین دیالیز

باسلام : درجواب سوال آقای دکتر در رابطه به سوال قبلی همه قیل از دیالیز حالش به هم خورد وهمه امروز در موقع دیالیز ودر بیمارستان گفته اند که از دوروز قبل دیالیز جواب داد می خواستم بدانم خطر ندارد در ضمن پدر من زیاد نمی تواند راه برود ودوچاره بیماره فتق هم است . مشاهده پاسخ دکتر
448
ترشحات آلت تناسلی

سلام
پس از رویت برگه آزمایش نظر بدین
باسپاس
مشاهده پاسخ دکتر
449
باروری به روش آی یو آی

با تشکر از لطف و بزرگواری شما که در اسرع وقت جواب دادید
آقای دکتر باتوجه به تو ضیحات قبلی و اینکه تعداد اسپرم ۹۷میلیون و حرکت اسپرم a=13و b=10/a+b=23 و همچنین یکسال از دوره شیمی درمانی کمکی گذشته میتوانم از این اسپرم ها جهت آی یو آی استفاده کنم
سپاسگذارم از بزرگواریتان ببخشید مزاحم اوقات شدم با آرزوی موفقیت برای شما
مشاهده پاسخ دکتر
450
بارداری بعداز درمان تومور بیضه طول عمر بعد از درمان

باسلام و عرض ادب
اینجانب حدود یکسال پیش در سن ۳۰سالگی دچار تومور امبریونال کاسینوما stage1 در بیضه راست شدم که بعداز ارکیدکتومی بیضه راست و دو دوره شیمی درمانی کمکی بعداز ۴دوره پیگیری ۳ ماه بعداز یکسال وارد دوره های شش ماه شده ام بعداز گذشت یکسال آزمایش اسپرم دادم که تعداد آن در هر میلی ۱۶میلیون و جمع کل ۹۷میلیون و سرعت حرکت a=13و b=10وa+b=23آیا بعداز گذشت این یکسال و همچین آزمایشی میتوان اقدام به بارداری طبیعی نمود و طبیعی بارداری صورت بگیرد و طول عمر کسی که به این نوع تومورها دچار شده چقدر میباشد
باسپاس فراوان از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
451
زگیل تناسلی قهوه ای

سلام اقای دکتر من سفید پوستم و زگیل های روی الت تناسلی من قهوه ای میباشد ایا رنگ زگیل قهوه ای بر روی الت تناسلی نشان پرخطر بودن زگیل های تناسلی است مشاهده پاسخ دکتر
452
درد پس از عمل برداشتن پروستات

من اخیرا حدود 3 هفته پیش عمل باز کردم و پروستات را برداشتم (توسط دکتر پورمند) . مشکلی که الان دارم هنگام دفع ادرار است که در ناحیه مثانه درد دارد و این درد به حالت راننده ای است که فرمان ادرار را در دست دارد ولی به انتهای ادرار که می رسد فرمان ناخودآگاه و به طور اتوماتیک از دست او خارج می شود . نکته دیگر اینست که موقعی که راه می روم احساس ادرار داشتن دارم ولی موقعی که نشسته و یا خوابیده ام این احساس درحد نزدیک به صفر است. دکتر به من تجویز لووفلوکساسین 500 میلی گرم شبی یک عدد به مدت یکماه تجویز نموده اند . الان حدود 10 شب است استفاده می کنم ولی از التهاب ناحیه عمل شده چیزی کم نشده است . آیا راهنمایی بهتری تجویز می فرمایید؟ با تشکر و احترام مشاهده پاسخ دکتر
453
فتق

سلام دخترم اواخر شهریور امسال عمل فتق ران سمت راست شد الانوچند روزیه که سمت چپشم باد میکنه آیا احتمالا فتق وجود داره؟؟ وباید دوباره جراحی بشه؟؟ ایا دوعمل ب فاصله ی کم برای ی دختربچه ۱۱ ساله خطر ندارد؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
454
نعوظ

با سلام و احترام
در خصوص ترريق امپول به الت جهت نعوظ چند سوال داشتم
1-پس از چند ساعت از تزريق نعوظ صورت ميگيرد؟
2-مدت پايداري نعوظ چقدر است؟
3-ايا اين روش عوارضي دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
455
فتق درد بیضه

سلام خسته نباشید من فتق 2 طرف عمل کردم از بعد جراحی راه ک میرم بیضه سمت چپ درد میگیره قبل از عمل سونو بیضه دادم مشکلی نداشتن ولی الان دچار دردم میخواستم ببینم دلیل درد بیضه چیه؟ و تا چه زمانی طول میکشه مشاهده پاسخ دکتر
456
عدم نعوظ آلت تناسلی

سلام علیکم آقای دکتر
من یه سوال داشتم من اختلال نعوظ دارم یعنی نعوظ کامل نمیشم از یکی دو ماه هست که اینجوری میشم و موقع ارتباط جنسی زود ارضا میشم طرف جنسی ام نمیتونه ارضا بشه چون نعوظ آلت دیگه زود از بین میره
راه درمان داره آقای دکتر لطفا ر اهنماییم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
457
درمان

برای جراحی الت و درمان کوتاهی وکجی چکار باید بکنم.وکجا باید برم؟ برای مشاوره اگه میشه شماره تلفن خودتونو بدید مشاهده پاسخ دکتر
458
التهاب پروستات

سلام دکتر برای التهاب پروستات قرص فیناستراید میخورم اگه قطع کنم دوباره عوارض دارو بر میگرده قرص فیناستراید خوبه برای التهاب؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
459
خروج منی

با سلام مردی هستم 38 سال مدتی است حدود یک سال که موقع انزال متوجه خروج منی نمیشوم(احساس نمیشه) در ضمن حجم مایع منی هم نسبت به قبل کاهش پیدا نموده .ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
460
کلیه و مثانه و کراتین

با سلام.من وقتی بچه بودم طی یک عمل اشتباه مثانه من دستکاری شد و کوچیک شد و طی عمل دوم عمل سیتوپلاست انجام دادم و مثانه من حس نداره و از سوند استفاده میکنم و الان که ۲۹ سالمه نزدیک ۲۱ سال از عمل من میگذره میخواهم باردار بشوم آیا مشکلی نداره؟آزمایش دادم رحمم سالمه.درضمن یکی از کلیه های من از نظره اندازه کوچیکتر از اونیکیه و کراتین کلیه ام هم یکم بالاس در حد خطرناک نیست مشاهده پاسخ دکتر
461
درد پهلو

من دختر 23 ساله هستم. هرچند وقت یکبار، درد شدیدی به مدت حدود 1 دقیقه در پهلو و در قسمت کلیه خود احساس می کنم. همراه با حال بسیار بد. آیا نشانه ی بدی است؟ هیچ علائم دیگری در ادرار و ظاهر خودم ندارم. آزمایش خون و ادرار هم نرمال می باشد. این درد اذیت کننده برای چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
462
میل جنسی بالا

سلام . دکتر من 20 سالمه.میل جنسیم بالاس. مجبور میشم گناه کنم و خود ارضایی کنم و نمیتونم درسمو بخونم.خواهش میکنم ازتون که یه دارویی برام معرفی کنین که میل جنسیم رو بیاره پایین. مشاهده پاسخ دکتر
463
واریکوسل

سلام خسته نباشید،اقای دکتر من سه بار عمل کردم سمت چپم را الان بیضه سمت چپم خیلی اومده بالا میخواستم بدونم احتمال ناباروری وجود دارد برای من؟اگه احتمال ناباروری وجود داشته باشد باید چیکار کنم؟ ممنونم از کمکتون. مشاهده پاسخ دکتر
464
اا

سلام آقای دکتر من ۳۰ساله هستم مدتی هست که مشکلی دارم و رنج میکشیم مدنی
الا تناسلی ام راست نمیشه یعنی دیر راست میشیه بی کارم مصرف میکنم چیکار باید کنم درمانش چی کمکم کنید ممنون.ضمنا مشکل خوابم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
465
جنسی

با سلام همسرم قبلا زود انزالی داشت وبه ۲دقیقه نمیرسید اما جدیدا دیر انزالی پیدا کرده وحدود یک ساعت طول میکشد بعد میگوید تخلیه کامل منی نشده واظهار میکند هیچ ماده ای وقرصی استفاده نمیکند.این موضوع بعد از مدتی که رابطه نا مشروع داشت اتفاق افتاد.وارگاسم بعد از یه تلاس طولانی براش اتفاق میافتد.میشه علت بهم بگید.ممنو ن میشم.توضیحش برام بگید. مشاهده پاسخ دکتر
466
جنسی

با سلام همسرم قبلا زود انزالی داشت وبه ۲دقیقه نمیرسید اما جدیدا دیر انزالی پیدا کرده وحدود یک ساعت طول میکشد بعد میگوید تخلیه کامل منی نشده واظهار میکند هیچ ماده ای وقرصی استفاده نمیکند.این موضوع بعد از مدتی که رابطه نا مشروع داشت اتفاق افتاد.وارگاسم بعد از یه تلاس طولانی براش اتفاق میافتد.میشه علت بهم بگید.ممنو ن میشم.توضیحش برام بگید. مشاهده پاسخ دکتر
467
طول الت تناسلی

سلام وقتتان بخیر
الت تناسلی من ۱۰ سانت است و به همین خاطر اعتماد به نفسم پاین امده ایا راهی هست که حدود ۳یا ۴ سانت افزایش یابد بدون عوارض لطفا راهنمایی فرماید
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
468
دستگاه تناسلی

با سلام
من حدود ۳۵ سال دارم که دستگاه تناسلی من (آلت) خیلی کوچک گفتم بینم راهی هست که درمان بشه
مشاهده پاسخ دکتر
469
پروستات

باسلام وعرض ادب.کارمن فروشندگی هست و بیشتر اوقات سر پا هستم ولی بعضی از اوقات اگه زیاد سر پا ایستاده باشم احساس یه درد خفیفی در قسمت مخرج دارم ایا میتونه از پروستات باشه یا استرس میتونه دخیل باشه تو این امر چون مشکل کاری دارم و همیشه فکرم مشغوله.کلیه سنگ ساز دارم و دو سالی میشه که همه چیز خوب تا اینکه یه شش ماهی میشه که دوباره یه سنگ سه میل تو کلیه راست پیدا شده ازمایش دادم یوریک اسید 7.10و بی یو ان 17.30 و کراتنین 1.07ضمنان باشگاه بدن سازی میرم و پودر وی با امینو اسید استفاده میکنم.ایا مشکلی دارم یا میتونه از این مواد باشه که استفاده میکنم.مرسی از لطفتون.ارزوی سلامتی و موفقیت شما دکتر عزیز مشاهده پاسخ دکتر
470
التهاب پروستات

سلام.من الان47ساله هستم از سن16سالگی دچار سوزش مجرای ادرارشدم..حس تکرر ادرار وسوزش شدیدمجرا هنگام خروج منی در خواب.یا ادرار دوشاخه وقطره قطره..به چندین متخصص اورولوژی مراجعه کردم..آزمایشات متعددکشت ادرار..آ.اف.بی وتی.بی-عکس آی.وی.پی وکا.یو.پی-سونوگرافی متعدداز مثانه وپروستات وانجام سیستوسکپی واستفاده داروهای ضد التهاب وآنتی بیوتیک..ولی متاسفاه درمان نشدم..آخه چرا من باید از16سالگی درگیر بشم وبا پیگیری های مداوم بازم درمان نشم؟؟دلیلش چیه دکتر؟لطفا منو راهنمایی کنید..دکتر ممبینی بمن گفت مشکلی نیست وعادی هست ولی من دچار سوزش وناراحتی در مجرای ادرار هستم..لطفا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
471
ناباروري

در سال ٩4 ازمايش اسپرم دادم و ميزان اسپرم 5 ميليون و داراي حركت ضعيف بودچند روز گذشته ازمايش مجدد دادم تمام ازمايش نتيجش صفر بود ميخواستم بدانم علت اينكه جواب ازمايش هيچ اسپرمي را نشان نميدهد چيست ايا مشكلي در خروج اسپرم از بيضه است مشاهده پاسخ دکتر
472
پروستات

با سلام پدرم پروستات دارد دکتر گفته عمل بشه چکارکنیم مشاهده پاسخ دکتر
473
عمل

سلام.ببخشید من از شورت تنگ استفاده میکنم بخاطر عملی ک 10 روزیه بخاطر واریکوسل و هیدروسل انجام دادم .زیاد تحریک میشم و نعوذ دارم وقتی شرت تنگ میپوشم یکمم مایع خارج میشه ایا واسه عملم بد نیست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
474
واریکوسل

با سلام و خسته نباشید
20 روز پیش عمل واریکوسل دو طرفه ب روش لاپاراسکوپی انجام دادم ، بعد از چند روز متوجه ورم هر دو بیضه خو شدم ، میخواستم بدونم ایا این ورم طبیعی هست یا ب هیدروسل مبتلا شدم .
ایا این ورم ازبین می رود؟
چه مدت طول میکشد تا این ورم از بین برود ؟
با تشکر .
مشاهده پاسخ دکتر
475
واریکوسل

با عرض سلام و خسته نباشید
بند 20 روز پیش عمل واریکوسل دو طرفه ب روش لاپاراسکوپی انجام دادم ، تقریبا بعد از چند روز متوجه ورم هر دو بیضه خود شدم ، میخواستم بدونم ایا این ورم بیضه طبیعی هست یا مبتلا ب هیدروسل شدم ،
ایا این ورم از بین می رود ؟
چند مدت طول میکشه از بین برود ؟
با تشکر.
مشاهده پاسخ دکتر
476
مجارای ادراری

سلام اقای دکترخسته نباشیداقای دکترخون درادرارم هست چندروزپیش بهتون پیام دادم عکس وسنوانجام دادم سالم بودن شماها هم بهم گفتیدانتی بیوتیک مصرف کن به مدت سه روزمصرف کردم ولی بازم خون درادرارم هست وخیلی اذیتم تکرارادرارسوزش ادراروهمیشه تب میکنم ازمایش سه بعدی انجام دادم براتشخیص سرطان خداروشکرسرطان نداشتم به هرچه دکتری رفتم به عمومی ومتخصص وفوق تخصص خواهش میکنم راهنمایی کنید🙏
بعدی
مشاهده پاسخ دکتر
477
دیایلز

باسلام پدر من دارای 81 سال ئارد ونزدیک یک ماه است که دیالیز می شود وامروز درموقع دیالیز حالش به هم خورد .وبعداز دیالیز هم بی حال بود وپرستار در بیمارستان گفت که از امروز دیالیز جواب داد آیا لین خطر ندارد مشاهده پاسخ دکتر
478
بیضه کودک

سلام خسته نباشید پسرم یک سال دو ماه داره فتق عمل کردیم بعد از ۳ روز دور بیضه و الت ورم و باد کرده مشکل چیه اورژانسیه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
479
كراتين٢.١انسولين ده واحدسنگ كليه دارم سنم66سال

كراتين٢.١انسولين ده واحدسنگ كليه دارم سنم66سال
درضمن قنددرطول شبانه روزكنترل ميشودبراي كراتين چكاركنم
مشاهده پاسخ دکتر
480
مشکل پروستات تکرر ادار در شب ها

با سلام وخسته نباشید به خدمت آقای دکتر من با توجه به اینکه بزرگی پروستات به اندازه 45 و وزن 38 گرمی دارم ودر خرداد ماه آزمایش psa دادم 12 شد اما با مصرف سیپرو فلوکساسیلین. وچند بار آزمایش دیگر به 3.7 رسید اما الان باز هم با توجه وضیعت جسمیم احساس می کنم که psa مجددا بالا رفته آیا به نظر شما معرض خطر سرطان پروستات هستم یا نه ممنون کمک کنید سپاسگزارم مشاهده پاسخ دکتر
481
تکرر ادرارشدید

سلام چند سال مشکل تکرر ادرار دارم در روز شاید بیشتر از دوازده بار برم دستشویی در ضمن زود انزالی دارم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
483
التهاب پروستات

با سلام.. من بیش تر از 1 سال که التهاب پروستات گرفتم یه مدت کوتاهی خوب شد اما دوباره اود کرد انواع آنتی بیوتیک ها رو هم مصرف کردم اما فایده ای نداشته نیاز به مراجعه حضوری هست آیا ؟ راه درمانش چیه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
484
پروستات

سلام، 20 سالمه اندازه پروستاتم22سی هستش، مثانم ی خورده درد داره و پرکارم هستش (مثل تکرر ادرار)
دکتر بعداز آزمایش و سونوگرافی،بار اول بهم افلوکسایسین و ترازوسین دادن بار دومم اندازه 45روز قرص ویسول با ترازوسین و سلوکسیب دادن ولی ی مدت خوب میشم ولی بیماریم دوباره عود میکنه،لطفاً راهنمایی کنین
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
485
بیضه نزول نکرده نوزاد

درود نوزاد 6ماهه من دارای یک بیضه نزول نکرده می باشد که در دسترس هم نیست به نظر شما عمل لازم هست ؟چه زمان؟آیا بیهوشی باعث کند ذهنی در آینده کودک نمی شود؟
احتمال نزول وجود دارد؟تا چه مدت میتوانیم صبر کنیم؟
مشاهده پاسخ دکتر
486
بیضه

سلام دکتر همسرم در نوزادی فتق بیضه داشته الان یک بیضه داره.مشکلی تو نعوذ نداره ولی من میترسم اینکه ایا میل جنسیش از بقیه مردان کمتره؟از کجا بفهمیم این موضوع رو.و هم از باروری میترسم. مشاهده پاسخ دکتر
487
عدم نعوظ کامل

سلام
من 25 ساله هستم
مشکلات روحی و روانی مثل استرس شدید، افسردگی و... دارم و مدتی ب روانپزشک مراجعه میکردم
الان هم بابت استرس قرص سرترالین 50 و پروپرانولول 20 مصرف میکنم
متاسفانه چند سالی هست در هنگام رابطه جنسی نعوظ کامل ندارم ولی گاها در طول روز ممکن است نعوظ بذام اتفاق بیوفته
با مصرف سرترالین وضعیت انزال زودرسم بهبود یافته ولی همچنان مشکل نعوظ دارم
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
488
نعوظ

سلام آقای دکتر
آقای دکتر مشکل نعوظ من پس از راهنمایی های شما بهتر شده فقط سوالی که ازشما داشتم اینه که آیا نعوظ صبحگاهی شامل نعوظ بعلت داشتن ادرار هم میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
489
عدم نعوظ کامل

سلام
امشب جهت نعوظ یک قرص تادالافیل یک ساعت قبل از رابطه جنسی خوردم
اما نعوظم مثل قبل نصفه نیمه بود
چیکار کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
490
بیضه و مجاری ادرار

سلام تازه باسایت اشناشدم ممنون ازلطف ومحبتتون.سوالم داشتم دراین مورد که چهارپنج ساله ازابتداادرارم خوب خالی نمیشد والان بعدپنج سال اوضاع خیلی خرابترشده دوبارسیتوسکوپی وبالغ برده بار سونوگرافی کلیه مثانه پروستات دام همش میگن سالمی وپروستاتم روشانزده سی سیه.psA0/94زیریک است . تکررادرارواخرادرارم سوزش همراه بادرد وقطره قطره شدن ادرارهمیشگی دارم .دردبیضه دردکف لگن فشارزیادبه مثانه دارم.برای اولین بارسونوبیضه دادم که عکس سونومیفرستم که نوشته در هردوهیدروسل خفیف دارم ولنف های نوددرکشاله ران راست بزرگترینش 21میلیمترودرچپ 19میلیمتر است. مشکل چیست وچه راه حلی پیشنهادمیگردددکترزیادرفتم نتیجه ای نگرفتم ممنون بیست وشش سالمه مجرد مشاهده پاسخ دکتر
491
سرد مزاجی

سلام آقای دکتر من از شاهرود مزاحمتون میشوم در مورد شوهرم ایشون از لحاظ جنسی سرد هستن و نیازی به زن ندارن من چیکار کنم؟ یک سال و نیم هم عروسی کردیم خیلی میترسم چیکار کنیم؟ مشاهده پاسخ دکتر
492
مشکل جنسی و زود ارضایی

سلام،مشکل زود انزالی دارم
نهایت زمان صرف شده برای ارضا جنسی من 2 دقیقه در حالت طبیعی میباشد
مشاهده پاسخ دکتر
493
درد بیصه

آقای دکتر سلام به خاطر زود انزالی به شما پیام دادم فرمودید قرض که برای زود انزالی مصرف کنم الان چند روز درناحیه راست بالای بیضه درد دارم چکارباید بکنم مشاهده پاسخ دکتر
494
ترشحات آلت تناسلی

سلام
اظهار. نظر. بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
495
سوند

با عرض سلام و احترام ، من 65 سال دارم و حدود 10 سال است که از داروی تامسولوسین استفاده می کنم . نگرانی از عوارض احتمالی قرص باعث شد مدتی مصرف دارو را قطع کنم . یک هفته پیش نیمه شب که از خواب بیدار شدم دچار احتباس ادرار شدم ناچار به اورژانس مراجعه و سوند گذاری شد . بعد از خارج کردن سوند مجرا کمی باز شده به نظرم سوند در باز کردن مجرا موثر بوده ، آیا می توانم هر دو سه روزی یکبار سوند گذاری کنم یا اینکه داروی تامسولوسین را مصرف کنم . با احترام و تشکر - علی نازی مشاهده پاسخ دکتر
496
درد کمر و بیضه

Nariman Rzv:
سلام خسته نباشید آقای دکتر چند روزی هست درد در ناحیه گودی کمر دارم و مخصوصا وقتی راه میروم این احساس بیشتر میشه حس میکنم بیضه هام بیشتر مواقع جمع و بالا است البته همیشه هم اینجور نیست و پایین هم میان ولی درد خاصی در قسمت بیضه ندارم فقط در زمان راه رفتن دوست دارم بیضه هام آزاد باشه و حساس شدن میخواستم ببینم مشکل خاصی نیست ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
497
نیامدن اب منی

وقتی سکس میکنم اب منی نمیاد ولی اگه خود ارضای کنم میاد مشاهده پاسخ دکتر
498
درد در ناحیه ی بین بیضه و مقعد

با سلام. من 33 ساله و متاهل هستم. از سال گدشته درد در ناحیه ی مقعد و استخوان دنبالچه داشتم و با انجام ام ار ای به من گفته شد که مقداری عفونت در ناحیه وجود دارد و انتی بیوتیک تجویز شد. همچنین گفته شد که پروستات من کمی بزرگ شده است ولی جای نگرانی نیست. بنده جسته وگریخته سال گدشته را با درد سپری کرده ام و الان 2-3 ماه است که درد از ناحیه مقعد گسترش پیدا کرده به ناحیه ی بین مقعد و بیضه. درد چند روزی با من است و سپس علایم از بین رفته و مجدد بازمیگردد و پس از عمل دفع نیز عود میکند. با خواندن مطالب شما به این فکر افتادم که نکند درد من ناشی از پروستات است. من در کانادا زندگی میکنم و دسترسی مستقیم به پزشک متخصص ندارم و همه چیز از کانال پزشک عمومی است که عموما قدرت تشخیص پایینی دارند. لطفا مرا راهنمایی کنید که اگر احتمال بیماری پروستات میرود، به پزشک عمومی ام چه بگویم و ازش چه نوع پیگیری هایی را بخواهم تا بلکه پس از 1 سال جوابی برای دردهای خود پیدا کنم. سوال دیگر من ای است که آیا این التهاب و دردها در صورت وجود مشکلات پروستات، خطرناک است؟ نگران هستم چون سیستم اینجا کند است و میترسم که اتفاق بدی بیافتد. ممنون از پاسختون مشاهده پاسخ دکتر
499
جوابم چی میشه🙄

میخوام دکتر سونوگرافیمو ببینه.کلیه م دچار التهاب و هیدرونفروز شدید شده و
در قسمت میانی هم ضخامت کورتیکال کاهش یافته
مشاهده پاسخ دکتر
500
ادامه سوال با کد رهگیری t13y22575

با سلام جناب آقای دکتر قوامی
من کد رهگیری t13y22575 هستم
میخواستم بپرسم که قرص شیاف ایندومتاسین 50 استفاده کنم یا 100
آنتی بیوتیک کوتریموکسازول خوبه استفاده کنم در این 40 روز ، من سی روز هم سیپروفلوکساسین خورم و مقداری مشکل گوارشی پیدا کردم یعنی حالت تهوع دارم و دمیترون هم الان دارم میخورم مشکل اعصاب و روان داشتم و دارم یعنی افسردگی و قبلاً دارو می‌خوردم ولی الان نمی‌خورم اگر با مصرف این دارو ها مشکلی برای اعصابم پیش اومد میتونم شبها کلونازپام بخورم کلونازپام در خانه دارم
با تشکر از شما ، بعد از بهبودی هرچقدر هزینه شد به حسابتان واریز میکنم با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
501
سوال جنسی

با عرض سلام خدمت اقای دکتر
من ۲۰ سالمه و مجرد و تا کنون رابطه جنسی نداشتم
چن وقته ک فکر اینکه احتمال داره ک بعد از متاهل شدن دچار عدم نعوظ باشم تمام ذهنمو ب هم ریخته و تمرکز ندارم و کم کم داره واسم ب ی باور تبدیل میشه
در سن نوجوانی خودارضایی انجام میدادم اما ترک کردم و الان خیلی کم و بعضی مواقع خودارضایی میکنم ک تصمیم به کنار گذاشتنش گرفتم
راه حل چیه دکتر ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
502
واریکوسل

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من دانشجو پزشکی هستم ... حدود ۲ ساله واریکوسل چپ گرید ۲ مایل به ۳ دارم آنالیز اسپرم جدیدا دادم نرمال بود درد و علامت خاصی ندارم زیاد ...خواستم اگه لطف کنید نظرتونو راجع به جراحی بدونم که نیازه یا نه....ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
503
کم کاریه کلیه

دلایل بالا بودن کاراتین و اوره خون و کم کاریه کلیه مشاهده پاسخ دکتر
504
درد بیضه راست

چند روزی ست که درد خفیفی روی توی بیضه راستم حس می کنم و هم چنین زیر نافم . که گاهی اوقات در روز بیشتر میشه و گاهی اوقات کمتر.البته خانم بنده هم بارداره . و چند ماهی هست که نزدیک هم صورت نگرفته. ممنونم میشم اگر پاسخ بنده رو بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
505
ایا قابل درمان است یع نع

التهاب پروستات با بزرگی خوش خیم پروستات چه فرقی دارد مشاهده پاسخ دکتر
506
نعوظ

سلام.من ٣٣ سال ام مجرد قبلا خود ارضایی میکردم ولی الان نه .قبل از سکس خیلی از اسپری بی حسی استفاده کردم و زمان نزدیکی آلتم بزرگ و سفت بود مدتی فکر کنم حدود یک دقیقه که حتی دخول هم انجام شد و یه مرتبه احساس کردم نمی تونم نگهش دارم .اولین بارم بود سکس و تجربه میکردم .چربی خونم بالاست.کبد چرب.ورزش کم انجام میدم.ترس بدی در وجودمه قصد ازدواج دارم و اگه بدونم که مشکل دارم از ازدواج منصرف میشم.لطفا راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
507
خون در منی

با عرض سلام و وقت بخیر
بنده 30 سالمه و متاهل و بدلیل ابنکه همسرم در ماههای آخر بارداری هستش نمیتوانیم نزدیکی داشته باشیم و با توجه به این دست به خود ارضایی زده و متوجه خونی بودن منی شدم.چیکار باید کنم؟خطرناک هستش؟
مشاهده پاسخ دکتر
508
درد در ناحيه مثانه

‎سلام جناب دكتر قوامى
‎من امير هستم
‎يك مشكلى دارم در قسمت مثانه ام درد دارم در حدى كه احساس ميكنم همش مثانه ام پر شده و بايد به دستشويى برم و بعد از آن ١ ساعت بعد دوباره به دستشويى ميرم .
‎وقتى به دستشويى ميرم مجبور ميشم آب داغ روى آلتم بريزم كه ادرارم بياد اگر اينكارو نكنم فشاره ادرارم كم و زمان ميبرد و همراه با درد است .
‎و هميشه وقتى دستم رو به محدوده مثانه ام فشار ميدم دردم ميگيره از داخل درد دارم و حتى ١ وجب به سمت چپ كه فرو ميكنم درد دارم .
‎من مدت 4 سال در استراليا بودم و در آنجا رابطه جنسى هم با دوست دخترم كه خارجى بود داشتم و متاسفانه چون اعتماد داشتم كه فقط با من است از كاندوم استفاده نميكردم .در آنجا به دكتر مراجعه كردم و سونگرافى ، آندوسكوپى ، GP, و حتى آزمايش خون و ادرار و مدفوع و آزمايش پروستات هم دادم با اينكه ٣٣ سالم هست . اين مشكل رو در حدود٢ سال است كه دارم همراه با درد ، و در شب ١ يا ٢ مرتبه از خواب پا ميشم و ميرم دستشويى و ادارم زرد رنگ و كمى سوزش است. در ناحيه مثانه احساس ورم هم دارم . يكبار در استراليا خودم رو خيلى نگه داشتم و متاسفانه درد شديدى داشتم و فشارم افتاد پايين و از حال رفتم و بيهوش شدم به مدت ٢ دقيقه رو زمين افتاده بودم و خودم رو سريعا به دستشويى رسوندنم الان نميدونم بايد چيكار كنم و قرص هام رو هم به موقع ميخورم اما تاثير چندانى نداشته در كل جواب همه دكترا به من ميگفتن كه تو آزمايشت هيچ چيزى نيست و شما همه چيزت خوبه سالمى و آنتى بيونيك و چند قرص ديگه كه براتون ميفرستم براى من تجويز ميكردن و متاسفانه نميتونن مشكل من رو پيدا كنن مننون ميشم از شما اگه من را راهنمايى كنيد و به من كمك كنيد تا بتونم مشكلم رو پيدا كنم .
‎بعد از خدا اميدم به شما هست دكتر قوامى .
‎سپاس از شما دكتر قوامى 🙏
ديگر سؤالى ندارم تشكر .
ديگر سؤالى ندارم تشكر .
مشاهده پاسخ دکتر
509
درد ناحیه مثانه، کمر بیضه و پهلوها

ضمن عرض سلام و وقت بخیر

بنده 30 ساله، متأهل و ساکن کشور فرانسه هستم. الکل و سیگار مصرف نمیکنم و همچنین مصرف گوشت قرمز و چربی و ... هم بسیار کم و ناچیز است. مدتی است که دارای کمی درد در ناحیه انتهای مثانه (به احتمال زیاد پروستات) تیرکشنده به بیضه ها (بیشتر چپ) و تا حدی پای چپ گاهی با احساس داغی در ران پا هستم. دفع ادرار در ابتدا تا حدی با مشکل انجام شده و گاهی توأم با احساس سوزش ناچیز است و احساس تخلیه کامل نیز نمیکنم. همچنین درد مبهمی در کمر، دو طرف شکم ، پهلوها و پشت متمایل به سمت پایین وجود دارد. نتایج اسکن کامل شکم با تزریق جهت تشخیص نود یا توده و ... و آزمایش خون و پی اس آ نرمال بوده و همچنین عفونت ادراری منفی میباشد. اما در سونوگرافی شکمی که تقریبا 6 ماه قبل در ایران جهت چکاپ انجام دادم اندازه پروستات بزرگتر از نرمال گزارش شد.

بنظر شما مشکل کجاست؟ آیا پروستات بزرگ یا عفونی شده (چرا پی اس آ نرمال است؟)؟ قدم بعدی برای درمان را چه پیشنهاد میکنید؟

پیشاپیش از حسن نظر و توجهتان سپاسگزار و منتظر پاسختان هستم
مشاهده پاسخ دکتر
510
کوچک شدن الت تناسلی

باسلام خدمت شما ببخشید من الان حدود یک سال است که مواد روترک کردم ولی در این مدت التم کوچیک شده وهنگام نزدیکی زود کوچیک میشه خواستم بدونم باید چکار کنم باتشکر ازشما مشاهده پاسخ دکتر
511
درمان

ب
Mild.rhimi@gmail.com
سلام ،بخاطر کجی الت شما گفته بودید جراحی لازم داره.میخواستم بدونم چکار باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
512
وجود خون در ادرار

سلام علیکم.آقای دکتر.بنده چند سالی است که درادرار خود خون مشاهده می کنم وبعضی مواقع نمی بینم.علت را می خواستم بدانم.آیا مایعات در ادرار تاثیر دارد؟باتشکر. مشاهده پاسخ دکتر
513
جنسی و ادراری

میخواستم بدونم آیا رابطه ای بین اینکه من زیاد نمیتونم ادرارمو نگه دارم
( البته نه اینکه جامو خیس کنم خیر)
و اینکه دچار زود انزالی شدم وجوود داره
اینم بگم که چندی میشه که دچار زود انزالی شدم شاید دودقیقه طول بکشه که اونم فکر میکنم این مسله ای که میخوام عرض کنم بی تاثیر نبوده


مدتی قبل برای مدت زمان بیشتر برای ارتباط من از قرص های تآخیری مانند ویگرا استفاده کردم
که در مواردی نزدیکی انجام نشد
اما اکنون مدتی است که حتی مانند ثابق هم نزدیکی طولانی نمیشود و در مواقعی حتی وسط نزدیکی نعوض آلت تناسلی سست میشود
این مسأله بسیار مرا رنج میدهد

اما اصلآ میل و اشتیاقم کم نشده

ممنون میشم برای هر دو مورد راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
514
پرستات

بالای الت سمت راست قسمت آخره لگن ی چیزه گلوله ای درد میکنه و ورم کرده مشکل چیه مشاهده پاسخ دکتر
515
کرماستریک رفلکس

سلام آقای دکتر خسته نباشید
ببخشید نبود رفلکس کرماستریک در نبود ساین و سیمپتوم خاص تو سن ۲۰..۳۰ سال طبیعیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
516
قاطی شدن خون بامني

جوانی هستم19ساله هستم مدتیه خوددارضايي زیاد میکنم قاطی منی ام خون دیدم نمیدونم چیکار کنم لطفن دقیق راهنمایی کنید خیلی خطرناکه؟چيکاربايدبکنم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
517
زیگیل

سلام..زیگیل هرجای بدن باشه باید حتما ازمایش و عمل بشه یا فقط تناسلی اینجوریه? مشاهده پاسخ دکتر
518
زیگیل

با سلام اقاي دکتر یه دونه زیگیل قبلا روی بیضه من بود که الان افتاده و دیگه ندارم ایا احتیاج به درمان دارد و اگر دارد ضروریست? شماره صحیح نیست مشاهده پاسخ دکتر
519
سرطان مثانه

سلام پدر من حدودیک ماه پیش متوجه خون درادرار شدند با سیتی اسکن و نمونه برداری مشخص شد دچار تومور بدخیم از نوع مهاجم هستند میخاستم بدونم آیاامیدی برای درمان کامل ایشون وجود داره؟افرادمبتلابه این نوع سرطان چندسال عمرمیکنند؟ مشاهده پاسخ دکتر
520
پروستات و شب بیداری

با سلام - معمولا شبها یکی دو بار برای ادرار کردن بیدار می شوم و بد بختانه غالباً پس از دفع ادرار مشکل مچدداً بخواب میروم . اگر داروی آرامبخش مصرف کنم ، آنوقت به سختی ادرار می کنم .
چند روز پیش به دلیل وجود التهابی در بدنم کپسول ژلوفن مصرف کردم در دوره درمان با ژلوفن شب بیداری نداشتم . و با قطع مصرف ژلوفن مجدداً شب بیداری شروع شد . مصرف بلند مدت ژلوفن عوارضی دارد ، آیا داروئی هست که عوارض ژلوفن را نداشته باشد ولی چنین خاصیتی داشته باشد .
مشاهده پاسخ دکتر
521
مشکلات ادراری و عدم نعوظ مطلوب و لذت بخش

من با یکسری علائم ادراری و مشکلات مربوط به نعوظ و لذت جنسی مواجه شده ام(علائم از 1سال و نیم قبل شروع شدن) و از نظر شدت و ضعف علائم روز به روز تفاوت وجود داره...علائم: فوریت برای تخلیه ادرار...سوزش مجرا در انتهای تخیله ادرار...و درد و ناراحتی در پایان تخلیه ادرار...و چکه کردن ادرار بعد از انجام تخیله روی لباس زیر...و در کل مشکلات ادراری...از نظر جنسی و مسائل نعوظ هم دچار ناراحتی هستم....مثلا درد حین نعوظ و درد در نوک الت تناسلی...عدم ایجاد یک نعوظ مطلوب و لذت بخش...به پزشک ارولوژیست مراجعه کردم داروهای مگافن، باکلوفن 10، تولترین 2، اوفلووکساسین 300 و پروتال 0.4 را تجویز کرده و الان که به مدت 3هفته مصرفشون میکنم..اکثر علائمم هنوز پابرجاست و شاید فقط درد و ناراجتی مقداری کمتر شده باشه...نظر شما چیه آقای دکتر؟...به مصرف داروها ادامه بدم؟...یا 2باره به متخصص ارولوژی مراجعه کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
522
درد بیضه راست

با سلام بیضه من سه ماه پیش یک ضربه محکمی خورد که درد شدیدی داشت که شب آن روز حالت تهوع و استفراغ شدیدی گرفتم فردای آنروز به اتفاقات بیمارستان اورولوژی شیراز (بیمارستان سعدی دولتی) رفتم که با لمس بیضه گفت که تو هیچ مشکلی نداری و اصلأ نیازی هم نیست به متخصص مراجعه بکنی حالت تهوع تو هم بخاطر مشکل از معدته ولش کن هر دوتاش خودش خوب میشه
من دو ماه در خانه استراحت کردم اصلا بهتر نشد در پای راستم هم بشدت احساس ضعف میکردم و حالت تهوع هم داشتم و بیضه راستم هم بشدت درد میکرد تا اینکه به یک مطب دکتر متخصص رفتم و بعد با سونوگرافی گفت که بیضه راستت عفونت کرده که برام قرص سیپروفلوکساسین 500 شبی یکی و قطره پروستاتان بیست قطره هر 12 ساعت و قرص های باکلوفن و ناپروکسن موقع درد نوشت و گفت کار هم بکنم مشکلی ندارد ولی من کار زیاد سنگینی روش نکردم که بعد از یکماه خوردن داروها هیچ بهبودی پیدا نکردم و زمانی که دارو ها تمام شد به یک متخصص به همون بیمارستان اولی مراجعه کردم و داستان هارا برایش تعریف کردم و با لمس بیضه ام گفت که تو هیچ مشکلی نداری فقط طناب بیضت ملتهب شده و به جواب سونوگرافی هم اعتنایی نکرد و برام قرص دیکلوفناک 100 روزی دو عدد ( یکی صبح و یکی شب) و یک قرص گاباپنتین 100 شبی یکی برام نوشت که دارو ها تقریباً دارند تموم میشوند باز هم بهبودی پیدا نکردم در این مدت ها به جز دو ماه اول که فکر میکردم مشکلی ندارم بعضی از شبها بر روی بیضه ام یخ می گذاشتم چیزهای کافئین دار اصلا نخوردم و خیلی کم خود ارضایی کردم و شورت تنگ پوشیدم و پیاده روی کم کردم (یعنی نتونستم جلوی خودمو بگیرم مجرد هم هستم) اینها طبق توصیه های سایت های اینترنتی انجام دادم ، ولی بازم فایده ای نداشت ، از شما آقای دکتر خواهشمندم مرا یک راهنمایی بکنید و مرا از این مخمصه نجات بدهید دارم دیوونه میشم با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
523
بیضه

سلام آقای دکتر من 16سالمه و بیضه سمت راستم خیلی بزرگتر از بیضه سمت چپه و یه چیز سفتی داخل بیضه هست و وقتی به کشاله رانم دست میزنم احساس میکنم یه چیزی شبیه رگ وصل شده به بیضه سمت راستم,درحالی که درسمت چپ اینطور نیست,و خیلی اذیتم میکنه و احساس سنگینی میکنم,ولی بعضی وقتا که دراز کشیدم و یا از خواب بیدار میشم اینطور نیست,و بیضه ها در حالت طبیعی هستند,خیلی نگرانم,لطفا جواب بدید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
524
ناتوانی جنسی عدم نعوظ

مشکل نعوظ دارم آلت تناسلی من موقع رابطه زناشویی سفت نمیشه مشاهده پاسخ دکتر
525
نيامدن مني

سلام همسر من حدود دو ماه است كه بعد از سكس هيچ مني ازشون خارج نميشه ٣٣سالشونه و باعث نگرانيمون شده لطفا راهنمايي كنيد مشاهده پاسخ دکتر
526
باسلام وخسته نباشید

من43 سال دارم.حدود5سال پیش عفونت شدیدی گرفتم که حتی دکترگفت که پروستاتت بزرگ شده .باداروهای فراوان عفونت رفع شد وپروستات به حالت اول درامد.بعدازمدت کوتاهی کیست بیرون بیضه برام بوجودامدکه مجبوربه عمل جراحی شدم وبعداز 20روز دوباره کیست کوچکی برگشت .بعداز مدت کوتاهی دچارواریکاسل سمت چپ شدم وبعدازمدتی کشاله سمت راست پا وزیر شکم قسمت راست شروع به درد کردن کرد.وبا مراجع کردن فراوان به دکترهنوز خوب نشدم ومتاسفانه دردخیلی شدیدی در کشاله ران وزانوها وقسمت زیرشم وپشتم دارم.تاوانکس 500مصرف کردم.افلوکساسین 500 و200 هم مصرف کردم.تا زمانی که این داروها رومصرف میکنم مقداری دردم بهتر است.اما وقتی دوره مصرف داروتمام میشود دردم شروع میشود. دردخیلی خیلی شدیدی در حد وحشتناک دارم.ومتاسفانه درد نسبت به قبل شدیدتر است.دیگه خسته شدم ازدرد.لطفا اقای دکترمرا راهنمایی کنید.ممنون ازشما مشاهده پاسخ دکتر
527
درد کشاله ران، تورم ران و انتشار درد به دیگر نقاط پشت پا

با سلام وعرض تشکر مجدد ازفراهم کردن وبسایت خوبتون که سعی براین دارید که به دیگران کمک کنید.من چندی پیش از خارج از کشور مزاحم شدم که ظاهرا" زیاد توضیح داده بودم لذا سعی کردم از وبسایتتون یه سری پیشنهادهایی که به دیگران توصیه کرده بودید رو مطالعه کنم و بکارگیرم. خوشبختانه نشستن در آب گرم خیلی زیاد بمن کمک کرد طوریکه دیگه سراغ قرصهایه ضد التهاب نرفتم البته سعی کردم که "ایندومتاسینه سوپوزیتوری" بگیرم ولی موفق نشدم. دکتر متخصص هم زمانی که معاینم کرد گفت از نظر من بیضه هات ایرادی نداره فقط واریکوسل گرید 3 داری که اگر بچه دار نشدی باید تحقیق کنیم وزمانی که از درد کشاله ران شکایت کردم اول بعد از معاینه گفت نمیدونم چه سبب میشه ولی بعد ازینکه جواب سونوگرافیرو دید علی رغم اینکه خودش معاینه کرد و هیچ برامدگی یا دردی ندید گفت احتمالا" "هرنیه ورزشی یاsport's hernia" باعث دردت میشه. در حال حاظرکمی درد در مجاری ادرار دارم ولی دردی که مثل پاره شدن ماهیچه ها ی ران پاست و اطراف ریشه آلت و مقعد گاهی پیش میاد زمین بنوعی وحشت زدم کرده، چون موقعی که میاد مثل اینه که از داخل ماهیچه ها شروع به پاره شدن میکنند و ران پاهام از داخل ورم کرده اند. امروز به یه فیزیوتراپی مراجعه کردم تا بلکه با ماساژ درمانی کمک کنه که گفت اینقدر بعد از لمس تو دردت زیاده که نمیتونی ماساژ رو تحمل کنی لذا گفت یخ بگذارم ویه نرمش داد که بعید میدونم فایده ای داشته باشه. من خودم احساس میکنم ماهیچه هام توانایشون کمه چون سال گذشته هم ماهیچه هایه دنده راستم حین نرمش پاره شدند که زمان برد ولی هیچوقت متورم نشده بود. لازم به یادآوریست که من عمل نزدیکی ندارم چون کم کم در حال جدایی هستم واین نداشتن نزدیکی چندین ساله که در حال اتفاق افتادن هست، دارو "تمسولوسین" میخورم و فکر نمیکنم داروهایه ضد التهابی که استفاده میکردم کمکم کنند(سله ککسیب یا سلبرکس ، دایکلو فناک و ناپروکسین). سوال من این هست آیا این هرنیه ورزشی یا واریکوسل این دردها رو بوجود میارن؟ آیا راهی داره این هرنیه رو بدون عمل حل کنم(هیچ برآمدگی دیده نمیشه) حتی یه ماه پیش یه جراح گفت بعید میدونم دردهام از این هرنیه باشه. ممنون میشم منو راهنماییم کنید و منو ببخشید اگر باز زیاد توضیح دادم در ضمن وجود واریکوسل باعث شده بیضه چپ رو به پایین بکشه یعنی تقریبا" از حالت عمودی اکثر اوقات بشکل افقیست.مجددا" سپاسگذارم از لطفی که به همه دارید.شماره رهگیری که چند هفته پیش بمن دادید رو میزنم کا اگر احیانا" حظور ذهن ندارید کمکی باشه.n84yw92265
با ارز پوزش مجدد، من حدود چهار سال پیش در ناحیه پایین کمرم یعنی دنبالچه مشکل پیدا کردم که اینجا گفتند موردی نداره و خودش به مرور خوب میشه، الآن هم هر جا میشنم بعد از بلند شدنم مشکل دارم و زمان میبره تا بلند شم، اینو عنوان کردم که شاید کمکی باشه ضمنا" من یه ماه پیش زمانی که هنوز از عمل نشستن در آب گرم اطلاعی نداشتم بخاطر التهابه "اپیددیمیت" حتی قادر نبودم رو صندلی بشینم.
مشاهده پاسخ دکتر
528
درد کشاله ران، تورم ران و انتشار درد به دیگر نقاط پشت پا

با سلام وعرض تشکر مجدد ازفراهم کردن وبسایت خوبتون که سعی براین دارید که به دیگران کمک کنید.من چندی پیش از خارج از کشور مزاحم شدم که ظاهرا" زیاد توضیح داده بودم لذا سعی کردم از وبسایتتون یه سری پیشنهادهایی که به دیگران توصیه کرده بودید رو مطالعه کنم و بکارگیرم. خوشبختانه نشستن در آب گرم خیلی زیاد بمن کمک کرد طوریکه دیگه سراغ قرصهایه ضد التهاب نرفتم البته سعی کردم که "ایندومتاسینه سوپوزیتوری" بگیرم ولی موفق نشدم. دکتر متخصص هم زمانی که معاینم کرد گفت از نظر من بیضه هات ایرادی نداره فقط واریکوسل گرید 3 داری که اگر بچه دار نشدی باید تحقیق کنیم وزمانی که از درد کشاله ران شکایت کردم اول بعد از معاینه گفت نمیدونم چه سبب میشه ولی بعد ازینکه جواب سونوگرافیرو دید علی رغم اینکه خودش معاینه کرد و هیچ برامدگی یا دردی ندید گفت احتمالا" "هرنیه ورزشی یاsport's hernia" باعث دردت میشه. در حال حاظرکمی درد در مجاری ادرار دارم ولی دردی که مثل پاره شدن ماهیچه ها ی ران پاست و اطراف ریشه آلت و مقعد گاهی پیش میاد زمین بنوعی وحشت زدم کرده، چون موقعی که میاد مثل اینه که از داخل ماهیچه ها شروع به پاره شدن میکنند و ران پاهام از داخل ورم کرده اند. امروز به یه فیزیوتراپی مراجعه کردم تا بلکه با ماساژ درمانی کمک کنه که گفت اینقدر بعد از لمس تو دردت زیاده که نمیتونی ماساژ رو تحمل کنی لذا گفت یخ بگذارم ویه نرمش داد که بعید میدونم فایده ای داشته باشه. من خودم احساس میکنم ماهیچه هام توانایشون کمه چون سال گذشته هم ماهیچه هایه دنده راستم حین نرمش پاره شدند که زمان برد ولی هیچوقت متورم نشده بود. لازم به یادآوریست که من عمل نزدیکی ندارم چون کم کم در حال جدایی هستم واین نداشتن نزدیکی چندین ساله که در حال اتفاق افتادن هست، دارو "تمسولوسین" میخورم و فکر نمیکنم داروهایه ضد التهابی که استفاده میکردم کمکم کنند(سله ککسیب یا سلبرکس ، دایکلو فناک و ناپروکسین). سوال من این هست آیا این هرنیه ورزشی یا واریکوسل این دردها رو بوجود میارن؟ آیا راهی داره این هرنیه رو بدون عمل حل کنم(هیچ برآمدگی دیده نمیشه) حتی یه ماه پیش یه جراح گفت بعید میدونم دردهام از این هرنیه باشه. ممنون میشم منو راهنماییم کنید و منو ببخشید اگر باز زیاد توضیح دادم در ضمن وجود واریکوسل باعث شده بیضه چپ رو به پایین بکشه یعنی تقریبا" از حالت عمودی اکثر اوقات بشکل افقیست.مجددا" سپاسگذارم از لطفی که به همه دارید.شماره رهگیری که چند هفته پیش بمن دادید رو میزنم کا اگر احیانا" حظور ذهن ندارید کمکی باشه.n84yw92265 مشاهده پاسخ دکتر
529
داروی پروستات combodart

باسلام و خسته نباشید خدمت شما دکترعزیزو مهربان
اقای دکتر من پروستات خوش خیم دارم ولی بزرگ تقریبا شماره 8 و دخترم در کشور هلند تحقیق کرد و برای من دارویی به نام combodart تهیه کرد و من اون رو به مدت سه ماه استفاده کردم این دارو برای کوچک شدن پروستات استفاده میشه .میخواستم از شما بپرسم میتونم قطعش کنم یا باید حتما ادامه بدم ؟
ایا عوارض و ضرری برای سلامتی نداره ؟
من بیماری قلبی دارم و یکبار هم عمل قلب باز کرده ام و خیلی دارو مصرف میکنم من قبلا اومنیک استفاده میکردم ولی فایده ای نداشت و همچنان پروستاتم بالا میرفت حالا دارم combodart استفاده میکنم و الان تقریبا فقط هشت تا قرص برام مونده که گفتم یک روز در میان بخورم و کم کم قطعش کنم .توی توضیحات دارو نوشته که به هیچ وجه قطع نکنید .حالا شما صلاح میدونید که قطع کنم یا ادامه بدم ؟؟ خیلی ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
530
درد ناحیه مقعد (شاید پروستات)

سلام
شب در خواب جنب شدم و روز بعد در قسمت مقعد دردهای ناگهانی داشتم
لطفا راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
531
روش کاهش کراتنین خون

دکتر من قرار بود انژیو پلاستی شوم در بیمارستان رجایی ولی بخاطر کراتنین بالا حدود 19این عمل انجام نشد من باید چکارکنم ایا با همو دیالیز می شود کراتنین مرا خارج کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
532
زود انزالی

با سلام و عرض ادب و سپاس به خاطر انسانیتتون برای جواب به سوالها
من ۳۵ سالمه و مشکل زودانزالی دارم که از اسپره استفاده میکنم و زمان خیلی طولانی تر میشه میخواستم بدونم ایا وقتی زمان طولانی تر میشه اب بیشتری هم از بدن خارج میشه و چکار کنم که دیگه نیازی به اسپره نباشه از نظر هزینه ش مشکلی نیست
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
533
انزال دیررس و عدم انزال

با سلام. همسرم 39 ساله و خودم 32 ساله هستم و یک سال است که ازدواج کرده ایم. مشکل همسرم این است که نمی توانند داخل واژن به ارگاسم رسیده و انزال داشته باشند. و فقط از طریق استمنا به ارگاسم می رسند. در طی یکسال فقط یکبار توانسته انزال داخل واژن داشته باشد. آیا برای این مشکل درمانی هست؟ و آیا به دکتر متخصص ارولوژی مراجعه کنیم یا روانپزشک؟ متشکرم که راهنمایی می کنید. مشاهده پاسخ دکتر
534
مشکل نعوظ

با سلام ووقت بخیر چندوقتی هست که شوهرم دچار ناتوانی جنسی شده پیش دکتر رفتیم بهش تادافیل ۱۰ و ایکس دی داد در هنگام نزدیکی التشون به حالت اولیه برمیگرده ومنی خارج نمیشه و در التشون چیزی رو حس نمیکنن ایشون به مدت دو سال متادون مصرف میکردن به مدت ۵ ماه هست ترک کردن و عمل واریکوسل انجام دادن چون تحرک اسپرمشون صفر بود و میلی به رابطه جنسی ندارن ایا درمان قطعی وجود دارد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
535
تبخال تناسلی

سلام؛
بنده از همکاران علوم آزمایشگاهی شما هستم.
متاسفانه مشخص شده در نوک آلت تناسلی ام(دور مجرا)، تبخال تناسلی(هرپس تناسلی) زده ام و نمیدانم چرا و بخاطر چی. من و همسرم هر دو متعهد و خویشتنداریم و نمیدانم چرا باید دچار این بیماری شوم.
درمان این مشکل بنده چیست و چه باید بکنم؟
آیا کاملا درمان می شود؟
البته یکی از دوستان و همکاران تازه کار ارولوژ، اسیکلوویر خوراکی 400 پنج بار در روز تا یک هفته، پماد اسیکلوویر دوبار در روز و گاباپنتین 100 شبی یک عدد تجویز کرده(این تبخال در ناحیه ی کلاهک و دور مجراست).این درمان مورد تایید شما هم هست؟ آیا درمان بهتر و قطعی تری دارد؟
لطفا کمک و راهنمایی ام کنید.
ممنون و شدیدا منتظرم...
مشاهده پاسخ دکتر
536
اختلال در نعوظ

سلام.خواهرم ب تازگی ازدواج کرد ..متوجه شدیم همسرش اختلال نعوظ دارد..برای معالجه ب پزشک رجوع کردیم ..
دکتر تست با سوزن رو انجام دادن ولی آلت تناسلی بیمار اصلا تغییری نکرد..
ایا این فرد امیدی هست ک بتوانند ب هبودی رو داشته باشند یا ن
ممنون اگر جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
537
جراحی هیدروسل

با سلام
اقای دکتر پسر ۱۶ ماهه ای دارم که طبق سونوش دکتر گفتن باید جراحی هیدروسل بشه. میخاستم بدونم واقعا نیاز به جراحی داره؟؟ و اینکه چه زمانی برای جراحیش مناسبه؟؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
538
دردبیضه وکشاله ران

باعرض سلام وادب
ازحدود7سال پیش در دوران خدمت ومعاینه توسط متخصص اورولوژ متوجه واریکوسل گرید2شدم
بعد ازاون هر1سال1بار به متخصص اورولوژی مراجعه کرده معاینه فیزیکی مرتب شده وتقاضای سونوگرافی کردم که هر7سونوگرافی نوشته همه چیزطبیعی ولی واریکوسل وجوددارد.(همه پیش1دکترسونوگراف قدیمی بوده نه چندجای مختلف)
اکنون مشکل بنده این است این درد بیضه چپ که از همون7سال پیش هم در ناحیه بیضه وکشاله ران چپ بوده برایم آزاردهنده میباشد.میزان درد دراین 7سال ثابت بوده.فقط خودم حس میکنم بیضه چپم لاقل1سایزبزرگ تر شده ازهمون7سال پیش بوده.یهرحال بازهم 2ماه پیش رفتم متخصص معاینه وسونو هم کردم ولی چیزی غیرطبیعی مشاهده نشد ودکترگفت دیگه نیا.پس تکلیف بنده بااین درد متوسط (خیلی زیاد آزاردهنده نیست ولی بهرحال رواعصابمه)چیست؟درضمن دردم به زیرشکم نمیزند مکانش فقط زیر بیضه چپ بین بیضه ومقعد وتاکشاله ران وخودران میباشد.ممنون میشم 1باربرای همیشه خیال مراراحت کنید یااینکه بفرمایید چظور بررسی دقیق تر بکنم.متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
539
تکرر و بی اختیاری ادراری

درمان تکرر ادرار چیست؟با آزمایشاتی که قبل از این انجام دادم و میزان بزرگیه پروستات بنده 20 و لب مرز است آیا میشه این مشکل و بی اختیاری در نگه داشتن ادرار دارم رو حل کرد یا نه؟ باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
540
درد بیضه بعد درمان عفونت

سلام عرض ادب خدمت تون من حدودا چهار ماهه پیش دچار عفونت بیضه شدم بعد از مصرف دارو ورم برطرف شد و درد هم نداره اما موقع کار یا ورزش فیزیکی درد پیدا می‌کنه لطفا بفرمایید مشکلی است یا خیر پیروز و کامگار باشید مشاهده پاسخ دکتر
541
هیدروس واریکوسل

با سلام.یه هفته پیش عمل هیدروسل راست و واریکوسل چپ انجام دادم الان هر دو بیضه ورم زیادی دارن ایا این ورم طبیعیه؟تا چند روز دیگه اگه ورم خوب نشه میتونه مشکلی باشه دکتر خودم در دسرس نیست اگه راهنماییم کنید ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
542
نعوظ ناکافی

با سلام الت من کم نعوظ پیدا میکنه فقط موقع خروج منی نعوظ کامل دارم من اریتمی قلبی داشتم عمل ابلیژن انجام دادم و دکتر گفت موفقیت آمیز بوده ولی الان ضربان قلبم بین 40 تا 50 میشه بنظرتون دلیل ش این میتونه باشه مشاهده پاسخ دکتر
543
نیامدن منی اجبار به دست خود شخص

اگر سکس داشته باشید و به خاطر ورزش کردن آن را خارج نکنی چه مشکلی پیش میاد مشاهده پاسخ دکتر
544
نیامدن منی اجبار به دست خود شخص

اگر سکس داشته باشید و به خاطر ورزش کردن آن را خارج نکنی چه مشکلی پیش میاد مشاهده پاسخ دکتر
545
بی اختیاری ادرار

سلام اقای دکتر
پدر من رو نزدیک به چهل روز پیش عمل پروستات به صورت باز انجام داده
ولی الان نمیتونه ادرارش رو کنترل کنه وقتی خوابیده یا نشسته است مشکلی نداره ولی سرپا نمیتونه کنترل کنه
ممنون از راهنماییتون
مشاهده پاسخ دکتر
546
مشکل نعوظ وعدم لذت از آمیزش جتسی

باسلام وعرض ادب خدمت شما
باستحضار میرساند من حدود 57 سال سن دارم و بیش از 5ساله مبتلا به بیماری دیابت نوع 2 میباشم وهمانطور که استحضار دارید دیابت معمولا "منجر به فشارخون بالا هم میشه و بنده هم مستثنا نیستم والان داروی دیابت و فشار خون استفاده میکنم میشه گفت بطور نسبی بیماریم تحت کنترله لیکن مدت 5 ماه است از آمیزش جنسی لذت نمیبرم ونعوظ کاملی هم ندارم از انواع قرص های سیدنافیل هم استفاده کردم نه تنها بهبودی حاصل نشده بلکه عوارض آنها بشدت آزارم میدن خصوصا" فشارخونم بالا میره لذا ازجنابعالی استدعای کمک دارم باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
547
اختلال نعوظ

با سلام
بنده ۳۳ سال دارم و حدود ۳ سال هست که ازدواج کرده ام. در دوران ابتدای بلوغ به دلیل عدم آموزش صحیح در اثر خود ارضایی مکرر در هنگام نعوظ صبح گاهی در تخت خواب، به مرور دچار کجی آلت رو به پایین و چپ شدم. بعد از ۲۰ سالگی تاکنون ۴ بار به پزشک متخصص مراجعه کردم که متاسفانه بدون معاینه و آزمایش و فقط با تجویز وایاگرا اقدام به درمان نمودند و نتیجه نگرفتم، رفته رفته اختلال نعوظ و زود انزالی در من پیشرفت کرده و به زندگی زناشویی من داره آسیب میرسونه. و در حال حاضر حتی حدود ۱ سال هست که نعوظ صبح گاهی هم ندارم. از شما خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
548
درمورد آلت پسر 10ساله ام است

سلام، آقای دکتر پسرم 10ساله است وقد آلتش هم خیلی کوچک است سر آلتش همیشه داخل است خیلی نگران هستم لطفاً راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
549
هیدروسیل

سلام دکتر پسرم ۳سال بعد سرما خوردگی شدید تورم بیضه پیدا کرده هیدروسل تشخیس دادان براش عمل واجب هست اگه عمل بشه دوباره میتونه عود کنه مشاهده پاسخ دکتر
550
کیست اپیدیم

با سلام خدمت دکتر
بنده در دو بیضه کیست اپیدیدم به اندازه چهار میلی متر دارم کیست در سر لوله اپیدیم قرار دارد .که هنگام تحریک جنسی کیست کاملا سفت و متورم می شود وقابل لمس است .ازمایش اسپرم هم دادم تحرک اسپرمها خیلی پایینه و رنگ منی هم زرد رنگ بصورت دانه دانه هست چند تا سوال دارم ممنون میشم از لطفتون جواب بدین:
۱- راه درمان و از بین بردن این کیست چی هست؟
۲- این کیست چه خطراطی داره و ایا منجر به ناباروری میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
551
فتق چیست؟

فتق چیست؟
فتق چیست؟آیا خطرناکه؟
مشاهده پاسخ دکتر
552
پانسمان هیروسل

روش پانسمان زخم هیدروسل دو طرفه را به من اموزش دهید مرسی
پانسمان هیدروسل دو طرفه رو به من اموزش دهید .متشکرم؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
553
درمان

سلام آقای دکتر،برای درمان کوتاهی الت ، کجی الت و زودانزالی من چه درمانی تجویز می کنید. مشاهده پاسخ دکتر
554
درمان

سلام آقای دکتر،برای درمان کوتاهی الت ، کجی الت و زودانزالی من چه درمانی تجویز می کنید. مشاهده پاسخ دکتر
555
درمان زود انزالی

من مشکل زود ارضاعی دارم
زود ارضاع میشم یعنی به 2 دقیقه نمیکشه
مشاهده پاسخ دکتر
556
ناتوانی جنسی

پسری 23هستم ایا نشت وریدی با جراحی قابل درمان هس یا باید فقط پروتز بذارم و در ضمن کاشت پروتز امکان افزایش سایز وجود دارد آخرین سوالم این که سبب معافیت از خدمت میشود نشت وریدی خیلی ممنون مشاهده پاسخ دکتر
557
بیضه

سلام حمید 26 ساله هستم من الان بیضه سمت چپم خیلی بزرگتر از سمت راستم شده تقریبا از 15 سالگی همینجوری هستم حالا هم هیچ دردی احساس نمیکنم و هر فعالیتی سختی ک تونستم انجام دادم ولی چند وقته ک در مورد سرطان بیضه مطالعه میکنم میترسم ک سرطان باشه ولی هیچ سختی یا توده سفتی رو احساس نمیکنم هیچ مشکلی در رابطه و ارضا شدن ندارم و هنوز پیش دکتر نرفتم حالا نمیدونم مشکلم چیه ممنون میشم از جناب دکتر راهنمایی کنند ک مشکلم نگران کننده هست یا نه؟با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
558
جنسی

سلام وقت بخیر من 28سالمه 4سال ازدواج کردم ولی خیلی تو ای چهارسال رابطه داشتم ولی الان یه مدت احساس میکنم آلت تناسلیم خیلی بیش از حد ضعیف شده وقت رابطه مثل قبل نمیشه با اینکه به اوج میرسم
ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
559
زودانزالی

سلام.سرترالین ۱۰۰رو نصف کردم روزانه خوردم بمدت یک هفته نتیجه ای نگرفتم در ضمن نعوذم بطور کامل انجام نمیشه بعد ول میشه .ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
560
زودانزالی

سلام و ارادت خدمت اقای دکتر...بندا زود انزالی دارم و خود ارضایی رو ترک کردم میخواستم ببینم با ترک زود انزالی درمان میشه..بنده مجردم قرص پاروکستین میل کنم خطر یا عوارض نداره..ممنون مشاهده پاسخ دکتر
561
درمان

کجی الت،زود انزالی،کوتاهی الت چطور درمان میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
562
ناتوانی جنسی

سلام خسته نباشید دکتر من ۲۳سال دارم به علت استفاده ی نادرست از واکیوم دچاره نشده وریدی شدم آیا با جراحی میشه جلوی نشتی رو گرفت و درضمن اگه پروتز بزارم از اون خوباش میشه طول و قطر و افزایش داد بعد آقای دکتر من از خدمت نظام وظیفه معاف میشوم ممنون مشاهده پاسخ دکتر
563
درد بیضه

سلام اقای دکتر.مدتی بود خودارضایی میکردم و هنگام ارضا شدن. با دستم جلوی خروج منی رو میگرفتم الان یه درد کمی توی بیضه سمت چپم مشاهده میکنم باید چیکار کنم
درضمن من الان22سالمه.ووقتی دستم رو روی بیضه میذارم احساس میکنم بیضه ام مثله ضربان قلب میزنه
مشاهده پاسخ دکتر
564
درد بیضه

سلام اقای دکتر
من 25 سالمه و درد پشت بیضه و کناره کیسه های بیضه دارم.در معاینه بیضه طبیعی داشتم.
سوزش ادرار ندارم
به دو پزشک متخصص مراجعه کردم
که پزشک اول تشخیصشون التهاب پروستات بود و داروی افلوکساسین و پروکساژل تجویز نمودند اما پس از حدود 10 روز علایم کمتر شد ولی از بین نرفت و گاهی بیشتر میشد
و پزشک دوم هم تشخیصشون عفونت بود که داروی زاکسیم 200 و ممفنامیک اسد تجویز کردند
البته سونوگرافی بیضه هم انجام دادم و واریکوسل ضعیف در بیضه چپ داشتم که پزشک دوم گفت مشکلی نیس
البته هیچ ازمایش التهاب پروستات ندادم
خواستم ببینم نظر شما در این مورد چی هس؟
ایا نیاز به ازمایش ادرار و یا اسپرم هس؟
در ضمن من هر هفته دوبار خود ارضایی دارم و مشکلی در انزال ندارم
علاوه بر دارو باید چه اقدامات دیگه ای انجام بدم و به نظر شما دچار التهاب پروستات شدم؟
خیلی ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
565
درد بیضه و علایم پروستات

بنده تقریبا به مدت 6 ماه در بعضی مواقع درد بدی در ناحیه بیضه (که حتی دست به بیضه نمی توانم بزنم)و زیرشکم دارم که در ان لحظه با دفع مدفوع هم درد دارم و همچنین احساس ادرار زیاد ولی خیلی کم فشار و نامنظم دارم.این اواخر هم درد بیضه در زمان انزال دارم و هم اختلال در نعوظ شدیدتر شده است و همچنین این اواخر شاهد کوچک تر شدن بیضه خود شدم و میل جنسی در من کم شده است.بنده 29 سال دارم مشاهده پاسخ دکتر
566
مشکل ادرار

سلام و عرض ادب، بنده 27 سالمه با سابقه فشارخون استرسی و حملات هراس(سوزش بدن و احساس مرگ)،بدون سابقه رابطه جنسی، سالهاست تکرر ادرار دارم و تقریبا 3 ماه هست که باید آب گرم بریزم رو آلتم تا ادرارم بیاد وگرنه نمیتونم ادرار کنم. سوزش و درد هم ندارم، فشار ادرارم هم کمه... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
567
کیست در پروستات

باسلام بنده 46 سن دارم متاهل هستم و مدت 6 سال است بزرگی خوش خیم پروستات به ابعاد پروستات در حدود44mm*31*36 , ;و کیستی به قطر mm 5.5 در قسمت سنترال قاعده پروستات دارم دارو تجویز می شودلطفا " راهنمائی فرمائید . باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
568
انزال زودرس

باسلام بنده 46 سن دارم متاهل هستم و مدت 6 سال و مشکل زود انزالی حداکثر در 3 ثانیه دارم لطفا " راهنمائی فرمائید . باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
569
تعرق شدید

سلام آقای دکتر
من بیش از اندازه عرق می کنم به طوری که با کمی پیاده روی خیس عرق می شم یا موقع نشستن بر روی صندلی محل کار یا اتومبیل شلوارم چنان خیس میشه که بلند میشم می بینم صندلی هم خیس شده. اخیرا ازمایش دادم اوره معمولیه اما کراتینین که باید بین 1.3-7. باشه برای من 1.43 هستش. لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا دلیل تعرق زیاد کراتینین بالا می تونه باشه یا نه؟ اگه نه پس علتش چیه؟ با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
570
مشکل خارج شدن مایع منی

سلام و خسته نباشید.همسرم ۲۸ سالشونه و ۳سال هست ازدواج کردیم.۲ماه هست برای بارداری اقدام کردیم اما روزهای بعداز پریودی که نزدیکی داریم مشکلی ازنظر انزال ایشون نداریم اما زمانهای نزدیک به تخمک گذاری که باید نزدیکی داشته باشیم و انزال انجام بشه اصلا هیچ اتفاقی نمیافته.درصورتی که تا قبل از اقدام گاهی تا چند دقیقه انزال بطول نمی انجامید.
میگن که اصلا انگار چیزی احساس نمیکنم.کلا محیط واژن بنده هم مثل همیشه تر نیست.
باپزشکم مطرح کردم گفتن که همسرم روحیه حساسی داره و نباید اذیت بشه و تا ۱سال زمان بگذارید و اگر تا سر ۱سال نشد اونوقت اقدام ناروری کنید.
بااینهمه همینطور بارداری داره به تعویق میافته و همینطور استرس ما برای بچه دار نشدن بیشتر میشه و واقعا خیلی سخته.لطفا بزرگواری کنید و راهنماییمون کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
571
كليه،پروستات و مجاري ادراري

نتونستم روي همون سوال قبلي كه پرسيدم اينو اضافه كنم باري همين طي يه سوال جديد
در ادامه سوال قبلي كه داشتم به عرضتون برسونم
معمولا بايد زور بزنم براي ادرار و تمام ادرار يه سره خارج نميشه،اين مشكل از كجاست و ميتونه خطرناك باشه؟
تصوير آزمايشي كه حدود ي٤٠ روز قبل دادم رو هم براتون ميفرستم
پيشاپيش از راهنمايي تون سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
572
كليه،پروستات و مجاري ادراري

سلام.من ٢٦ سال سن دارم
حدود يك ماه هستش كه بعد از درد در كليه راست متوجه وجود شن ٤ ميليمتري در كليه ام شدم و باتجويز متخصص داخلي دارم روزي يه قرص رواتينكس استفاده ميكنم،الان بعد از يه ماه با اين كه شن و دردش سر جاش هستش،متوجه شدم كه مثانه ام معمولا يه درد كم و خاصي داره و گهگداري اين حالت به آلتم هم ميرسه،ادرارم فشارش كم هستش (البته اين فشار كم ادرار خيلي قديميه اما الان انگار كمي كمتر شده)و اين چند روز هميشه حس ميكنم ادرار دارم،البته وقتي ميرم دستشويي مقدارش خيلي كم هستش،اما پشت سر هم براي چند بار اين حالت پيش مياد،ضمنا،مدت زمان زيادي هم هستش كه خود ارضايي دارم،و معمولا وقتي به انزال ميرسم،حدود،چهار پنچ دقيقه با دست جلوي خروج مايع رو ميگيرم و بعد اونو خارج ميكنم.
ممنون ميشم براي درد مثانه و مشكل ادرارم راهنماييم كنيد.
مشاهده پاسخ دکتر
573
علت قطع شدن منی

Taranom:
سلام خسته نباشید من دو سال ازدواج کردم شوهرم مدتیه ارضا میشه ولی منی خارج نمیشه البته اینم بگم ک ایشون دیابت نوع دو دارن و ارام بخشم مصرف میکنن مدتیه اینطور شدن میخاسم بدونم دلیلش چیه
مشاهده پاسخ دکتر
574
خودارضایی

سلام و عرض و ادب و خسته نباشید
آقای دکتر من از سن حدود ۱۳ سالگی شروع به خودارضایی کردم و تا سن ۱۷ سالگی تقریبا زیاد این کارو انجام دادم ولی از ۱۷ سالگی خیلی کم (سه چهار ماه یکبار) این کارو انجام میدادم. الان حدود ۸ ماهه کاملا ترک کردم و الان ۲۱ سالمه. دفعات آخری که خودارضایی کردم دچار زودانزالی شدم (زیر ۱۰ ثانیه). به تازگی مشکل جدیدی پیدا کردم وقتی تحریک میشم و آلتم به حالت کشیده درمیاد پس از چند دیقه ای در سرم احساس سوزن سوزن شدن میکنم. میخواستم بدونم این احساس ربطی به شق شدن داره؟ ممکنه به این دلیل باشه که چون خون به آلت پمپاژ میشه، خونرسانی به مغز دچار مشکل میشه؟ و آیا خطری داره؟ و اینکه آیا زودانزالی با ترک خودارضایی از بین میره یا خیر. خواهشا حتما جواب بدید. باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
575
خون ابه وقهوه ای شدن منی بعد از نزدیکی

سلام اقای دکتر خسته نباشید من یک ماه عمل کیسه صفرا انجام دادم تو این یک ماه دو بار نزدیکی داشتم تو هر دو بار ب جای مایع منی ی مایه مثل مخلوط اب وخون وقهوه ای رنگ مشاهده کردم نگرانم کرده سن من ۳۱ میباشد ایا نشانه عفونت هست نباید بدون کاندوم نزدیکی کنم روش بهبودی چیست تشکر اگه راهنمایم کنید مشاهده پاسخ دکتر
576
بیضه

سلام من 26 سالمه و چیزی ک یادمه از سن 14سالگی بیضه چپ من بزرگتر از راست بوده و هیچگونه دردی هم نداشتم و حتی ورزشهای سنگین هم انجام دادم ولی دردی نداشتم و هیچ مشکلی در رابطه جنسی یا نعوظ آلت هم ندارم ولی چند وقته فکرمو مشغول کرده ک مشکل جدی نداشته باشم ممنون از آقای دکتر راهنمایی کنند در ضمن هنوز پیش دکتر هم نرفتم مشاهده پاسخ دکتر
577
خارج نشدن مايع مني بعد از رابطه

من حدودا يك سال و سه ماه است كه ازدواج كرده ام
در اين يك سال گاهي(حداكثر 4مرتبه) پيش امده براي همسرم كه بعد از رابطه مايع مني ازش خارج نشده
خودش ميگه لذت زيادي برده اما مايع ازش خارج نشده و التش به حالت اوليه برگشته
اين مسئله اول زماني ممكن بود پيش بياد كه مثلا روز قبل يا همان روز رابطه ديگري كه منجر به بيرون ريختن مايع مني شده داشتيم
اما اين بار حدودا بعد از ده روز رابطه نداشتن وقتي باهم رابطه برقرار كرديم مايع مني ازش خارج نشد ميخواستم دليلش رو بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
578
زودانزالی

سلام..با شرمندگی و خجالت من دوران نوجوانی خودارضایی میکردم والانم دچار زود انزالی شدید شدم تقریبا ۱۰ ثانیه..خودارضایی رو کذاشتم کنار اما التم حساس تر شده با کوچکترین تحریک حالت ارضا یهم دست میده..میخواستم ببینم ترک خودارضایی زود انزالی رو درمان میکنه یا شایعه ای بیش نیست..استدعا دارم راهنمایی ام کنید خودمو باختم از ازدواج هراس دارم..من از عاقبت خودارضایی خبر نداشتم حالا فهمیدم که دیگه کار از کاز گذشته مشاهده پاسخ دکتر
579
نا باروري

با سلام
جناب دكتر عزيز بنده طي ازمايشات انجام شده متوجه شده ام كه تعداد گلوبول سفيد مايع مني ام زياد بوده كه باعث نگراني ام شده.لطفاً راهنمايي كنيد چكار كنم.در ضمن به توصيه همكارانتان يك دوره قرص هم مصرف كردم.اما كم و كان به همان شكل هستم.
مشاهده پاسخ دکتر
580
درمان ناتوانی جنسی

زود انزالی دارم و نعوذم ضعیفه؟ چه راهکاری برام پیشنهاد داده میشه برای درمانشون؟ مشاهده پاسخ دکتر
581
کلیه

سلام، آقای دکتر خواهر من هفته پیش سزارین انجام داده، بعد از زایمان دچار بی اشتهایی شدید شده بود که بعد از آزمایش متوجه شدیم که کراتین و اوره اش بسیار بالاست و کلیه هاش ورم کرده. الان سه روزه در بیمارستان بستری است اما علیرغم درمانهای متعدد هنوز کراتینش پایین نیومده، حدود 13 خیلی نگرانش هستیم. آیا ممکنه کلیه هاش از کار بیفته؟ یا این وضعیتی که براش پیش اومده، میتونه از عوارض سزارین و داروهای بیهوشی باشه. قبلا هیچ سابقه بیماری نداشت.
سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
582
زود انزالی

سلام و ارادت..اقای دکتر میخواستم ببینم زودانزالی که بر اثر خودارضایی به وجود امده با ازدواج و رابطه ای زناشویی که خواهند داشت زود انزالی برطرف خواهد شد..مدتی هست خود ارضایی نمیکنم...واگر برطرف نمیشه چه راهی رو پیشنهاد میکنیین..خیلی ممنون مشاهده پاسخ دکتر
583
کرآتین بالا

سلام.مدتی است که کلیه چپم از سایزنرمال به سایز 83mmوضخامت پارانشیمال آن تا حد6mmکاهش یافته است.وبه تازگی کرآتین خونم به1.7واوریک اسیدبه8.30
واوره خون 57 است.مشکل اساسی بنده چیست؟آیا امکان از دست دادن کلیه ها وجود دارد؟یا میتوان با رژیم ومصرف دارو این مشکل را حل کرد؟مدتی است که حبوبات وگوشت قرمز مصرف نمیکنم.لطفا راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
584
پروستاتیت

با اهداء سلام و خسته نباشید حور ارجمند جناب آقای دکتر قوامی بزرگوار
بنده حدود 5 سال قبل دچار سوزش و یک حالتی شبیه سرماخوردگی شدم و بدنبال مدوای بیماری متوجه شدم دچار التهاب پروستات شده ام با مصرف آنتی بیوتیک و کپسول تامسولوسین حدود 95 درصد بهبهودی حاصل شد اما در بعضی اوقات یک مسیری از داخل آلتم و بیشتر سمت چپ یک احساس ناخوشایند دارم.
آیا نیاز مجدد به درمان دارم لطفا بفرمایید چکار کنم؟
مشکلی که از آن زمان تاکنون برایم باقی مانده است اینست که فشار خروج منی بسیار ضعیف شده است بطوریکه اصلا جهش ندارد و خیلی از آن بایتسی با مالش دست خارج گردد لطفا بفرمایید برای این مشکل چه دارویی مصرف کنم. با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
585
کف کردن اب بینی و درد ناحیه تناسلی

سلام من قرص سفکسیم هر 12ساعت یکی و مترونیدازول هر8 ساعت یکی مصرف میکنم اگر قطع کنم بینی من پر عفونت میشه و سرفه های شدید میکنم فکر میکنم به عفونت تناسلی مربوط میشه میخوام ازمایش بدم نمیشه تا دارو را قطع میکنم عفونت زیاد میشه در حدی که فکر میکنم دارم خفه میشم ازمایشگاه میگه باید سه روز دارو نخورم ولی نمیتونم چکار کنم دکتر هم رفتم جواب نگرفتم سفتریاکسون میتونه مناسب باشه کمکم کنید نیاز به داروی مناسب هست مشاهده پاسخ دکتر
586
عدم نعوظ

سلام ببخشید باز مزاحم شدم من مشکل عدم نعوظ دارم و این مشکل ب خاطر خود ارضایی زیاد بوده الان میخام ازدواج کنم ؟ ب نظر شما من ازدواج کنم؟ من میترسم سنم از ی حدی بیشتر رفت دیگه ب درمان ها هم جواب نده این مشکل منو کلافه کرده 24 سالمه مشاهده پاسخ دکتر
587
کبد

سلام دکتر لطفا نظرتون رو درمورد این ازمایش بدید لطفا باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
588
زود انزالي

بنده مشكل زود انزالي دارم كه از اولين روزي كه به بلوغ رسيدم همين مشكل را داشتم راه درمان چيست؟ مشاهده پاسخ دکتر
589
عدم نعوظ

با سلام من ۲۳ ساله هستم میخاستم ازدواج کنم ولی مشکل عدم نعوظ دارم درمان های موقت وجود دارد میخاستم بدونم تا چه سنی این درمان ها جواب میدهد؟من تا چه سنی با همسرم توانایی نزدیکی دارم ؟ ممنون میشم جواب بدید چون نگران هستم مشاهده پاسخ دکتر
590
مشکل زود انزالی

با درود فراوان
از سالها قبل شدیدا دچار زود انزالی بودم و متاسفانه از رابطه با جنس مخالف میترسیدم و به همین دلیل خود ارضایی میکردم حدود سه سال قبل ارابطه ای رو شروع کردم و با مشورت با یک پزشک ( عمومی و از اشنایان ) فلوکستین تجویز کردند که تا مدتی خوب بود ولی بعد اثر خودشو از دست داد و الان مشکل نعوط هم دارم خلاصه بشدت در عذاب هستم و از رابطه با جنس مخالف طفره میرم لطفا کمکم کنید تا مشکل من حل شود
ضمنا سیگار نمیکشم و الکل هم خیلی خیلی کم در حد سالی دوبار
مشاهده پاسخ دکتر
591
درد زیر بیضه چپ .عدم انزال وخالی نشدن نثانه

سلام آقای دکتر. مننون از پاسخ سریعتون پیرو سوال قبلی من الان مشکلی که دارم اینه که مجردم واستمنا میکنم ولی آلت سفت میشه اما انزال ندارم .بعللوه ادرارتو مثانه میمونه بعد ادرار مثانه خالی نمیشه تا 80 سی سی مونده . این هم بخاطر همون تورم پروستات هست؟ چون من تصورم اینه که این مشکل بعد استمنا شدت کرفت .البته چن د وقتی بود که شدت ومقدار منی کم شده بود. بعلاوه تکرر ادرار.ممنون از پاسخ وتوجهتون مشاهده پاسخ دکتر
592
درد زیر بیضه چپ .عدم انزال وخالی نشدن نثانه

سلام آقای دکتر. مننون از پاسخ سریعتون پیرو سوال قبلی من الان مشکلی که دارم اینه که مجردم واستمنا میکنم ولی آلت سفت میشه اما انزال ندارم .بعللوه ادرارتو مثانه میمونه بعد ادرار مثانه خالی نمیشه تا 80 سی سی مونده . این هم بخاطر همون تورم پروستات هست؟ چون من تصورم اینه که این مشکل بعد استمنا شدت کرفت .البته چن د وقتی بود که شدت ومقدار منی کم شده بود. بعلاوه تکرر ادرار.ممنون از پاسخ وتوجهتون مشاهده پاسخ دکتر
593
درد الت تناسلی سوزش

سلام ببخشید مزاحم شدم دو ماهه دردناحیه تناسلی دارم به همراه سوزش که به همراه اب ریزش بینی و گرفتگی شدید بینی و عفونت ریه که زمان بازدم صدای ناهنجاری از گلو میاید انگار نفسم بند میاید ایا خوردن سینه در صورتی که همسر عفونت داشته باشد میتواند باعث انتقال عفونت به بینی شود؟لطفا برای درمان راهنمایی فرمایید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
594
زیر بیضه

سلام اقای دکتر چند روزیه احساس میکنم زیر بیضه ی سمت چپم یه چیزی هست ولی نمیدونم چیه و شایدم طبیعی باشه اگه میشه راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
595
درمان انزال نشدن

باسلام، مدتی ست که وقتی میخواهم به انزال برسم حس انزال ازدست می رود ودیگر منی خارج نمی شود. چه کنم؟
البته قبلش بخاطر برگشت منی به بیضه هام که درد شدیدی داشت داروهای زیادی زدم که دردمو تسکین بده. ایا میتونه علت اونا باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
596
درد بیضه

سلام آقای دکتر. من25 سالمه و دیروز سر کار اشتباهی پای یکی از همکاران به بیضه ی سمت راست من خورد و درد تقریبا زیادی گرفت بعد که نگاه کردم دیدم بیضه ی سمت راستم باز باز شده و از هم جدا شده امروز که دیدم بیضه ام به حالت اول برگشته بود ولی کمی کوچک تر شده بود و پوستش گشاد تر و به نظرم کمی مایع در داخل پوست ریخت چه کار میتونم بکنم بی زحمت راهنمایی کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
597
زود انزالی

سلام..چندین ماه پیش خدمتون عرض کردم زود انزالی دارم براثر نادانی های دورهی نوجوانی عرض کردم با ترک خودارضایی .زودانطالی ام برطرف میشه فرمودین با ترک بهتر میشین...اما با ترک التم حساس تر شده که با کوچک ترین تحریک حالت زودانزالی رهم دست میده..خواهشن نخوایین روحیه بدین یهم اگا با ترک درمان نمیشم خواهشن بگین...راهنماییم کنین..تز ازدواج هراس دارم مشاهده پاسخ دکتر
598
فتق خفیف کشاله ران

با سلام خدمت دکتر گرامی من چن مدتی است که در ناحیه اینگویینال درد دارم که در سونوگرافی مشخص شده که فتق کشاله ران دوطرفه دارم ولی با چشم بر امدگی وبیرون زدگی معلوم نیست میخواستم بدونم شما بسته عمل میگنید به روش لا پاروسکوپی وهزینش در چه حدیه ممنون میشم چون میخوام بسته عمل کنم مشاهده پاسخ دکتر
599
پروستات و عدم کنترل ادرار

با سلام،
اینجانب 49 ساله هست، در سال 93 آزمایش دادم که حجم پروستات 14 سی سی، psa=1.1 و f/psa=0/35 بود، در سال 94 مجددا آزمایش دادم، حجم پروستات 12 سی سی ، psa=1 و f/psa=0/5 بود، در سال 95 مجددا آزمایش دادم، حج پروستات 24 سی سی و psa=2.2 بود، الان حدود 2 ماهی است که در برخی موارد احساس رطوبت و خروج موردی و ناچیز ادرار (کمتر از یک قطره و حدود 2 بار در روز) دارم، لطفا راهنمایی بفرمائید که چکار باید انجام دهم؟
مشاهده پاسخ دکتر
600
عدم انزال

با عرض سلام
من ۴۷ ساله هستم
حدود بیشتر از دو ساله که رابطه نداشتم،
ولی نه در خواب و حتی استمنا(فقط به جهت تست) انژچزال ندارم...
البته حدود یکسالی قبل از این وضعیت،
کم کم از مقدار انزال من در عمل جنسی کاسته شده که باعث بروز اختلافات خانوادگی برایم گردید...
الان دو ساله که مجردم...
ممنون...
مشاهده پاسخ دکتر
601
عدم نعوظ

با سلام جناب دكتر:
من از سال 86 ديابت نوع دو هستم . قرض متفورمين مصرف ميكنم در ان زمان قرص گليبنگل اميد نيز مصرف ميكردم كه دكترم به علت افزايش وزن ان راقطع كرد و مدتها مديدى HBA1c من با متفورمين بين 5و6 بود. در ان زمان مشكل نغوظ نداشتم و رابطه جنسى خوبى داشتم ولى از هشت ماه قبل با افزايش HB1Ac به 7.1 مجددا متخصص غدد ديگرى به غير از متخصص اول خودم قرصهاى ديابزيد و اتروواستاتين را تجويز و شرايط من نرمال و HB1AC من به 6 رسيد ولى من احساس ميكنم با مصرف اين دو قرص من مشكل نعوظ شديد شدم كه ظرف اين ده سال اصلا نداشتم البته سيگار هم مصرف دارم ولى الكل به هيچ عنوان مصرف نميكنم
مشاهده پاسخ دکتر
602
زود انزالی

سلام زود انزالی شدید دارم زیر ده ثانیه داروهای کلومیپرامین و فلوکسیتین مصرف کردم اما بی تاثیر بوده مدتی هم ترامادول میخوردم اما اعتیاد پیدا کردم لطفا بگید چکار کنم کلسترول خون دارم و از حالت نرمال 100 تا بالاتره مدت یک ساله ورزش میکنم بدنسازی بعضی وقتها هم حجامت عام میکنم نمیدونم چرا زود انزالیم خوب نمیشه سنم 35 سال و دو تا بچه دارم مشاهده پاسخ دکتر
603
مشكلات عدم نعوظ

عدم نعوظ
من ٣ ساله كه نعوظ ندارم نعوظ صبحگاهي هم ندارم ضمنا ديابت هم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
604
پرسش در خصوص واریکوسل و اختلال نعوظ

با عرض سلام

بنده از طریق اینترنت با کانال شما آشنا شدم
از دو مشکل رنج میبرم
واریکوسل و اختلال نعوظ
بعد از سربازی واریکوسل بنده تشخیض داده شد ولی برای درمان کار خاصی نکردم
اختلال نعوظ هم بیشتر شده و به حد نگران کننده رسیده
اغلب صبح ها نعوظ وجود ندارد یا قوت آن کم و در زمان کوتاه است
مشاهده پاسخ دکتر
605
پروستات

سلام اقای دکتر ، من یک سال هست که پروستات رو خارج کردم ، 30 جلسه هم پرتودرمانی رفتم ولی هنوز ریزش ادرار دارم ، 60 سال هم سن دارم لطفا راهنمایی کنید چطور میشود ریزش قطع شود ؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
606
بيماري مزمن جنسي

با سلام عرض ادب
من مدت دو سالي ميشه كه با يك بيماري درگير
بيماري شبيه به سوزاك كه انواع انتي بيوتيكارو استفاده ميكنم و خوب ميشه و دوباره بر ميگرده
اخرين دارويي كه خوردن تاوانكس5٠٠به مدت يك ماه بود كه بهترم كرد ولي دوباره علائم دارن برميگردن
در ازمايشاتم ميكروبي مبني بر سوزاك نيست و فقط عفونتي ضعيف ديده ميشه
ترشح دارم سوزش دارم ودر هنگام دفع ادرار در بعضي موارد بايد فوري تخليه بشم
ميتونم از تاوانكس با دوز ٧٠٠ استفاده كنم؟
متاسفانه از رفتن به دكتر كاملا نا اميد شدم
راهنمماييم كنين اطفا
مشاهده پاسخ دکتر
607
عدم نعو ظ کامل

باسلام و تشکرازراهنمایی شما اقای دکتر باتوجهبدستور جنابعالی و خوردن قرص تادالافیل 20 نتیجه کامل حاصل نشد لذا با تو جه به 75 سالگی من در صور تیکه دستور مو ثر تری باشد اعلام فرمائید با تشکر و سپاس وارزوی موفقیت و سلامتی برای شما وخانواده محترم مشاهده پاسخ دکتر
608
کجی الت

سلام آقای دکتر سن ۲۳ کجی شدید به طرف پایین مادرزادیه شما در سایتتون نوشتید محلول dht ممکنه کمک کنه برای انحنا آلت چ نوعیشو بگیرم وایت آسیب می‌رسونه این محلول مشاهده پاسخ دکتر
609
اختلال نعوظ و التهاب پروستات

با سلام من ۲۴ سالمه اختلال نعوظ دارم و التهاب پروستات اندازه پروستاتم ۲۲ هست در ناحیه پروستات احساس درد دارم میخاستم بدونم اینا درمان دارن ؟ ایا من برای ازدواج مشکلی ندارم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
610
ناباروری

سه سال ازدواج کردم اما بچه دار نشدم مشاهده پاسخ دکتر
611
اسپرم

سلام دکتر من اسپرمم ضعیفه بعد واریکوسل سمت چپ بیضه ی کمی دارم بعد بین بیضه و مقعدم درد میکنه سوزش ادرار هم دارم کشاله رانم و پشت کمرم درد میکنه رفتم دکتر گفت التهاب پروستات دارم آیا ضعیفی اسپرمم از التهاب پروستات میشه؟؟ بعد برای درمان پروستات چیکار کنم خواهشن کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
612
درد

سلام و خسته نباشید
ببخشید من یک شب از درد پروستات بیدار شدم
خیلی خیلی درد میکرد و با مالش مقعد بهتر شد و چند دقیقه بعدم خوب شد.

اشکال از چی میتونه باشه؟
فقطم یکبار اینجوری شدم

متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
613
مشکلات جنسی

سلام روز بخیر من هم تمایلم به سکس کم شده وهم اینکه هروقتم هست ارضاء نمیشم دوبار هم رنگ منی زرد رنگ بوده دلیلش چیه مشاهده پاسخ دکتر
614
عدم خروج منی هنگام نزدیکی

سلام من 4 روز بیش بیمارستان بودم ب دلیل التهاب مجرا یا تنگی.امروز نزدیکی داشتم ولی منی خارج نشد.دلیلش چی میتونه باشه.البته یکسری دارو برای تکرر ادرار و احتباس ادرار پزشکم بهم داده دارم مصرف میکنم.میخواستم بدونم به خاطر داروها یا جراحیه یا چیز دیگه ای.ممنون میشم پاسخ بدید مشاهده پاسخ دکتر
615
درد زیر بیضه چپ

سلام آقای دکتر .من 41 سالمه ومجردم .یه مدتیکه که احساس میکنم قدرت جنسیم کم سده ومنی به سختی خارج میشه .خود ارضایی دارم .چند روزی هست که احساس میکنم ادرارم درست تخلیه نمیشه.الانم درد زیر بیضه چپ دارم .والبته سونو گرفتم پروستات وکلیه سالم بوده .ولی کراتین خونم 1.7 هست .داروی های چربی خون مصرف میکنم واوره ام هم بالاست .بعلاوه چند سال پیش از بیضه ها سونو گرفتم یه مقدار واریکوسل داشتم .میخواستم بدونم درد فعلی زیر بیضعه چپ علتش چی هست .دکتر گفته عفونت جزیی هست .ولی خوب نشده .ممنون مشاهده پاسخ دکتر
616
ناتوانی جنسی

سلام آقای دکتر
من 31 سالمه و پیرو سوالات قبل در رابطه با عدم نعوظ، بنده قرص تادالافیل استفاده کردم ولی باز هم اون حالت سفتی که آلت باید داشته باشه رو نداشت
من تمام آزمایشات مربوط به التهاب پروستات انجام دادم و جواب منفی بوده
در سنین پایین تر خودارضایی میکردم اما تقریبا دو ساله که دیگه اینکارو نکردم
الان به نظر شما چه کار کنم؟
و اینکه آیا این حالات در آینده برطرف خواهد شد یا اینکه مدام با این مشکل درگیر هستم؟
و آیا داشتن رابطه ی جنسی بیشتر تاثیری در بهبود مشکل خواهد داشت؟
در رابطه با تکرر ادرار که شما فرمودید از قرص امنیک استفاده کنم، استفاده کردم اما مشکل برطرف نشد آیا باید با دوز قوی تر استفاده کنم؟ چون داروخونه گفت دوز قوی ترم هست اما من دوز چهار دهم استفاده کردم
مشاهده پاسخ دکتر
617
جلوگیری از خروج منی

با سلام آقای دکتر من ۲۶ سالمه که هنگام ارضا شدن در خواب با دست از خروج مایع منی جلوگیری می کنم، اکنون مایع منی هنگام ارضا شدن هیچ جهشی نداره و بعضی اوقات هنگام زور زدن در ادرار مایع منی از من خارج میشه و بعد از تمام شدن ادرار چند قطره ادرار خود به خودی خارج میشه ممنون میشم راهنماییم کنین. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
618
عمل هیدروسل

با سلام برادر من سه روز هست که عمل هیدروسل دوطرفه انجام داده الان بعد از عمل تنها چیزی که نگران کرده مارو ورم تخماش هست اندازه مشت دستش شدن ایا عادی هست یا نه؟ باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
619
ورم بخیه

سلام دخترم بیست روز عمل فتق ران شده الان جای بخیه هاش سفت شده وورم کرده علتش جیه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
620
انزال

سلام و خسته نباشید
از سایت خوبتون تشکر میکنم
چند تا سوال دارم که اگر به ترتیب جواب بدید ممنون میشم

1. میخواستم بدونم اگر قدرت پاشش انزال کم باشه و به صورت بریده بریده خارج بشه اشکالی وجود داره؟

2. آیا رنگ منی بعد از مدت ها عدم خود ارضایی کمی زرد باشه مشکلی وجود داره؟

3. من واریکوسل درجه 1 دارم، آیا درد در بیضه میتواند مشکل ساز باشد؟

4. قبلا برای درمان واریکوسل دکتر مراجعه کردم گفت هیچ اشکالی نداره واریکوسلت و سالم هستی (گرید 1 عه) آزمایش اسپرم هم 92 میلیون بود یک سال پیش (عکس در پیوست)

5. محتلم شدن اگر در دو ماه اصلا رخ نده طبیعیه؟

6. آیا ارتباطی بین دستگاه جنسی و رویش موی صورت وجود داره؟ (کم پشته موی صورتم)

7. وقتی شکمم را به سمت داخل فشار میدم در قسمت پایین شکمم احساس درد میکنم و چند روز کو تریموکستازول مصرف کردم خیلی احساس سبکی بیشتری میکردم. علتش چی میتونه باشه؟

8. بعضی وقت ها در قسمت طناب بیضه ها احساس درد میکنم

9. وقتی خم میشم، طناب بیضه سمت راستم کشیده میشه و کمی درد میگیره

10. آیا مشکلات جنسی میتونه باعث دل درد و ایجاد نفخ بشه؟

11. مدتیه در ماهیچه های پشت ساق پا و ساعد احساس درد دارم و بعضی وقت ها رگ های کمرم هم درد میگیره و باعث میشه خوابم بگیره، آیا این ربطی به دستگاه جنسی و عفونت نداره؟

12. بر روی بخش کوچکی از کلاهک آلت دانه های ریزی مثل عرق جوش هست که با کشیدن پوست آلت بیشتر دیده میشه، این طبیعیه؟

13. آیا انزال زودرس میتونه بعد از مدت ها عدم خودارضایی رخ بده و از کجا باید فهمید دچار این مشکل هستیم یا نه؟ و اگر سرخود قرص پاروكستين مصرف کنیم، مشکلی داره؟

14. در بچگی من به دلیل تنهایی بازی کردم با بیضه و آنها را چند صد دور چرخاندم، آیا میتواند این کار الان مشکل ایجاد کند؟ و یا باعث واریکوسل شده باشد؟

بازم هم از پاسختون تشکر میکنم
ببخشید تعداد سوالات خیلی زیاد شد
مشاهده پاسخ دکتر
621
هیدروسل

چرا بعد از عمل هیدروسل بیضه ها ورم کردند؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
622
عمل‏ ‏بیضه

دکتر‏ ‏سلام‏ ‏برادرم‏ ‏سه‏ ‏روز‏ ‏پیش‏ ‏عمل‏ ‏هیدروسل‏ ‏دو‏ ‏طرفه‏ ‏انجام‏ ‏داد‏ ‏الان‏ ‏فقط‏ ‏تخماش‏ ‏ورم‏ ‏کردن‏ ‏عادیه‏ ‏یا‏ ‏نه‏ ‏؟؟‏ ‏مرسی‏ ‏از‏ ‏شما مشاهده پاسخ دکتر
623
درد بیضه

سلام.خسته نباشید. چند روز پیش بیضه چپ من درد گرفت وموقع راه رفتن خفیف احساس میشد. هیچگونه دردی در ناحیه ران و شکم یا تب و لرز و استفراغ ندارم. دو روز بعد کم شد اما الان که دست میزنم در داخل کیسه بیضه روی خود بیضه چپ یک چیزی بر آمده کوچک مثل جوش هستش و دستش که می زنی کمی درد میکنه. اما درد کلی بیضه خوب شده. میخواستم ببینم چه دارویی بخورم و کلا بهتره چکار کنم. ممنون از لطف شما مشاهده پاسخ دکتر
624
مجاری ادراری

اقای دکترخون توادرارم هست 25‌سال سن دارم عکس وسنوانجام دادم سالم هستم ولی خیلی اذیتم سوزش ادرارتکرارادراردارم ومثانم درده وهمیشه تب میکنم خواهش میکنم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
625
درمان ناباروری با سلول بنیادی

با سلام
با سلام
ضمن تشکر از پاسخ سوال اینجانب خواهشمند است در این خصوص راهنمایی نمایید
با توجه به اینکه علل بیضوی با دارو قابل درمان نیست آیا موضوع استفاده از سلول های بنیادی در احیای بیضه های آسیب دیده در ایران انجام میشود اگر هست خواهشمند است آدرس آن محل ارسال گردد.
از یکی از دوستان سوال کردم گفتند در کشور آلمان با استفاده از سلولهای بنیادی (برداشت از بافت بیضه) و احیای بیضه امکان باروری حتی بصورت طبیعی میسر می گردد.
آیا واقعیت دارد
مشاهده پاسخ دکتر
626
مجاری ادرار

با سلام آقای دکتر چند ماهی هست که توی ادرار م مایع خیلی کم قهویی رنگ رقیق دیده می‌شودو ادرار م زرد است و کمی سوزش دارم و تقریبا روزی یک بار اتفاق میافتد و شدت ادارک کم شده درضمن سن من48 هست لطفا راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
627
واریکوسل

سلام اقای دکتر سه ساله واریکوسلمو عمل کردم جواب نگرفتم اسپیریم هام مرده هستن مشاهده پاسخ دکتر
628
خون در مني

در نوقع انزال خون در مني مشاهد كردم و البته كمي در موقع انزال احساس سوزش دارم مشاهده پاسخ دکتر
629
مشکل ادراری

سلام وخسته نباشید ببخشید یه چند ماهی میشه مشکل ادرار پیدا کردم که بعد از ادرار کردن مثانه بطور کامل تخلیه نمیشود ودوباره مجبور میشوم که بشینم که تخلیه شود که بعضی مواقع چند بار باید انجام شودو بازم اگه فشار دهم بازم چند قطره خارج میشود سونوگرافی هم انجام دادم پروستات نرمال بود وحتی با تجویزدکتر کپسول تامسولسین وترازوسین مصرف کردم ولی جدیدا بدتر شدم ازمایش خون وادرار هم انجام دادم مشکلی نبود ولی یک ماه پیش مشکل سنگ کلیه پیدا کردم لطفا راهنمایی لازم را بفرمایید در ضمن داخل تشت آب گرم هم چند مدت نشستم مشاهده پاسخ دکتر
630
بیضه درد

بیضه
کسیت بیضه درمان دارویی دارد یا فقط باید جراحی بشه؟
وقتی زیاد سر پا هستم درد داره.ولی قابل تحمله
مشاهده پاسخ دکتر
631
بیضه

با سلام خدمت اقای دکتر
24 سالمه و 1 ماه از عمل واریکوسل گرید 3 سمت چپ بیضه ام میگذره ، در این دو هفته اخر تا به الان بعضی اوقات بیضه راست و کشاله ران راستم درد خفیف می پیچد و بعضی اوقات در زیر کیسه بیضه راستم نیز هست. در معاینه بیضه راستم توسط خودم بالای لوله اپیدیدیم دو تا برامدگی خیلی ریزی روی بیضه نیز وجود دارد که فقط با لمس دقیق بیضه متوجه انها می توان شد ، ایا این دو از ضمایم خود بیضه و لوله است؟
مشاهده پاسخ دکتر
632
سوزش ادرار

سلام با عرض سلام و خسته نباشید ،من 19سال سن دارم ،حدود 3ساله که ادرارم سوزش داره و و بعد از خارج شدن ادرار چند قطره غیرارادی خارج میشه،بیشتر مواقع چند قطره ادرار رنگی و یا خونی خارج میشه،اگه میشه دارویی چیزی بگین من استفاده کنم،ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
633
کم توانی جنسی

با سلام
احتراما هنگام معاشقه دچار زود انزالی می,شم که نارضایتی خود و همسر را به همراه داشته است . لذا خواهشمندم راهنمایی بفرمایید
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
634
مسایل جنسی

سلام آقای دکتر مد تی است که در زمان نزدیکی اسپرم خارج نمیشود یا خیلی کم هست البته دیابت دارم و قرص گلوکوفاژ 500 استفاده میکنم قابل ذکر است که مدتی هم همین قزص ولی 1000 استفاده کردم 41 سال هم دارم ممنون میشم راهنمای کنید مشاهده پاسخ دکتر
635
سنگ کلیه

سلام ایا مصرف اجیل مثل تخمه ونخود بادام گردو پسته وحبوبات باعث سنگ کلیه میشود ؟ایا مصرف دم کرده کاسنی برای سنگ کلیه مضراست اگ بله چه عوارضی دارد باتشکر لطفا پاسخ واضح روشن بدهید مشاهده پاسخ دکتر
636
عدم نعوظ طبیعی و کوتاه مدت و لحظه ای

با سلام و وقت بخیر
اینجانب قاسم طاهری 42 سال و مجرد میباشم. در 13 سالگی سر کلاس درس مدرسه ناخواسته دچار ارضا شدم و ندانسته تا چند سال هر روز خود ارضایی نمودم و بعد از اینکه دانستم چه کاری میکنم معتاد اینکار شده بودم
در 19 سالگی از مقعدم خونریزی شد و از خونریزی، خیلی ترسیدم و همان لحظه احساس کردم غریزه جنسی ام پرید و دیگر توان نعوظ ندارم. و دیگر مثل هر روز نعوظ طبیعی نداشتم. با مراجعه به پزشک متخصص داخلی و معاینه و کولونوسکوپی مشخص شد هموروئید دارم و خونریزی از همورئید است. و فتق سراه مغبنی هم دارم. متاسفانه دیگر نعوظم بخوبی نبود و کم بود. در سال 91 متوجه واریس پاهایم شدم. اکنون یکسال است که متوجه شده ام واریس به آلت و بیضه ها هم سرایت کرده است. نعوظ میشوم اما نه مثل زمان 15 سالگیم
اکنون با ونوگرافی از اندام تحتانی پای چپ یکی از پزشکان فوق تخصص عروق طبق فیلم ونو میگوید در محل عبور شریان ایلیاک تنگی مختصری روی ورید ایجاد شده و باید فنر گزاری نمایم. و پزشک فوق تخصص قلب و عروق دیگری میگوید گرفتگی وجود ندارد و فقط واریس های طنبی ایجاد شده را با فلبکتومی و رادیو فرکانسی درمان می نمایم. فیلم ونو و mrv و گزارش های داپلرهای رنگی از وریدهای اندام تحتانی هر دوپا، ریپورت تزریق پاپارین به آلت تناسی و ریپورت داپلر از بیضه ها موجود است.
سوال: طبق مطالب فوق و مدارک موجود در صورت تنگی ورید و درمان آن با فنر، نعوظ آلت تناسلی به حالت طبیعی باز میگردد؟؟ یا پس از درمان گرفتگی ورید، تاثیر و ربطی به نعوظ آلت تناسلی ندارد؟؟
آیا مشکل ترک زیاد پای چپ که سالهاست دارم، ارتباط و نشانه ای به اختلال در رگها دارد؟؟؟ همچنین علاوه بر هموروئید و فیستول، دریچه میترال قلبم نیز سالهاست بصورت جزئی افتادگی دارد اما دارویی مصرف نمیکنم.
لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
637
تحلیل آزمایش اسپرم

با سلام. جناب آقای دکتر بنده نتیجه آزمایش همسرم را پیوست کرده ام. می خواستم بدانم که وضعیت اسپرم آنها چگونه است؟ ما تا کنون یکبار اقدام کردیم که بارداری شیمیایی اتفاق افتاد و به همین دلیل آزمایش اسپرم رفتند. مشاهده پاسخ دکتر
638
رنگ مایع منی

سلام.پسر 23 ساله ای هستم که مجرد هستم........و تا به حال هم با کسی سکس نداشتم........
موقع خود ارضایی آب منی ام به رنگ هست.....از دوم راهنمایی که خودارضایی میکرم آب منی ام به رنگ زرد بود! ولی تو فیلم های پورنو می بینم که آب منی اونا به رنگ سفید هست..............
لطفا کمکم کنید.....اگه دارو نیازه بهم بگید تا آزاد برم از داروخانه بخرم.........سپاس.
مشاهده پاسخ دکتر
639
ورم پشت پا وساق پا

در سوال قبلی نوشتم به علت ورم پشت ومچ وساق پا ،کبد وکلیه ها را چک کردم که شما فرمودید به متخصص قلب مراجعه کنم ،مربوط به قلبم نبود نمیدانم به چه دکتری مراجعه کنم تیروئیدم هم مشکل نداشت درضمن اسپیرونولاکتون روزی یک عدد می خورم آب زیاد هم می خورم ولی پوست صورت وبدنم بشدت خشک شده است مربوط به قرص می تواند باشد ؟با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
640
عدم خروج مني

سلام جناب دكتر بنده ٤٨ساله هستم ٢٤ساله ازدواج كردم متاسفانه سه بار ازدواج كردم هم اكنون با سومي ١٣ سال هستم يك سال پيش دچاره ختلات پروستات شدم كه تشخيص پزشك لك روي يكي إز قسمت پروستات با كمي ورم ديده شده با مصرف إنتي بيوتك بهتر شدم اما متاسفانه دوهفته است بكل بهم ريختم درد در ناحيه لگن ويبوست. شديد حالت ضعف وتب ولرز در طَي هفته دوبار مجامعت داشتم هر دو بار دچار عدم خروج مني شدم لطفاً كمكم كنيد چگونه نوبت بگيرم بنده أمريكا هستم مشاهده پاسخ دکتر
641
خشک انزالی

با سلام آقای دکتر
من مدتی است که مشکل التهاب پروستات دارم و دچار سوزش در ناحیه آلت و دو شاخه شدن ادرارشدم
اخیرا با مراجعه به پزشک متخصص داروهای امنیک، ولتارن و تاوانکس تجویز کردند
حالا بعد از دو روز از مصرف داروها دچار خشک انزالی شده ام
آیا مربوط به مصرف این داروها میشه
اگر در اثر مصرف آنها ست آیا باید متوقف کنم ادامه مصرف را یا درمان را ادامه بدهم بعد از اتمام دوره مصرف خوب میشم؟
ممنون آقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
642
واریکوسل

سلام آقای دکتر
سن من ۲۷ ساله و یک سال و نیم ازدواج کردم تا کنون خانمم حامله نشده، البته خانم هم کمی تنبلی تخمدان داره ولی بعد این مدت دکترش من رو به یک اورولوژیست معرفی کرد و دو مرحله آزمایش اسپرم و سونوگرافی بیضه انجام دادم، در سونوگرافی اول بیضه سمت راست گرید ۲ و سمت چپ گرید ۳ تشخیص داده شد و در سونوگرافی دوم فقط واریکوسل چپ تشخیص داده شد،
آزمایش اسپرم اول :
Volume 2 cc
Sperm Concentration 53 million
Motility 72%
Class D 13%
Class C 27%
Class B 32%
Class A 0%
Non Motile 28%
Morphology 16%
آزمایش اسپرم دوم :
Volume 1.9
P.h 7.8
Sperm Concentration 129 million
Grade A 43%
Grade B 32%
Grade C 10%
Grade D 15%

با توجه به آزمایشات به نظرتون نیاز به عمل هست؟ آیا بعد عمل امکان برگشت واریکوسل وجود دارد؟ آیا آزمایش DFI هم نیازه؟ چه مدت بعد عمل در اسپرم تاثیر مثبت میزاره؟
از راهنمایی تون خیلی خیلی ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
643
قرص تادالافیل

این قرص رو استفاده میکردم خیلی عوارض داره مثلا بیقراری و دوز این قرص چند و قرص کم عارضه تری نیست جایگزین مشاهده پاسخ دکتر
644
اسپرم صفر

با سلام
در سال ۸۵ با عمل بیوپسی تعداد سه نی اسپرم عزیز نمودم و با انتقال ۶ جنین صاحب یک فرزند شدم در سال ۹۵ مجددا جهت تکرار این موضوع به همان دکتر مراجعه نموده و مرحله اول فاقد اسپرم بودم در مرحله دوم با مصرف قرص کلومیفن به مدت سه ماه یک نی اسپرم فریز نموده و نتیجتا در هنگام انتقال جنین تشکیل شده به علت عدم کیفیت انتقال داده نشد. در مرحله سوم با مصرف قرص کتوتیفن به مدت سه ماه و قرص پروفرتیل اسپرم صفر گردید.
حال خواهشمند است اگه راهی وجود داره ما را راهنمایی کنید .
مشاهده پاسخ دکتر
645
نعوظ....

سلام، خدا قوت
من 35سالمه حدود یک سال هست که مشکل نعوظ پیدا کردم انواع قرص هارابامشورت پزشک امتحان کردم اوایل خوب جواب میدادولی الآن ديگه تاثیر نداره چی کار باید بکنم
لطفاً راهنماییم کنید
خیلی خجالت میکشم جلو همسرم
مشاهده پاسخ دکتر
646
مشکل نعوظ

با درود فراوان خدمت دکتر عزیز
همسرم حدود یک ماهی هست که مشکل نعوظ پیدا کردن. پیش از اون هم دچار زود انزالی بودن ولی نه همیشه
ایشون سیگار میکشیدن که با قرص ترک کردن. میتونه دلیلش این باشه یا مشکل از جای دیگه ست.
برای درمانش باید چه کار کرد؟
با سپاس فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
647
مشکل نعوذ ناقص و عدم امکان نعوذ/مشکل کاهش شدید میل جنسی

باسلام
احتراما من حدود 5 سال است که کم کم با کاهش نعوذ و نعوذ ناقص مواجه شده ام.
اخیرا نیز بعضی مواقع با عدم امکان نعوذ
و همچنین با کاهش میل جنسی روبرو شده ام.
لطفا بفرمایید علت آن و داروی آن چیست؟

قبلا تادالافیل مصرف کرده ام ولی اثر آن خیل کم است
اگه داروی دیگری هست راهنمایی فرمایید.

باتشکر فراوان
04/07/1396
مشاهده پاسخ دکتر
648
درد مزمن بیضه چپ

با سلام؛
متاسفانه نزدیک به ۸ سال است که در بیضه چپم احساس درد میکنم. در سونوگرافی یک کیست ۱ سانتی روی اپیدیدیم بیضه چپ دیده شد و اندازه پروستات نرمال بود.
پزشک متخصص من بدلیل اینکه انتهای ادرار من چکه چکه است این درد را ناشی از پروستات میداند و لذا کپسول تامسولوسین تجویز نموده که اندکی درد را کاهش میدهد.
اما خود من احساس میکنم (نظر شخصی) که لوله های انتقال اسپرم در ناحیه کیست اپیدیدیم بیضه چپ دچار چسبندگی شده و لذا احتباس اسپرم موجب این درد میگردد؛ زیرا این ناحیه در زمان بروز درد بیضه چپ معمولا متورم میگردد بطوری که لمس نمودن آن بسیار دردناک میباشد.
خواهشمندم که در صورت امکان من را در این رابطه راهنمایی فرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
649
پروستات

سلام وقت عالی به خیر. بنده 49سال هستم که تقریباً. یک ساله دچار مشکلات پروستات شدم یک دوره درمانی داشتم کمی از التهابی که داشتم برطرف شد اما تقریباً. دو هفته. است مشکله یبوست دارم خیلی درد. در ناحیه لگن دارم خیلی کم اشتها شدم بسبب نفخ معده ویبوست درضمن در طی هفته دو بار جماع داشتم به نقوض کامل میرسم اما منی انزال نشد. آیا بزرگی پرستات ممکنه سبب عدم. خروج مني میشه؟؟ ممنون از پیگیری مشاهده پاسخ دکتر
650
مجارای دراری

سلام خسته نباشی من دختری 25ساله خون تودارارم هست وسنووعکس گرفتم مشکلی نداشتم مشاهده پاسخ دکتر
651
کلیه

سلام،خسته نباشید،پسر سه ماهه ام سونوگرافی که انجام داد Fullness در کلیه چپش مشاده کردند و قطر AP لگنچه در کلیه چپ 3mm است، خواستم ازتون سوال کنم راه درمانش چیه؟ و اینکه نیاز به جراحی داره یانه؟خواهش میکنم بهم جواب بگید خیلی نگران پسرم هستم، متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
652
بيضه سمت راست

سلام اقاي دكتر من ٥ روز هست درد در ناحيه بيضه سمت راستم دارم همچنين دست ميزنم درد بيشتر ميشه ميخوره به ناحيه زير شكمم سمت راست بيشتر شبا دردش زيادتر ميشه ممنون ميشم جواب بدهيد تشكر ميكنم مشاهده پاسخ دکتر
653
نداشتن نعوظ کامل

در هنگام نزدیکی نعوظ به صورت کامل نیست و قبل از انزال هم نعوظ کم کم تمام میشه
میل جنسی زیاده ولی نعوظ صورت نمیگیره
مشاهده پاسخ دکتر
654
اختلال نعوظ

سلام ۳۶ سالمه چن سال بود هرماه از ۶ بار نزدیکی حدودا یک یا دو بار مشکل عدم نعوظ داشتم کم کم داشت زیاد میشد که با تمرکز ذهنی یک شخص سوم حین رابطه کنترلش میکردم ولی الان چن ماهه که اون تمرکز رو هم از دست دادم و کارساز نیست. اوائل وسط رابطه نعوظ رو از دست میدادم ولی اینروزها اصلا نعوظ اولیه رو هم ندارم مشکل عصبی و افسردگی هم دارم لطفا راهنمائیم کنید مشاهده پاسخ دکتر
655
برای ورم پا هایم به چه دکتری مراجعه کنم

با سلام وتشکر
در سوال قبل علت بیماریم ورم پا که تیروئید ، کلیه وکبد را چک کردم باتوجه به اینکه اوره ادرار بالا بود ولی شما فرمودید به متخصص قلب مراجعه کنم که مراجعه کردم ولی مربوط به قلب هم نبود نمی دانم برای این عارضه به چه دکتری مراجعه کنم ممنون می شوم راهنماییم فرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
656
پروستات

Hamid:
باسلام خدمت اقای دکتر من بعد از به ارگاسم رسیدن مایع منی کم خارج میشود در صورتی که در گذشته این شکل نبود علت چیست
مشاهده پاسخ دکتر
657
رابطه زناشویی

باسلام خسته نباشید.
من ۲۱ سالمه و متاهل هستم تو رابطه جنسی با طرف مقابل ب انزال نمیرسم چون طرفم زودتر ب ارگاسم میرسه و سرد میشه و اکثر مواقع کمر درد دارم بعد رابطه و میترسم اینده مشکلی ایجاد کنه همین درد واسم. لطفا راهنمایی کنین ممنون.
مشاهده پاسخ دکتر
658
اسپرم صفر

با سلام بخدمت جناب آقای دکتر من 3 بار آزمایش اسپرم دادم هر 3 بار هم شکل و حرکت و صفر بودند لطفا مرا راهنمایی فرمائید با تشکر از زحمات جنابعالی مشاهده پاسخ دکتر
659
بیضه

با سلام
نزدیک به 8-9سالی هست که درد بیضه چپ دارم.برآمدگی در ناحیه اپیدیدم دارم که وقتی زیاد سرپا هستم دردش تشدید میشه.وقتی نزدیکی ندارم و ارضا نمیشم درد داره.
ایا میتونه واریکوسل باشه؟ یا ورم اپیدیدم؟
آزمایش اسپرم دادم؛ تعداد اسپرمها کم بود.شدت پرتاب هم کم بود.
با تسکر از زحمات شما دکتر گرانقدر
مشاهده پاسخ دکتر
660
ناتوانی جنسی و اختلالات نعوظ

ایا قطره افرودیت و قرص تادالافیل باعث درمان قطعی میشود یا فقط موقع نزدیکی خورده شود جواب میدهد دکتر به همسرم قرص رو 3 روزی یکی تجویز کرده . برای درمان قطعی میبایست چکار کنیم مشاهده پاسخ دکتر
661
ناتوانی جنسی

سلام اقای دکتر همسرم مشکلات نعوظ و سفتی الت داره هر بار که میخواییم نزدیکی کنیم التش سفت نمیشه و این مسیله خیلی ما رو ازار میده من 9 ماهباردار بودم اصلا نزدیکی نداشتیم بعد نه ما این اتفاق افتاد . مشروب زیاد مصرف میکنه . به تازگی به دکتر مراجعه کردیم گفت کیست سبابه داره که با جراحی برداشت و دارو قطره و قرص تیاگرا تجویز کرد با قرص ول من ایا اینها اثر میکنه و مشکلش حل میشه میشه راهنمایی کنید ممنون . مشاهده پاسخ دکتر
662
درد سمت راست کشاله ران کمر پایین شکم و بیضه سمت راست

سلام اقای دکتر من 15 سالم و نزدیک به شش ماه است پایین شکمم سمت راست و کمر سمت راست و کشاله ران و بیضه سمت راستم حساس شده و بعضی وقت ها که راه میروم به مدت یک ربع بیضه سمت راستم خیلی حساس میشه ودست میزنم درد می کنه ممنون اگه جواب سولمو بدین مشاهده پاسخ دکتر
663
میل جنسی

جهت افزایش میل و لذت جنسی چه باید کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
664
کلیه

سلام خسته نباشی من دختری 25ساله خون تودارارم هست وسنووعکس گرفتم مشکلی نداشتم مشاهده پاسخ دکتر
665
عمل یورو لیفت پروستات

سلام.
ایا عمل یورو لیفت پروسات وسیله جنابعالی انجام میشود یا خیر؟
مشاهده پاسخ دکتر
666
تصویری نیست

خواستم بپرسم شما عمل یورو لیفت هم در مورد پروستات انجام میهید یا خیر؟ مشاهده پاسخ دکتر
667
درخواست تغذیه کلی مناسب

سلام خسته نباشید . من پیوند کلیه سال ۹۰ میباشم . الان کراتین و اروه ام بخاطر سهل انگاری خودم زیاد شده بحدی که کم مونده بود پس بزنه . کراتینم شده بود ۷ و اوره بالای ۱۵۰ . الان بعد از بستری کراتینم شده ۲.۸ و اوره ۷۶ . یه تغذیه مناسب میخام تا هم بتونم جلوی ضعف شدیدم رو بگیرم و هم اوره و کراتینم بالا نره .
روزی ۴ تا کورتن ۵ میلی میخورم
ساندیمون ۲۵ میلی صب ۲۵ میلی شب
سل سپت ۵۰۰ صب ۵۰۰ شب
راپامیون روزی ۲ تا
کلسیم . آهن . و یه تقویتی برای کلیه ( نفرو....) . در ضمن چربی خونم نزدیک ۱۰۰۰ شده که برا اونم قرص نوشتند .
مشاهده پاسخ دکتر
668
تغذیه

[Forwarded from ɓ&ʀ]
سلام خسته نباشید . من پیوند کلیه سال 90 میباشم . الان کراتین و اروه ام بخاطر سهل انگاری خودم زیاد شده بحدی که کم مونده بود پس بزنه . کراتینم شده بود 7 و اوره بالای 150 . الان بعد از بستری کراتینم شده 2.8 و اوره 76 . یه تغذیه مناسب میخام تا هم بتونم جلوی ضعف شدیدم رو بگیرم و هم اوره و کراتینم بالا نره .
روزی 4 تا کورتن 5 میلی میخورم
ساندیمون 25 میلی صب 25 میلی شب
سل سپت 500 صب 500 شب
راپامیون روزی 2 تا
کلسیم . آهن . و یه تقویتی برای کلیه ( نفرو....) . در ضمن چربی خونم نزدیک 1000 شده که برا اونم قرص نوشتند .
ببخشید من الان فقط یه تغذیه مناسب میخام
مشاهده پاسخ دکتر
669
التهاب مزمن پروستات

باسلام من نزدیک به سه ماه است که از التهاب مزمن پروستات رنج میبرم و مدام درد در لگن ، کمرو کشاله ران و ضعف پا دارم پیش دکتر متخصص اورولوژی رفتم میگه دلیل این بیماری مشخص نیست وداروی خاصی نداره و بهم قرص ضد التهاب mobic داده در ضمن میگه طول درمان این بیماری زیاده شاید 1 سال شایدم تا آخر عمر .میخواستم ببینم همین طوره خیلی درد دارم روحیه ام هم خیلی ضعیف شده .طول درمان این بیماره چقدره؟ مشاهده پاسخ دکتر
670
کراتینین

سلام.49سالمه.کراتینیم نزدیک مرز بالا است.داروی ضد سرب هم مصرف میکردم.چ موارد را رعایت کنم. بالا نره. مشاهده پاسخ دکتر
671
بي ميلي جنسي؟

بي ميلي جنسي
بي ميلي جنسي
مشاهده پاسخ دکتر
672
درمان عفونت بیضه

درمان عفونت بیضه و مجاری ادراری
بهترین درمان برای عفونت بیضه و مجاری ادراری چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
673
كراتينين

ايا سيگار كراتينين را بالا مي برد؟ مشاهده پاسخ دکتر
674
اسپری دارم ولی مرده است

واریکوسل عمل کردم جواب نگرفتم مشاهده پاسخ دکتر
675
بیماری جنسی

در موقع انزال منی پس میزند خیلی ناراحتم مشگل چیه ضمنا دیابت دارم وقرص تامسولوسیون مصرف میکنم مشاهده پاسخ دکتر
676
چند درصد امکان وجود سرطان مثانه در من وجود دارد

جناب اقای دکتر قوامی
با سلام و احترام
بنده از 3 ماه پیش متوجه وجود خون به صورت مخفی در ازمایشم شدم و بعد از انجام سونوگرافی ضخامت جداره مثانه افزایش پیدا کرده و هیچ توده پاتولوژیک یا فضاگیر در داخل ان یافت نشد و بعد از تخلیه ادرار مقدار 90 سی سی باقیمانده داشتم مجدد ازمایش ادرار دادم جواب ان به شرح ذیل است
rbc/hpf 6-8
rbc morphology iso morphic rbc
other /hpf wbc many
bacteria moderate
در ضمن ازمایش سیتولوژی ادرارم منفی بوده است
با تشکر و احترام
مشاهده پاسخ دکتر
677
وجود خون در منی

31 ساله هستم. منی خونی داشتم. حتی لخته خون هم داشت. یکی دو هفته هم کمر درد دارم ک تا زانو پای چپم هم ادامه دارد. آیا درد کمرم احتمال دارد مربوط ب پروستات باشه؟ و واسه درمان خون در منی پیگیری کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
678
HPV

2سال پیش من آزمایش برای ویروس HPV دادم که مشخص شد 3 تا شماره 6.11 و 16 رو دارم الان میخوام روش درمان یا پیشگیری این بیماری رو برای همسرم بدونم مشاهده پاسخ دکتر
679
درد بیضه

سلام خسته نباشید بیضه سمت چپم درد میکند قرمزی در ان مشاهده نمیشود و هیچ مشکلی از نظر حالت تهوع یا درد زیر شکم ندام راهنمایی کنید لطفا درد هم الا دو روز میشه شروع شده مشاهده پاسخ دکتر
680
عدم خروج منی بعد از نزدیکی

با سلام
حدود یک هفته است سنگ شکن کلیه کردم
اما بعد از سنگ شکن پس از یک هفته ودفع سنگ و شن ریزه
متاسفانه بعداز یک بار مقاربت انزال منی صورت نگرفت
علت چیست
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
681
التهاب مزمن پروستات

باسلام من نزدیک به سه ماه است که از التهاب مزمن پروستات رنج میبرم و مدام درد در لگن ، کمرو کشاله ران و ضعف پا دارم پیش دکتر متخصص اورولوژی رفتم میگه دلیل این بیماری مشخص نیست وداروی خاصی نداره و بهم قرص ضد التهاب mobic داده در ضمن میگه طول درمان این بیماری زیاده شاید 1 سال شایدم تا آخر عمر .میخواستم ببینم همین طوره خیلی درد دارم روحیه ام هم خیلی ضعیف شده .طول درمان این بیماره چقدره؟ مشاهده پاسخ دکتر
682
پروستات

20سالمه اندازه پروستاتم22سی سی هستش، مثانم ی خورده درد داره
اما هرچه دارو مصرف میکنم دردش خوب نمیشه، مشکل پروستات دارم آیا؟ الان اندازه پروستاتم چقد باید باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
683
عفونت بیضه و اختلال نعوظ

با سلام خدمت آقای دکتر،من یک مدت خیلی بشدت خود ارضایی میکردم ک بعد از ی مدت متوجه عوارضش شدم اختلال نعوظ،زود انزالی،درد در ناحیه چپ بیضه،و موقع ادرار یا ارضا شدن سوزش در ناحیه سر آلت تناسلی،بعد ازینکه متوجه شدم کامل ترک کردم این عادت زشتو ،الان باید چیکار کنم جناب دکتر خیلی نگرانم بعد از ترک احتمال داره عوارضش از بین بره، همیشه تو ناحیه بیضه ی سمت چپ احساس گرمی میکنم
ممنون میشم جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
684
عفونت بیضه و اختلال نعوظ

با سلام خدمت آقای دکتر،من یک مدت خیلی بشدت خود ارضایی میکردم ک بعد از ی مدت متوجه عوارضش شدم اختلال نعوظ،زود انزالی،درد در ناحیه چپ بیضه،و موقع ادرار یا ارضا شدن سوزش در ناحیه سر آلت تناسلی،بعد ازینکه متوجه شدم کامل ترک کردم این عادت زشتو ،الان باید چیکار کنم جناب دکتر خیلی نگرانم بعد از ترک احتمال داره عوارضش از بین بره، همیشه تو ناحیه بیضه ی سمت چپ احساس گرمی میکنم
ممنون میشم جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
685
تکرر ادرار

پروستات
سلام آقای دکتر قوام عزیز صبحتون بخیر خسته نباشید اینجانب عزیز محمدیان از تبریز حدود پنج سال است که تکرر ادرار دارم به همراه یبوست شدید سوزش در نوک آلت و هر وقت از دستشویی بیرون می آیم قطره ای ادرار به شورتم میریزد خیلی اذیت میشم هر دو ساعت یکبار باید برم دستشویی برای ادرار و عدم تخلیه کامل ادرار و به همین علت زیاد ماندن در دستشویی و درد آنی و شدید مثل فرو کردن سوزن در ما بین بیضه ها و مقعد هر ماه یکی دو بار و برای نماز مشکل دارم و البته در دو سال اخیر کم شدن میل جنسی و عدم نعوظ هم اضافه شده آزمایشات خون و ادرار و سونوگرافی که دادم همه سالمن و هیچ عفونتی دیده نشده و البته دو بار زالو هم روی مثانم گذاشتن ولی فقط دو هفته در نعوظم تاثیر گذاشت و بعد همان آش و همان کاسه یبوست شدید هم دارم و با مصرف ملین برطرف میشود در ایمیل قبلی فرمودید که من پروستاتیت مزمن احتقانی دارم و باید سیستوسکوپی بشم آقای دکتر قوام من به دو دلیل نمیتوانم سیستوسکوپی بشم یک عدم استطاعت مالی دو ترس از سیستوسکوپی آیا ممکن هست من بیام مطبتون در تهران و از روی علاءم بیماریم برایم نسخه بنویسید در این صورت از شما ممنون خواهم بود
مشاهده پاسخ دکتر
686
آزمایش تستسترون

با سلام

آقای دکتر بنده اختلال نعوظ دارم و آزمایش تستسترون دارم
نتیجش این بود که تستسترون تام 200 بود
و تستسترون آزاد 30 بود
خاستم بدونم چه نوع تستسترونی تزریق کنم و به چه میزان؟

سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
687
زیگیل کوچک

با سلام اقای دکتر من از شهرستان مزاحم میشم و به دلیل مشکل مالی دکتر تا حالا نرفتم...چندین ماه پیش یک زیگیل کوچک کنار بیضه راست من زد که اذیت نمیکنه درد هم نداره و با جمع شدن بیضه کمی بزرگتر نشون میده و با شل شدن بیضه کمتر معلومه و تعدادشم بیشتر نشده...1_اگه درمانش نکنم مشکلی نداره و امکان داره خودش بیوفته 2 من مجردم و به هیچ وج تماس جنسی هم نداشتم چگونه به وجود اومده3اگه درمان خانگی کنم مشکلی نداره مثل سرکه سیب که با مالیدن روی زیگیل به مرور سیاه شده و میوفتد.....اقای دکتر هر چه از خدا میخواهید انشاالله بهتون بده من هم مشکل مالی دارم هم خجالت میکنشم و خیلی هم ترسیدم خواهش میکنم راهنمایی کنید و اگه مشکل نداره با سرکه سیب درمانش کنم.ممنونم شماره صحیح نیست. مشاهده پاسخ دکتر
688
نعوظ

سلام من 28 سالمه در سن 22 سالگی به یکباره حجم منی و میل جنسی کم شد تا سن 28 سالگی مشکل نعوظ نداشتم اما الان مشکل نعوظ پیدا کردم و نعوظ ناقص دارم همچنین اخر ادرار هم به صورت قطره قطره میاد اگر ممکنه راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
689
ناتوانی جنسی

یا عرض سلا م و خسته نباشید. جناب دکتر من گاهی اوقات. با مشکل نعوظ مواجه هستم به طوری که نمیتوانم عمل نزدیکی انجام دهم و البته همیشه اینطور نیستم.در ضمن خیلی زود ارضا میشوم .لطفا اگر درمان خاصی هست راهنمایی کنید .ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
690
پیشنهاد چی و چکار باید کرد

پروستات
من بعضی وقت بیضی راست درد میگیرد وحس میکنم با سرما شدیدا دردش ادامه دارد و تابستان کمتر میشود و فقط بیضه راست درد میکند و بزرگ میشود و شدت هم دارد و چپ درد نمیاد
مشاهده پاسخ دکتر
691
سوزش ادرار و انزال درد ناک و پرسوز وداغ

با سلام خدمت دکتر گرامی -36ساله هستم الان به مدت یک الی دوساله که در ناحیه اینگویینال جپ درد دارم وسوزش ادرار میگیرم میل جنسی من کم شده وانزال درد ناک وپرسوز بدون لذ ت دارم چن بار سونوگرافی کرده ام که اندازه پروستات طبیعی ومثانه هم طبیعیه فتق و هیدروسل هم ندارم وازمایش اسپرمم هم طبیعیه وتو ادارم عفونت دیده نشده ولی تکرر ادرار وبی اختیاری ادرار ندارم فقط گاهی سوزش ادرار دارم ولی انزال دردناکم زیاد شده ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
692
خونی بودن منی

سلام اقای دکتر وقت شریف تان بخیر ...
آقای دکتریکی از دوستانم منی همراه با خون ودرد وسوزش دارد خون شان هم خیلی زیاد است مشکل چیست ؟متاسفانه ایشان در سنین جوانی دچار مرض خود ارضایی بوده است که گاهی به گفته خودشان منی را دروقت خروج وخودارضایی منع میکرده وبرمیگشته واجازه خروج نمیداده ...الان مشکل وراه حل شان چیست ؟
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
693
مقدار psa

با سلام
من 51 سالم است 5سال است که در فصول سرد سال دچار تکرر ادار می شوم ولی در فصول گرم مشکلی ندارم دکتر که رفتم بعد آزمایش سونو گرافی که ابعاد پروستات را 52در 32در 34 اعلام کردند و مقدار psa هم حدود 2/15 بود دکتر گفت که مثانه تحریک پذیر دارم و داروئی هم نداد و گفت که از سرما دوری کن و مشکل خاصی نیست در این 5 سال مقدار psa همیشه 2/15 بود .
اما هفته پیش که به درخواست خودم همراه با آزمایشات دیگر دکتر آزمایش psa هم نوشت در جواب آزمایشگاه مقدار psa برابر 15 بود آقای دکتر لطفا راهنمائی بفرمائید مقدار psa برابر 15 نشانه چیست؟ آیا می تواند نشانه بیماری جدی باشد؟ممنون میشم جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
694
مقدار psa

با سلام
من 51 سالم است 5سال است که در فصول سرد سال دچار تکرر ادار می شوم ولی در فصول گرم مشکلی ندارم دکتر که رفتم بعد آزمایش سونو گرافی که ابعاد پروستات را 52در 32در 34 اعلام کردند و مقدار psa هم حئود 2/1 بود دکتر گفت که مثانه تحریک پذیر دارم و داروئی هم نداد و گفت که از سرما دوری کن و مشکل خاصی نیست در این 5 سال مقدار psa همیشه حدود 15/2 بود .
اما هفته پیش که به درخواست خودم همراه با آزمایشات دیگر دکتر آزمایش psa هم نوشت در جواب آزمایشگاه مقدار psa برابر 15 بود آقای دکتر لطفا راهنمائی بفرمائید مقدار psa برابر 15 نشانه چیست؟ آیا می تواند نشانه بیماری جدی باشد؟ممنون میشم جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
695
کلیه

لطفا سوال خود را به صورت کامل وارد نمایید.
سلام در مورد کسانی که تک کلیه ای هستن سوال داشتم
مشاهده پاسخ دکتر
696
zigil tanasoli

rah tashkhise zigil ha che hast? man Iran nistam, aya ba azmayeshe HSV mioonam peyda konam ke aya man mobtala hastam ya kheir ? مشاهده پاسخ دکتر
697
وجود خون در منی

بنده ۳۱ ساله هستم در منی من خون زیادی وجود داشت. آیا نیاز ب درمان و پیگیری دارد؟ آیا خطرناک است؟ مشاهده پاسخ دکتر
698
پوسته پوسته شدن آلت

سلام خدمت دکتر گرامی من 3 روز پیش موقعی که از دستشویی داشتم وآلتم رو شستم دیدم آلتم پوسته پوسته شدهیه چیزی مثل جوش سفید و نقطه کوچک گرد روی آلتم بود موقعی که داشتم میشستم تا دست زدم پوسته اون به دستم چسبید کلا پوست آلتم پوسته پوسته شد خیلی ترسیدم نکنه بیماری سختی گرفته باشم مشاهده پاسخ دکتر
699
پرستات

عفونت مزمن پرستات درددرکمرولگن وکلیه وگرم شدن زیربیضه هابه درحدزیادوسوزش زیاد در ادراروانزال موقع نزدیکی وزودارضاع شدن لطفآ راهنمایی کنید تشکر مشاهده پاسخ دکتر
700
کلیه

خون درادرار دارم ازمایش سه بعدی گرفتم سالم بود مشاهده پاسخ دکتر
701
اختلال نعوظ

با سلام
آقای دکتر من یک بار دیگه هم مزاحم وقت شما شدم و شما فرمودین که کرم آلپروستادیل در ایران وجود نداره،آیا کرم یا پمادی هست که کارکرد مشابه داشته باشه
اگر اسم داروخانه ایش رو بفرمائید ممنون میشم
با تشکر از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
702
مجاری ادرار(آلت تناسلی)

بمدت یکسال هست داخل آلت تناسلی ام دردوسوزش ۲۴ساعته دارم بارهادکترمراجعه کردم ولی فایده ای نداشته ممنون میشم راهنمایی ام کنید مشاهده پاسخ دکتر
703
بیضه

با عرض سلام مدتی است که شوهرم در داخل کیسه بیضه توده ای را لمس میکند که به گفته خودش بیرون از بیضه بوده و کمی حرکت میکند پارسال یک توده احساس میشد ولی امسال دو یا سه تا میباشد درد ندارد فقط احساس سنگینی در کیسه بیضه وجود دارد خواستم راهنمائی بفرمائید ایا میتواند سرطان باشد یا خیر؟ مشاهده پاسخ دکتر
704
وجود خون در ادرار ومدفوع

سلام جناب دکتر قوامی بنده 3 روز پیش با علایم تب ولرز شدید کوفتگی بدن و بیرون روی زیاد به دکتر عمومی مراجعه کردم ضمنا سوزش مجرا هم به ان اضافه شد جواب ازمایشاتم نشان می دهد که در ادرار ومدفوع خون وجود داردوwbc ,rbc 4-10 و باکتری وموکوس وکتون هم مثبت است ودر از خون همwbc=10 بنده تحت درمان شما بوده و دچار التهاب پروستات ودرد اپیدیدیم بودم که با تجویز سیفیکسیم هفته پیش بهبود پیدا کرده بودم ایا این عفونت با بیماری قبلی من ارتباط دارد؟الان چه کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
705
اختلال نعوظ

اختلال نعوظ
مشکل نعوظ دارم سفت نمیشه هروقتم میشه سری شل میشه یه زمانی استرس زیاذی داشتم بخاطر استرس بدن دردم میگرفتم حتی میخاسم بدون چیکارکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
706
درد در بیضه راست

با سلام وعرض ادب
آقای دکتر بنده چند روزه گاه و بی گاه درد خفیف رو در بیضه سمت راست خودم حس میکنم
بعد از لمس بیضه متوجه شدم درد از خود بیضه نیست بلکه از محل وصل چند رگ و خود رگ هاست
زمان درد هم شب موقع خواب، یا مثلا ظهر هست که یه زمانی مثل 30 دقیقه خفیف درد میکنه و بعد خوب میشه
میخوام بدونم مشکلی هست یا نه؟
خیلی ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
707
هید ونفروز نسبتا شدید

حدود ۱۹ سال پیش زمانی که ۲۱ ساله بودم بصورت اتفاقی در آزمایش ساده متوجه مشکل کلیوی بدون درد مشخص شدم. جهت درمان تنگی مادرزادی حالبupjo عمل ترمیم و همزمان برداشتن سنگ ۱۵ میلی برای کلیه چپ انجام شد. تا چند سال پیش با چکاپ هر ساله مشکل خاصی نداشتم. در ۵ سال اخیر چکاپ نکردم تا اینکه اخیراً با درد پهلو با آزمایش و سونوگرافی مشخص شد هیدرونفروز نسبتاً شدید همان کلیه با سنگ ۱۰ میلی در کالیس تحتانی مواجه شدم. در عکس رنگی حتی پس از ۸ ساعت ترشح مشخصی در کلیه معیوب مشاهده نشد پیشنهاد اولیه سنگ شکن داده شد که به جهت عدم اطمینان از خروج کامل سنگ های خرد شده و عدم لزوم در درمان هیدرونفروز انجام نشد. جهت بررسی بیشتر و اطمینان از عملکرد کلیه پیشنهاداسکن داده شد و الان خیلی نگران در تشخیص و درمان بیماری هستم، لطفاً راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
708
مجاری ادرار

سلام ادارم یک باره و متصل خارج نمیشه مقداری دفع میشه بعد قطع میشه و باز مجدد تا آخر در ضمن دیابت دارم و 62 ساله هستم مشاهده پاسخ دکتر
709
پروستاتیت

باسلام به پزشک عزیز در ادامه سوال قبل آیا درمان برای پروستاتیت التهابی وجود دارد ؟ شما چه راهی پیشنهاد میکنید برای درمان؟ باتشکر فراوان از دکتر عزیز مشاهده پاسخ دکتر
710
بي اختياري

با سلام خدمت آقاي دكتر---چند شب پيش با فشار زياد جلوي انزال خود راگرفتم....چند روزي كه كمر درد ودل درد دارم وحتي بس از اتمام ادرار چند قطره بي اختياري ادرار دارم.35 سال -خواهشمند م راهنمايي كنيد.در ضمن سوال ديگه بنده اينست كه در جواب بعضي از كاربران فرموديد كه ادرار خودرا زياد نگه نداريد.آيا همين مورد هم در بي اختياري نقش دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
711
زود انزالی

با تشکر از شما برای پاسخگویی به سوال بنده، داروی پاروکتسین که فرمودید دو ماه هر روز یک عدد، دوز دارو چقدر باشه؟ منظورم چند میلی گرمی ست.
دیگه، اگه بعد از دو ماه مصرف دارو رو یکباره قطع کنم مشکلی پیش نمیاد؟
مشاهده پاسخ دکتر
712
اختلال نعوظ

با سلام
بنده 30 سال سن دارم و دچار اختلال نعوظ هستم،آیا میشود از کرم آلپروستادیل جهت رفع مشکلم استفاده کنم؟؟
و از کجا میشود این کرم را تهیه کنم ؟چون جستجو کردم اما محل فروش این کرم را پیدا نکردم
سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
713
بیضه

با سلام
من۲۳سالمه دو سال پیش به خاطر خود ارزایی درد شدیدی در ناحیه بیضه داشتم و تا امروز ادامه داره رفتم دکتر. دکتر گفت هیچ مشکلی نداری ولی درد بیضه ادامه داره ودر ناحیه بالای بیضه توده ای در بالا بیضه وجود داره درد از اونجا بیشتره در اینترنت تحقیق کردم علایماش به عفونت بیضه شبیهه اگر قرص سفیکسیم یا سفالکسیم رو بدون تجویز دکتر بخورم مشکل داره یا نداره راهنماییم کنید ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
714
درد بیضه

سلام اقای دکتر بیضه سمت راستم بعضی وقتها درد میگیره علت درد چیه مشاهده پاسخ دکتر
715
عمل

سلام اقای دکتر من یک جوان 21ساله هستم 10روزی میشه عمل فتق سمت راست انجام دادم الان بیضه سمت راستم ی چیزی داخلشه کل بیضمو گرفته میشه خواهشا کمکم کنید ایا مشکلی دارم یا احتمال دارد یک چیزی داخل بیضم قرار داده باشن ؟از عملم ب سمت پایین سمت راستم انگار کلا سنگ شده مشاهده پاسخ دکتر
716
وجود خون و قهوه اي شدن مني

سلام وقت بخير .،آقاي دكتر بنده هنگام خودارضايي دو بار خون مشاهده كردم و بار اخر شاهد قهوه اي شدن مني شدم نه دردي دارم نه سوزش نه تغيير رنگ إدرار به صورت خوني خواستم بپرسم چيكار بايد بكنم خطري داره براي ازدواجم يا نه مشكلش از كجاس؟واقعا يه دنيا ممنون ازتون مشاهده پاسخ دکتر
717
مشکل آلت

سلام خسته نباشید مجدد
پیشاپیش پوزش میخوام بابت عکسا
میخواستم ببینم انحنای آلت من مشکل ساز هست یا خیر؟خیلی وقته همین شکله
و اینکه الت من پرده دار هستش؟ عملش چ خطراتی داره و دوره درمانش چطوره
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
718
مشکل جنسی

مشکل نعوذ_زود انزالی مشاهده پاسخ دکتر
719
نمونه تست اسپرم

سلام.
آقای دکتر نمونه تست اسپرمم چطوره؟ اگه مشکلی هست با تجویز دارویی بگید.
بعد دو ماه عمل این تست اسپرمو انجام دادم.
مشاهده پاسخ دکتر
720
تست اسپرم

سلام.
آقای دکتر این تست اسپرمی ک واستون میفرستم بعد عمل واریکوسله. 2 ماه میشه،ک عمل کردم.نظرتون چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
721
توده مثانه

توده مثانه ای چگونه درمان میشه مشاهده پاسخ دکتر
722
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر ایا ترشحات الوده به زگیل تناسلی در هنگام سکس دهانی به دهان منتقل میشود مشاهده پاسخ دکتر
723
کیست کلیه

سلام خسته نباشید اگر کلیه کیست ساز باشد و الان در یک فرد 25 ساله خانم حدودا 20 کیست در یک کلیه باشد راه درمانی وجود دارد یا خیر اگر وجود دارد درصد بهبودی آن چقدر است با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
724
درد ناحیه پرینه و آلت

با سلام...
من حدود 9 ماهه که دچار پروستاتیت هستم...چندین بارم به پزشک مراجعه کردم ... داروهای مختلفی بهم دادن از آنتی بیونتیک تا تامسولوسین و داروهای مکمل غذایی... بعد از مصرف داروها دردم تا حدودی برطرف میشه و بعد از یکی دو هفته دوباره دردم(در ناحیه پرینه و آلت,احساس فشار و درد باهم) شروع میشه...به نظر شما مشکل کجاست؟
مشاهده پاسخ دکتر
725
زود انزالی شدید

سلام.دچار انزال زود رس هستم بطوری که قبل از دخول ارضا میشم.چند نوع قرص هم مصرف کردم مثل ترامادول و کینگ دول داروهای تاخیری ولی جواب نداده بطوری که نعوذم به مشکل میندازه،الان بهم پیشنهاد شده سرترالین مصرف کنم خواستم در مورد مصرفش راهنماییم کنین.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
726
زود انزالی شدید

سلام.دچار انزال زود رس